89387
PlayStation3
  • Gascoigne
    #49818
    Nekem a GTA után már fel sem tűnt, hogy recés :)
  • Tyler Durden
    #49817
    Én nemrég szereztem meg az MGS4-t, jelenleg a végigvitelén fáradozok. Ps2-n az MGS 3 maga volt a csoda, a 4 számomra még ezt is übereli. Ha ezt vki recehegynek nevezi azt csak sajnálni tudom, én szeretném ha még több ilyen "recehegy" kerülne ki a kedvenc konzolomra..
    Amúgy meg ezt az Box vs Ps vitát nem lehetne hanyagolni? Pár naponta mindig felbukkan és csak szétcseszi a topikot, szal Xesek balra, PS fanboyok jobbra, béke, szeretet, free tibet stb..
  • Foxhound1980
    #49816
    Az MGS4 technikai oldalán/ felépítésében a AA hiánya a legkisebb probléma maradjunk annyiban. Egyébként nekem szinte fel sem tűnt, hogy recés, igaz hd ready a tv-m nem full hd.
  • partizan182
    #49815
    "de eddig az MGS-t nem néztem meg mert nincs sok hely a vinyón"

    hehehehe...

    BTW MGS4 tényleg recefice, nem simán a kisfelbontás miatt, hanem mert a távolban lévő objecteket bezizizi a fura blur effect (amit AA helyett használnak mint pl a GTA4-nél).

    SEMMIT sem von le eme mestermű értékéből, DE:

    -Akkor is ott van ha egyesek nem akarják elhinni/beismerni
    -Valószínű nem direkt van ott
    -El tudnám viselni ha nem lenne
  • ballor
    #49814
    Sharp full HD-n nyomtam. Nekem fel sem tűnt a rece. Amcsis, 180p-re felskálázott. Én nem a recét kerestem: én játszottam vele. Négyszer vittem végig a BB rangot is megszerezve. Gondolom legalább ennyiszer még fogom is tolni.
  • Alien!
    #49813
    nemtom gyerekek,nekem az mgs4 fullhd-n sem recehegy....tény,hogy látszik vmennyire az alacsonyabb felbontásról felskálázás,és még annyira sem éles mint az Uncharted 720p-n.de akkor is üt...Ha vki ettől a látványtól készül kivágni a taccsot,azt nagyon tudom sajnálni,mert valszeg egy kiégett f*szkalap...

    bár sztem az sem mindegy milyen fullhd tv....

    kb ez olyan mint a Hardwired-en,a KZ2 képek alatti,talajtextúra fikázás...grat.

  • zozo2001hu
    #49812
    Olvasván ma reggel az elmúlt 1 nap hozzászólásait itt a ps3-as fórumon többször szóbakerült az MGS4, gondoltam lassan ideje lenne kipróbálnom ezt a sokak által mondott remekbe szabott alkotást, azonban még pár napja is 39 GBP-ért lehetett hozzájutni ehhez a címhez. Mondom megnézem ma reggel a game.co.uk-n hátha van valami akció és láss csodát, 24.99GBP lett a cucc!!! :D

    Gyorsan be is rendeltem egyet, szállítással együtt lesz kb. 8200 HUF, ennyit megért nekem asszem és hát a nemrég vásárolt LCD tévén a megjelenítéssel sem lesz gondom.

    Ajánlom egyébként akiknek még nincs meg a beszerzését most, remek ára lett ennyiért és hát a küszöbön álló szakértői kormány felállásáig tuti gyengülni fog a forint 1-2 hónapon át... (Pont az őszi gamedömping idején várható a gyengülés) A vége eléggé offtopic lett sorry... :)

    http://www.game.co.uk/PS3/Action/Stealth/~r331623/Metal-Gear-Solid-4-Guns-of-the-Patriots/Default.aspx
  • waspika
    #49811
    Na ezt megnézem ma délután. Nemrég váltottam FullHD-ra, de eddig az MGS-t nem néztem meg mert nincs sok hely a vinyón.
    Kíváncsi leszek rá.
  • DanielT
    #49810
    Kihozzátok belőlem az állatot! :DD
  • NEXUS6
    #49809
    A PS3 trükkös jószág az biztos;)
    Sokan lemondtak róla az elején, sokan lemondtak róla, amikor a multiplatform játékok nem hozták a szintet. Aztán még is csak ott van az az 1-2 gáma ami mellett nem lehet elmenni.;)))

    Az MGS-t a recék miatt cikizni elég LOL-ság, Még esetleg az alacsony felbotású textúrák, vagy a nem túl magasszintű shaderezés miatt lehet, de az is csak mert más paraméterben meg sokkal jobb.
    De épp hogy tök letisztult, szinte steril az egész, minimális recét, vibrálást ha látni benne.
  • cloud.strife
    #49808
    Jajj, meggyütt a vaksifrend... :D
  • cloud.strife
    #49807
    LOL.

    Mégha lenne is recefice, kijafaszt érdekli? Egy mestermű, ami manapság szinte kihalóban van, a legszebb, legjobb nextgen gamma (nekem) mostanság.

    Trágyadomb xfosodra leshecc mikor lesz ilyen gamma.
    És egyre több ilyen jelenik meg PS-re, X-en meg csak nézegettek ki a fejetekből, hogy hol vannak már a nagy játékok.... LOL
  • cloud.strife
    #49806
    ÁÁÁÁ ,haggyad, nem is látta élőben a MGS4-et, csak fröcsög, szokásához híven. Elég LOL.
  • Nexxuss
    #49805
    :-) Amúgy télleg az a durva, hogy sokkal szebb volt a kép Hdready TV-n. Semmi értelme nincsa FULLHD-nek...egyedül blurayre. De fullHDben a TV adás is szarabb, meg a sima DVD is. Nem kell ide szubplazma. SzubLCD is fasza. Ott már nincs hiba.
  • gazgoblin
    #49804
    akkor en kerek elnezeest!

    mindenki vegyen subhd plazmatv-t ahogy en is tettem!
  • Nexxuss
    #49803
    Recehegyek: MGS4 FullHD TV-n TÉNYLEG recehegy. A GTA4 meg okádék. Aki nem hiszi feljöhet hozzám... Sajnos télleg ilyen :(:(:(
  • gazgoblin
    #49802


    csak rakerestem hogy "NO AA" es valsztottam egy kepet a sok ps3 shot közül


    viccet felreteve tenyleg uncsi kezd lenni a dolog....inkabb hypeold a jatekokat az jobban all neked.
  • NEXUS6
    #49801
    Bizonyos játékokban, már most is adaptív intelligenciát raknak, értékeli/megjegyzi mit lép a játékos és aszerint választ ki valamit, ami belé lett programozva.

    A jövő az lesz amikor próbálgatásos/utánzós módszerrel megkeresi a gyenge pontjaidat, mi az ami működik és mi nem, kreativan talál ki mintázatokat.
    Aztán majd amikor ezeket az infókat egymás között lekommunikálják a hálón, na az lesz a hálálunk, Skynet öntudatra ébred!;)
  • DanielT
    #49800
    Miből van a kép? Halo 3? :DD

    Visszamennyek? Sosevótamott :PPP
  • gazgoblin
    #49799
    hmm...most is monitoron nezem es meg mindig nem latom milyen recehegyrol beszelsz

    EZ A RECEHEGY:


    amit az mgs4-ben lathatunk az kozel sem az!

    pont errol a zsigeri ps3 bashingolasrol beszeltem...

    akinek van szem az latja hogy minimum csúsztatás amit itt összetrollkodsz

    és ez amugy is egy fanboy forum es semmi ertelme itt jatszanod a hős PS3 mártírt aki többet várt a géptől és helyette csak hangyfasznyival rondább multicímeket kapott (a generáció legszebb exkluzivjai mellé)

    a "boxon szebb lenne" meg "mar hamarabb kijott volna" szintu álmodozasaidon is csak röhögni tudok...vagy azt sajnalod hogy az MS nem nyúlt le mégtöbb játékot?

    verdikt:
    VISSZAMENNYÉ!
  • greyfox
    #49798
    Francba, még összenyomva jól is néz ki :D
  • greyfox
    #49797
    Ez mi? :D
  • Foxhound1980
    #49796
    Te, hol láttál 5500-ért kamerát?
  • DanielT
    #49795
    Linkelnél összehasonlításOKAT, mert én csak egyet láttam. Meg a saját szememmel (illetve próbáltam mindkettőt).
  • Foxhound1980
    #49794
    Jah nem. Hónapokkal ezelőtt kifejtettem már, hogy lerágott csont (többszöri) a vs téma. Csak most megjegyeztem. Nem érdekel ez a dolog.
  • DanielT
    #49793
    A kulcsszó: 1366x768-as vagy 1920x1080-as kijelző :PP Ezek már inkább kulcsszóak! Kulcsszóakok! De a lényeg, hd kijelzőn akkora szizsmerák lópolizás van, hogy az GC-n át kellett mennem gyorsan a Killzone standhoz, hogy ne taccsoljak ki :)
  • Skyline
    #49792
    Miután utánnanéztem és egyértelműen a ps3 változat lett jobb (több összehasonlításban szebb/boxon néhol röccen),így ps3-ra megvettem:)
  • baggins
    #49791
    Te még csak most untad meg ezt a folyamatos nyihogást a topikban? Egész jól bírod, haver, én hetekkel ezelőtt feladtam. Most visszanéztem, hátha változott a helyzet, ugyanaz van, ugyanazok játszák itt a bazári majmot, nekem ez nem kell, legalábbis nem ezért jártam ide.
  • tarti19
    #49790
    szerintem meg letöltötted a polcról:P hihi talán szombaton én is beújítok valami gémet:P
  • Skyline
    #49789
    Nah megvettem a Mercenaries 2-t mert userektől egészjó értékeléseket kapott,majd írok:)
  • gazgoblin
    #49788
    recehegy!!! LÁL takarodj! :D

    ITT hol lathatok olyat? hanyadik masodpercnel nezzem?
  • tarti19
    #49787
    Végre kimondtad a valós okot:)
  • Foxhound1980
    #49786
    PS3-mat igen, PS2-t nem.
  • Csabeszonovits
    #49785
    Érdekelne h ntsc-s játékot visz-e egy "magyar" ps3
    plz írjatok
  • Istencsászár
    #49784
    Naja, ha az AL olyan csuda inteligens lenne és tanulna stb... akkor az lenne a gond hogy nem mi játszanánk az gép ellen, hanem a gép játszadozna velünk, ami nem mindegy.. nemhiszem hogy ez kellene nekünk:) mert ugyebár a gép az mégiscsak gép... az embernek most is az az érzése van egyes játékokba hogy csal, meg túl jó stb...
  • Super DANTE
    #49783
    Aquanaut's Holiday promo video
  • guardian hero
    #49782
    Az AI-ban akkor lehetne előretörés, ha

    - születne pár Nobel-díj a témában (ez pedig nem játékfejlesztőktől fog származni)
    - lenne rá VALÓDI igény

    Egyébként az én véleményem szerint a játékokban nincs szükség komoly AI-ra. Egy átgondolt script- és gameplay rendszer sokkal látványosabb eredményt hozhat, amúgy meg ott van a multi lehetősége.
  • HUNMarcus
    #49781
    valaki tudja hol lehet megnézni h, a PlayTv milyen régiókkal kompatibilis??
  • wordsworth
    #49780
    Hali!
    Most, hogy sikeresen tönkrevágtam bokám (fekvőgipsz) kicsit lemaradtam a topikban 500ujhsz :) valaki összefoglalná tömören h mivolt? :)
  • tarti19
    #49779
    Azért mert nem tudsz a világ dolgairól még nem kell elutasítani őket... Bázmeg