89387
PlayStation3
  • NEXUS6
    #49698
    Tökre igaz!!!!

    És ignoráljuk azokat az ignorálókat is, akik nem ignoráljak azokat az ignorálókat, akik nem ignorálnak minket!


    Mindenki mást meg bannolunk!

    Kellemes fórumozást!
  • NEXUS6
    #49697
    Az őrültség valahol ott kezdődik, amikor azt gondolod, hogy neked, vagy másoknak nem véleménye van, hanem csak egy igazság létezik, és az is nálad van.;)))
  • NEXUS6
    #49696
    Igen, amit leírtál igaz is - volt.
    Egészen a konzol megjelenését követő fél évig, amig kiderült és az emberek is megértették, hogy mi van, és mi nincs. Kiderültek a hibák, és kiderültek azok az erények is, amikről régebben nem volt szó.
    A gép megy, eladásokban lassan komótosan ledolgozza a hátrányát is, mert a sok PS2 fanboly szépen gépet vált;)

    Mi fanbolyok ezen asszem már túltettük mind ezen magunkat, ajánlom, hogy te is így tegyél.
  • HAF Rigel
    #49695
    Ha így érzed akkor nem írok ezentúl semmit ide . Bocsi hogy nem néztem némán azoknak aki azt probálják állandóan belék sulykolni hogy szar a Ps3 és nem lehet vele játszani . ÁÁÁÁÁddddios
  • gazgoblin
    #49694
    ez humor? elég gyászos...

    nem akarod ezt az "utáljuk DT-t" topikban folytatni?
  • HAF Rigel
    #49693
    Nem vissza az agyarakkal ti ps3 bárányimádók , vagy legalábbis szarkupacok mindenképp . Én idéztem meg a Mester , hogy tanitványa lehessek és át áljak az erő Zöld oldalára . Nem lehet igazatok , ahogy a ps3 sem emelkedhet az Erő fölé . Halgasstok külömben Lvl 70 Warriorom fog porrá zuzni titeket .
  • gazgoblin
    #49692
    Nem lenne jobb rigelt és társait ignorálni?
    Vagy nyithatnátok egy "képtelen vagyok ignorálni a másikat" topikot és ott mehetne a vircsaft.
  • guardian hero
    #49691
    Bocs hogy megzavarom az épületes ördögűzést, de egy kollegám megkért:

    "Bétatesztereket keresünk! PS3-as FPS játékról van szó, Budapesten, hétvégenként napközben. Pizza van, a legjobb teszterek ott lesznek a Credits litában is :) Kontakt: [email protected]"
  • DanielT
    #49690
    Bazeg. Olvass vissza. Most is engem szólítottak meg. Onnan kezdődött az egész. Ezt kőne főfogniE.
  • gazgoblin
    #49689
    kar hogy ezt szemmel lathatolag csak te gondolod igy...

    es mivel itt senki nem ker a negativumok kiemelgetesebol ezert ez mar forumrongalas amit csinalsz

    tenyleg semmi ertelme annak amit itt csinalsz
  • ballor
    #49688
    "Apa kezdődiiiiiiiiiiiiiiik...!"
  • DanielT
    #49687
    Nem árt ide némi józan ész :)
  • 0ckH4M
    #49686
    Szerintem akkor járna sokkal jobban mindenki, ha nem írogatnál ebbe a topicba. De részemről befejezve, nem akarok flémelni.
  • Foxhound1980
    #49685
    Áhh ez animok nagy készen vannak :DDD
  • Foxhound1980
    #49684
    Egyelőre még csak USA Amazonon van de gondolom 1-2 héten belül minden nagyobb játékbolt felteszi az előrendelési listájába.
  • DanielT
    #49683
    Te meg az aki nem akarja értelmezni. Pedig sokkal jobban járna mindenki.
  • 0ckH4M
    #49682
    Megint te vagy az, aki nem képes kulturált hozzászólást írni.
  • HAF Rigel
    #49681
    Igazad van mester . Mióta Fw frissitésen estem át azóta nem tudok ellened szólni , iszom minden szavadat mester . Hátha egyszer elérek a szintedre és Együtt uralhatjuk a galaxist . ( most fél térdre ereszkedik és leszegi fejét) .
    Várom utasításod Mester . Érzem az erő Zöld oldalált , és nem engedek a sötét erő csábításának .
  • DanielT
    #49680
    Kötözködik a tököm! Nézd már meg, hogy MINDIG MINDIG MINDIG én vagyok megszólítva!

    Komolyan mondom BESZAROK.
  • 0ckH4M
    #49679
    Nekem 3 munkanap volt.
  • haarmaan
    #49678
    Oké kössz a segitséget fiuk. Azt nem tudjátok hogy a rendeléstöl számitva mennyi idö mig a játékok megjönnek a game.co.uk-ról
  • 0ckH4M
    #49677
    Egy nap múlva tudod regisztrálni, ennyi az átfutási ideje. Amúgy nem értem, hogy DanielT miért nem tudja felfogni, hogy mi a Ps3-n szeretünk játszani (én csak szeretnék de ami késik nem múlik) , és elfogadjuk az összes hibájával. Rég láttam már x360 szidást a topicban, amiért felbukkanhatna, és !jogosan! szitkozódhatna. Ehelyett itt van, és kötözködik.
  • EmThor
    #49676
    reward card számot asszem csak egy kis idő múlva fogadta el vagy mi
  • haarmaan
    #49675
    Na megrendeltem a www.game.co.uk roll a preowned categoriából két játékot (Uncharted, Resistance,) a kettő együtt 26 font volt (7851 Ft) szálitással együtt. Plusz 3 font-ért vettem egy reward card-ot küldött egy kódot az email címemre, de amikor regisztrálni akarom a kártyát a megadott kód alapján, akkor hibaüzenettel visszadob.
  • antgecc
    #49674
    Köszönöm, nem ismertem az oldalt.
  • gazgoblin
    #49673
  • DanielT
    #49672
    Nem köplek ki innen... hiába szeretnéd...
  • gazgoblin
    #49671
    "csak tényekkel alátámasztva mondok negatívat"

    de ez egy fanboy topik..itt senkin nem kivancsi a negativumokra...

    "Majd megértitek"

    remélem egyszer te is és kikopsz innen....van a ps3 bashingnak topikja ott szivesen gyalazkodok de ide tenyleg nem a flameszagu dolgok miatt jonnek ha lehet...
  • zozo2001hu
    #49670
    Eddig nekem simán ment a reward point beszámítás, kb. tavaly novembertől vagyok benne a rendszerben, mielőtt fizetnék a game.co.uk webáruházban egy adott gammáért, ott lehet érvényesíteni a kedvezményt egy input mezőben hozza fel a felhasználható pontértéket GBP-ben.
  • Silverford
    #49669
    Ezek a animok mindig tetszenek.
  • EmThor
    #49668
  • EmThor
    #49667
    rendelés utolsó fázisa -> place order-re kattintok és visszadob az első oldalra hogy ő bizony ezt így nem és csak a kosárból való törlés oldja meg
  • EmThor
    #49666
  • feki25
    #49665
    Milyen hibával dob vissza?Mert nekem is gyűlik, de még egyszer sem használtam fel.Lehet akkor nem is fogom tudni?
  • DanielT
    #49664
    Az a baj, hogy olyan 5 év behoznivalód lenne konzoltémában, hogy megértsd a helyzetet. Nem is hibáztatlak érte.

    Tömören egy mondatban: A PS3 mindent szénné gyaluló, lealázó atomgépnek lett hirdetve, eszméletlen agresszív és fennhéjázó maketinggel. Erre jött az elborult elméjű PS2 fanok évekig (kb a gép megjelnéséig amikor kiderült mi a pálya) tombolása és gyalázkodása. Ez ment itt az SG fórumon is.

    Ami most történik, az már százezredszerre is írom, nem akció, hanem reakció.

    És én -bármennyire is fáj elismerni- csak tényekkel alátámasztva mondok negatívat, ha épp azt teszem, de az esetek 95%-ban ez szintén reakció valami elhangzottra.

    Majd megértitek. Szerintem ebben a topikban is csak a kisebbség, alig 3-5 fő nem volt még képes megérteni, elfogadni.
  • EmThor
    #49663
    érdekes, nekem is van vagy 15 fontom a reward card-on és nem hajlandó levonni róla a cuccot, mindig hibával visszadob :(
  • EmThor
    #49662
    pixeljunk monsters sci-fi-ben vérrel, nekem kötelező
  • predator0
    #49661
    Ez mióta megy? Én is úgy tudtam, ahogy DanielT írta, plusz ezekre a régebbi hozzászólásokra építkeztem, amikor megállapítottam itt valakinek augusztus 27-én, hogy nem fog működni
    #32287
    #32176
  • HAF Rigel
    #49660
    System Update 2.50 Fw

    - update DanielT Love program .

    - Updating .... ..

    - Updating Complet

    - Please reboot system .

    O de szép ez az új világ , tudjátok a mesterem Daniel T san szerint a Resistance 2 idén nem fog kijönni , vagy ha kijön akkor csak rövid lehet vagy Csoda fog történni . Szurkolok neki hogy szar legyen , mert így a xbox360 még sikeresebb lehet .
    Na szép Boxolást mindeninek . Ps3 Grr grrr grrr
  • HAF Rigel
    #49659
    Dani akar belét kötni a halál , remélem egy nagy kaszával . Egyszerűen csak szurkolok ellened , hogy az általad annyira lenézett /lesajnált ps3 érjen el sikereket , és a te prognozisod , hogy a Wii szar a Ps3 még szarabb csak az xbox360 a jó tipusú teoriádra a világ cáfoljon rá. Most is azért hoztam elő a témát , mert annyira határozottan kijelentetted hogy nem lesz olyan a Resist 2 mint amilyennek várjuk , mert te kint egy dev kiten futó dologból leszürted.
    Rövid lesz , vagy meg sem jelenik dologban ne legyen igazad, aztán szépen a többiben sem lesz igazad . Tudod ez már egy rés a pajzson. Én meg csak szurkolok ellened , néha csendben néha írogatok is .
    Na szép napod neked .

    ui: Lehet hogy taktikát váltok és szeretni foglak , mert akkor nem okozok neked örömet . Ezaz ez fogom csinálni .