89387
PlayStation3
  • pero001
    #50662
    igaz már nem olyan sok az a 90, de ha mondjuk 20-30al olcsóbban tudom megvenni valahol akkor abból a pénzből már kijön 2 játék. Remélem akkor osztrákoknál olcsó lesz.
  • predator0
    #50661
    Probáld netkábellal, ha ez sincs, akkor nem tudsz demokkal játszani.
  • tarti19
    #50660
    minden Unios országban ahol olcsóbban jössz ki mint itthon simán megéri:)
    Bár 90K-ba már itthon is árulják a ds3-as 80G-s ps3-t.

    fifa09 kipróbálva:) Nagyon veszélyes lesz a játék, de szerintem nagyon "könnyű" lesz gólt szerezni. Remélem, hogy ez nem így lesz és vért kell izzadni 1-2 gólért online módban majd:P
  • mate317
    #50659
    Hello!

    Jelenleg nincs wifi elérésem, és le szeretnék tölteni egy ps3 demót. Létezik olyan, hogy letöltöm pc-n, majd onnan kiírom dvd-re?
  • pero001
    #50658
    igen az amerikaira gondoltam, de ezt a vámot nem értem. Már vettem kintről cipőt, ruhát, meg játékot is már és még egyszer se volt plussz költségem a vám miatt. Vagy akkor műszaki cikknél kell fizetni?
    Vagy akkor Ausztria esetleg? Ott venni olcsóbb lenne?
    Kössz előre is.
  • HAF Rigel
    #50657
    Tegnap hajnalban már le lehetett szedni a Motorstrom 2 demot az előfizetőknek . NYomtam is vele 3 menetet , Van benne motor , dzsip és egy nagy big foot , A kocsik szebbek , de sok újitást én nem tapasztaltam . Jó folytatés lesz annak aki szereti az első részt .
  • Jimanszky
    #50656
    Én már éjjel toltam.Jobban bejövős, mint az 1!!
  • greyfox
    #50655
    Melyik ország E-baye?
    Ha amerika, az felejtős, azt kőkeményen levámolják, de a +20%-áfát tuti meg kell fizetned.
  • Fikusz
    #50654
    Most töltöm lefele az MS2 demo-t..
  • predator0
    #50653
    Kihagytam: nekem eddig a legjobban a boss fight-ok jöttek be benne.
  • predator0
    #50652
    Nekem bejön, egész jó pályák vannak benne, plusz egy rakat kombó, képesség. Sztorija is elég jó, és látszik benne a DMM és az Euphoria is erősen :)
  • pero001
    #50651
    Hali!
    Mostanában tervezem, hogy veszek egy PS3-at.
    Az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e/szabad-e Ebay-ről venni? Mert kb. 30-35 ezerrel olcsóbban jönnék ki. Vagy esetleg valamelyik környező országban olcsóbb annyival, hogy megérje kimenni?
    Köszi.
  • Kratos86
    #50650
    Pedig jo lett volna kipróbálni a demo-t! Vártam én is!

  • Ombika
    #50649
    shopto.net-nel mennyi a postktsg es megbizhato e?
  • HTB
    #50648
    namajd véleményezzed, kíváncsacsi vagyok rája, bár nekem helyszínt leszámítva demo is bejövős volt
  • greyfox
    #50647
    ha szerencsés vagy :(
    jövő hónapban lesz mindenki számára elérhető!
  • NEXUS6
    #50646
    Ja nem csak kiválasztottaknak!;(((
  • NEXUS6
    #50645
    Elvileg MS2 demo ma a store-on!!!!!!!;))))
  • zottyantas
    #50644
    Köszönöm mindenkinek a választ:)
  • greyfox
    #50643
    jah, szarráberhelt?
    hát azon meg tényleg nem kell csodálkozni, hogy tönkremegy.... :D
  • Alien!
    #50642
    persze....amatőr vagyok,aki ismer az vágja...de gondolom a flashelt,szarráberhelt hűtésmoddolt gépeket is az MS javítja,merugye itthon kb csak az van(tisztelet a kivételnek)...

  • gazgoblin
    #50641
    rohatymek! xD
  • greyfox
    #50640
    oh.. te is legalább akkora amatőr vagy, mint aki a konzolkornerba vitte a gépet, ugyanis a microsoft szervizeli a boxokat, nem is akármilyen minőségi szolgáltatással, és 1 hetes határidővel, futár hozza-viszi... (nekem egy villám intézte el sajna, 1 hét alatt meg is javították, és a SAJÁT gépemet kaptam vissza..)
    nem akarom más gyártóhoz hasonlítani, aki 1-2 hónap alatt kiszúrja a szemed esetenként más gépével...

    és hiába a szajkó, az új boxokkal szerencsére semmi gond, nincs RROD :)
    Az a csomó gép meg valószínű flashre várt, vagy a teljesen felesleges - lehúzós magyar szokásra: overcool..
  • Alien!
    #50639
    2 hét alatt 2x voltam a console corner-ben játékot cserélni,az első alkalommal jön egy madár az apjával,hát hogy behányt a box....2 alkalomkor már egy ember hozott egy nejlonzsákban vagy 10(!!!!) sztem javított gépet....pffffffffff......

    ez aztán minőség.....

    még 200 dolcsi is sok érte.
  • predator0
    #50638
    Gallériámba nyomtam két képet, de nem ingame :)
  • gazgoblin
    #50637
    Képet vagy meg se történt!!! :DD
  • predator0
    #50636
    Örök hála a tippért, már telepítem :)
  • NEXUS6
    #50635
    Végkiárusítás!;)
  • Ombika
    #50634
    Neki muszaj csokkentenie! :))))))
  • 0ckH4M
    #50633
    "Microsoft Xbox360 Console Sales Double After Price Cut "

    És itt a teljes cikk: http://news.vgchartz.com/news.php?id=1950
    Remélem a Sony ezek után csökkenti egy kicsit a ps3 árát, bár szerintem itt Magyarországon maradna ugyan ennyi még akkor is, ha külföldön 10ezerrel kevesebb lenne.
  • sirpalee
    #50632
    Oh... Azthittem már megjelent.
  • fsgh
    #50631
    Azon csodálkozik hogy még 1hét mire megjelenik...
  • sirpalee
    #50630
    Mit csodálkozol? A demo alapján elég nagy csalódás...
  • HAF Rigel
    #50629
    ps3hardwer/ps3 ott meg a kötetlen beszélgetés kb úgy mint itt ezen a forumon .
    Ja és azt kérték ott hogy mindenki regeljen Magyar Accot, esetleg a Magyar Psn múlik rajta , Reggelni meg semmibe nem kerül .
  • gazgoblin
    #50628
    LÁL a jatekaim.hu-n mar van elado force unleashed (nem előrendelés ahogy láttam)
  • predator0
    #50627
    Playstation 3 fórum talán, de mivel még teszt időszak van, ezért sok az off, ami nem is baj :) Ha valami speckó kérdésed van a legegyszerűbb mondja, ha írsz róla egy blogbejegyzést.
  • zottyantas
    #50626
    Ha valaki visszanéz ide a Live-ról írja már meg, melyik fórumon megy ott az ittenihez hasonló beszélgetés.
  • Smuge
    #50625
    Eladó Uncharted - 7k , akit esetleg érdekel!
  • Ombika
    #50624
    Sony nagykerben ismeros vagy?! :)
  • Fikusz
    #50623
    Normális esetben a melóhelyemen veszem meg szaré hugyé..
    Csak most nemvolt türelmem megrendelni/lehozatni főleg, hogy a Sony nagykerben sem volt épp.
    Szal így beültem a kocsiba, mentem 3 percet..és igen megvettem ott =P