89387
PlayStation3
  • 0ckH4M
    #49496
    Playstationlive.hu-ban a Sonynak is benne van a keze, vagy teljesen Fan Made? Mert ha teljesen rajongók csinálják és tényleg olyan profi lesz, amilyennek úgy hallomásból tűnik, akkor tényleg le a kalappal.
  • DanielT
    #49495
    Képtelen vagyok értelmezni ezt a mondatot :)

    (valószínű, mert annyira tombolok ezen korszakalkotó dolgok hírének hallatára)
  • Nexxuss
    #49494
    szeretem amikor irígykedsz ha kijön veszel PS3-at akkor megyek hozzád mikor örülsz:) Rendben?D:D:D:D:D
  • DanielT
    #49493
    "SCE Worldwide boss Shuhei Yoshida

    LittleBigPlanet is going to be the biggest title for Sony in all markets this year...History tells us how difficult it is for games developed in Europe or in the US to be successful in Japan, and with this generation we see Japanese consumer supporting more and more games coming from western Europe."

    Littlebigplanet meg komjuniti rendszer? Ez valami überkemény! Azt képzeljétek el, milyen állat lesz a komjuniti rendszerben beszélgetni a Littlebigplanetről!!! WÁHÁHÁÁH!!! Nem bírom kivárni!!!
  • SlickAdam
    #49492
    Ugyi milyen szupi?()
  • Nexxuss
    #49491
    :D:D:D:D
    a lényeg szivem, hogy örülsz:) Lesz topic Outsidereknek :) Te leszel a főnööök :D:D:D:D:D
  • DanielT
    #49490
    Hú, ez valami hihetetlenül fantasztikus, korszakalkotó dolognak hangzik!!! Fórum, meg blog, meg MINDEN! Jeszjeszjóóóóóó!
  • Nexxuss
    #49489
    Hát reméljük tetszeni fog.:-)
  • predator0
    #49488
    Király
  • Nexxuss
    #49487
    ne add meg. Elég a mail cím, meg a nick név. Írhatod névnek hogy DanielT Nicknek meg hogy EmThor:)

    Pslive: Így van ahogy Fox mondja. Közösségi portál. Lesz rajta MINDEN amire szükségünk van és szükségünk legyen. Minden ami PS és ahhoz tartozik. Nem hírportál hanem közösségi portál. És télleg elég durva kis finomságokkal, ami magyarországon még nem láttam, de olyan is van amit még nagyobb nemzetközi oldalakon sem láttam. Szombattól indul a teszt. Közösségi részét teszteljük. Forum, blog stb. Mehet marhulás ezerrel, hogy jöjjenek ki a hibák, hogy gondok ne legyenek utána, csak az élvezet. Egy kis hint: PSlive PS3-ról is lesz feature:P na többet nem mondhatok mert seggberúgnak. Pontosabban én rúghatom seggbe magamat:)
  • Nexxuss
    #49486
    ohh :-P Hát ez meg miafacért lett olyan amilyen?:O
  • Foxhound1980
    #49485
    Akkor asszem hétvégén aktiválom az 1 éves előfizut.
  • EmThor
    #49484
    Features on:
    LittleBigPlanet
    Prince of Persia
    BioShock PS3
    MotorStorm 2
    +
    MotorStorm 2 Demo
  • EmThor
    #49483
    ja télleg, csütörtökön motorstorm demó a qore-ban :D
  • Foxhound1980
    #49482
    vérfrissítésre vágyom:

    Keresem a köv PS3 címeket cserére: Bourne Conspiracy, Grid, Jericho, Condemned 2, COD4 GOTY, Battlefield: Bad Company GOLD.

    Amiket adni tudok: Orange Box, Kane & Lynch, Uncharted (nem pl)
    Sony Ericsson HBH-702 (használatlan)
    PS2 GOW 2 SE Digipack
    Talán 1 hét múlva Haze

    Értékegyeztetéssel persze. (kettőt egyre, ráfizetés ect ect)
  • EmThor
    #49481
    hmmm :elgondolkodikrajta:
  • Foxhound1980
    #49480
    Technikailag nem lesz gond, már a beta is nagyon fasza állapotú. Ami majd meghatározza persze az a felhasználók. Mert lehet egy oldal bármilyen hyper-super ha a közösség nem olyan amit elvár az ember. Példának okádék én kizárólag csak itt illetve Hardwireden mozgok, mondhatni ide jövök haza mert itt olyan légkör ami igazán bejön. Meg eleve baromi sok jó topik van az esgén. (ez persze már más téma) Pár nap múlva kiderül.
  • EmThor
    #49479
    BR-t + dvd-t szerintem a HMV-ről fogok rendelni, ha minden jól megy még e hónapban ki tudom próbálni
  • 0ckH4M
    #49478
    Péntekig fél lábon is kibírjuk, és akkor majd kiderül, hogy tényleg olyan jó oldal-e mint amilyen a töltő képernyő :P
  • EmThor
    #49477
    exkluzív DLC lesz a Mirrors Edge-hez ps3-on + lesz bundle is
  • EmThor
    #49476
    igen csak egyelőre nem adom meg az adataimat a rózsaszín felhőlény kedvéért aki azt mondja h lesz egy jó oldal :) majd ha látok is belőle valamit :D
  • Foxhound1980
    #49475
    Az biztos, hogy rengeteg munka van benne és olyan dolgok várhatóak amik vagy egyáltalán nem voltak még jelen a magyar honlapokat tekintve vagy épp csak elvétve.
  • HAF Rigel
    #49474
    Ne is mond . Születés napomra is azt kértem hogy egy Ps3 forumot amiben nincs Postás meg Besugó sem .
  • HAF Rigel
    #49473
    Ez jó kérdés a cuccok németül vannak , vagy angolul ? Mert ha lehet a német storon vásárolni akkor végre leszedhetek egy csomó számot GH ra .
  • 0ckH4M
    #49472
    Elég frankón hangzik. Akkor talán moderálva lesz a sok xbox fanboy, akik itt nem lettek ebben az sg topicban. Igaz, hogy nem sűrűn írok, de pár hónapja napi szinten olvasom a topicot, és eléggé idegesít engem is a pattogásuk, de nem is folytatom, nem akarok flame-t indítani.
  • Foxhound1980
    #49471
    Igen, méghozzá igen profi szinten megvalósítva.
  • 0ckH4M
    #49470
    Amúgy pontosan mi lesz ez a playstation live? Egy újfajta közösségi oldal?
  • HAF Rigel
    #49469
    Én úgy tudom csak visát fogad el az usa stor , meg american expreszt , de master nem . Legalábbis régen így volt .
  • 0ckH4M
    #49468
    És a német store-ról letöltött cuccok angolul vannak, vagy németre lokalizálták őket? Vagyis ha veszek egy lemezes Warhawkot pl UK-ból akkor a német Store-ról simán letölthetem hozzá a kiegészítőket?
  • Foxhound1980
    #49467
    Helyesen
  • Csabesz100
    #49466
    Köszi szépen a segítséget! Csinálok backup-ot, de csak a mentéseimről. A játékok installját meg letörlöm és újra felrakom mikor bent lesz az új vinyó. Így legalább egy pendrive-ra ráfér a backup!
  • Nexxuss
    #49465
    OFF: milyen országban élünk azért bassza meg. ERSTE dombornyomott VISA-mat nem fogadta el az iTunes Store. Röhej. Szerencsére van Citibank. Az ember eszecskéje megállódik.
  • Nexxuss
    #49464
    Felezés? Telefonos segítség?
    Nem! Én a közönséget választanám:
    PSLive teszt!
    ha szerettek, már pedig mér ne szeretnétek akkor segítetek bogarat irtani a hétvégén:) (halkan jegyzem meg, hogy jól is jár aki regisztrál)
    Köszinyuszik:)
  • Janey
    #49463
    Na erre én is kíváncsi vagyok.

    Amúgy az új MasterCardomat nem fogadta el az USA store nekem sem, pedig valós címmel regeltem. Pedig az előtte lévő régi dombornyomott kártyával nem volt gond.
    Ezek után kipróbáltam a sima Visa Electronnal, azt meg elfogadta. Ki érti ezt??
  • Janey
    #49462
    Nem kell előtte formázni.
    Berakod a régi helyére, a PS3 felismeri hogy új vinyó és meg is formázza.
    Nem tart sokáig, az én 320 gigásamat is pik-pakk megformázta.
    Ha a régi vinyóról meg akarod őrizni az adataidat akkor csinálhatsz backupot, amit az XMB-ből érhetsz el.
    Nekem majdnem 40 GB volt a régin, egy külső vinyóra csináltam a backupot.
    Aztán az új be majd restore.
    Ja igen, FAT32-re kellett formázni a külső vinyót. Ha XP-d van akkor az sajnos alapból csak 32 GB-ig formáz FAT32-re. Viszont a neten van egy progi: fat32formatter a neve. Innen le tudod tölteni ha kell.
  • Csabesz100
    #49461
    Ma jön meg a vinyó a ps-be. Kell formázni mielőtt berakom a gépbe vagy nem?
  • waspika
    #49460
    Ne erre kiváncsi leszek. Hazamegyek azt regelek egyet.
  • cloud.strife
    #49459
    DE az a német store igen. simán megy fakenamegenerator címmel, a hong kongi meg olcsóbb az usa storenál is, ott meg egy hotel címét kerestem ki a neten. CIB-es dombornyomott MasterCard-om van.

    Az 1 dollárt meg lehet visszaadják, nem is néztem. De télleg, ha az 1 dollárt le tudják szedni, akkor vásárolni miarákér nem lehet? :(
    Ja és UK store-ról se tudtam vásárolni. :(
  • EmThor
    #49458
    thx ^_^
  • 0ckH4M
    #49457
    Okés, drukkolok hogy menjen.