89387
PlayStation3
  • HUNMarcus
    #49618
    game.co-n a Friendly Name kártya kitöltésénél mit kell írni?
  • Csabesz100
    #49617
    Már most nem az izgat, hogy a 320ból miért csak 298-at lát, hanem, hogy hová lett 35 Gb?! Nincs valami ötleted?
  • Fikusz
    #49616
    85 megát letöltött, továbbá akar magának kb 600mega helyet.
    Most kreálom magam..
  • predator0
    #49615
    2.50-ben állítólag lesz. Remélem nem úgy, hogy bele kell építeniük a játékokba.
  • predator0
    #49614
    Felesleges. Kevesebbet fog látni akkor is :)
  • Fikusz
    #49613
    Jólenne mar vmi screenshot lehetőség :(
  • Fikusz
    #49612
    Izé..nekem a 2.42 FW van fennt. Van ujjabb?
  • cloud.strife
    #49611
    Montam má, hogy utállllak? :D
  • predator0
    #49610
    Ehh.... 49606-os hozzászólásból kettő is van :D:D
  • Csabesz100
    #49609
    Akkor buktam a mentést. Kár! Mindegy, majd megcsinálom valamikor megint. És az miért van, hogy a 298 Gb-ből máris foglalt 35 Gb úgy, hogy szinte semmi nincs a gépen?! Most azon agyalok, hogy leformázom teljesen és megnézem, hogy restore nélkül mennyi hely lesz rajta!
  • Foxhound1980
    #49608
    8+2.50GBP ez kb 3300huf.
  • EmThor
    #49607
    grat, lehet mesélni :) tokyo game show-t lehet már home-on belül nézheted online, live!!
  • HUNMarcus
    #49606
    tuti h annyi előrendelve? mert akkor meglépem
  • Foxhound1980
    #49606
    Ne basszá!!! Shotokat de rögtön! :D
  • EmThor
    #49605
    09.04 Store Update

    JPN Store

    - különböző videók kerültek fel eddig, a SC4 combo + Aquanaut's Holiday végleges videóját (szeptemberben jön ki asszem 6-7k yen lesz)

    USA Store

    - life with playstation majd egyszer :| ami lesz: Pure + Qore-ban elvileg motorstorm 2 demo

    Qore tulajok: ne feledjétek, a letöltési listában kutakodjatok a Qore szeptemberi száma után. Addig is újra megnézem majd a SH5 videókat :D
  • Fikusz
    #49604
    YIIIHHHAA!

    Bekerültem a HOME bétába :)
    Most töltöm lefelé!
  • cloud.strife
    #49603
    ANgolok, mint ahogy a hong kongi is.
  • predator0
    #49602
    "Természetes", hogy kisebbet lát. Nekem 250-ből 205-t. Ha nem állította vissza az NFS mentéseket, akkor az valszeg azért van, mert le sem mentette őket. Vannak olyan save data-k, amiket nem lehet menteni. Eddig azt hittem, hogy backupnál vissza tudja állítani... akkor mégsem.
  • Foxhound1980
    #49601
    USA Amazonon van Resi CE. (ez persze nekünk nem jelent semmit, ide nem küldenek gémet)
  • Csabesz100
    #49600
    #49584-ben és #49595-ben nem tuna valaki segíteni? Köszi
  • EmThor
    #49599
    nagy doboz, be ne húzzák a postán :(
  • predator0
    #49598
    Értem, logikus. Csak néha magyar fejjel gondolkodom
  • Foxhound1980
    #49597
    Addig van egy árban amíg ki nem pucolják a normál tokos verzát. Utána meg a piac határozza meg az árakat. Jobb minőségű játéknál általában drágább lesz a nem PL verza egy idő után.
  • predator0
    #49596
    Lehet berendelem game-ről. Aztán ha lesz időm végignyomom. Milyen már, hogy a platinum változat egy árban van a normál tokos játékkal? :D
  • Csabesz100
    #49595
    Most nézem a system info-ban, hogy mit ír ki a vinyóra! 263 Gb/298 Gb. Mi foglal ezen 35 Gb-t? Nincs rajta semmi, csak a baráti lista (még az üzeneteim is eltűntek) és a mentéseim, de az max.15 Mb. Nem tudja valaki a választ? Vagy akinek 320-as vinyója van, megnézhetné, hogy neki is ekkora a mérete! Előre is köszi!
  • Foxhound1980
    #49594
    Nem tudok róla.
  • Foxhound1980
    #49593
    Game-ről 3300huf környéke szállításal most az első része (pre owned). lehet érdemes lenne emlékeztetőül beszerezni...
  • HUNMarcus
    #49592
    elő lehet már valahol rendelni?
  • Jimanszky
    #49591
    Akkor most imádnád az első részét!!!Nem tudtam letenni anno.Kölcsön kaptam és egyhuzamban végig is vittem:D.Nekem is nehezen állt rá a kezem,de most nem lenne gond;)
  • kosta
    #49590
    2.35ös fw-n jól fut a gta 4? nem fogja szté cseszni a ps3at?
  • predator0
    #49589
    Első résznek csak a demojával játszottam, de nem tetszett (valószínű azért, mert akkor még nem állt rá a kezem a kontrolleres FPS-re). Viszont már így is van kilenc játék, amit még idén meg szeretnék venni... Ez a kettő benne sincs :D
  • Jimanszky
    #49588
    Nagyon impozáns darab
  • 0ckH4M
    #49587
    Addig végig kéne vinnem még az első részt ^^
  • Foxhound1980
    #49586
    Megvan a doboz!

  • Super DANTE
    #49585
    November 4. USA, 6. a kenguruk földje és a PAL régió.
  • Csabesz100
    #49584
    Kicseréltem a vinyót a ps-ben. Ellőtte letöröltem mindent, csak az NFS PS game data utility-t hagytam meg, meg persze az összes mentésemet. Csináltam back up-ot. Beraktam az új vinyót, megcsináltam a restore-t és az NFS-t nem állította vissza. Sem a game data utility-be, sem a mentésekhez. Szóval azt buktam és ki kell pörgetni megint? Ha jól tudom ilyenkor mindent vissza kellene állítani, nem? Ami viszont érdekes, hogy miután beraktam az új vinyót, leformázta és megmaradtak a baráti listámon szereplő emberek és mind a 4 felhasználónevem! Ezeknek nem kellett volna szintén törlődniük és csak a restore után helyreállniuk?
  • HAF Rigel
    #49583
    ha jol láttam akkor van mejelenési dátum a resit 2nek . Pedig mintha a nagy konolz fejlesztő /kritizáló/ismerő postás barátunk azt írta volna hogy szerinte nem jelenik meg idén ? Hogy is van ez DT ?
  • 0ckH4M
    #49582
    HOME-ot inkább közösségi portál kategóriába sorolnám, mert nem lesznek benne küldetések, úgyhogy nem igazi mmo.
  • 0ckH4M
    #49581
    DC Online, The Agency, meg a Free Realms. Free Realms-nek ha jól tudom nem lesz havi díja, és 1 account kevesebb mint 10 dollár lesz. MMO a családnak típus. Gametrailersen van róla videó, szerintem tökéletes lesz vele játszani egy kicsit lefekvés előtt, és elaludni rajta ^^
  • Super DANTE
    #49580
    FreeRealms, DC Universe Online, The Agency, Home, sőt szerintem tuti lesz új EverQuest és talán új Final Fantasy MMORPG (emóRPG LOL) is.