89387
PlayStation3
  • NEXUS6
    #49978
    A legegyszerűbb, ha a PS3 böngészőjével megkeresed a neten, letöltöd, majd a beállításoknál a téma menüpont alatt installálod, beállítod.
  • NEXUS6
    #49977
    Ja értem, kiadják tökugynazt a játékot, a sziklákra ráraktak néhány pálmafát, meg egy kis extra füvet, azt annyi.
    Bakter, ez a Sony már megint átkúrta az agyunkat?!
    Tuttam!!!;)))

    Pure, Pure, Pure.....Pure. Nagyon teccik ez neked.;D
    De ebben is az is érdekes dolog, hogy ott is nagyjából megcsinálták, azt amit a prerend videókban látni lehetett.;) Csak ugye a fizikán, a törhetőségen, és a járművek változatosságán spórolni kellett a MS-hoz képest.
    Apróság.
    Hmmm. Gyak a MS-lényege.;)
  • balla27
    #49976
    sziasztok!lenne 1 kérdésem.hogy lehet feltenni új témát a ps3-ra?már itt van az usb-n de nem ismeri fel.én ezeket a dolgokat nem nagyon vágom.köszi a segítséget
  • predator0
    #49975
    Kiprobáltam ezt az "ami nem érint, nem tetszik ugord át" dolgot. Eredmény: Mindent el kell olvasnom, jobban mint máskor, mert két napja olyan téma megy, ami rohadtul nem izgat. Ahhoz, hogy megtaláljam azt az egy-két engem érdeklő bejegyzést, sasszemmel kell kiszűrnöm a sok, ismétlem számomra felesleges és redundáns (mert minden kétezerszer van leírva, amikor már egyszer is uncsi) információhalmazból :D Még jó, hogy nekem van mivel játszanom (nem, nem arra gondoltam) :)
  • NEXUS6
    #49974
    Hát a mesh az lehet hogy ugyan az, de azért teljesen más perspektívában/mozgási fázisban vannak, szal azért kell oda teljesítmény ami kiszámolja leképezi, habár értelemszerűen sokkal kevesebb memória kell neki, mintha 5000 gnu objektet kellene eltárolni.
  • DanielT
    #49973
    A kipróbált demó alapján semmi fejlődést nem vettem észre az MS2-nél... mondom, a Pure kinézete mellett olyan volt mint egy kis szerencsétlen izzzé...
  • NEXUS6
    #49972
    Igen az előre renderelt videó az sok paraméterében nem elérhető, akármilyen bika géppel is futtatunk valamit realtime-ban. De azért a KZ2 esetében pl. az eredeti sem raytracelt grafika volt szerintem, hanem valami egyszerűsített leképezés, ezért is mondhatták, hogy kb olyan lesz a játék. Most lehet itt szörszálhasogatni, de egyrészt nem egy az egyben koppintották le az akkori videót, sok mindenben nem is lehet azt a minőséget hozni, 1-2 dologban meg túl is szárnyalták. összességében viszont megvan, szal ez kipipálva.

    Köszi a linket a Motorstormról, de én a második részről beszélek! Az objektek, a táj kidolgozottságában azért elég nagy előrelépés tapasztalható az első részhez képest, és itt is erősen közelítjük az első video minőségét. Ne feledjük el ami a KZ2 esetében is igaz, hogy a video egy filmszerűen megvágott anyag, ha trükközésről beszélünk, akkor ott kell ezt a kifejezést inkább használnunk és nem a kész játéknál. Gyakorlott szemmel viszont el tudunk vonatkoztatni ezektől és képesek vagyunk a megjelenítés minőségét valóságosan értékelni.
  • guardian hero
    #49971
    Pontosabban néhány száz TÖKEGYFORMA gnu, vagyis sima mesh instancing, amit láthattunk már a Kameo-ban vagy a GoW2 techdemóban is :)
  • NEXUS6
    #49970
    Néhány száz gnu legelész éppen:



    ;)))
  • Alien!
    #49969
    persze..ha egyedül kened,de én haverokkal....egyébként a COD4-ben is patch kellett ahhoz,hogy lehallkíthasd,mert alapból egyik fejlesztőnek sem jut eszébe(a DICE-nak sem),hogy belerakja ezt az opciót,igy az összes takony amerikait hallgatni kell,aki énekel,bulizik,baszik,miközben játszik... nagyon remélem,hogy a Guerilla-nak lesz esze,mert ez baszottul tönkrevág egy-egy meccset.

    Az,hogy hozza a target render minőségét kicsit erős,nagyon megközelíti,a karakterek ott kidolgozottabbak, egy-egy dropship millió darabra szakad,illetve mulatságos,hogy 2005-ben nemvágták,hogy a fegyver szemre lesz húzva a játékban,úgyhogy emiatt a játék még übereli is a trailert.
  • DanielT
    #49968
    "merugye a KZ2 simán ráver arra mint amit 2005-ben bemutattak"

    Ugyan én is ezt mondtam, mármint hogy megcsinálták amit a renderben láttunk, de azért tőlem is költői túlzás volt. Embertelenül fantasztikus ahogy kinéz, de a render az render. Ott olyan képminőség van amit realtime semmi nem tud. Az animáció meg egyebek stimmelhetnek, de a képminőség, élesség, felbontás nem. Mert az erő ehhez kell.

    A Motorstorm szintén jól néz ki, de annak aztán végképp nincs köze a renderhez...

    Tekincsékmeg

    720p -ben meg aztán pláne nevetséges mellette a gameplay, de olyan videót most nem leltem.
  • gazgoblin
    #49967
    "cod4-ezni,ott nem győzöm lehalkítani az embereket,mert beszél mindenki.."

    máris jobbnak tunik a BF...

    altalaban egyedul megyek be multizni es tuti mute-olnam a sok félnyolc évest
  • NEXUS6
    #49966
    Ez a "render kálvária" érdekes kérdés, merugye a KZ2 simán ráver arra mint amit 2005-ben bemutattak!

    A Motorstorm első része ugyan még nem, de ez a második már kb az a szint, mint ami a prerend videóban volt.

    Aztán ha a Heavy Raint nézzük, akkor meg sokáig azon vitatkozott mndenki, hogy nem lehet ingame kép, amit bemutattak, aztán még is. A Resi2 első nyilvánvalóan prerend képeinek megfelelő színtet azért hozni fogja a kész játék.

    És persze voltak ellenkező példák is.
    Szal igen, a PS3, mint a szükséges hardver igen is hozza azt a szintet, amit beígértek. Más kérdés, hogy az nem volt feltétlen igaz, amikor az X360-at 1.5 generációváltásnak titulálták, legalább is ami a grafikát illeti.
  • Alien!
    #49965
    pedig feltűnhetett volna,hogy a játékban nagyon ritkán lehet beszédet hallani, próbálj meg cod4-ezni,ott nem győzöm lehalkítani az embereket,mert beszél mindenki...ez azért van,mert a chat a lobby-ba érkezésig működik,aztán a játékban szétkapcsol,és elnémul....
  • gazgoblin
    #49964
    ez bizony eleg gyász!

    nekem fel se tunt (haverokkal nem nyomtam)

  • DanielT
    #49963
    "például itt van a BF:BC ami kifejezetten multira van kihegyezve,és nem működik a voice chat???????????? kb kinn van 2-3 hónapja,a helyzet mit sem változott"

    Elég vicces.
  • Alien!
    #49962
    egyébként sztem is ez kéne,mert kezd súlyosan befordulni ezek miatt....engem inkább az zavar,hogy ebben a generációban sok a félkészen kiadott játék,ahogy ez pc-n is van...aztán jönnek a foltozgatások,például itt van a BF:BC ami kifejezetten multira van kihegyezve,és nem működik a voice chat???????????? kb kinn van 2-3 hónapja,a helyzet mit sem változott,és mondjuk mire változna,már itt a köv multigame(resistance 2,cod5,Killzone2)...tehát gyakorlatilag a megvételkor át lettem baszva.....

    Na ez engem sokkal jobban zavar...

    az hogy a Sony mit igérgetett eltörpül ezek mellett...mondjuk halkan megjegyzem,hogy van/lesz egy két játék ami grafikai mérce,meghát soxor előfordul a mondat,hogy "ez igazából x-en is lehetne",de a lényeg,hogy fordítva sosem...
  • wordsworth
    #49961
    Daniel miért nem csinálsz egy oldalt ahol leírod milyen szar a ps3 a recék miatt? Mindenki jól járna mert 1, nem kellene itt hallgatni naponta 100x hogy ilyen-olyan szar 2, ott meg úgyis erről menne a téma. hmm? :)
  • gazgoblin
    #49960
    demo is elég!

    amiket én tuti lekapok:
    -Pure
    -Grid
    -SW unleashed

    talajtextúra vadászatra fel!
  • gazgoblin
    #49959
    kipróbáltam tegnap a Lair-t az új irányítással...

    ÉG és FÖLD

    aki eddig nem merte beszerezni az irányítás miatt az mostmár nyugodtan nekimehet a dolognak mert a játék így már kurvajó

    nagyon ott van a feeling

    arról nem is beszélve hogy már 5ezerért hozzájutni használtan a game.co.uk-n
  • DanielT
    #49958
    Ez még így is lenne, ha:

    -A generációváltás nem kizárólag a felbontás növekedésével és grafikai javulással járt.
    -Ha a Sony nem azt sulykolja évekig, hogy mennyire durván fognak KINÉZNI a játékok (a render kálvária ugye)

    Szóval én -akinek NAGYON fontos a grafika- csak számonkérem az ígéreteket és erősen figyelem, hogy hol is van a generációváltás és hol köszönnek vissza az előző generáció hibái.

    Szal szép dolog azt mondani, hogy a játék a lényeg, de valamiért mégis kiadtak új gépeket..
  • DanielT
    #49957
    Lépéseket már tettem, a gépet ki tudom szabadítani a helyéről :) Már csak Ace Combat kellene, mert demó ugyan van, de a full mégiscsak más...

    Szóval a helyzet fokozódik :)
  • predator0
    #49956
    Így van, játszani kell. Pl. a merc2 is tele van hibákkal (talajtextúra nulla), ahogy már azt páran leírták/tuk, de nekem spec. olyan élményt nyújt co-opban, hogy ihajj :D Társamnak nem annyira, mert béna vagyok és folyton neki kell élesztgetnie :) Szóval közel sem kell egy játéknak fullextrásan kinézni ahhoz, hogy az ember teljes mértékben elszórakoztassa.
    Ja, és a recék... ez a játék tökéletes példája annak, hogy a recék igenis eltüntethetők. Atommal :D
  • gazgoblin
    #49955
    btw komolyan egy részt sem láttam a naruto rajzfilmekből de a játékot beszerzem! főleg a freeroaming/100 quest érdekel

    video
  • gazgoblin
    #49954
    Juteszembe! Dani mikor jössz át a boxal plazmatesztre?
    Ace combatra is kivancsi volnék!
  • gazgoblin
    #49953
    kedvenc momentum:
    DT 10centiről nézi nálam az MGS4-et és kaparja az arcát a gyönyörtől :D
  • Alien!
    #49952
    nyugodj bele,ez a generáció ilyen,aki c64-en nőtt fel teljesen másképp értékeli a dolgokat,mit az aki a doom-mal játszott gyerekkorában....hálistennek énis az elöbbibe tartozok,szal más az értékrend.
  • waspika
    #49951
    Visszatérve az MGS4-re.
    Tegnap install és kipróbál új tv-n, hogy én is megbizonyosdjak a full HD szart sem ér.
    Hát nem tudom ki hol látott recét, de nálam ennek semmi nyoma nem volt, még közelről sem.
    Plazmán is szép volt, de itt ismét besz*rtam.
    Remélem ezentúl minden játéknak ilyen szar lesz a grafikája.
  • nyuszmurusz
    #49950
    De ha jobb a szemem, mint neked, megengeded, hogy kicsit távolabbról nézzem, mint 10cm? Vagy kötelező?!
    Egyébként az egészet csak a recézés miatt vetettem fel, 1984 óta játszom videójátékokkal (c64 rulez!), de ez a mostani őrület a technika tükrében szvsz szánalmas.
    JÁTSZANI kell, nem az AA-n, mipmapping-on és társain lovagolni. Én is megtehetném, sokáig 3d animátorként/modellezőként dolgoztam, látom, amit látok, de nem teszem, mert, elvileg, a játékoknak nem csak a technikáról kellene szólniuk.
    Akinek nem inge, ne vegye magára.
  • gazgoblin
    #49949
    ezigyisvan!

  • DanielT
    #49948
    Én is megmondom, sőt én szokás szerint tényekkel támasztom alá. Mert az előző Xbox az eladásainak 13%-át érte csak el 200 dolcsi felett.

    Van ám még egy érdekes szám... a Playstation 2 a kb 120 milliós eladásából, SZÁZMILLIÓT 200 dolcsi ALATT adott el.

    Ez az az árszint ami a mainstream vevőknek vízválasztó.

  • Alien!
    #49947
    csakén azt nem értem,hogyha egy konzol ennyivel jobb mint a másik,akkor miért kell 3 év alatt gyakorlatilag a psp árszintjére csökkenteni az árát?!?........szal a MS miért vágja le ennyire az árát???????????????? megmondom:előremenekül....bár az ár/minőség arányt olyan 130 dollárnál érné el...:):):)
  • gazgoblin
    #49946
    melyik? a motorstorm?

    képzelem milyet fog EZ a kinézet büntetni a plazmán
  • DanielT
    #49945
    Muha. Hájpoltam én ezt már 3 hete is

    Tényleg, mondtam már, hogy jobban néz ki 360-on?
  • gazgoblin
    #49944
    igyvan!

    látszólag más útvonalon mennek de azért sok helyen összefutnak a szálak és lehet darálni!

    pláne élvezetes amikor mész a mud pluggerrel és a motoros lepottyan eléd a kanyon tetejéről mert elba**ott valamit!
  • gazgoblin
    #49943
    "a tegnapi demó után már elő is rendeltem a cuccot."

    hát akkor KÉNYTELEN vagy hájpolni! :DD
  • Foxhound1980
    #49942
    Motorstormban az pl kegyetlen jó ötlet, hogy több osztály indul 1 versenyen belül. Sportkocsik, Kamionok, motorok együtt pl.
  • Foxhound1980
    #49941
    Gyenge ez, szimpla versenygém idióta akrobatikával. Motorstorm a kemény cucc, brutal off road. Azt élvezet nyomni, teljes adrenalinbomba mikor szarrá zúzzuk egymást a pályán, nitrozások, alkatrészek mindenfele, célegyenesbe berobbantás..Áhh KO Hónapokig nyomtam online az első részét.
  • DanielT
    #49940
    Megvolt a Motorstorm is(itthon, saját), kurvára untam.

    Ez legalább sokkal szebb. Majd a fullban kiderül mit tud.
  • Alien!
    #49939
    a végén ott a video,70 féle quad-ot kreálhatsz magadnak...tehát semmi más.