89387
PlayStation3
  • tarti19
    #50742
    de hol akad be , pontosan hátha én is előtudom csalogatni, vagy előfordulhat hogy nem is jártam még arra ami neked bejött...
  • Alien!
    #50741
    akkor neked tökjó...nálam még a mozgásjavító sem segít rajta...
  • tarti19
    #50740
    Nem esik le... én nem tapasztaltam , gólöröm után szoktam még bohóckodni... és semmi, vagy amikor csere van semmi, vagy mikor bevonulnak semmi...
  • Alien!
    #50739
    igen lényegesen jobb mint az euro2008 volt,de akkor sem tükörsima a visszajátszás mint mondjuk psp-n....Szal emiatt nem lehetnek un. szuperlassítások sem,mert egyszerűen leesik a framrate...
  • predator0
    #50738
    Mennyin van a routerben az MTU értéke? Kapásból találtam egy oldalt, ahol emberkének a PS3 állandóan leesett netről, felhívta az ügyfélszolgálatot, ott mondták neki, hogy állítsa át 1300-ra. Talán segít.
  • tarti19
    #50737
    nekem 3 éves repotec routerem van:D belőttem a PPPOE-t nevet, pass-t amit a szolgáltató ad és ennyi:D minden ment eddig gond nélkül:)
  • Balli
    #50736
    Ki milyen routert hasznal ami problemamentesen tud a PS3-hoz csatlakozni, mit ajanlotok?
    Nekem egy Linksys WRT54G routerem van de amita meg a legelso szoftver frissitest telepitettem a PS3-ra azota nem mukodik vele egyutt. Neztem kulfoldi forumokon sokaknak ez volt a baja, rengeteg idot bele preseltem mar de nem tudom a kettot osszehangolni igy lecserelem egy masikra.
  • tarti19
    #50735
    nekem semmit se akadt, pedig visszajátszásokat is nézem a stadion falán lévő hatalmas kijelzőn:D
  • Istencsászár
    #50734
    Ilyet én még nem láttam... az volt a baja hogy átvezető bejátszásoknál vagy visszajátszásoknál nagyon leesett a frém, de 09et már elég jol optimalizálták pl boxon suhan szó szerint, persze visszajátszáskor akad 1-1 olyan kameraszög ahol a stadion 80%át látod és picit lemegy az fps, de messze nem akad.
  • Alien!
    #50733
    mi???? visszajátszásoknál neked nem akad???? sztem de,mindegyiknek ez volt a baja.
  • tarti19
    #50732
    ??? miféle lassításnál akad? Nálam semmi eddig pedig vagy 20 óra már benne van:D
  • Alien!
    #50731
    kemény...egyre hülyébb kifogások jönnek a pc-s (nem)fejlesztéseknél....Nem akarják bevallani,hogy nem akarnak bíbelődni a pc-vel, a gyengébb eladások miatt...valszeg biztos futna,csak az izmosabb gépeken...és lehet,hogy pont nem a HC gamerek a legnagyobb szoftver vásárlók....

    az viszont tény,hogy a Fifa09-ben gecijó fizika van,ez a demóból is látszik...És tisztességesen fut ps3-on is...Egyedül a lassításokat sajnálom,mert ott viszont szaggat.....
  • OliApa
    #50730
    Érdekes cikk. A PS3 nem így csinálja?

    katt ide
  • JohnnySmith
    #50729
    lol
    Legalább megvan.
  • predator0
    #50728
    Azokat árulták egy héttel megjelenés előtt.
  • HAF Rigel
    #50727
    Megvettem a SW: FU de olyat láttam hogy besirolok tőle .
    Olyan verzió láttam belőle , eredeti a program de film br tokban fénymásolt fóliában . agyon kemény . És itt készül Ausztriában , gondolom áteset a határon egy guriga játék és gyártottak hozzá dobozt aztán csokolom .
  • nyuszmurusz
    #50726
    Az EA nagy kókler. Legalábbis fejlesztés szintjén. A PS3-as portok rendszerint botrányosak(framerate, textúrák), X-en fejlesztenek, "lebutítják" PS3-ra. Ezért szerintem csúnyán alájukpörkölnék a Sony helyében.
    A 2K miért tud legalább egyforma átíratokat készíteni, ja ők dolgoznak.....
  • predator0
    #50725
    Ha nem lenne ott az utolsó mondat, akkor ezt a hírt még el is hinném :D
  • OliApa
    #50724
    "Cipőt a cipőboltból..."
  • OliApa
    #50723
    FIFA 09 - túl gyengék a PC-k hozzá

    katt ide
  • OliApa
    #50722
    Köszi. Ha hazaérek, leszedem a gépről. Talán majd a demót kipróbálom.
  • HAF Rigel
    #50721
    Én játszottam , de nagyon sokat tölt ezért hagytam . Csapat játék ami a Bétában nem nagyon derül ki . Viszont tegnap elő vettem a rainboxsix 2 azt nyomtam még mindig kellemes játék
  • OliApa
    #50720
    Na. Hát ez a SOCOM mekkora egy f@sz játék! Vagy ennyire béta? Ki jáccotta már a neten? Nekem csak megfigyelő státuszt enged. Meg kiakad...
  • Istencsászár
    #50719
    A UPC egy szar... mult héten 72 óráig nem volt net, és ebben az évben ez már a 2. ilyen... takaordjanak a francba. Egomba az invitelnél nekem 8 éven át egyszer volt hogy nap közben 1-2 ótáta elment a net, ha valamit is csináltak akkor max hajnalba nem volt vonal.
  • tarti19
    #50718
    UPC
    meg esetleg normális router:)
    amit felejts el az a fibernet és egyes helyeken a t-online
  • balla27
    #50717
    sziasztok!milyen net kell a ps3-hoz ami tuti jó,és kevesebb,vagy max 5000 ft?t com
  • Arwenke
    #50716
    Na mar megy.
  • tarti19
    #50715
    nálam nem ment 3lőbb:(
  • predator0
    #50714
    Nekem ment, amikor be volt kapcsolva a gép. Kb. 14-18h-ig.
  • Arwenke
    #50713
    PSN nalatok sem megy?
  • predator0
    #50712
    Backupnál minden megmarad, az olyan játékállások is, amit egyébként nem lehet lementeni.
  • ztahity
    #50711
    Hali! nem vagyok benne biztos,de a trófeák interneten egy szerveren tárolódnak, tehát megmaradnak. Az elmentésekből meg csinálj másolatot! Ballornak: Lejjebb írtam, hogy a tűzfalat még töröltem is, de végülis már nem fontos, mert a media player 11 müxik. Köszi a válaszokat!
  • orskovacs
    #50710
    hello! Ha backup-ot csinálok a ps3-ról akkor megmarad minden? mentések, tropyk? mert linuxot tennék rá és le kell formatálni. előre is köszi
  • ballor
    #50709
    Tűzfalon ki kell engedni.
  • ztahity
    #50708
    Azt írja ki, hogy elindította a szervert, legalábbis a jó angoltudásom szerint. :) Sajna a szerver mégsem megy és errort ír rá folyton. Most próbálgatom a media player 11-et, eddig oké vele minden.
  • predator0
    #50707
    Ha Tversitynél a settingsben arra kattintasz, hogy start sharing, akkor mit ír ki?
  • ztahity
    #50706
    Jah! A másik média szerver, valami ORB.
  • ztahity
    #50705
    Sziasztok! Tud nekem valaki segíteni abban, hogy korábban használtam egy média szervert, (Tversity) és most már nem akar működni? Nem indítja el a szervert. Felraktam egy másikat, az részben működik. Azzal meg a videókat nem akarja lejátszani a ps3. Légyszíves valaki segítsen! Tűzfal nem lehet gond, mert letöröltem, kikapcsoltam, stb. és nem jó!
  • NEXUS6
    #50704
    Nem lesz ez oylan rossz:
    Silent Hill ööö (nemtom hányadik rész az aktuális)

    Szinte egy az egyben a régi játék grafikája, azért az ember nextgennek lehet, hogy mást vár. Legfeljebb kicsit nosztalgiázunk, szerintem a hangulat ua.;)
  • predator0
    #50703
    Át lehet őket menteni, néhány kivételtől eltekintve (ezeket is meg lehet oldani, csak a system settingsben a backup menüt kell választani, ilyenkor a rendszer minden adatot lement). Úgy teheted meg, hogy a mentett állások menüben háromszög gombot nyomsz, aztán copy. Nem kell a vinyót kivenni hozzá, elég egy pendrive.