89387
PlayStation3
  • DanielT
    #49778
    Az alábbi 2 komment elolvasása közelebb sodort ahhoz, hogy többé be ne tegyem ide a lábam, mint bármelyik kedves eddigi felszólítás....

    Nem hiszem el, hogy ezt komolyan gondoljátok. Vagyis remélem.
  • tarti19
    #49777
    Képesek rá, csak nem akarják megcsinálni az AI-t, mivel lassan átfordulna az elenkezőjéb e a tökéletes AI- kivitelezésének eredményessége
  • Super DANTE
    #49776
    Még nem, talán akkor lehetett volna ezen a téren előretörés, ha az eredeti terveknek megfelelően 2 db CELL-t építettek volna be, mondjuk drágább lett volna jóval a vas.

    Egyébként szerintem, ha a Sony mérnökei "okosak", akkor talán nem is kezdenek új CPU fejlesztésébe, hanem több CELL-t alkalmaznak a következő masinában.
  • DanielT
    #49775
    "NPC-k még mindig túl gépiesen viselkednek, és sok a script."

    Majd a CELL!! Majd jön a mesterséges intelligencia! (mert erről is ment a bullshit töményen...)
  • Super DANTE
    #49774
    Szabadság, szerintem ez az, ami még a mostani generáció játékaiból is hiányzik/hiányozni fog, mert hiába pl. a GTA-szerű nagy tér, de még mindig vannak határok, amik miatt úgy érzem, hogy egy dobozba vagyok zárva, ami bár tényleg óriási felfedezhető területet és újdonságot rejt, de még mindig vannak korlátok, a NPC-k még mindig túl gépiesen viselkednek, és sok a script.
  • tarti19
    #49773
    :) Szerintem nem lesz ez külön:P bár jós nem vagyok így nem tudom:P, de az biztos, hogy harc lesz érte és Japánból fog kikerülni:P
  • guardian hero
    #49772
    Nem holografikus megjelenítésről volt szó, hanem holografikus adattárolásról, ami elég hamar leválthatja a mostani optikai lemezeket.
  • DanielT
    #49771
    Nem bírom a horrort :) Félek :)
  • guardian hero
    #49770
    Igazából marha nagy tárhelyet fel tud emészteni nem túl látványos fejlődés is... tekintve hogy a textúrák méretének növelésével négyzetesen nő a tárhelyigény.

    Amúgy ha szerencsénk van, akkor az 1080p felbontás legalább olyan hosszú távú szabvány lesz, mint a PAL/NTSC... Igazából ha elterjed az IP-TV meg az on-demand video szolgáltatások, akkor a sávszélességigény miatt nem lesz értelme nagyon növelni... És akkor lesz egy értelmes határa a framebuffer- és textúrafelbontás, meg a modellrészletesség növelésének, és az egyre erősebb hardvereket végre tényleg arra lehet majd használni, hogy új szintre lépjenek a játékok látványban, meg esetleg más területeken is.
  • waspika
    #49769
    Tudom most kra megy a vita, DE valaki megmondaná hogy a sendit-ről mennyi idő alatt vannak itt a cuccok. Még reggel rendeltem, de még mindig processing van.
    Eddig 3Ft-ot vont le a kártyáról(azonnal, megrendeléskor).
    Ez így rendben van??
  • tarti19
    #49768
    Holografikus megjelenítést ne vegyük össze semelyik korongos vagy szalagos megoldással:)
    Amíg eléri a virtuális világ a valós világ teljes grafikai lemodellezését:)
  • Foxhound1980
    #49767
    Amíg el nem érik a fotorealisztikát. Ha az megvan utána megszűnik a külső megjelenítő mint olyan.
  • Sutekh
    #49766
    Javalom próbáld ki a SIRENt is! Ebben a generációban a legjobb horror játék.
  • Super DANTE
    #49765
    Kicsit lépjünk tovább, de ez a kérdés most mindenkinek szól.

    Egyszer a BD formátum is elavult lesz (még ha lesz is 2-3-4-500 GB-os verzió is), biztosan nem véletlenül tesztelgetik ezeket a holografikus adattárolókat, vajon szükség lesz ilyenre? Valahol a minap olvastam egy cikket, amiben valami EA-s fejlesztő mondta, hogy a következő generációban akár már 100GB-os méretet is elérhet egy játék, lesz ennek egyáltalán értelme? Meddig ésszerű fokozni a vizuális megjelenítést? Kit mit gondol?
  • guardian hero
    #49764
    "360-on a KZ2 motor a mostani formájában nem megvalósitható"

    A mostani formájában nyilván nem, de más formában simán :)
  • DanielT
    #49763
    Szerintem elképzelhető Bluray a következő boxban. Én örülnék neki, mert a digitális disztribúciónak nem vagyok híve teljes játékoknál (tehát nagy címeknél).
  • DanielT
    #49762
    "ugyan ez M$-nél viszont jól felépített üzleti stratégia"

    Az MS sikere a mérhetetlen pénzben rejlik amivel megvesznek mindenkit kilóra akit nem köt szerződés, illetve, hogy a DirectX -a legelterjedtebb API- tulajdonosaként könnyű a gépükre dolgozni, mert gyakorlatilag az iskolában tanítják mindenkinek. Plusz az ATi akkor rohadt jó technológiával rendelkezett amikor ezekbe a konzolokba kellett GPU-t választani a cégeknek.
  • tarti19
    #49761
    és mire jutottál a ps3 és a 360-as gta 4 összehasonlításában?
  • Foxhound1980
    #49760
    Kénytelen lesz licencelni, ha tetszik neki ha nem.,
  • DanielT
    #49759
    Már hogy a jó égbe ne? 2x vettem már gépet... egyszer Uncharted egyszer pedig GT5p miatt. Illetve másodszor egy GTAIV összehasonlító teszt miatt, de megtartottam, mert jött a GT5p.
  • Foxhound1980
    #49758
    PS2
  • tarti19
    #49757
    bázmeg psp, ps2? mit tom mire van még:D
  • DanielT
    #49756
    Így is van.
  • Super DANTE
    #49755
    Szerinted, a nevezzük Xbox 720 atyaúristen Super HiVision Skytech szuperkomputá utódban elképzelhető lesz a Blu-ray meghajtó, elképzelhető lesz az, hogy az MS license díjat fog fizetni a Sony-nak? Vagy ki tudják húzni a generáció végig ezzel a DVD-9 formátummal, annak tükrében, hogy a kiadók nem nagyon akarnak több lemezere játékokat szétszabdalni, mondván, minden egyes korong után csengetni kell a redmondiaknak, és ezt ők nem szeretnék?
  • Foxhound1980
    #49754
    Mi az, hogy mire? LOL
  • Sutekh
    #49753
    Daniel, ha jol tudom Killzone2vel már játszani fogsz te is. Ezen az egy játékon kívül, nincs semmi más ami tetszik neked az exclusivok közül?
  • Foxhound1980
    #49752
    Predator barátunktól várjuk a Mecenaries 2 véleményezést! :D
  • tarti19
    #49751
    mire adtad el?
    5500 FT a Eye Cam:P
  • Foxhound1980
    #49750
    Eladtam ma a GOW2-met ezt meg kapok most jó áron.
  • NEXUS6
    #49749
    Ha így nézzük a ray-tracing-en kívül minden megjelenítés csak trükk!;)))
    Csak ugye egyik trükköt ez a hardver tudja jobban, a másikat meg a másik.

    Amúgy a szóhasználatod elemzését folytatva, gondolom miközben azt mondod, hogy a Sonynak mázlija van, ugyan ez M$-nél viszont jól felépített üzleti stratégia!;)))
  • tarti19
    #49748


    Fox mégiscsak cam?:P nah sok sikert hozzá:)
  • DanielT
    #49747
    "Fáj, hogy egy minőségi darab, nem törhető és BD is van benne"

    Na ezek speciel tényleg jól jönnének a 360-nak. Nem nekem, a 360-nak.
  • Alien!
    #49746
    persze...ügyes trükkök,hiszen ez a lényeg,rámentek az összhatásra,míg sokan elvesznek a részletekben,és brutális minőségű textúrákkal akarnak vmi gyönyörűt csinálni,a KZ2 attól az ami,hogy trükkökkel(blur,depth of field,stb) és dinamikus animációval veri a mezőnyt...ráadásul van egy nagyon jól felépített látványvilága/koncepciója... Hasonló mint kb a GT5,persze megy a sikítás,hogy 2d-sek a fák meg a xy játékban szebbek az épületek,de mégis állva hagyja a mezőnyt....
  • Smuge
    #49745
  • Foxhound1980
    #49744
    Köszi szépen, az elég lesz akkor. Csak azért kérdeztem, mert nem akarom, hogy technikai akadálya legyen a használatóságának.
  • Foxhound1980
    #49743
    Dani nekem erre nincs erőm se kedvem. Konkrét személyeket ismerek akik pl a HS-ban aktívan részt vettek és élbolyban vannak programozás terén. 576-ot nem vágom, 2 év alatt az MGS4-es volt amit megvettem. De legyen igazad, megvalósítható minden 360-on még jobban.
  • tarti19
    #49742
    Tapsoljunk meg téged vagy mire vágysz? X360-ról ne kezdjek el mesélni neked?
    Vagy gondolom te így a MS teljes körű tagja vagy mindenféle felruházott joggal? Nem hiszem sőt... És picit jobb lenne ha a valóságban keresnéd a "valós" tényeket, adatokat, mintsem itt prédikálj számunkra... Mellesleg ha neked ennyire nem jön be a ps3 úgy ahogy van, akkor mit keresel itt? FÁj, hogy egy minőségi darab, nem törhető és BD is van benne? Mert ha neked ezek fájnak akkor ne itt sajnáltasd magad, azt meg felejtsd el, hogy szidalmazod a Sony-t mert az MS nagyobb szopatógép... DE tényleg már idősebb vagy , nem is értelek mit, kit győzködsz itt... Politikusnak készülsz????
  • DanielT
    #49741
    Hápersze. Hány 576 cikket idézzek a témában magyar fejlesztőktől teletömve Sony bullshittel? 870db megfelel?
  • Sutekh
    #49740
    Akkor nem értem miért van bajod az exclusive játékokkal.
    Mivel te kérdezted, tölem, a válasz: EGY gépet vegyél (ma) este! Szerettetel várunk a Playstation Networkon. Ha tudsz akkor 80 Gbyteosat vegyél.

  • Foxhound1980
    #49739
    Nem a Sony mondja, magyar fejlesztök akik mélyen benne vannak nem egy projektben.