89387
PlayStation3
  • JohnnySmith
    #50058
    Na hogy akkor most végleg végett vessek ennek, most jutottam el arra a pontra hogy elkezdek keményen törölgetni így az 50K után.
    Akiknek akármilye fáj a PS3 miatt az nyugodtan nyisson egy másik topikot.
    Vonatkozik ez nagyon komolyan a multi platformos egyénekre!
    Nem akarok neveket írni de kezdem unni (nem az első privit kapom hogy mit és hogyan is kéne csinálnom..) hogy bizonyos fórumozók miatt nagyon kezd a topik valami egészen másfelé hajolni. És ez nem tetszik a "közönség" döntő többségének szóval legyen sz Ő akaratuk a döntő.
    Privit meg nyugodtan lehet dobni hogy mit töröljek. (csak azért nehogy valamit kifelejtsek, vagy nagyon sürgős)
  • Super DANTE
    #50057
    A 3. részben már tuti valahol a sarkkörön lehet versenyezni, lesznek majd benne motoros szánok, meg IFA és Unimog hókotró, aztán a jégen motorozókra különös veszélyt fognak jelenteni az éhes jegesmedvék, meg vicces lesz pingvinek között szlalomozni.
  • DanielT
    #50056
    Lair ronda. Heavenly nem ronda, csak diavetítés.

  • Foxhound1980
    #50055
    FC2 CE

  • gazgoblin
    #50054
    rémületesen forumromboló a trollkodásod....

    a Lair ronda? a Heavenly Sword ronda? nemisnemis...nemronda hanem "hugyadék"?

    sőt a motorstrom 2 meg "sivár takony" miközben a motorstorm 1 "persze, hogy nem ronda"

    legalább tartanál ki a faxságok mellett amiket irkálsz....

    értelmetlen random fikázásnak a leáldozott topikban a helye...jó lenne végre felfogni hogy ez nem flémtopik....

    tudatosan (remélhetőleg tudatosan) vérlázító baromságokat nemkér itt senki (max a betévedő xbotok)

    sonyfanbojkodásból fakadó vérlázító baromhájpot viszont annál szívesebben olvasnék....
  • Foxhound1980
    #50053
    Semmit nem jelent. Olyan mint pl egy MASZOP rendezvényen az ő általuk fizetett ZSIDESZ provokátor. :D
  • aabelus
    #50052
    az csak azert van, mert eleted legnagyobb elmenye volt. az ember sosem felejti el elete legszebb pillanatait, neked pedig ehhez 1 ps3-ra volt szukseged. persze ezeket a pillanatokat nem elheted at ujra, mert emlexel a story-ra, es ezert utalod a ps3-at, mivel szerinted az a hibas.
  • aabelus
    #50051
    amugy a motorstormbol szerintem csak a splitscreen mod hianyzott. innentol kezdve kotelezo. ennyi.
  • DanielT
    #50050
    Nem. Te vagy ennyire egyszerű.

    BTW, logóm tetszik? Felismered?
  • aabelus
    #50049
    ha a motorstorm x360 exkluziv lenne, akkor Dani azt szeretné. ha a Pure PS3 exkluziv lenne, akkor Dani azt NEM szeretné.

    ez ennyire egyszerű.
  • gazgoblin
    #50048
    nem emelem az egekbe arra ott lesz a második rész!

    mindenki tisztaban van az elso hianyossagaival es ha a masodikban kiküszöbölik azokat akkor fogok örvendezni....

    de hogy lefikázzam a második rész grafikáját (mitöbb sivár takonynak tituláljam) az kicsit erős hiszen az első se volt ronda
  • DanielT
    #50047
    Úgy gondolta, hogy 2 logót is megérdemelnél, akkora vérfanboj vagy
  • gazgoblin
    #50046
    kinek? magamnak? :DDD
  • DanielT
    #50045
    Ja és akkor az már régen megjelent, de még mindig a legjobban nézett ki a többi kezdeti hugyadékhoz képest.
  • DanielT
    #50044
    Nyilvánvalóan te sem ismered a Flatout: UC-t...
  • DanielT
    #50043
    Olvasd el a tavalyi Games Convention beszámolóm. Akkor a Motorstormra mondtam azt, hogy az egyik legnextgenebb cím, de PS3-on mindenképpen... persze, hogy nem ronda. Csak ne emeljük már az EGEKBE azt a nyitócímet, amikor tényleg fingja nem volt még senkinek, hogy hogyan is kellene ezt a szuperkompjútert kihasználni..
  • Nexxuss
    #50042
  • gazgoblin
    #50041
    jólenne lassan beismerni hogy a motorstorm nem ronda hanem csak rondább mint az egyjárműkategóriás / törésmentes Pure

    külcsín/belbecs arányt nézve a motorstorm mérföldeket basz oda minden hasonló játéknak....

    (az eyecandy 3 perc után a kutyát nem érdekli)
  • Nexxuss
    #50040
    mondjuk télleg nem értem egy szar arcade fosnak mint a Flout miköze a motorstoromhoz? Flatout egy lapos szar, ez nem flém hanem tény. Ennyi erővel Burnoutot is hozhatnád mellé, az legalább fellinges :)
  • Foxhound1980
    #50039
    LOL
  • aabelus
    #50038
    faszba, elkezdtem kopogtatni a monitort
  • Nexxuss
    #50037
    csinálj már neki egy SDF-es lógót bitte:)
  • DanielT
    #50036
    Flatoutban van splitscreen. És hátbarakja még a Motorstorm 6-ot is, szóval a grafikát, meg a törést ne erőltessük.

    Téged, -ahogy írtad is- megfogott a hangulata, meg az, hogy PS3 exkluzív és NINCS MÁS... ennyi.
  • Foxhound1980
    #50035
    Igazság szerint ez is egy meddő vita mert a tábor egyértelműen Motorstrom párti, nem fogjuk a Pure-ra verni, láthatóan érdektelen a cucc. :D De azért jó győzködést :D
  • Nexxuss
    #50034
    szerintem Ti mind tökre buták vagytok:)
  • gazgoblin
    #50033
    "egy sivár takony"

    és szerinted olyan szépnek kéne lennie mint a pure-nak? termeszetesen splitscreen opcioval...8féle járműkategóriával...töréssel...

    köszönjük a fikázást ismételten...

    először olyan játékhoz hasonlítod amihez köze sincs azután meg ész nélkül fikázod...

    megértem hogy a pure előrendeléssel és azzal hogy a motorstorm nem jön boxra KÉNYTELEN vagy fikázni....

    kár hogy mindenki tudja ezt....
  • DanielT
    #50032
    A tengerpartos rész nem rossz, annak is a renderrel tuningolt fele amikor a vízbe csobban a kocsi.
  • HTB
    #50031
    Nem annyira?:D

    kb 10x elmentem a gatyámba D:
  • gazgoblin
    #50030
    vulkános,tengerpartos,dzsungeles,kanyonos szigeten megy a darálás....
  • Foxhound1980
    #50029
    Abszolut nem. :D
  • DanielT
    #50028
    Érne, ha nem lenne egy sivár takony... már néztem reggel HD-ben...
  • partizan182
    #50027
    Érne, ha melóban menne a gémtrélersz... Denemmegy.
  • gazgoblin
    #50026
    ér videóval válaszolni?
  • DanielT
    #50025
    LOL! :D Kibaszottjó.

    Tessék egy enyhébb zúzás...
  • gazgoblin
    #50024
    kurvanehéz olyanról vitatkozni aminek a feelingjét nem érezted át/nem kapott el...

    engem elkapott és jól éreztem magam amig toltam...

    várom a másodikat is és kész....

    neked ott a flatout. mindenki boldog
  • partizan182
    #50023
    Kérdés: a második részben csak dzsungel lesz vagy mindenféle más is?
  • gazgoblin
    #50022
    majd kapsz dzsungelt a második részben....


  • DanielT
    #50021
    Ja és kettőnk közt az a különbség, hogy neked nincs semmi személyes tapasztalatod a fika tárgyával... csak megy a nyitócím Motorstorm hájp... jó, hogy nem a LittleBigPlanetet hozod fel, hogy az is mekkora királyság a Flatouthoz képest, mert több benne a rongybaba...
  • DanielT
    #50020
    Na ez már kurvagáz fanboj szöveg. Majd megmutatom mi a Flatout... azt is viszem.
  • DanielT
    #50019
    Szarrá untam akárhányszor ültem le elé. Érdektelen volt a karrier. Mindig ez a fosbarna pálya.
    2005-ös trailer óta ezt kell nézni... néztem eleget a demóban.