89387
PlayStation3
  • gazgoblin
    #50018
    "48 féle jármű"

    kategória?

    motor
    quad
    buggy
    rally
    jeep
    mudplugger
    big rig

    és ezekhez pályánként csapjál hozzá 2-3-4 útvonalat...szórd meg egy csipet gonoszkodással (egymás lezúzása) toljál be alá egy kis Slipknot-ot soundtracknek és helyezd az egészet egy offroad woodstock hangulatba

    ehhez kepest mi a flatout????
  • NEXUS6
    #50017
    Az én faterom meg erősebb és lenyomja a tiedét!;)

    Na jó én befejeztem mára.
  • DanielT
    #50016
    Az UC SOKKAL jobb és szebb mint a 2.
  • gazgoblin
    #50015
    te biztos hogy jatszottal a motorstormal?

    értsd: 2 pályánál többet

    vagy betetted és utána egy "fúúú ez rondább mint a pure amit majd látni fogok jövőre a GC-n" és repült is a korong?

    elhiszem hogy van szebb féloffroad flatout vagy van szebb egyjárműves pure

    dehogy nincs még egy ilyen kurvajól összerakott brutáloffroad cucc mint a motorstom az ziher...
  • partizan182
    #50014
    Ps2-őn és PC-n is cefet jó volt már. Ráadásul suhant mint a szél. Flatout 2-ről beszélek (ami kb ugyanaz mint az UC).

    Jöhetne igazán Ps3-ra is, a következő rész mindenképpen.
  • DanielT
    #50013
    Flatout feeling:

    48 féle jármű + a rejtett unlockolhatók
    minden jármű az utolsó csavarig tuningolható
    rengeteg pálya, rengeteg útvonalelágazással
    brutál szétrobbanás/törés/lezúzódás
    jó zenék
    vagy 5 féle játékmód egy külön karriermódon belül

  • NEXUS6
    #50012
    Toljad el szépen a bringát jó, majd ha MS-ben eljutottál legalább a 3. szintig gyere vissza!
  • Sippie
    #50011
    nyilván szebb, hisz xboxra van
  • gazgoblin
    #50010
    motorstorm feeling:

    sokféle jármű
    sokféle útvonal
    brutál szétrobbanás/törés/lezúzódás
    jó zenék
    off-road fesztivál feeling
    Ticketek első fele kózuál könnyű utána viszont már szépen bekeményít

    az ms2 szépen továbblép:
    -változatosabb környezet (dzsungel/vulkán)
    -split screen (végre!)
    -több object a pályákon


  • NEXUS6
    #50009
    Tök jó, ez mikor jelent meg PS3-ra?
  • DanielT
    #50008
    Egyébként tényleg nincs sok köze, ha a Motorstorm fíling az, hogy fél óra amíg a menüben kocsit váltasz és csak kb 1 pálya van más nyomvonallal, és a karrier mód egy vicc.
  • DanielT
    #50007
    Dehogynincs. Csak nem ismered(be)...
  • Foxhound1980
    #50006
    Gyakorlatilag semmi.
  • Foxhound1980
    #50005
    Toltam a Flatout-ot, az sincs a MS szintjén. Sokkal gagyibb a járművek kezelhetősége és a viselkedésük. Irányitása a járműveknek illetve az interakciója az úttal meg egyenesen vicc. olyan mintha valami korcsolyapályán siklanának a járművek. Egyébként nem rossz de ha választanom kellene percig nem gondolkodnék.
  • Janey
    #50004
    Szép és jó, de nem mondod hogy egy PS3 totyikban X360-as gémet reklámozol?
    A másik topikban már nincs kinek hirdetni az igét???
  • gazgoblin
    #50003
    ennek NEM sok koze van a motorstorm feelinghez....

  • DanielT
    #50002
    Szal itt van... A Motorstormot ez is tüdőnpakolja könnyedén... rengeteg pálya, kurvajó karrier, eszméletlen szép grafika (szebb mint a Motorstorm), fizika zseniális, törés hegyek, stb.
  • Nexxuss
    #50001
  • DanielT
    #50000
    Na, ennek sokan nem fogtok örülni,hogy én viszem el, de azért jelentősen hozzájárultam, hogy elérje a topik az:

    ÖTVENEZREDIK HOZZÁSZÓLÁST! :)

    Jippé!! :)
  • DanielT
    #49999
    Próbáld ki a Flatout: Ultimate Carnage-t... Nagyon durva zúzás megy ott is, gyönyörű és kihívás is van brutálisan.

    szerk: ja az nincs Ps3-on. Akkónemtom.
  • partizan182
    #49998
    "nem túl izgalmas játékmenethez"

    Pedig jóaz, tegnap este otthon majdnem összevesztünk a kontrolleren a demó alatt. Trükközés, búsztolás, mégnagyobb trükközés. Elég változatos maga a verseny így, nem csak az van, hogy nyomod a gázt és mész.
  • NEXUS6
    #49997
    Így egymás után megnézve a videókat, sem tudok mást mondani, hogy igen a Pure pályái nagyon szépen megcsináltak, de gyak díszlet szintjén vannak egy nem túl izgalmas játékmenethez. A MS2 fapadosabb, nyersebb kevésbé polírozott látvánnyal rendelkezik. Ami inkább a készítők fakezűsége, hiszen az engine láthatólag elég jó lenne többhöz is.

    Szerencsére elég sokat jáccottam az első résszel, és nagyon kevés játéknál tudtam ennyire felpörögni, mint annál. Ezerszer akartam belevágni a kontrollert a képernyőbe, de ez azért volt mert ezerszer elkezdtem a játékot, és aztán ezeregyedszer is, amikor nem jött össze!;)
  • DanielT
    #49996
    A jármű miatt lehet max az MX VS ATV -hez hasonlítani. Semmi más köze nincs hozzá. Annak a demója nálam nem 1 hétig hanem 20 másodpercig volt fent a gépen.
  • Foxhound1980
    #49995
  • Foxhound1980
    #49994
    Na ez volt az a kosz amire gondoltam lentebb!
  • zozo2001hu
    #49993
    Erről a Pure-ról nekem az mx vs atv jut eszembe, demót leszedtem 1 hétig volt a gépen aztán delete. Motorstorm nagyon kemény gamma, igaza van az előttem szólónak full agresszív szín tiszta adrenalin a cucc. Jó lesz a második rész is, mégha csak új pályákat kapunk akkor is. Én tuti előrendelem majd a megjelenés előtt pár nappal.

    MX vs ATV
  • Alien!
    #49992
    egyébként a külföldi vélemények,is pont ezek....jó poén a gamma,de mindenki a MS2-re vár....
  • Foxhound1980
    #49991
    Nálam tipikus back up kategória.
  • gazgoblin
    #49990
    ennyire meg te sem lehetsz eyecandy hajhász!

    Pure:
    egyetlen járműtipus...
    nincs törés...
    pillanatok alatt megunható stylingolás (már nézni is unalmas nemhogy kötelezően nyomni hiszen csak akkro jön a boost)

    Demo only játék vagy kölcsöncucc feeling....
  • Foxhound1980
    #49989
    Volt az utóbbi (?) időkben valami gagyi MS klón gém, még demója is volt csak már nem jut eszembe a neve. Ez a Pure technikailag jobb de gémplay-ben nem mutat túl. Emlékeztetőül a GC-s trailer. Ez azért kőkeményen odabasz és nem a vágások miatt. Aki aktívan tolta az elsőt online abszolut azt kapta amit a trailer nyújt. Rohadt agressziv a verseny és ezt nem tudta eddig egyetlen versenyjáték sem utánozni.
  • balla27
    #49988
    köszönöm.ez jó lett.nagyot segítettél
  • DanielT
    #49987
    Megvolt a full, tudom milyen. Szétb@sz mindent látványra. A PS2 verziót meg nem láttad, ha csak egy mondatban is említed ezzel... (tudom, hogy láttad... én is láttam)
  • baggins
    #49986
    Most komolyan, még mindig itt tartunk? CPU, GPU, kutyafasza??? Mi lenne, ha egyszer a JÁTÉKÉLMÉNYT néznétek és nem az okos paramétereket?
  • baggins
    #49985
    Sokat ne várj tőle. Megvan, most tesztelgettem, a gépek és a csata beszarás, de pl. a terep és a földi ellenfelek kidolgozása ugyanaz, mint PS2-n. Ráadásul a hangulat nulla a régi részekhez képest, és van egy-két küldetés, ami irracionálisan nehéz lett.
  • Foxhound1980
    #49984
    Megszereztem a Gridet! Maradt még egy SE HBH 702-es fülesem, zsír/használatlan. Eye-ra vagy 4k-ra, cserélném. (kamnál ráfizetek persze)
  • Geeb
    #49983
    Csinálj a pdrive egy PS3/THEME/ mappát és akkor felismeri
  • guardian hero
    #49982
    Nem csak memóriából kell kevesebb instancingnál, hanem a CPU-t is jóval kevésbé terheli, ha a GPU-ban van rá hardveres támogatás (Geforce 6000 fölött van az Nvidiánál) - nem kell annyi adatot biztosítania a GPU számára. Ráadásul ebben benne van az is, hogy az instance-ok pár paraméterben (csontos animáció fázis, szín, stb...) eltérhetnek.

    itt utánanézhetsz, ha érdekel
  • DanielT
    #49981
    Na szerintem így nem néz ki a Motorstorm 2...

    Ennek a mérőfoka nálam egyszerű. Ettől tátva maradt a szám amikor megláttam a sebességét és az ugratásokat, a Motorstormnál meg semmi hatás. Nem jól összevágott, zenével széttuningolt trailerről beszélek, hanem a rendes játékról amikor elindul.
  • DanielT
    #49980
    "Ja értem, kiadják tökugynazt a játékot, a sziklákra ráraktak néhány pálmafát, meg egy kis extra füvet, azt annyi."

    Nem hiszem, hogy ez átkúrás. Egy meglévő koncepciót tovább bővítettek, nagyjából csak új pályákkal. Nekem elég lenne, ha tetszett volna az első.
  • balla27
    #49979
    sajnos voda netem van,ami nem jó a ps3-hoz .de azért köszi.csak laptopra tudnám,és onnan a ps-re