89387
PlayStation3
  • flamerPUG
    #50702
    sziasztok
    az lenne a kérdésem, hogy át tudom tölteni a gépemre a ps3 játékmentéseimet ha el akarom adni a gépet? utánna visszatöltöm, és simán ugyan onnan tudom folytatni a játékot egy másik ps3-on? ki kell venni a winyót a ps3-ból adatok áttöltésére, vagy ha nem, akkor hogyan lehet?
    köszi a válaszokat
  • Sippie
    #50701
    PC-ről is fel tudod tölteni, ha éppen azon vagy, és nem a ps-en
  • tarti19
    #50700
    Kapcsold be a ps3-t hozzá, esetleg vegyél asztali töltőt hozzá:P
  • kosta
    #50699
    üzembehelyezni azaz nem elég hoyg világit a piros led tod hoyg hátula főkapcsolot nem akpcsolom ki az enm elég?
  • tarti19
    #50698
    Üzembe kell helyezni a ps3-t ha tölteni akarod, vagy PC-re rákötöd és úgy is tölt:P
  • kosta
    #50697
    hogy kell a joystickot tölteni?nem úgy hoyg kikapcsolom és rádugom usb-n?ezt csináltam cska én full áramtalanul hoyg hátula főkapcsolót is kikapcsoltam emrt mindig kikapcsolom de gondolom akkor ha töltöm akontrollert akkor ugy kelll hoyg pirosan világít a kikapcsológombnála led
  • Demeter
    #50696
    Thx!
  • tibitoth
    #50695
    megvan a motorstorm 2 demo. szerintem naon jo lett. a kamera naon sokat javult az elso reszhez kepesr meg a jarganyok mozgasa szerintem meg az iranyittasa. meg mindig oan erzes mintha matchboxokkal jatszana az ember de tuti vetel.
  • lowdog
    #50694
    én a weboldalukról szedtem még régebben ezt az értékhatárt, de mint látom még mindig kint van:
    http://vam.gov.hu/viewBase.do?elementId=2492

    utolsó frissítés: 2005-01-03 14:36

    egyébként egyszer beszéltem velük telefonon, ott lehet kérdezni, pl akkor derült ki számomra hogy mobiltelefont lehet behozni vámmentesen értéktől függetlenül, viszont áfát mindenképp kell rá fizetni, szóval érdemes felhívni őket ha van konkrét kérdésed
  • Tyler Durden
    #50693
    beta0906
  • Demeter
    #50692
    Srácok milyen pass kell a live-ra? Csak mert elfelejtettem. :))

    Thx!!
  • HTB
    #50691
    szerintem, ha ráiratja, hogy gift, akkor nem fogják megvámolni, de asszem Mo-n kb ~30k-ig nem geciznek
  • Arwenke
    #50690
    Koszonom.:)
  • Kratos86
    #50689
    próbáld meg ezt amikor bejön az oldal:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    user: pslivebeta, password: beta0906
  • Arwenke
    #50688
    Sajnos nem talalom, hol van leirva. Ha az oldalra megyek egybol jelszot ker, hol tudok igy regelni?
  • HAF Rigel
    #50687
    regelsz és küldenek cmet , de itt is le volt írva , aztán ha ben t vagy az olvalon akkor még egyszer regelsz
  • Arwenke
    #50686
    Es hogy lehet playstationlive.hu ra beregelni?
  • pero001
    #50685
    na ja :) akkor utána is nézek...
  • tarti19
    #50684
    Vám- és Pénzügyőrség :D
  • pero001
    #50683
    hm ez jó :) mindenhol mást írnak értékhatárnak. Hol lehetne vajon hivatalosan is rákérdezni?
  • pero001
    #50682
    igen, amerikából. Na de közbe még keresgéltem és lehet, hogy azért nem kellett vámot fizetnem, mert a csomagra nem volt rá írva az értéke és akkor nem lehet levámolni. Pff bonyolult ez...
  • lowdog
    #50681
    látom igen :)

    én egy 170 eurós értékhatárról tudok, igaz, ez lehet hogy csak a "poggyászban" behozott árura érvényes...
  • lowdog
    #50680
    EU-n kivulrol vasaroltal?
  • greyfox
    #50679
    Valószínűleg a ps3 doboza nem menne át a rostán.
    Egy két dvd még belefér, de egy ekkora műszaki cikket szerintem már vadul levámolnak!
  • tarti19
    #50678
    igen, dualshock amiben "rezgés" is van
  • pero001
    #50677
    ds3 amúgy a joy ugye?:) ami rezgős. javítsatok ha rosszul tudom
  • pero001
    #50676
    külföld alatt Amerikát értettem, mer EU-s tagországokba nincs Vám az biztos.
  • pero001
    #50675
    Vám Na ez érdekes. azt írja, hogy 28 € felett MINDEN vámköteles. Akkor az hogy a fenébe lehet, hogy én kb 90 €-ért vásároltam külföldről még se volt semmi vám rajta...:S
  • tarti19
    #50674
    Félreértettél...
    Csak ah már van egy áron ds3-as 80G-s ps3 akkor ne vegyen 40G-s sisás ps3-t ami biztos, hogy még van mindenhol raktáron...
  • greyfox
    #50673
    Vámot azt hiszem bizonyos értékhatárig nem kell fiezetni, de az áfát mindenképp, úgy tudom.
    Meg kéne érdeklődnöd valahol, pontosan én sem tudom, jobb mint a meglepetések!
  • HAF Rigel
    #50672
    Ez így nem igaz.
    Már most is van 80gb verzió raktáron a jobb konzolboltoknak .

    És ne Fesd az ördögöt a falra mert megjelenik . Elment megigértük nem folalkozunk vele , legyük korrektek .
  • tarti19
    #50671
    Még mindig béta? Ajjj!!!!
    Kérnék szépen felhasználónevet és jelszót:P
  • Fikusz
    #50670
    playstationlive.hu

    irtam egy kis szösszenetet a HOME-ról..
  • tarti19
    #50669
    sebaj:)
    van egy srác na őt messze kerüld el:)
    80G-s ds3-as ps3-t vegyél, ha most szeretnél masinát , venni mert raktáron még sok 40G-s sisaxisos paddal ellátott gép van...
  • pero001
    #50668
    ja értem már :) még csak most kezdek "beszállni" a konzolos világba :)
  • tarti19
    #50667
    Teljes mértékbe na te tulajdonodban marad a játék, hiszen megvásároltad:)
    Ezen az oldalon amit adtam, itt pedig vásárolgathatsz olcsón használt játékot:)
    MGS4-t 8k-ba vettem itt:P és azt kell mondanom korrekt sráctól vettem:)
  • pero001
    #50666
    Kössz!
    Ez a cseredíj mit jelent pontosan? kifizetek 2k-t és meddig maradhat nálam?
  • tarti19
    #50665
    tessen
    Amúgy sok konzolboltban van cseredíjas játék is általában azonos árú játékokra 2k-t kérnek cseredíjban, ami akár elég korrekt is lehet, ha nem akarsz megragadni 1 adott játéknál
  • pero001
    #50664
    hát ja ez igaz és amúgy nem is nagyon tudnék sok újat venni mer tényleg rohadt drágák.
    Tudnál ajánlani egy jó oldalt ahol sok használt game van?
  • tarti19
    #50663
    játékokat meg újonnan ne is vegyél... Rám is maradt 9 játék:) Ebből 4 ps3 ex. a többi multiplatform és kb. bennük van 100K-m ha összesítve nézem... használt gémeket vegyél amik jó árasítva vannak...