89387
PlayStation3
  • Sippie
    #49579
    hö?! lesz olyan? :D
  • 0ckH4M
    #49578
    Én meg éppen ilyenekre vágyom. Várom már az mmo-kat is ps3ra.
  • predator0
    #49577
    Elég gyorsan megunom a csak multis dolgokat, velem van a baj :) Biztos nincs meg a megfelelő sikerélményem :D
  • Jimanszky
    #49576
    BT füles,ami usb-ről tölthető!!!Vééégre.Tököm kivan,hogy tölteni kell állandóan hálozatiról a fülesemet
  • 0ckH4M
    #49575
    Brútusz hedcet van hozzá, úgyhogy szerintem mehet. SOCOM-al mi a baj? Nem tűnik next gen-nek, de jó kis multi lövölde lehet attól még.
  • predator0
    #49574
    Ha megy telefonnal is, akkor kell nekem is olyan headset. A játék nem :)
  • 0ckH4M
    #49573
    SOCOM-ot előrendeli valaki? Én gondolkozom majd a Bundle verzión, elég frankó hozzá a ps headset.
  • Jimanszky
    #49572
    KösziHát nem tudom,hogy be merjem e rendelni..
  • HUNMarcus
    #49571
    7 dolcsi a postaköltség
  • kosta
    #49570
    bocsi..ha így nehézkes elolvasni begépelem kicsit át tekinthetőbben csak annyira rossz élményeket hagyott így bennem..második napja van meg a ps
  • predator0
    #49569
    Szerintem a többit privátba fogom írni :D
  • kosta
    #49568
    na csináltma egy iylet is vmi nem volt jó ne hari enm emléxem mégecce rmeg nem merem mert az után hoyg elsőre nem volt jó megprobáltma mégececr és utána nem reagátl a ps..csak a joyon lévő ps gombra és nyomtma egy gépkikapcsot...az a baj odáig jó mikor látja a 87% jelet de utána a security settingset nem vgáom... van jelszó a routeren de nem tom azt hova kell beínri wep meg waps:S am köszi hoyg így probálsz segíteni
  • Jimanszky
    #49567
    Valóóóban
  • predator0
    #49566
    Akkor settings, network settings, Internet Connection Test, ide miket ír ki?
  • Alien!
    #49565
    némi kihívás elolvasni a mondataidat...:)
  • kosta
    #49564
    de hanm jó a net.....me nem toma beállitásokat
  • predator0
    #49563
    Akkor frissíts rajta fw-t System Update-ot keress, azzal lehet.
  • Jimanszky
    #49562
    Bazz,itt 34k egy PSP Slim Madden 09 Bundle!!!Mennyi lenne a postája?Érdemes kintről rendelni PSP-t?
  • kosta
    #49561
    kicsit beparátlam me nem reagátl utánan semmire cskla a cdkiadó goomb:S még akiakpcsológomb se...most 2.35ös fw van a psen de így nema akrom tolnia gat-t em azt olavstam egy csomó ps kifagyott tőle ink fw frissités után szeretném de hát nem értem mé nem volt jó anet....
  • predator0
    #49560
    Ha azt kiírja már félig jó jel, mert azt jelenti van neted, különben nem érzékelné a patchet. Következő lépésben le kéne neki töltenie.
  • kosta
    #49559
    Vki lécci segítsen. ZSír úja ps3mam rá akartma kötni a netet vezeték nélküli routerral meg is találta a jelet kb 87%osan fogta na mindegy is de nem nagyonvágom wep key meg stb azé probáltma beállitgatni leteszteltme de nem votl jó utána megitn akkor se de akkor nem akart reagálni a ps csak joyon a ps gombra avval me gkikapcsoltama ps-t bekapcsoltam megint majd betettem a gta4et és eddig rendesne elindította de most kiírt vmit hoyg instal version 1.02 vagy ilyesmi mondom OK de aztán fekete képernyő smemit se csinált és nem regált smemiylne gombra még a égpen lévő kiakpcsolóra sem.....rem ez enm nagy baj vki segítsen
  • HUNMarcus
    #49558
    de jo csak ne legyen sok a postaköltség, lökheted azt is , kösz
  • EmThor
    #49557
    szerintem 1., 1.5 hét.

    de angliából fontért nem jó?!
  • HUNMarcus
    #49556
    és itt kb mennyi idő alatt szállítják ki?
  • Nexxuss
    #49555
    hát ez a lényege a leáldozott topicnak. anyázni kell oszt jóvan:D itt meg kultúrálódni postásokkal :D
  • Alien!
    #49554
    "A szándékot, hogy valami egyedit fogalmazz meg, -értékelem- bár kimunkáltsága bőven hagy maga után kívánnivalót. Ebben a topikban persze már ez is kisebb csoda."

    Hátez óriási....Egyébként az igazán minőségi színvonalat a Pc-s játékoknak leáldozott topic képviseli...Anno 2001-ben csocsóékkal,pyrex-el,és már nemistudom kivel,még napi szinten kentük arról amit a címe sugallt....Most,hogy az egész kezd tényleg időszerű lenni,már teljesen másról szól....Flame hegyek,senkinek nemtetszik semmi.semmi nem jó,minden szar..mindenki ilyen(állítólag jópofa)angol-magyar fonetikus mondatokban beszél....pffffffffffff.....atomdurva.... ahhoz képest ez a topic elég kutúrált.

  • Foxhound1980
    #49553
    Resi 2 multidemo október.
  • EmThor
    #49552
    videogameplus.ca?
  • HUNMarcus
    #49551
    dobna nekem valaki egy olyan weboldalt ahonnan $-ban lehet játékokat rendelni és magyarországra is szállítanak, köszönöm és megéri
  • antgecc
    #49550
    Tud vki eladó Soul Calibur 4-et?
  • EmThor
    #49549
    mindenkit figyel :] Dexter ownz!
  • Foxhound1980
    #49548
    Szegény Doakes :D
  • EmThor
    #49547


  • 0ckH4M
    #49546
    Uhh, ha ezt a nyelvtan tanárod látta volna... Amúgy ez kérdés vagy kijelentés?
  • predator0
    #49545
    Nem szükséges, de jó ha van, ha akarsz demokat letölteni. Néha a játékokhoz is jönnek ki patchek. Firmware frissítéshez is jól jön, bár ahhoz azért nem fontos, mert az mehet pendrive-ról is.
  • predator0
    #49544
    Szeptember 5-ei indulást áttolták 12-re.
  • dopki88
    #49543
    a géphez kel netes kapcsolat
  • dopki88
    #49542
    hy én még ternezem hogy veszek egy ps3 at és ahoz kel netes kapcsolat
  • EmThor
    #49541
    SOCOM: szept. 12 Qore tulajoknak, október 5ig asszem
  • Foxhound1980
    #49540
    Elméletileg szept 8 körül indul a beta.