89387
PlayStation3
  • EmThor
    #49539
    EU, úgyhogy esélyes. Német guitar hero III-am van, angol store-ból vennék hozzá számot, de oda nem jó a kártyám
  • HAF Rigel
    #49538
    SOCOM: Confrontation betaról nem hallotatok semmit ? Az első quorban volt benne , de még mindig nincs béta teszt .
  • Foxhound1980
    #49537
    Minden piacra jön. Amúgy nekem is tettszik csak amiket láttam videókat abban zavart ez a művi akrobatikázás amit a járműveken csináltak a pilóták. Motorstorm 2-t jobban várom, az valahogy brutálisabbnak, agresszívabnak és dinamikusabbnak hatott az eddig látottak alapján.
  • DanielT
    #49536
    Remélem jön Live-ra is, mert nekem a legkellemesebb meglepetés volt a GC-n. Gyönyörű a cucc, az irányítása is rendben van, bár a quadok számomra a világ legérdektelenebb eszközei, egy jó karrier móddal tuti beszerzem.
  • predator0
    #49535
    Legalább egy embernek tetszik, az is valami :)
  • Foxhound1980
    #49534
    Csütörtökön Pure demo.
  • aabelus
    #49533
    ilyeneken besz*rok
  • NEXUS6
    #49532
    Köszönöm dícsérő szavaidat, de azért te is rendesen munkálkodsz azon, hogy ez a topik a jelenlegi színvonalával rendelkezzen!
  • Foxhound1980
    #49531
    Passz, a körül gondolom. De ha ott nem akkor itthoni maszek vagy ebay. Szép kiadás lesz, mképp kell.
    Szerk: Gondolom Bioshock/MGS4 EU LE szerű dobozban lesz,.
  • NEXUS6
    #49530
    Egy darabig faltam az ilyen njúédzses irodalmat, de 1000 éve nem találtam igazán jót, pedig van egy csomó könyv, amit nem adtak még ki. Angolul meg lusta vagyok olvasgatni,
  • predator0
    #49529
    Game-n még nincs fent, de olyan 50 font körül lesz majd az ára, nem?
  • Foxhound1980
    #49528
    Pre order
  • predator0
    #49527
    Végre van róla kép (aki nem tudná Resistance 2 Collector's Edition):
  • DanielT
    #49526
    Az Xbox topikba hetente 1x ha benézek.
  • SlickAdam
    #49525
    na mondd, miket olvasol mostanában!
  • Sippie
    #49524
    bezzeg az xbox topikban minimum Nobel díjas szinten filozofáltok az élet értelméről
  • predator0
    #49523
    Szerintem max. olyan buherált driver lesz (ha lesz) hozzá, mint a joy-hoz.
  • JohnnySmith
    #49522
    Gyönyörű megfogalmazás na ilyesmiket olvasnék itt a topikban amikor az idétlen felesleges flame megy..
  • JohnnySmith
    #49521
    (na ja az nem lenne rosz ha lenne driver)
  • zottyantas
    #49520
    Amúgy azt nem tudja valaki hogy az Eye-hoz jött-e már ki valami szoftver, amivel pc-n is lehetne használni?
  • zottyantas
    #49519
    Hűha, mi lesz itt még ma
  • DanielT
    #49518
    A szándékot, hogy valami egyedit fogalmazz meg, -értékelem- bár kimunkáltsága bőven hagy maga után kívánnivalót. Ebben a topikban persze már ez is kisebb csoda.


  • NEXUS6
    #49517
    Ahhoz, hogy az LBP-t valaki értékelni tudja szükséges egy olyan dolog, ami neked sajnos nem jutott, amikor karmikus adósságainkat teljesítendő, a Földre érkeztünk vala. Ez a dolog megnehezíti az életed azáltal, hogy így sokkal kevésbé tudod azt évezni, és ezért egy jár neked, hiszen úgy vállatad az élet tövises útjain való haladást, hogy neked azt meziláb kell megtenned, míg mi cipőben mehetünk azokon végig.
    Sajnos ez a hiány megakadályoz benne, hogy kitaláld mire gondolok, mi az ami neked nincs. Ezt barátom úgy hívják: fantázia.
    ;)

    Ja, ...izé ... písz!;)
  • 0ckH4M
    #49516
    Grat, akkor már lehet költeni a pénzt ^^ Már csak azt kéne kitalálni, hogy a német store-ról a dlc jó-e az angol játékokhoz.
  • Foxhound1980
    #49515
    KZ2 shotok /HW/
  • EmThor
    #49512
    ELFOGADTA ÚJ VISA ELECTRONOM USA STORE

    (nagybátyám neve meg címe :) + legyen pénz a kártyán)
  • EmThor
    #49510
    amit Live Arcade címen nyomnak az no comment, hétvégén játszottam a Braid-el, kb. botrány, vmi pedó sünök jönnek Mario clone módban
  • EmThor
    #49509
    akkor most jön egy nagy \worship :D
  • Sippie
    #49508
    háttő... mgs4 fölé azé nem kéne sorolni a játékot... this year? na ne már... akkor a 2008 tényleg nem a sony éve
  • DanielT
    #49507
    Jah, csak aztán alternatíva híján meg szarrá kell hájpolni, mintha valóban egy hihetetlen csúcs cucc lenne.
  • Foxhound1980
    #49506
    A kezdetekkor úgy is volt egyébként.
  • predator0
    #49505
    Ja, csináld magad Home, főtámogató az IKEA :)
  • Super DANTE
    #49504
    Vagy maga kell, hogy befejezze a programot :D
  • predator0
    #49503
    Aki nem fizet, az csak parancssorból Home-zhat :D
  • DanielT
    #49502
    Nos ez elég nehezen képzelhető el... nem másért, mert az arckifejezés ami kiült az arcomra a LBP kipróbálásakor az nem a bárgyú mosoly, hanem a "MI A FASZ EZ?" arckifejezés volt...

    Live Arcade vagy PSN store játéknak elmenne 20 dolcsiért.
  • Super DANTE
    #49501
    Hátha még fizetős lenne, epizódikus tartalom :D
  • predator0
    #49500
    A másik meg a december 31. 23:59-kor érkező Home? :)
  • Super DANTE
    #49499
    LBP egyébként tényleg az ősz egyik legnagyobb játéka lesz, a legtöbb amerikai áruházlánc már elkészítette a saját reklámjait és jelentős készleteket rendeltek a játékból.
  • predator0
    #49498
    Na, nekem ilyen DLC nem kell... :D
  • Nexxuss
    #49497
    én mint az ügyvéded mondom:
    LBP=> Veszel egy PS3-at:) És JÁTSZANI fogsz a Litüllel mert úgy sem fogod kibírni :) Én meg fogok egy kamerát és a gyermeteg bárgyú mosolyt ami az arcodra kiül, fel fogom venni :) És csinálok belőle PS3-as XMB háttérképet, és a legaktívabb PSlive olvasók, megkapják a gépükre:)

    Mit szólsz Danika? :D:D:D Aztán majd elküldöm POSTÁN neked is a képet :D:D:D Rendben van?:D