89387
PlayStation3
  • wordsworth
    #49858
    Singstar az még nagyon érdekel, szerintem nemsokára megrendelem :)
  • NEXUS6
    #49857
    Sajna egyre inkább úgy érzem, hogy a nagypapa végre eltávozhatna az élők sorából és átpasszolhatná végre az örökséget az utódnak.;)

    Ehelyett még virgonckodik is, elszedi még a kompatibilitást is a gyeröktől!
  • partizan182
    #49856
    Szemét Ms miatt van ez is, mindenkit megvesz kiklóra... :(
  • Tyler Durden
    #49855
    Jrpg-k hiánya nekem is fájó pont, bezzeg ps2-re még mindig fossák őket. Ideje lenne megcélozni a ps3 platformot is.. (:
  • wordsworth
    #49854
    konzol akkor is konzol.. egyre szarabb érvelések :D Én jelen pillanatban többet néztem filmet ps3-on, mint amennyit játszottam. És akkor leszek tökéletesen elégedett a ps3-al amikor elkezdenek jrpg-ket, ff13, versust kiadni rá.
  • partizan182
    #49853
    "gyönyörű, csodálatos, lenyűgöző. "

    Tény. Az állam többet koppant a játék 15 órája alatt, mint az előző ÉVBEN összesen.

    De rece is van, Subhd is fájó pont (nekem azonnal feltűnt, pedig csak később olvastam, hogy 1024x768 a natvíja). Csak el kell képzelni ugyanezt a vizuális orgiát rendes 720p-ben zizi nélkül.

    Ugye mennyire állatabb lenne?
  • partizan182
    #49852
    Ugyanmár, garázsban a pgr4 is elég álleejtős.
  • partizan182
    #49851
    Konkrétan 1 db Blu-ray filmem van, a Planet Earth díszdoboz. Az meg ráadásul csak 1080i. Mondjuk emiatt vettem a ps3-mat.

    A legjobb mobilos optika/érzékelő is nagyságrendekkel roszabb képet készít mint bármelyik alsó-közép kategóriás kompakt gép.

    Iphone frenkizésre jó csak.

    Nem mondtam hogy használhatatlan (sőt, filmekre a legkirályabb kombó), de fullHD-n játszani több mint felesleges, elég gány Ps3 felskálázásról nem is beszélve.
  • gazgoblin
    #49850
    ja olyan nincs!

    de meg mindig nem erti hogy akinek van szeme az csak nevet ezeken a harmatgyenge beszolasokon
  • Chris Lowe
    #49849
    "Valami gyalázat ahogy a showroomban kinéznek a kocsik"

    Mutass jobbat.
  • predator0
    #49848
    Merc2: Nekem nagyon bejött, hogy a legkisebb tárgytól, háztól, akármitől a legnagyobbig mindent el lehet pusztítani. Akár elég mennyiségű C4-el, vagy megfelelő légitámogatással.
    A grafika tényleg néha elég érdekes, az AI is inkább scriptelt, de ebben a játékban szerintem ezek csak másodlagosak. Jó kikapcsolódás egyedül, de sokkal élvezetesebb co-opban. Játék közben ugyanis bármikor beugorhat egy haverunk, és onnantól ketten szethetjük szét Venezuelát.
  • Chris Lowe
    #49847
    Gondolom ha blu-ray filmet akarsz nézni inkább veszel egy bd lejátszót, minthogy egy konzolon nézd. Végülis igazad van, mondjuk a k800i-vel sem érdemes fotózni, full gagyi a fiszf×sz lencséjével....
    Gondolom iphone is csak egy szaros telefon semmi másra nem jó.

    Tényleg semmi értelme, engem nem győzöl meg arról, hogy mennyire használhatatlan a fullHD ps3-hoz, merthogy nem az, sőt szvsz a piacon a lehető legsokoldalúbban használható fullHD lejátszó.
    Röviden: ez az a készülék aminél a fullHD-t leginkább ki tudod használni.

    Még valami: a savanyú a szőlő szólást a hdready-fullhdre értettem mivel arról volt szó.
  • Skyline
    #49846
    Inkább annak örülj pc-n ha tartalmas játék jelenik meg....ritka:)
  • 0ckH4M
    #49845
    Az én PC-men minden csak 800*600-ban fut, és minden LOW. Örülnék ha csak olyan recéket kéne nézegetnem.
  • baggins
    #49844
    Hozzászóljak a MGS4 témához? Oké, megteszem.
    A legvérmesebb PC-s és X-es ismerőseim elismerték, hogy gyönyörű, csodálatos, lenyűgöző. Igaz, ők csak grafikai szinten értékelték, hiszen nem igazán játszottak vele. Aki jön itt különféle recékkel, meg egyebekkel, az:
    1. direkt hecceli a többieket
    2. fáj neki, hogy az ő "szerelmén" nem jelenik meg
    3. saját magát járatja le
    Megint csak sok hűhó semmiért. A PS3 is kezdi megmutatni, mit tud, csak ezt néhányan képtelenek megemészteni. Az ilyen ember soha nem fogja bevallani, hogy tetszik neki valami a konkurens gépre. Mert az derrogál. No comment, de az itt fórumozók is rájöhetnének már, hogy amíg a beszólogatásokra akcióznak, annak újabb reakció lesz a következménye.
  • DanielT
    #49843
    "GT5p közel sem natív fullHD. Csak a menüben meg a showroomban."

    Valami gyalázat ahogy a showroomban kinéznek a kocsik. Igen, megint a reékről beszélek. Döbbenet. A játékban nem ilyen gyengék amikor több kocsi van a pályán.
  • Skyline
    #49842
    Szerintem akkor gyertek vissza nagy vérboxfanok,ha végre lesz boxon olyan látványvilágú game mint mgs4 vagy uncharted addig csumi:)
  • guardian hero
    #49841
    Az EA-féle FIFA Street és NBA Street 1080p... Sőt, X360-on 1080p + 4xAA :)

    A Wipeout biztos dögösen fog kinézni.
  • Alien!
    #49840
    érdekes az EA-nak még sok is...minden game 720p.

    Egyébként a Wipeout HD villant majd.....persze nem bonyolult a látványvilága,de elég impresszív lesz,mivel a trailer is szétvágja a tv-t,olyan éles.
  • guardian hero
    #49839
    Ja, AA nélkül le tud renderelni egy kosárpályát = egy plane meg 10 karaktert... Ez nem sok játékba elég, kosárlabdába pont igen. Meg a Virtua Tennishez is...
  • nyuszmurusz
    #49838
    Sony-s NBA 08 natív 1080p, meg az elődje is.
  • guardian hero
    #49837
    "Inkább a játékfejlesztőket kellene macerálni, hogy szép, natív 1080p cuccokkal kápráztassanak el minket"

    Akkor előbb a Sony-t maceráld, hogy dobja piacra mielőbb a PS4-et :D Merthogy PS3-on nem fogsz szép, natív 1080p cuccokat látni, az hótziher...
  • partizan182
    #49836
    Mivel mind ps3-al mind MGS4-el rendelkezem nem nagyon értem a savanyú a szőlő dolgot.

    "A ps3 tényleg csak egy konzol?"

    Igen. Mobilomon is van minden fiszf*sz, mégis alapvetően telefonálásra használom, mert az.

    "Sokkal többet javít mondjuk egy GT5p-on a fullHD mint amennyit "ront" mondjuk az MGS4 alatt. "

    GT5p közel sem natív fullHD. Csak a menüben meg a showroomban.

    "Miért írtok hülyeségeket?"

    Direkt téged szeretnénk felidegesíteni.

    "győzd meg az elektronikai cégeket, hogy semmi értelme a fullHD-nak, legjobb lenne a negyedHD konzolhoz"

    Inkább a játékfejlesztőket kellene macerálni, hogy szép, natív 1080p cuccokkal kápráztassanak el minket, ne a 720p 4xAA legyen a jelenlegi gen. csúcsa. Sőt, a legszebbnek tartott cucc (MGS4, szerintem is mindent ver látványban) még ennyi sincs. Szal pont ennyire van még szükség a FullHD-re konzolhoz.

    Valódi 1080p filmre persze csodajó.
  • 0ckH4M
    #49835
    Tudom én is, de akkor is mókás volt ^^
  • EmThor
    #49834
    ja bocs giga. és UK store lesz előbb.
  • Foxhound1980
    #49833
    Nyilván GB.
  • 0ckH4M
    #49832
    1.3 mega nem kevés? Utoljára a Worms 1-nek volt ekkora a demója még 486-os időkben.
  • spatz
    #49831
    Sziasztok, van egy SAMSUNG 226BW monitorom amin van DVI, és erre rá tudok-e kötni egy PS3-t, amin ugye HDMI van, egy olyan kábellel ami DVI-HDMI? Milyen felbontásba fog ez menni, milyen minőségben?
  • EmThor
    #49830
    [b]fenn van a pure demo 1.3 mega (xbl vagy psn még nem tudom :D)
  • nyuszmurusz
    #49829
    Full HD tv-t is lehet ám 10 cm-nél messzebről nézni....
    ...sőt ajánlott.
  • guardian hero
    #49828
  • Chris Lowe
    #49827
    A ps3 tényleg csak egy konzol?
    Érdekes én többmindenre használom és a zenehallgatáson kívül mindenhol jó pont a fullHD. Bár zenehallgatás közben is jó (a földgömb fullHD-ben még mindig elvarázsol...:))
    Sokkal többet javít mondjuk egy GT5p-on a fullHD mint amennyit "ront" mondjuk az MGS4 alatt.
    Miért írtok hülyeségeket?
    Tényleg komolyan gondolod, vagy csak savanyú a szőlő.....

    Ui: befejeztem, értelmetlen vita, győzd meg az elektronikai cégeket, hogy semmi értelme a fullHD-nak, legjobb lenne a negyedHD konzolhoz.
  • Okami Amaterasu
    #49826
    hd ready meg full hd meg MGS4 itt rece meg ott hagyjál már az ilyen szaopadék szövegeléssel örüjjé h van oszt jácca vele noob gyökér,én spec még sd-n tolom még is körbe hugyoztam magam mikor 1.ször láttam,okostojás huzzá jáccani ne a recéket nézegesd:)
  • partizan182
    #49825
    Erre, a néhol SUBHD-ban is szendvedős konzolgenerációra lehetséges.

    720p-re még a Hdready is sok.
  • NEXUS6
    #49824
    Nálunk az istállóban van, a tehenek megynugszanak tőle ha nézhetik a mónikasót rajta. Még a 7.1-et kéne bekötni hozzájuk, biztos növekedne a hozam is, legalább is a szomszéd azt mondja, mert ő már megcsinálta!
  • Skyline
    #49823
    Nem fért rá nagyobb a budink ajtajára
  • Chris Lowe
    #49822
    LOL!
    Most, hogy megbeszéltétek mennyire szar a fullHD asszem kidobom az ablakon a tv-m, mert ezekszerint szart sem ér, sőt sokkal jobb egy hdready! LOOOOL!
  • partizan182
    #49821
    "26os monitoron hibátlan"

    ... Bélyegmozi :)
  • Skyline
    #49820
    Mercenaries 2:
    Na akinek csípi a grafika a szemét és a grafikai bugok,várjon amíg esik az ára vagy meg se vegye...Vannak dolgok amik szép"ecskék" benne,de egyébként ronda,és bugos a graf,tele textúrhibával/földfelett lebegő roncsokkal,stb...
    A mesterséges int....Hát jócskán bele lehet sajnos kötni,rengetegszer síkhülye,egyébként tökátlag.
    Aki ezeken túl tudja magát tenni,az viszont egy egész kellemes kis hent játékkal játszhat,elég sok 5letes megoldással. Hent,mert gyakorlatilag nagyon lopakodni/gondolkodni nem kell,futás közben ellenfél írtás,fedezékbebújás nincs (a gombnyomós célzásnál legugol az ember,ennyi), és erősen ki van hangsúlyozva hogy szinte minden rombolható (pl airstrike kisfalura...elég korrektül néz ki....Amíg a roncsokat nem látjuk:) )..
    Lehet pénzt,naftát alkatrészeket gyüjtögetni,felbérelni szerelőt,zsoldosokat helikopterpilótát,mindenfélét.
    A hangok....Nincs itt gond,de állandó zene van a játékban,na azt fél óra után kikapcsoltam,elkezdett idegesíteni...
    Járműválaszték egész korrekt,a szerelő okosítani tudja őket/alkatrészekből újakat összerakni,stb...
    Nállam a game olyan 7.5 pont,akit nemzavar a butácska MI és a rondácska grafika (azért vicc,ennél sztem mindkét konzol jóval többet tud) az ellehet vele ha szereti a hentelős pörgős játékmenetet némi gta beütéssel.
    Xbox360vsPs3...DanielT 1 összehasonlítást neten néztem egyet meg tegnap a boltban ahol megvettem ps3-ra...És igen a ps3 verzió hajszálpöcsnyivel szebb,boxon sikerült egyszer megröccenteni a képet ps3-on még nem. Így ps3 változat lett megvéve (további ok,hogy online coop-os a game,ps3-on meg ugyebár ingyévan online:) ). Otthon box változat letöltve,otthoni összehasonlítzás is hasonlót eredményezett,de annál több volt a boxon a szaggatás (gyanítom az írás miatt) így annál a szaggatást nem említem...

    Mgs4 recéről annyit: 1080p-ben 26os monitoron hibátlan, a közeli részeken sehol egy rece,távoli elmosás recés...Akinek a közeli kép recés fullhd tévén az sürgősen adja el a tv-t:D
    Egyébként elég vicc hogy a recébe köt bele bárki is amikor perpillanat még mindig az mgs4 a legszebb (és egyben legkomolyabb akció) játék nextgen konzolon:)
  • Nexxuss
    #49819
    recehegy HDreadyhez képest. De mondjuk hozok majd dobozt és megnézem azt is. Ezek tények.