89387
PlayStation3
  • Győri Devi
    #50622
    te elsétálsz az árkádba hogy szerezz vmit a konzolodhoz? :D
  • 0ckH4M
    #50621
    "Viccesnek találjátok hogy Fikusz Kukisz? Van neki egy felesége is. Fortisszima Fingusz" (Brian Élete)
  • HUNMarcus
    #50620
    ps3-hoz szeretnék venni egy 5.1-es hangcuccot, van egy 5.1-es sony erősítőm earra lenne rádugva, tudtok valamit ajánlani max 40-50 ezer forint értékben.
  • Fikusz
    #50619
    YEY! Épp ma a Győri 576-ban vettem a kamerámat mikóóó épp előttem egy fiatal csákó épp a PS3-rommját vette meg :D
    Mondtam is neki: "Üdv a klubban!" :D

    ui: (Még mielőtt vki a helyesírási hibáktól hemzsegő szösszenetembe belekötne.. Direkt vóót! :)) )
  • Fikusz
    #50618
    Simán lehet jelentkezni Ressistance2 bétára PC-ről sima böngészöből.
    Legalábbis nekem simán ment.
  • balljuggler
    #50617
    szept 11 a demo de hogy mikor azt nem tudom..gondolom reggelre fent lesz usa vagy uk storon esetleg mindkettőn..
  • vezérszuszu
    #50616
    Hali!
    PS3 -ra a fifa09 demót hogy tudom letölteni?
  • HUNMarcus
    #50615
    jobban megnéztem és igen, használt mert észre venni rajta h nem tükör sima a tok, de nem baj sztem így is simán megérte azt a 8 fontot :)
  • predator0
    #50614
    Jó neked :)
  • NEXUS6
    #50613
    Nekem megvan!;)
  • NEXUS6
    #50612
    No question, it's Sony!;)))
  • 0ckH4M
    #50611
    Gondolom használt Resistance. Mennyire volt lelakott? Vagy egészen újszerűnek nézett ki fólia nélkül?
  • Ombika
    #50610
    Ezt en is alkalmazom kb 3 honapja!!! :)
  • predator0
    #50609
    Erre a resi2 betara nem fog összejönni nekem a jelentkezés. PS3 azt írja ki, hogy nem megfelelő a böngésző, pc-n meg nem tud store-ra bejelentkezni :D
  • NEXUS6
    #50608
    Mera sony ezt is elqorta!;)
  • predator0
    #50607
    Szeptember 12-től fogod tudni.
  • HAF Rigel
    #50606
    quor előfizetők benne vannak a Betában nem ? Bár még az első quorban lévő socom beta kulcsot sem tudtam semmire használni :(
  • NEXUS6
    #50605
    Még 3 perc, csak ne ezt a fogalmatlan Bonbon-t kéne hallgatni!;)
  • tarti19
    #50604
    akkor most mondjam, hogy éccakás vagyok a héten... Azt se tudom hol vagyok már hajnali 2-5 óra között, csak érzem, hogy még élek...
  • Tyler Durden
    #50603
    Most 1 óra, és a büfé tényleg zárva van, dolgozni meg kedvem nincs ^^
  • sirpalee
    #50602
    Jah nem árt :), de egyelőre elvagyok 4.8 terraflops számítási erővel :) (illetve amint szerzek 2 drágaságot).
  • NEXUS6
    #50601
    Elárulom, a jövő katonáit tervezem!;)))
  • NEXUS6
    #50600
    Ja ja, hmm még egy óra a munkaidőből. A büfé bezárt, baxus! Hmm dolgozni kéne már valamit?
  • sirpalee
    #50599
    Muszáj... Kell a munkámhoz a hatalmas GPU erő. És ahhoz nem árt egy ütős cpu és egyéb kombináció, hűtés és miegymás.
  • tarti19
    #50598
    Látom csak XMB-ből lehet jelentkezni:P

    sirpalee: Tudom, hogy mivel foglakozol:) ahhoz meg el kell valami NASA által tervezett PC:)
  • NEXUS6
    #50597
    Gyorsan gyorsan jelentkezzetek a Resi2 bétára!

    Itten gyorsan!
  • NEXUS6
    #50596
    De emmellé még a céges kocsi, minimum valami batár városi telepjáró. És a céges szőke titkárnő az anyósülésre!;)))
  • Tyler Durden
    #50595
    Szeretnék egy ilyen cégnél dolgozni (:
  • zozo2001hu
    #50594
    A legtutibb a céges noti és a céges PS3, céges játék hegyekkel!
  • Tyler Durden
    #50593
    Céges laptop és saját ps3, tutti kombó
  • zozo2001hu
    #50592
    Nekem van egy PS3-as konzolom pár játékkal és egy noti a web/mail/office/multimedia feladatokra. Bárki bármit mond egy konzol+olcsóbb noti az ideális combo manapság szerintem.
  • tarti19
    #50591
    Igazából ne költsél ilyenre sokat:D
    Vagy akkor használd is ki... Nálam sajnos bejött az amitől féltem, hogy netezésen kívül lassan nem forgatom a konzoljaimat... Pc-s játékokról nem is beszélve...
  • sirpalee
    #50590
    Ne is mondd... Csak félig van összerakva az új gépem, és ennyiből már bőven benézett volna egy elite, egy wii, meg jópár játék hozzá...
  • tarti19
    #50589
    Sziasztok:)
    HAf csak fog kelleni?:)
  • zozo2001hu
    #50588
    És szépen be is köszönt a teljes anyagi csőd! :D
  • HUNMarcus
    #50587
    na megjött a Resistance a GAME-ről 3 munkanap 8 font

    már csak a gépre kell várnom, szervízben van
  • sirpalee
    #50586
    Aztán még egy psp, egy ds. Egy komolyabb gaming videókártya, nem egy elavult őskövület 8800 gtx, ahhoz megfelelő monitor, hangrendszer és így tovább :) . És akkor tényleg minden meglesz
  • predator0
    #50585
    Tedd azt :)
  • HAF Rigel
    #50584
    Hát mostmár egy box is fog kellene , de csak azért hogy akkor minden meglegyen ebben a generációban :) Van még karácsony is az idén , meglepem magam :)
  • predator0
    #50583
    Kicsit túl van árazva, szerintem. Ezek olyan dolgok, hogy ha az embernek bejön, akkor le van onnan ejtve, hogy ki mit mond rá, nem? Pl. tegnap öcsém vett egy boxot. Egy-két órát nyüstölte, én meg közben néztem. Nem győzőtt meg. Persze elfogadom, hogy csomó embernek tetszik, és ez így van jól. Viszont most hogy láttam egyet szétröhögöm az agyam azokon, akik szerint a ps3 egy szar :)