89387
PlayStation3
  • waspika
    #49658
    Most már ok.
  • waspika
    #49657
    Rendelnék a sendit-ről, de nem jó a postcode. Oda mit kell írni?
    MO ir.számát???
    Segítsen valaki.

    kösz
  • NEXUS6
    #49656
    "Ez ha kijön idén vagy nagyon rövid lesz, vagy csúszik, vagy csoda történik."

    Szerintem meg az lesz az epikus esemény, ha az Insomniacos gyerekek, mint ahogy alant is írták, életükben először vállaják, a csúszást, vagy a gagyi munkát.

    Ha rövid lesz, akkor legfeljebb multizunk.;))) Amúgy szerintem inkább az első rész volt túl hosszú.
  • DanielT
    #49655
    Nane. A pont tegnap olvastam el sokadszor, hogy még mindig csak UK és Írország.

    "Reward Membership is available to Customers in the UK and ROI for £3 for life, and you can sign up online right here. "

    Enyhe ellentmondás, de biztos úgy van ahogy mondjátok. Ezesetben csöppet bosszant, hogy mennyi pontot tékozoltam el...
  • feki25
    #49654
    Pont ezt akartam írni én is.3 font ellenében nekem is kiküldték a kártyát, szépen gyűlik rajta a pont, amit 1000 pontonként lehet elkölteni (2,50 Font).
  • zozo2001hu
    #49653
    Dani a reward card-os részt rosszul tudod, párszor már beszámítattam az összegyűjtött pontjaimat, simán tudtam kedvezményeket érvényesíteni egy egy játék kapcsán. Szóval működik a pontgyűjtés, különösen előrendelések esetén kaphatunk több pontot. (game.co.uk-ről beszéltem)
  • HUNMarcus
    #49652
    ok köszi
  • DanielT
    #49651
    jatekaim.hu -n van 3db
  • DanielT
    #49650
    Semmit nem kell csinálnod. Az egyik linken (tracking) nyomon tudod követni merre van a csomag, illetve milyen fázisban, a másik reward cardos link nem vonatkozik Európára.
  • antgecc
    #49649
    Vki tud eladó Soul Calibur 4-et?
  • HUNMarcus
    #49648
    kis segítség kéne srácok.. aki rendelt már game.co.uk-ról... megkaptam a mailt a rendelésról, kell még valamit csinálni, mert a levélben még van 3 link

    You can track your orders by using the link below:
    To track Order Number XXXXXXXX/X:
    You can sign up for a Reward Card by clicking on the link below:

    ezekhez, valamit kell-e még jóváhagyni, vagy már felvették a rendelést és küldik?
  • predator0
    #49647
    Savage Moon gameplay. Nem lesz rossz. Be is lehet ülni a tornyokba (hogy lehet-e közben irányítani is azt nem tudom) :)
  • predator0
    #49646
    Home-nak idén ki kell jönnie, ezért a várható legkorábbi megjelenési időpont: 2008.12.31. 23 óra 59 perc. Ha mégsem így lenne, akkor újfent Home-less-ek maradunk
  • Sutekh
    #49645
    Azonban figyelembe kell venni, hogy INSOMNIAC álltal készített játékok nem szoktak késni, hosszú játékidővel rendelkeznek, és grafikailag is megálják a helyüket. Sok játékból nem készül demo sem, mert értékes időt veszítenének vele fejlesztés közben.
  • Alien!
    #49644
    az előző sem volt rövid....nemvágom a következtetést...
  • Super DANTE
    #49643
    Honnét lehet ilyet rendelni jó pénzért?
  • DanielT
    #49642
    Nem. Akkor csoda történt. Ahogy írtam. Egyszerű ez, bár látom nehéz felfognod.

    A Killzone, ami csak 2009-ben valamikor jelenik meg, futott agy tonna PS3-on, tök hosszú demóban, iszonyatosan kidolgozottan.

    A Resistance egy 3 perces, egyetlen utcás demóval volt kint ami mégcsak nem is PS3-on, hanem devkiten futott.

    Ebből vontam le a következtetést, hogy igencsak rá kell gyúrni, ha idén meg akar jelenni.

    Imádom, hogy gyűlölsz és minden áron belém akarsz kötni. De szó szerint. Örömmel tölt el.
  • EmThor
    #49641
    kerületenként meg van határozva a létszám, no para. szóval te is a u.azon a téren vagy meg én is, csak a maradék 99 ember más nálad is és nálam is
  • EmThor
    #49640
    resistance 2 multi demo október

    jó ha vége lesz a socomnak addigra! :D
  • EmThor
    #49639
    azt mondták úgy adják ki, mint a gmail-t, arra is oda van írva, hogy béta, mégis tök jól megy
  • EmThor
    #49638
    idén lesz public béta ez 100%, ahogy a life with playstation is késik :D
  • Foxhound1980
    #49637
    Hát ez még mindig vérszegénynek hangzik... Full üzem, jó ha jövő év őszre beállhat szvsz.
  • Fikusz
    #49636
    passz :(
    Erröl semmi infom nincs.
    De tuti még ősszel szerintem, báár =P
    Elég sokszor ledob :(
    Nemtudom mekkora lessz a bejárható terület, de már most megjósolom
    párszor tuti összesz.rja magát a server..
    Mozi még nincs, illetve pár játék előzetest nyomatnak.
    A plaza fele még nincs megtöltve boltokkal.
    A játékterem szuper, de elég kicsi..mármint mostmég király..de ha beszabadul jópár ezer ember oda..
    Minden ingyé van..eggyenlőre.
    Félek, hogy ezek sem gondoltak a server(ek) kapacítására..kezdetkor majd tuti pár hónap kell majd hogy stabilizálódjanak.
  • HAF Rigel
    #49635
    És mi van ha Tévedsz ? Ha idén megjelenik , és nem lesz rövid ? Akkor végre elismered nem vagy mindenható aki mindenkinél jobban tud mindent ? Nem félsz ?
  • EmThor
    #49634
    elvileg még idén!

    Fikusz, ha van ps eye kamerád elvileg tudsz a falra saját képeket rakni. de legalább is ezt ígérték, szóval lehet csak majd.
  • Csabesz100
    #49633
    Én pont ma raktam bele. WD 320-as. SATA-s. Nagyon jó árban szereztem be! 17.5eFt
  • Foxhound1980
    #49632
    És ebből a Home-ból mikor lesz publik/nyílt beta?
  • Fikusz
    #49631
    Sokan kérdezték honnét van.
    Röviden:
    Le lehetett tölteni a HOME theme-t, s irták, hogy ha használod/aktiválod.
    Akkor esélyed van bekerülni a hamarossan (most) bővülő closed HOME bétába.
    Bővülőt úgy értem, hogy az user számot bővítik.
    Node sebaj! Gyorsan megleptem magam egy hétvégi házzal, új ruhákkal, nomeg
    némi bútorral :D

    Jut eszembe.:
    Kinek van 320gigás vinyó a PS3-ban?
    Milyen tipus? pontossan pls.
    Kb hogyéadták?
  • Csabesz100
    #49630
    Na megcsináltam! :-) Visszaraktam a régi vinyót, újra csináltam egy backup-ot (egy másik pendrive-ra), új vinyó be, restore és minden jó! Most nem írt ki hibát a restore végén. A game data utility-ben ott van a NFS PS és a mentés is a helyén van!
  • EmThor
    #49629
    screenshot or it never happened :D
  • EmThor
    #49628
    then it's a miracle

  • 0ckH4M
    #49627
    Jeah, köszi.
  • Fikusz
    #49626
    Nna..bekukkantottam a moziba.. :D
    Last Guy bemutató volt csak, a főtéren KZ2..
    Ahogy nézem mikor először bemész valahova, letölti a teruletet.
    Most megyek ép a játékterembe.
    Amugy besza.ás!
  • DanielT
    #49625
    Idézzek magamtól? OK.

    "A Resistance 2 még devkiten futott, se nem csúnya se nem szép, se nem semmi, NAGYON rövid, értsd kb 3 perces volt a kirakott demó, EGYETLEN utca és pár szaladó szörny. Ennyi. Ez ha kijön idén vagy nagyon rövid lesz, vagy csúszik, vagy csoda történik. Videózni sem lehetett."

    Better luck next time!
  • predator0
    #49624
    Nekem sem jut eszembe jobb...
  • Csabesz100
    #49623
    Na most mit csináljak?! Szedjem vissza szét a gépet, gyári vinnyó vissza és újra csináljam meg a backup-ot? Lehet ez lesz! :-(
  • predator0
    #49622
    Ettől simán lehet.
  • Csabesz100
    #49621
    Formázás után megcsináltam megint a restore-t. Ezt írja ki, miután végez. "The restore operation could not be completed. The system will restart." Lehet emiatt nem ment vissza az NFS?! Azt olvastam, hogy a restore kb. annyi időt vesz igénybe, mint a backup! Nálam ez nem így volt! A backup 9 perc volt a restore meg 3! Azért ez annyira nincs közel egymáshoz!
  • predator0
    #49620
    Nagyon sok topicban rakják fel ezt a kérdést, hogy hova tűnik x GB. Sose láttam még értelmes választ :D
  • Csabesz100
    #49619
    Na, megvolt a format restore nélkül. Az eredmény ugyan az! :-( Csak vissza kellene valahogy hozni az NFS mentésemet! (de nem úgy, hogy visszarakom a régi vinyót) :-)