89387
PlayStation3
  • Ombika
    #50582
    Mi lesz, ha beut a csoda es 3-as ikrek lesznek! Vagon ps3 es gitar fog szanaszet heverni, ha oroklik ezeket a szakasaitokat! :)
  • HAF Rigel
    #50581
    Tegnap 2órát Warhawkoztam ,aztán 2 órát "sportoltam" . Tényleg kiegészitésnek jó Box vagy Ps3 mellé , legalábbis az én osztályozásom szerint , mert kicsit kockás a Grafika a ps3 képest :) :) :) .
    Kedvesem viszont rákattant a Guitar Hero 3 kiegre . Mostmár van 2 gitár együtt szoktunk játszani co-op modban
  • greyfox
    #50580
    szerintem megcsinálják akár velem is, vagy veled is, max utána jogi útra terelhetnénk :(

    Amúgy a srác, aki ezt írta, 4 hét után kapott egy újnak kinézőt (nem a sajátját), szóval az ő sztorija viszonylag happy enddel ért véget!
  • predator0
    #50579
    Ha nincs ló, akkor jó a szamár is, értem én :)
  • HAF Rigel
    #50578
    Én bizti nem adom sony szervizbe Gari lejárt inkább fizetek 15ezre és 1 nap alatt kész mint 4-7 hetet várok a cuccra . Bár most a fehér jószág kárpotolna , de a Grafika nagyon hiányzik alapvetően , ha már hozzászokott az ember a jóhoz .
  • Geeb
    #50577
    Az 1. és 6. pontot azzal csinálják meg akik engedi magát és tudatlan.
    Aki tisztában van a jogaival azzal nem igen fordulhat elő ilyen.
  • predator0
    #50576
    Ezen nincsen mit csodálkozni :)
  • marcinger
    #50575
    Emberek mien kihalt lett a topik, hogy megnyílt a live. Rigel: Grat. a géphez, azzal jobban beleélheted magad a star warsba.
  • Smuge
    #50574
    AviAddXSub
  • wordsworth
    #50573
    Hali
    Melyik progival lehet leggyorsabban srt-t égetni aviba? Nincs kedvem virtualdubbal szenvedni :)
  • Jimanszky
    #50572
    Be ne dobd a tv-t:DDD
    Gratula
  • HTB
    #50571
    720p, de nagyon szép, viszont hajlamos néha picit besszagatni
    ami viszont gáz, hogy egyik szereplő se beszél, de kb ez legyen a legnagyobb baj
    marha feelinges a bokor mögül leskelődni, hogy mikor ásít már a viziló, hogy le lehessen kapni :D
  • Bazijoe 2
    #50570
    Köszi a segitséget.
    Egyébként milyen a grafika?
    full HD vagy "csak" 720p?
  • HAF Rigel
    #50569
    Köszönöm szépen . Igen ma volt a 31ik . És mit kaptam a kedvestől , Egy WII .
    Szóval most hadonászok össze vissza :) :)
  • Nexxuss
    #50568
    regelt PSlive tagok fáradjanak az oldalra bitte :) Danke :)
  • lowdog
    #50567
    erre gondoltál?
  • Ombika
    #50566
    Targytalan vegre megoldodott! :)
  • Ombika
    #50565
    http://playstationlive.hu/

    Nemtudok bereggelni,mert a nevem ala mindig azt irja ki,hogy ervenytelen!! Vki tud ebben segiteni?
  • Jimanszky
    #50564
    Sephinek is sok boldogságot!!!;))
  • marcinger
    #50563
    Boldog születésnapot Rigel, Sephi
  • Jimanszky
    #50562
    Boldog szülinapot Rigel Kolléga!!!!
  • HTB
    #50561
    hát nincs, max olyan szinten, hogy R2 L2 négyzet stb :F:D
    de!
    http://www.bob.com.sg/forum/showthread.php?t=53254
    voila
  • Bazijoe 2
    #50560
    Angol felirat nincs benne játék közben?
  • HTB
    #50559
    A menü angol, de kb minden szöveg japán benne, hála égnek találtam hozzá neten guide-ot, mivel minden képnek bizonyos követelményeknek kell megfelelniük, és mivel japán nem az erősségem, ezért kénytelen vagyok erre támaszkodni
  • Foxhound1980
    #50558
    Boldog szülinapot, és Sephinek is!
  • tarti19
    #50557
    Boldog Születésnapot HAF Rigel-nek.
    Isten éltesse
  • Bazijoe 2
    #50556
    Angol a játék menüje vagy Japán??
  • HTB
    #50555
    nah megjött Afrika, hihetetlenül szép ez a játék =)
  • NEXUS6
    #50554
    Én aztat nem értem, hogyha olyan alacsony ameghibásodási arány akkor miért nem adnak azonnal egy újat. A hibásból meg csináljanak demó gépeket, amiket a bótokba raknak. Annál nem baj ha a BD drájv szar, vagy karcos a doboz (a plexi alatt annyira nem látszik), vagy 2-ből csinálnak egyet.

    A júzernek meg csak jobb kedve lenne.
  • greyfox
    #50553
    Egy másik fórumon találtam ezt a bejegyzést, nem trollkodni akarok, csak jó, ha ti is tudjátok, mire számíthattok (nem is fűzök hozzá semmit!)

    "Tehát amit eddig tudni lehet a Sony Support-ról:

    - Bárhol is adja be az ember a gépet, a sebességen nem sokat változtat. 4-7 hét.
    -Agusztusban 3 hetes szünet van a szervízekben
    -Csak a Support tud felvilágosítást adni a gép hollétéről.( KATT! ). Levélben van értelme, visszahívnak.
    -Külföldön javítják, és Refurbished gépet kap vissza a felhasználó. Működő "gépdarabokból" rakják össze az újat. Lehet szarrá használt is.
    -Sose adjon senki nekik a gépen kívül semmit, és mentse el az adatokat a merevlemezen. Mert elvesznek a dolgok.
    -A garancia nem indúl újra, sőt a kiesett időt sem adják meg.
    -Egyes konzolboltok 2-4 nap alatt KP-ért fejcserét hajtanak végre. Ennél a hibánál meggondolandó a 15K-s költség, és hogy a saját gép kerül vissza. Más problémánál viszont most még csak a Sony szervíz tud megoldást. "
  • balljuggler
    #50552
    legegyszerűbb ha letöltöd pendrive-ra és onnan rakod fel....
    2.42
  • zozo2001hu
    #50551
    Kicsit OFF, de megpróbálom ide is hátha:

    Sziasztok! Pár hónapja megjelent egy viszonylag jól összeszedett magyar cikk az eddigi Metal Gear Solid történetekről (1-2-3. részek tömör összefoglalója). Sajna nem találom a linket (talán valamelyik hazai gamer portálon vagy blogon volt), hátha valamelyikőtök elmentette és belinkelné ide, megköszönném.
  • predator0
    #50550
    Mondjuk így:
  • kosta
    #50549
    valaki ha tud segíten nem tom hoyg kell beírnia címet.. street 1 street 2 street 3 mindig vissza dob hoyg nem jó
  • kosta
    #50548
    ja meg votl de elakadtam a ott hoyg street 1 street2 street3 generáltam fakenameval meg is vana cím de nem tom hoyg kell beírni sose jó
  • tarti19
    #50547
    mindegy milyen néven regelsz be:) mondjuk bannerba a fake cím generátorral nyugodt szívvel nyomhatod:)
  • kosta
    #50546
    50544re lécci :)
  • Ombika
    #50545
    ERtem,azt hittem a jatek van ilyen aron! Koszonom ,akkor marad game-tol! :)
  • kosta
    #50544
    ha regelek usa store oda vmi álnevet adjak emg? semmikép se a rendes nevem?
  • ballor
    #50543
    Ez a hivatalos kézikönyve a játéknak. Papír alapon.
    Nem a játék. De ez sem lehet rossz.