89387
PlayStation3
  • Ombika
    #50542
    Mit jelent az a Guide ,miben rosszabb,mint a sima nverzio ,mondjuk amit a game-nel 25-ert arulnak?!
  • gazgoblin
    #50541
    nem guidra gondoltam...megettem benéztem marhavoltam...
  • ballor
    #50540
    A Guide ilyesmi áron szokott lenni
    Metal Gear Solid 4 : (MGS4) Guns Of The Patriots - Official Guide
  • gazgoblin
    #50539
    aztadurva!!
  • Ombika
    #50538
    Most ezt en latom rosszul vagy tenyleg ennyi?
  • Sir Quno Jedi
    #50537
    KELL, hogy adjanak másikat, mert te az adathordozón lévő szellemi termék használati jogáért fizetsz elsősorban és nem a konkrét adathorozóért. Egy minimális díj ellenében adniuk kell másikat.
  • partizan182
    #50536
    Frissíts FW-t. Az enyem is fagyott mint az állat frissítésig.
  • zottyantas
    #50535
    Valamit még tényleg írnod kéne hogyan történt. Játék közben, vagy csak XMB-n voltál, kikapcsoltad-e utána és még mindig rossz-e, milyen firmware van fent vagy bármit.
  • NEXUS6
    #50534
    Helóka!
    És...?
    Azóta úgy maradt?;)
  • GalDaPelso
    #50533
    Sziasztok! Játék közben megmerevedet a kép a PS3-on. Lehet hogy a Controler merült le, és ezért, de egy kicsit agódom. Tegnap előtt vetem a gépet! Vigyem vissza?!
  • Sippie
    #50532
    warez nélküli xbox? pföjj, pénzkidobás
  • bulleye
    #50530
    Sziasztok vissza vittem 576-ba a megrepedt GTA IV-et mondjuk nem tudom mitől repedt meg mert vigyáztam rá mint a szemem fényére elvégre jó drága volt és az eladó mondja küldjem fel Pestre majd ott elbírálják most viszem a Postára...Majd szólok ha küldenek helyette másikat nagyon remélem
  • Smuge
    #50529
    Ahelyett hogy itt rontod a levegőt menjél vissza játszani a gépeddel amíg müködik. Minden perc számít , tudod..
  • Scotty99
    #50528
    Üdvözöllek, nagyon szép beköszönő a végén lévő smiley... -.-
  • Nexxuss
    #50527
    user: pslivebeta
    pass: beta0906
  • Arwenke
    #50526
    Valaki elarulna a playstationlive.hu-ra hogy lehet belepni?

  • predator0
    #50525
    www.playstationlive.hu -n mindenkit megtalálsz, aki itt is volt. Most még egyelőre tesztfázisban van, de egy-két hónap múlva, mire lesznek kérdéseid szerintem már simán menni fog minden.
  • wordsworth
    #50523
    Nemtudom, itt nem érdekel, hogy huszárkodnak, de ha liveon egy rossz szot szolnanak szerintem repulnenek... nem kicsit nagyot :D
  • NEXUS6
    #50522
    Ez az srácok mondhatni győztetek, itt a fórumban lassan minden PS-esre 2 Boxos esik.

    Had kérdezzem már meg én is:
    MI A FASZOMAT KERESTEK ITT????!!!!!
  • Alien!
    #50521
    ennek a topicnak sztem semmi gondja nem lenne,ha nem lenne egypár hittérítő megkeseredett flamehuszár,aki küzd a fanboykodás ellen...bazz én gyak átse megyek az x-es topicba....miért is tenném??? se hozzátenni,se hozzászolni nem tudnék,mert egyszerűen NEM ÉRDEKEL ami ott zajlik.ennyi...
  • Istencsászár
    #50520
    Azt hogy hol több ne pont itt vitassd:) ( az elmult napok... ) , abba a topikba a warez pisták nem irogatnak mert ki lesznek vágva, amugymeg életkorban nemtudom mire gondolsz, mert nemhiszem hogy akár az X akár a PS3 egymás fellett állna átlagban, IQ terén meg mindenki magába nézhet.
  • guardian hero
    #50519
    Nézz be a gamer365.hu-ra az X360 Kricsmi topikba... az X-es közösség hagyományosan oda tömörül (ugye az xbox365.hu volt az oldal elődje). Az itteni topic tényleg nem olyan nagy szám, bár Totti mindent megtesz hogy fékentartsa a warezpistákat.
  • Alien!
    #50518
    nincs mende-monda...ha figyeltél nem azt írtam,hogy a warez a téma odaát,hanem azt,hogy emiatt nagyobb a szórás a játékosok között(életkor,IQ,stb)...ergo több a f*sz.
  • 0ckH4M
    #50517
    Belenéztem az xbox 360 topicba, hogy tényleg warez mentes-e. Nem kellett sokat visszaolvasni. #49120-es hozzászólás. Nekem nem a warezzal van gondom, hanem ne szóld le a másikat, hogy felületesen olvassa a topicot, mikor te teszed ezt.
  • Istencsászár
    #50516
    NINCS WAREZ fogd már fel, és kérlek ne próbáljátok a topikot lehúzni mende mondákkal...
  • Alien!
    #50515
    gondolom a probléma eredendően abból következik,hogy rengeteg takony használja az xbox-ot warez miatt...ebből kifolyólag esik a színvonala annak a topicnak...aztán persze van egy értelmesebb réteg is,de lám azok rendszeresen ide járnak sz*rni,szal néha én is csak csodálkozok az egészen...
  • Demeter
    #50514
    Srácok egy kérdésem volna elmondaná vki, hogy "mi is" egész pontosan ez a PS3 Live?? Csak mert ez még új nekem. Előre is köszönöm!
  • Demeter
    #50513
    Ez a Pure nem is rossz kis stuff. Elég pörgős és az irányítás is baró. Lehet érdemes lenne rá beinvesztálni majd...
  • marcinger
    #50512
    Sok sikert a géphez, és ajánlom hozzá a Dead Rsing játékot.
  • Istencsászár
    #50511
    360 topikban nincs warez, erről én gondoskodok... meg minden másról, szóval valótlanásgokat ne állíts, vagy ha már favban van akkor ne csak felületesen olvasd, hanem normálisan:) a kérdésedet meg nyugodtan felteheted, nem is értem mi a problémád, rossz a hozzáállásod!

    / erre ne válaszolj, meg senki, ha valamit nem tiszta akkor ott a másik topik, nem harap... /
  • qper
    #50510
    Sziasztok!

    Tavaly egy jó ideig dorombolt nálam egy 60 gigás PS3. Amikor tavaly nyáron (emlékszem pontosan, július 26-án) megvettem, felfedeztem ezt a fórumot. Szerettem ide járni, olvasgatni a híreket, valahogy az egésznek volt egy atmoszférája. jó volt tök újonnan belecsöppenni a társaságba, mindenki rendes és segítőkész volt. A fórumnak (és egy adás-vételnek) köszönhetően pl. személyesen megismerhettem Foxhound kolléga nem egyszerű Metal Gear gyűjteményét is, ami- látván a galériáját - tavaly nyár óta még tekintélyesebb lett :)

    A dolog úgy alakult, hogy a PS3-tól megváltam, de máig rendszeresen be-benézek hogy elolvassam az új postokat, a volt "kollégák" játékélményeit, tapasztalásait. Tényleg olyan brigád verődött itt össze, akikenk írásai nyomán objektíven lehetet tájékozódni hogy mi újság jelenleg a PS3 tájékán.

    Kb. egy hónapja újból konzolvásárlásra vettem a fejemet, be is kukkantottam ide kikérni a hozzáértők véleményét, megéri-e ennyiért és annyiért használt gépet venni, de -és most ne kövezzetek meg pls.- sok szorzás és osztás után végül is egy 60 gigás Box mellett tettem le a voksomat. Persze most már az X360 topik is +fav lett, lenne rendesen kérdésem is, de az ottani topiklakók nagy többségbe (tisztelet a kivételnek term.) olyan szinten higítja a topikot a fölösleges hsz-ekkel, a warezzel és még sorolhatnám, hogy csak a tisztesség kedvéért nézegetem átfelületesen párnaponta az új hsz-eket. Nyoma sincs annak az összeszokott és összetatrtó társaságnak akiknek a hsz-eit itt lehetett olvasni. SAjnálom, hogy így lesz vége ennek a topiknak, én azért bízom benne hogy az átmeneti flame és zavar után ismét ontjátok majd magatokból a konstruktív és informatív hsz-eket itt az sg PS3 topikjában is!!! (pláne, hogy egy PS3 beszerezését is tervezem, és megint lenne egy raklapnyi kérdésem Tőletek egy-két hónap múlva :)


  • Jimanszky
    #50509
    Persze, hogy elbaszódott, mert itthagyta a keménymag és mindenki átköltözött pslive-ra;))Az lett az új otthonunk!!!
    De azért néha benézek majd ide is;)
  • jandazoltan
    #50508
    Hy!SlickAdam, légyszives vegyél fel msnre!
    [email protected]
    Előre is kössz!!
  • 0ckH4M
    #50507
    Majd kitisztul a topic. Amúgy én ezt is nézegetni fogom rendszeresen a live mellett.
  • Sir Quno Jedi
    #50506
    Nincs további DíTí téma, ami mégis rá utal, azt törlöm egy ideig, hátha megnyugszanak a kedélyek (övét is törlöm term. saját kérésére).
  • DanielT
    #50505
  • Martin576
    #50504
    Ilyen ez a popszakma.
  • DanielT
    #50503
    Szeretném ezt hinni, de látod, hogy még most is megy a kötekedés... na pinteggy! Majd kinövik!
  • Martin576
    #50502
    Ha menni kell, menj. Szerintem a topik látogatói értékelni fogják a helyzetet, és nem lesz sz*rdobálás a távozásod után.
  • Martin576
    #50501
    Moderátori munkát végeznék, ha lenne rá szükség. De nincs, ezért csak a fejleményekről érdeklődtem. (Semmiféle szájtépésbe nem megyek bele az SG-n, szóval ne is erőlködj.)