89387
PlayStation3
  • DanielT
    #49938
    Csak quadok lesznek benne, egymillióféleképpen testreszabhatóan. És ebben is lesznek olyan pályák, hogy megharapod a hátad.
  • Alien!
    #49937
    akkor nálad ezexerint a grafika döntött,mert a demo alapján ez a játék messze van a Motorstorm-tól,meg egyébként ez az összehasonlítósdi csak azért is hülyeség,mert 2 teljesen más játék,csak mindkettő dimbesdombos pályákon játszódik....mondjuk ha vkinek x-e van,akkor hajrá,amúgymeg felesleges.
  • EmThor
    #49936
    én ilyet nem olvastam de ha már itt tartunk ps-en meg élesebbek a textúrák. és az enyém nagyobb. meddig folytatod még? unalmas vagy!
  • Foxhound1980
    #49935
    Szép nagyon ez a Pure de ami pálya pl lesz a MS2-ben, kanyon, köddel, hdr-el, óriási távolságok és méretek jobban néz ki. Másik, milyen járművek lesznek a Pure-ban egyáltalán ezeken a quadokon kívűl?
  • DanielT
    #49934
    És, hogy ma is legyen flém és annak a pár embernek ne hagyjon alább a gyűlölete, egy kis Mercenaries 2 Gamespot összehasonlítás:

    "Mercenaries 2's visuals are inconsistent. The Xbox 360 and PlayStation 3 versions of the game are mostly similar, but the PS3 has some ugly aliasing problems."

    Csak azért rakom be, mert írta itt valaki, hogy Boxon szaggat, meg mittomén. Szintén láttam mindkét verziót, és ahogy a Gamespot, csak azt tudom mondani, hogy mármár gusztustalan ahogy remeg-zsizseg minden.

  • DanielT
    #49933
    Látványban veri hülyére, a leírt játékmenetbeli dolgokat nem volt időm kitapasztalni amikor próbálgattam. Viszont egyenesen siralmasan néz ki mellette a Pacific Drift. (mindkét játéknál csak a kiállított verzió és pálya alapján tudok véleményt mondani)

    Nagyon remélem, hogy a nehézséget és a karrier módot sikerült jól belőni a fullban, a tegnapi demó után már elő is rendeltem a cuccot.
  • gazgoblin
    #49932
    A Pure a szegény emberek motorstormja (értsd ócó boxon nincsen az utóbbi)

    Pure: Eyecandy a Disney-től
  • Csabesz100
    #49931
    Élvezet volt olvasni! Szerintem neki sem a lába fáj! :-) Nem hiszem el, hogy vannak emberek, akik azzal foglalkoznak, hogy melyik joy-t milyen fogni, meg hogy be van-a hajlítva mind a kettő csuklód vagy nem! Kész vagyok az ilyenektől!
  • HUNMarcus
    #49930
    amugy tényleg jó érzés fogni
  • HUNMarcus
    #49929
    "360 kontrolleren annyira kurvajó"

    kicsit elfogult a srác
  • Alien!
    #49928
    szted érdekel??? Lehet,hogy a Pure szép,de minek az árán?!?,egy kevésbé fun játékmenet,jóval kevesebb fizikával....
  • EmThor
    #49927
    akkor olvasd el mit írt a a pc-s játékoknak leáldozott topikba a dualshock 3-ról...
  • NEXUS6
    #49926
    Hát pedig a Motorstormban pont az adja a fíling jelentős részét amikor jönnek a tömeges karambolok és mindegyik jármű füstölve szikrázva ezer darabra esik pont elötted, és amikor átjutottál ezen a viharzónán, akkor az egyik jármű pilótája pont a motorháztetődön landol.;)))
  • EmThor
    #49925
    kinn van a qore, motorstorm 30 napig, jövő csütörtöktől tölthető a benne levő linken
  • Alien!
    #49924
    némi PURE észrevétel...

    Ahogy DanielT írta,a játék tényleg ki van polírozva,szép,iszonyatos területeket mozgat,és ami fontos,nagyon jól meg van írva a gépre...DE, 16 ugyanolyan(vagy nagyon hasonló) quad versenyez aminek ugyan jó a mozgása,de egyálatlán nem törik,max a játékos lezuhan róla.... az,hogy "hülyére veri a Motorstorm Pacific driftet" sztem baromság,sokkal komolytalanabb játék,a grafikánál meg majd elválik melyik teljesít jobban,mert a végén lévő videóban van egypár pálya,van dzsungeles is,tehát lehet majd hasonlítgatni.....érdekes,hogy az első versenyemen mingyá hoztam az első helyet,motorstormban ez még 20adszor sem sikerült...

  • mikuc
    #49923
    Volt már róla szó a fórumon de valahogy (bocsánat érte) nem volt kedvem visszakeresni. Ez a mkv2vob-ot hogyan kell normálisan beállítani, hogy lejátszható legyen a konvertált film a ps3-on? Mert valahogy nem jövök rá: :-(
  • Csabesz100
    #49922
    Egy kis segítségre lenne szükségem. Átalakítottam egy mkv fájl-t (Tiesto - Coppenhagen - Elements of Life World Tour) ami eredetileg 8.27Gb-s (1-es lemez) és miután végzett vele az mkv2vob már csak 4.25Gb lett. Minden jól van beállítva (szerintem) és mégis a fele méret lett csak! Mitől lehet ez?
  • Csabesz100
    #49921
    Remélem nem OFF!
    Nézegettem a Star Wars-t és találtam az ebay-en egy eladót, ahol igen jó árban lehet hozzájutni. Már rendeltem tőle (Siren) és 1 hét alatt megjött, csomagolt, hibátlan áru. Akit érdekel nézze meg! Mostani árfolyamon olyan 9eFt-re jön ki!
    KATT
  • EmThor
    #49920
    ps3 - afrika
  • EmThor
    #49919
    afrika
  • wordsworth
    #49918
    érdekes mgs4-től olvad mindenki, nekem nem volt soha nagy durranás, sajnos tul ff rajongó vagyok :) (annak ellenére nem mondom, hogy rossz sőtt, csak tőlem áll messze a lövök stílus)
  • Csabesz100
    #49917
    Ismerős a kérdés! Pár napja én is ezt kérdeztem! :-)
  • Fikusz
    #49916
    ott a pont =P
  • Norbi7
    #49915
    Az én külső vinyóm is 320 helyett 298, valamint a 160 csak 149. Ez van.
  • HUNMarcus
    #49914
    aki leadta szervizbe a gépét mikor kapta vissza? mikor értesítették?
    egy hete adtam le, egyre jobban hiányzik
  • Nexxuss
    #49913
    mert ezek a patkányok a 320 gigát nem úgy értik, hanem úgy hogy 320.000.000.000 bit. Aminél nem kerek a váltósztám. De lehet hogy kilóbytbe írják, vagy 320.000 megabyte-ba. itt 1024 a váltószám. Az én 8gigás iphone-om is csak 7,1 giga. a 30 gigás ipodom mg kb 28.
  • Nexxuss
    #49912
    Cifu is csinál hülyeségeket.

    De a válasz tök egyszerü:
    Hogy néz ki a PS2-s játék HD TV-n?
    Ocsmány igaz? Igaz.
    És miért? mert a jobb esetben 576i vagy p-s felbontású kép egy 720p-s TV-n megy. Különbség hivatalosan kevesebb mind 576p kép eseteén mint 150 sor.

    Formális logika alapján hogy néz ki egy 720p-s játék egy 1080p-s TV-n? A sorkülönbség 350. Persze digitális a kép, és felskáláz, no meg a TV kezeli a 720P-s felbontást, így a helyzet annyira nem vészes. De van. Aki azt mondja nincs az hülye.
    Egy évig használtam egy V2500-s Braviat:
    Ridge Racer 7: 720p-ben isteni volt! De mint tudjuk az megy 1080p-ben is. Anno Martin írta az 576-ban, hogy szép 720p-ben de igazán 1080p-ben basz oda.
    Új TV-be bebasztam 1080p-ben: szép. De nem egetrengető. Mint volt. Fura is volt. Áttettem 720p-be= recehegyek!
    Ez a tényállás. Ergo a jelenlegi konzol generációhoz NEM való a FullHD TV. Jó persze akinek az van ne dobja ki, de játékra HDready-t kell venni. Ennyi.
  • bulleye
    #49911
    Akinek megvan a Resistance fall of man és neten is játszik vele azt szívesen bevenném friendbe és nyomhatnánk is egy pár menetet:D
  • Fikusz
    #49910
    a 320gigás vinyót miért csak 298 gigáig látja ??
  • Alien!
    #49909
    hd témában én csak annyit tennék hozzá,hogy volt HDready Tv-m(42") és fullhd(40") is,mindkettőt átlag 1,5-2 méterről néztem...Mindkettő felsőkategóriás tv...amikor váltottam drámai javulás volt,persze részben annak köszönhető,hogy sokkal dúrvább feketét/színeket/kontrasztot kaptam,részben annak,hogy valszeg a fullhd-s tv-mnek jóval jobb az upscaler-je,mint a réginek,ergo semmit sem romlott a kép,sőt...A felskálázott cod4 pl sokkal szebb lett....Egyik barátomnak 127-es plazmája van,és amikor átjött,egyból rávágta,hogy bazz milyen képe van...Merugye a plazmának van egy olyan rossz tulajdonsága,hogy vibrál,engem pl nagyon zavar,ráadásul a 100hz sem olyan mint lcd-n....

    Szóval azt kijelenteni,hogy a Fullhd szarabb, saját tapasztalatból mondom,hogy egy f*szság....
  • guardian hero
    #49908
    Köszi elvagyok tataseggszimulátor meg dzsungeles Gears mod nélkül, ellenben a Halo 3 multit inkább nem nélkülözném :)
  • tarti19
    #49907
    Én csak azt tudom kívánni a másik HD konzol tulajdonosainak ők is "csak" ilyet kapjanak legalább 1-t , nekünk már nagy szigorúsággal is van 3:D
  • baggins
    #49906
    Állatabb, az biztos. De én azóta nem ülök le jó szívvel játszani, mióta a MGS4-el játszottam. Úgysem találok jobbat vagy szebbet. Őszintén? Eszembe se jutott, hogy hány "pében" vagy "iben"fut a játék. De persze igazad van, hiszen mindent lehet fokozni, jó lett volna ez is, meg az is, de "csak" ezt kaptuk...
  • tarti19
    #49905
    egyébként menj át az LCD/Plazma totyikba és ott keresd Cifu nagymestert:)
  • DanielT
    #49904
    Bezzeg amikor én mondtam... ment ám az anyázás... szép lassan majd rájön akinek van egy kis agya, hogy nem a levegőbe pofázok.
  • Jimanszky
    #49903
    Mérd meg a tvd képernyőjét vertikálisan, szorozd meg 4-gyel.Az lesz az ideális nézőtáv!
  • Nexxuss
    #49902
    játékra nincs értelme. De komolyan. játék miatt ne cserélj. Ha nem csak 15.000-t kellett volna nekem ráfizetni a W4000-re akkor tuti nem vettem volna. De még így is gondolkodom, hogy értelmetlen volt..
  • Nexxuss
    #49901
    jaja. 2,5 méter normális mert 4 méteres a TV-d átmérője :) Perverz disznó :)
  • tarti19
    #49900
    Semmi értelme:) na jó nem:P
    Plazma az sötét szobába van kitalálva és elsősorban házi-mozira.
    Ha sok pénzed van akkor átválthatsz akár 47", 50"-os Plazmára is , LCD-ben meg 42" körül tudsz gondolkodni
  • Wild007
    #49899
    Üdv. Nekem egy 106-os sima plazmám van, azon nyomom a ps-t. Akarok venni egy 106-os Full Hd-s Panasonic-ot, csak nem tom hogy érdemes e??? A kép minősége, gyorsasága, élessége mennyit változik??? Van értelme a cserének?