89387
PlayStation3
  • Super DANTE
    #50098
    Nálam is az utolsó PS2 játék lesz.
  • EmThor
    #50097
    Yakuza 2 & Persona 4... onnantól kifújt, ja.

    Ha valaki csak 1 számot venne a Qore-ból, tegye ezt a 4.-es számmal, van benne minden. Exkluzív LBP téma + Motorstorm 2 demó, Bioshock, Prince of Persia (assa creed motorral, wtf!), bakik, BR + PS3 megjelenési lista (elég látványos menüben, emlékeztet az új dashboardra), stb.
  • guardian hero
    #50096
    Ha azt nézem hogy annyiért 60 gigás X360-at kapsz újonnan, akkor igen,
  • NEXUS6
    #50095
    Hát akkor pláne megéri.
  • gazgoblin
    #50094
  • Istencsászár
    #50093
    Te nem vagy komplett... na mind1, de azért kérlek ne sirdogálj, és ne szólíts meg, most véletlen beleolvastam, de kárvolt... hisztisek:I
  • toza #50092
    ahol tom venni ott adnak 12 honapot.. khmm... mer h ez ijen becserelos booot. koszi..
  • gazgoblin
    #50091
    hibátlan ár érte..ha még van rá pár honap gari akkor meg pláne
  • DanielT
    #50090
    Egyáltalán nem sok.
  • toza #50089
    hasznalt ps3 ert 60 papir sok?40 gb s..
    ?kosz..
  • gazgoblin
    #50088
    jól hangzik...főleg egy Yakuza kenzan kéne!
  • aabelus
    #50087
    ez nem egy naprol szol. de mikor irogattal, akkor mindig rosszabb volt mint Danicim. :P

    Fox, en is mindig felnezek mobilrol, suliban.
  • Istencsászár
    #50086
    Persze, ma is, tegnap is, egész héten ide irogattam gondolkozz már el egy picit...
  • Foxhound1980
    #50085
    És az is nagy késéssel ért csak ide ha jól emlékszem.
  • NEXUS6
    #50084
    Ezt lehet, hogy megveszem mint uccsó ps2 játék.
  • Seth
    #50083
    Lassan már 2 éve lesz, hogy kijött nipponföldön, nem értem mire vártak ennyit. Mondjuk az 1. rész úgy tudom nem lett túl sikeres nyugaton
  • DanielT
    #50082
    "dani legalabb sokszor megy enni XD"

    Ma a kollégák megfenyegettek, hogy ha mégegyszer előveszem kajálás közben a telefont (azon is a fórumot nézem ugye...) kizárnak a kajacsapatból :DDDD
    De tényleg, már én is röhögök rajta, hogy akármikor van egy percem, rápillantok, hogy mi a helyzet :DD
  • aabelus
    #50081
    amugy itt danival csak ritkan van baj, Istencsaszar a legrosszabb, az unalombol is csinalja. dani legalabb sokszor megy enni XD
  • Foxhound1980
    #50080
    Egyébként jó lett a címe! Mivel nincs pontos konzol megjelölés hanem csak a brand van feltüntetve generációkat tud felölelni. :D
  • DanielT
    #50079
    Kemény az élet mi? :)
  • EmThor
    #50078
    ON

    yakuza 2

    ps2 game, japánban több mint 1 éve kinn van, csak angol felirattal és japán hanggal jön, yakuzás sandbox típusú játék, kemény sztorival, Japánban jó film is készült belőle azonos címen (Ryu ga gotoku)
  • Foxhound1980
    #50077
    Na, tökéletes lett a fejléc!
    Thx Johnny
  • JohnnySmith
    #50076
    Igen tudom ezért is nehéz törölni a hozzászólásaidat, ezért is esik rosszúl amikor írnak nekem privit hogy törljelek (nem csak téged van még 2-3 ember).
    Félre ne értsd nem miattad esik rosszúl mert (szívesen) törlöném csak hát mint említetted valóban nem írsz olyat amiért "szabályosan" törölhetém.
    De legrosszabb esetben kitalálok rá valamit ha valaki megkérdezi, mondjuk feszültségkeltés, vagy flémelés és ez is megoldva... (szóval asszem mehetsz a a bannerba dedeikált linkre oszatni az észt, mindenkinek sokkal jobb lesz)
  • EmThor
    #50075
    "Nem kell mártírkodni." - by JohnnySmith
  • DanielT
    #50074
    Nem véletlenül én reagáltam a dologra, tudom, hogy 98,76%-ban én vagyok az érintett :)

    Légyszi minden olyan hozzászólásomat töröld ami nem való a Playstation 3 topikba, tehát nem a Playstation 3 szuperszámítógéppel/játékkonzollal illetve a rá megjelenő játékokkal kapcsolatos. Mert ezeket lehet törölni mint nem a témába vágó hozzászólások. Ja meg a személyeskedő beszólásokat, de sajnos azt nálam nem találsz, ellenben a másik oldalon igencsak előferdülnek...
  • EmThor
    #50073
    nézd a jó oldalát, elég lesz linkelni. biztos örül, hogy 2 napig róla szól a topik, hát ha ez az egy öröme van az életben
  • Foxhound1980
    #50072
    Ahaaa. Oks.
  • Foxhound1980
    #50071
    :) Nem lesz sok értelme szvsz, de azért hajrá.
  • EmThor
    #50070
    basszus... basszus, basszus, basszus :( még ebből is CE. anyagi csőd :|
  • EmThor
    #50069
    úgy, hogy 09\11-től válik aktívvá a link a Qore-ban, 30 napig
  • EmThor
    #50068
    mivel más úgysem tölti ki az életét (ami szomorú, gondoljatok bele), szóval remélem ez a topik "tiszta" marad
  • Foxhound1980
    #50067
    Na mindegy, leszarom az egészet. Ami viszont érdekel. G365-ön egy kommentelő azt írta, hogy a MS2 demó nem tölthető le a Qure-ból. Most hogy van ez akkor?
  • EmThor
    #50066
    nyitottam, ajánlom DanielT-nek elsősorban -> get a life!
  • Foxhound1980
    #50065
    Nyisson valaki, ha még nem történt meg, egy PS3 vs X360 topikot és hajrá!

    Szerk: vita elkerülése végett lehet X360 vs PS3 is. LOL
  • Foxhound1980
    #50064
    Nem erről van szó. Az a gond hogy folyamatosan szinte azt lehet hallani, hogy ez mennyire szar meg az mennyire fos miközben kismillió más, pozitív dologról lehet(ne) beszélni. Pl játékokról. Tényleg név nélkül de xy kommentelő kizárólag kötekedni jár ide. Nincs is ezzel nagy gond, csak pusztán annyi, hogy már g@ci unalmas. 1000x lefutott körök. Ezen az alapon mehetne bárki, a X360 topikba fikázni a Force Unleashedet, hogy mekkora trágya, szarhalom meg hugy (hogy a minimális hibákat is fölnagyítva tiporjam a földbe, ahogy lentebb olvasható volt pár megjegyzés) lett Boxon mert vsyncel a gép mint atom. Vagy pl, hogy a világ szemete készült a Too Human formájában 10 évig, vagy hogy a NG2 hányadékabb szarhalom látványilag mint a NGS PS3-mon és had ne folytassam a sort( bőven lenne még mivel). De nem mennek át 1 oknál fogva: kííííííííííííííííííííb@szottúl nem kiváncsiak, nem a másik platform címére hanem a fikázásra. Esetleg nem lehetne vagy ezt is bevezetni itt, vagy pedig egy Flame topikot nyitni? Mert tényleg akinek erre van ambicíója annak a hajrá de talán nem egy kizárólagos platformtopikot kellene szétcseszni. Sztem.
  • JohnnySmith
    #50063
    Sztem a Te hozzászólásaiddal fogom kezdeni.... úgy is sokan írtak már miattad csak eddig nagyon elnéző voltam.
  • Super DANTE
    #50062
    Nem, a 4. rész az majd a Marson fog játszódni, ahol majd lehet használni a marsjárókat :D
  • DanielT
    #50061
    Éljen az unalomtopik, a "miért ekkorának látja a gép a vinyót?" "hogyan kell formázni?" "nem tudok PSN-re csatlakozni, mik a beállítások?" és hasonló kérdésekkel aminek a FAQ-ban a helyük.

    Deccgánábífán!
  • ballor
    #50060
    Na végre!
  • DanielT
    #50059
    ÉsakkómálehethogyKILENCjárműkategóriaisleszbenne!!! Ez lesz a világ legjobb játéka! Amíg meg nem jelenik a 4. rész, ahol brazil nyomornegyedben lehet zúzni TIZENEGY járműkategóriában!!!