89387
PlayStation3
  • DanielT
    #49738
    Jah, valószínű nem lesz szebb nála akkoriban amikor kijön, de még utána sem sokáig. Persze várjuk ki a végét.

    Egyébként a csodás végeredményt nem az über-erő szolgáltatja, hanem az ügyes trükkök. Persze ez akkor nem számít amikor az ember csak lesi a képernyőt, hogy tejóégdekirály.

    A Sony-nak gigantikus mázlija, hogy pozíciójánál fogva az összes zseni fejlesztőcsapatot megszerezték az előző generációban és most sem eresztik őket amíg tudják. Az előző generáció szinte összes übercíme PS2 exkluzív volt, szintén nagy részük Sony saját stúdió.
  • NEXUS6
    #49737
    Most nézem olyan 2m a kábel hossza kb.

    Hmm hosszabbra emléxem, mert mindenbe beleakadt így is.

  • tarti19
    #49736
    nem a lompost nem:D
    Okosan kell ennyi:D
  • Foxhound1980
    #49735
    Thx
  • DanielT
    #49734
    Persze.

    Azért is mondják Sonyék, hogy a multi címeket inkább PS3-on fejlesszék és utána portolják Boxra... mert az simán elviszi, míg fordítva csak a butítás a járható út...
  • Alien!
    #49733
    a sony marketing mindíg is erős volt,már a ps2-es EE-t is úgy beharangozták,hogy mindenki lef*sta a bokáját(scud rakéta,stb)...mondjuk az más kérdés,hogy 300mhz-en megevett mindent...persze ott is ment a szájhúzás,hogy nehéz programozni,és az elején jöttek a szarabbnál szarabb játékok,aztán aki viszont tudta használni,az adott stíluson belül gyalázott(GT3-4,ICO,GOW,MGS2-3,stb)

    a ps3 esetében is ez áll fenn,csak sokkal lassabban indul a szekér,illetve jóval bonyolultabb programozni,sztem még a 1st party fejlesztők sem vágják igazán,hiszen 6 magot kell párhuzamosan járatni,ami csilliárd módon adhat pluszt a gpu-nak....Lett egy Uncharted ami már villantott,a pusztán technikai oldalról gyengébb gpu elég impresszív dolgot pumpál ki magából,tehát vmi mégis van mögötte...Ésugye ott a KZ2,ami mégiscsak exkluzív,és sose tudjuk meg lehetne-e xboxon...Bár a fejlesztői doksit olvasva,a legtöbb spéci effektet a cell számolja a képre, tehát lehet,hogy nem lenne megoldható..persze ehhez szükség van egy kis GG féle maximalizmusra,nagyon jó koncepcióra..és persze pénzre + időre.......De ez a másik oldalon is VAN....SŐT. És nagyon úgy nézki,hogy a papíron gyenge GPU bebünteti a világot....

  • NEXUS6
    #49732
    1. Igen
    2. Nagyon
    ;)))
  • DanielT
    #49731
    A Halo 3 a világ mocska, ne is említsük.

    Fáj érte a szívem? Te miről beszélsz? Hány PS3 -at vegyek ma este? Mondd a számot.

    (egyesek még mindig képtelenek levetkőzi a sztereotípiáikat...)
  • Foxhound1980
    #49730
    2 kérdésem lenne: a PS Eye usb-s e, és ha igen milyen hosszú a zsinór?
  • NEXUS6
    #49729
    Hát igen, röviden ennyi a lényeg.
    Csak szerettem volna, hogy végül DT saját kis köpetébe belegyalogolva, saját maga mondja ki ezt.
  • Foxhound1980
    #49728
    360-on a KZ2 motor a mostani formájában nem megvalósitható.
  • NEXUS6
    #49727
    Hát azért, mint az köztudott a KZ2 talán az első olyan gáme, ami csontig van a PS3-ra optimalizálva, és ezen belül is jelentősen használja a cell-t.

    De te, mint aki mindkét gépre történő fejlesztésben vastagon benne vagy persze nagyon jól tudod, hogy melyik az a hardverelem, ami teljes mértékben tudja helyettesíteni a PS3 spec architektúrális egységeit, pl melyik elemmel-elemekkel lehet egymástól független módon maximális sebességgel futtattni egyszerre 5-6 program szálat.
  • Csabesz100
    #49726
    Kívánom, hogy cseréljék ki, de sajnos törésre nem vonatkozik a garancia! :-( De azért próbáld meg kiharcolni!
  • Sutekh
    #49725
    360on is van több játék ami recehegy. Az egyiket a Bunjie gyártotta le a konzol második életévében. Hogy az a fontos produktum recés volt vajon a fejlesztöcsapat, vagy a szuperjó architechtúrának köszönhetö? Mindent elkövetsz, hogy a megmaradt exclusivokat besározd. Így nem fáj értük annyira a szived ugye?
  • tarti19
    #49724
    kicserélik azt:) 12 hónapot vállal gyártó rá, tehát 576-ba kell bemenni és erőszakosnak kell lenned, vagy baszhatod:(
  • daneelolivaw
    #49723
    jaj,srácok,ne veszekedjetek már,a játék az játék,akármelyik platformról is van szó :D
  • DanielT
    #49722
    Persze, mert ez az igazság.

    Ellenben tény, hogy a PS3 ezt tudja. Kár, hogy más nem képes kihozni belőle. (MGS4 1024x768 felbontás, recehegy)
  • SlickAdam
    #49721
    tudtam, hogy ez lesz a válaszod.
    Dani, dani, ...
  • DanielT
    #49720
    Ez a Guerilla érdeme. 360 -ra már idén kijönne, mert nem kellene szívni az elkúrt architektúrával.
  • SlickAdam
    #49719
    "Tömören egy mondatban: A PS3 mindent szénné gyaluló, lealázó atomgépnek lett hirdetve, eszméletlen agresszív és fennhéjázó maketinggel."

    "És végül kint volt a sokak ártal várt messiás, az egekbe magasztalt csoda, a valósnak hazudott render sztárja: A Killzone 2. Kint volt. Illetve nem csak kint volt. Létezésének nem ez volt a célja, hogy kint legyen. Egészen más szerepet töltött be. Molekulárisan BASZOTT SZÉT MINDENT amit eddig grafikában vagy hangulatban láttam, láthatott bárki. Letaglózott, kitépte a végtagjaimat és agyonvert vele. Az FPS-ek királya fog megszületni, ha a hihetetlen látványhoz, irányíthatósághoz, élvezethez megfelelő játékidő és történet társul. A Guerilla megcsinálta. Igen, a rendert. "

    by Dani Té
  • JohnnySmith
    #49718
    Kizárt hogy 3 hónap után kicserélik...
  • bulleye
    #49717
    Nem tudjátok hogy a GTA IV blue ray disc-emen van egy törés de nem megy az adatig el vagyis látszik hogy a törés nem ér el odáig és mégsem olvassa be nagyon bánt a dolog már 3 hónapja vetttem megvan anyugta is az 576-ból és nem tudom hogy kicserélik-e vagy mit csináljak vele?---Elég drága volt
  • aabelus
    #49716
    pontosan.
  • kosta
    #49715
    Neten jáccani hoyg kell?csak akkor lehet ha a psnre bejelentkezek?
  • Spiderous
    #49714
    Nagyon szépen köszi a segítségeteket!:)
  • EmThor
    #49713
    nem ma jön a pain kieg., de szeptemberbe itt lesz, addig is

    GOLD TROPHIES

    * King of Pain: Get All Downtown Trophies plus Trill and Grenade-a-Maid
    * Affliction Addiction: Get One 100 Million Points in Downtown (Change from 1 Billion)

    SILVER TROPHIES

    * Harder Dick’s Balls: Get all of Dicks Balls in the Block Party Dumpster w/o reset
    * Rodeo Clown: Use Ed to Explode 500 barrels in Clown Toss (Change from 5,000)
    * Ninja pwn: Hit the Target Stuffed Ninja in every Amusement Park Mode
    * 2 Mill Club: Get “Pain in the Park” and “D-Town Destruction” (Change from 10 Mil)
    * Trill: Get Painful Bullseye Trophy with Scurv Dogg or Hung Lo add-on characters (Instead of Tosser)

    BRONZE TROPHIES

    * Dude Abides: Use “The Dude” to score 30 Strikes in Bowling (Change from 50 Strikes)
    * D-Town Destruction: Get 2,000,000 score in Paindemonium and Aftermath (Change from 10 million)
    * Pain in the Park: Get 2,000,000 score in Abusement and After Hours (Change from 10 million)
    * Combo Mambo: Get 15x Combo in Paindemonium, Aftermath, Block Party, Demolition (Change from 20x)
    * Horsin’ a Clown: Take the Clown for a ride on the Roller Coaster
    * Glutton: Make 30 “Eat It!” shots in “Call da Shot”
    * Constipated: Get 100 Strikes in Bowling (Change from 250 Strikes)
    * Pain and Mane: Play 100 Games of Trauma or Horse
    * Attention Spam: Get every type of PAIN (Groin, Head, Arm, Hand, Leg, Foot and Body) combo in Paindemonium, Aftermath, Block Party, Demolition.
    * Grenade-a-Maid: Get Exploded 200 times with any female launchable add-on character*(Change from 500 times)
  • Csabesz100
    #49712
    Próbáld ki az aviaddxsubs nevű programot! Azzal szerintem menni fog!
  • Sutekh
    #49711
    Használd a AVIADDXSUB nevü programot! Nem beleégeti a feliratot, hanem csak hozzá illeszti. Menü alól lehet majd elindítani, mint a dvd filmek esetében.
  • Spiderous
    #49710
    Sziasztok!Már kismilliószor volt téma , tudom , de nem találom...:(
    Az lenne a bajom , hogy divx-et szeretnék lejátszani felirattal , amit a filmre is égettem a Virtualdub-bal , de a ps nem játsza le.Unknow file format-ot ír ki...nem értem...A codeck amit kiválasztottam konvertáláskor az az xvid volt.....Esetleg valami jobb progi erre nincs,amivel tuti jó lesz a ps-en?
    Előre is köszönöm a helpet!:)
  • DanielT
    #49709
    Hű, erre csak azt tudom mondni, hogy rosszul emlékszel a Ps3 marketing témára :)
  • 5c0rp330n
    #49708
    hát, nemtom.. a ps3-nak szerintem egyáltalán nem volt agresszív/fennhéjazó marketingje. azok a this is livinges dolgok meg hasonlók enyhén szólva is visszafogottak voltak egy szériánként 100millió feletti eladásokat produkáló széria következő darabjához.. ellenben az xbox marketing tényleg erre épül. az xbox 1-et is annó valami nevetséges ps2 lejárató dumával reklámozták. szerencsére meg is bukott, mint a szar.
  • NEXUS6
    #49707
    Dani legalább olyan realista, mint Woody Allen!;)))
    Csak neki még humorérzéke sincs!;)
  • NEXUS6
    #49706
    Témába vág ugyan, de itt is azt írják, hogy a megjelenés csúszásáról még nincs szó.

    Erről a bétatesztelésről meg az jut eszembe, hogy kb olyan mint akkor elmenni, amikor a nő még le sem vetközött. Szal lehet, hogy poénnak 1-1 alkalommal bevállalnám, de a legkedvesebb szeretteivel ne csinálja meg az ember, mert annak csalódás, esetleg szakítás lesz a vége. És itt természetesen a Halo3 széleskörű bétatesztelésére gondolok;)))
  • Jimanszky
    #49705
    Dani realista, csak máshogy fejezi ezt ki.Nincs ezzel semmi gond!!!
  • Jimanszky
    #49704
    Egyáltalán nem offense, ilyen irományok kellenek ide;)Látogasd gyakrabban a topikot!
  • Jimanszky
    #49703
    Ha fizetitek az utam felét Fehérvárról, akkor érdekel a dolog;)
  • guardian hero
    #49702
    no offense, csak témábavág :)

    resistance 2 multi béta csúszás
  • gazgoblin
    #49701
  • DanielT
    #49700
    Dede, jóidegig ignoráltam, de megint megtalált...
  • waspika
    #49699
    A senditről mennyi idő alatt van itt a cucc?
    2 BD-t rendeltem 6eft-ért.
    Remélem minél hamarabb ideér?!?