89387
PlayStation3
  • imuthesz
    #50822
    azt meg lehet oldani az új 80gb-os PS3 nál, hogy vigye a ps2-es játékokat?

    mert nekem csak a resident evil4-et kellene, hogy vigye
  • predator0
    #50821
    Ne csalj!!! :)
  • wordsworth
    #50820
    ps3ra melyik volt a legelső rachet & clank? :D
  • predator0
    #50819
    Nem teszteltem őket, de már ki vannak nyomtatva, mondjuk engem főleg a costume-ök érdekelnek :)
    Cheat Codes
    Costumes
  • daneelolivaw
    #50818
    ja igen, a játék star wars force unleashed :)
  • daneelolivaw
    #50817
    üdv!
    valaki tudja,miféle input code-ok léteznek ps3-ra?
  • Wild007
    #50816
    Én láttam egy klippet ez alatt a szám alatt, az lenne a film? Mi a címe? Amúgy szerintem akkor tudsz világosítani hogyha elindítod a filmet és utána háromszöggel előhozod a menüt és ott...gondolom én de még nem próbáltam. Üdv
  • brodix
    #50815
    hali!
    hogy lehet beállítani ps-en a világosságot?
    mert a filmek mindig olyan sötétek.
  • brodix
    #50814
    az good szám
    a film viszont nagyon durva
  • Norbi7
    #50813
    Szívesen!
  • Wild007
    #50812
    Jaa menetközben megtaláltam ott is(rájöttem)
  • Papesz
    #50811
    Ha tényleg annyira kerested, akkor a leírásban is megtaláltad volna.
  • Wild007
    #50810
    Kösz szépen!!!! Már nagyon régen kerestem! Thx mégegyszer!
  • Norbi7
    #50809
    Clint Mansell - Requiem for a Dream
  • Wild007
    #50808
    Üdv néktek. Mostanság néztem pár videót youtube-ról aztán megtaláltam ezt: Youtube Meg tudná nekem mondani valaki hogy a zene ami megy alatta, hogy ki az előadó vagy a szám címét??? Légyszi fontos lenne!! Előre is köszönöm!
  • balla27
    #50807
    sziasztok!ez a dsl classic happy net jó a ps-hoz?nem értek hozzá.köszi
  • zozo2001hu
    #50806
    Az ideális kombót az olcsó noti+ps3 jelenti. Én linuxot nem tennék ps3-ra arra ott az olcsó noti, egyébként x264-es mkv-s fileokat át kell konvertálni vob-ra van egy progi aminek a neve mkv2vob keress rá, ráadásul a feliratot is szépen beleégeti a file-ba! Én használtam már többször remekül müxik.

    http://www.videohelp.com/tools/mkv2vob
  • Ombika
    #50805
    NFS-t nem neveznem szimulatornak! :)
  • NEXUS6
    #50804
    Az autós szimulátorok, az más kérdés, mert azok vannak dögivel!;)
    GTA meg hasonló maffiaszimulátorok is jönnek (Yakuza sorozat).
    A Linux viszont elég felejtős dolog, Ha nincs otthon PC-d minimális dolgokra ugyan az is jó, de ha azt használod akkor közben nem tudsz játékot elindítani, szal ugyan ott vagy, mintha külön PC-d lenne, vagy még ott sem. Pláne, hogy a wincsin nem tudod megosztani a fájlokat a Linux és a PS3 saját rendszere között (direkt a kalózkodás elkerülése érdekében), Meg még egy csomó kötöttség van Linux alatt. Sajna a Sony eléggé elhanyagolta ezt a dolgot, ahhoz képest ami lenne benne!
    Külső wincsire átmásolva viszont mindkét renszer látja a fájlokat.

    A DVD-ket nagyon szépen felkonvertálja és az MP3-akat is nagyon jó minőségben lejátssza. Ráadásul van optikai, meg HDMI kimenete sokcsatornához. Hangban ilyet kb a 20-30 ezer forintos hangkártyák tudnak produkálni!!!
    Szal médiacenterként nagyon király, egy olcsó PC (alapvetően letöltéshez, konvertálás miegymás) + külső wincsi + PS3 (+ router esetleg) kombót tűnik ilyen célból ideálisnak.

    Sajna azt kell mondanom, hogy a PC-t a PS3 + Linux nagyon nehézkesen tudja csak kiváltani. Meg lehet vele próbálkozni, ha az embernek a hobbija hogy bütyköl az OS-ekkel, de kezdőknek nem ajánlanám.
  • kuolla
    #50803
    Hát főként szimulátorok miatt venném meg need for speed esetleg még GTA IV miatt... De ugyan akkor HD filmek lejátszására... de mivel lehet felrakni linuxot és ugy látom hogy vannak hozzá programok is, így valószínű, hogy megoldható az, hogy a HDDre mentem a .mkv fájlokat és onnan nyitom meg őket.. És természetesen felkonvertálja a DVD filmeket ami +, hiszen a mostani asztali lejátszóm ezt nem tudja... és akkor így sok az egybent vennék :) mert ugye egy jó asztali DVD lejátszó is olyan 25 körül van ez meg kijöönne 100.000ból és játszani is lehet vele + sok minden mást... Viszony ugy olvastam, hogy a PS2es játékok is futnak PS3on 80GBsen, csak szoftveres támogatással... gondolom valamit szintén telepíteni kell a sony lapjáról... De azért köszöm a tájékoztatókat!
  • NEXUS6
    #50802
    Sőt ott van még a CivRevo is, de az szerintem olyan mintha valamelyik Vágópista vetélkedőből csináltak volna akciójátékot.
  • predator0
    #50801
    Nem is igaz, mert van Jeopardy PSN-en :D
  • NEXUS6
    #50800
    Alapvetően megvan a PS3 nak is az a jellege, mint minden konzolnak, hogy a játékok az akcióra, könnyű kezelhetőségre vannak kihegyezve. Ezt maga az operációs rendszer is próbálja követni. Szal, ha meguntad, hogy ahhoz hogy egy jót játsszál előbb még mojolgatni kell, akkor a PS3 tényleg kikapcsolódás, berakod a lemezt indul, és azonnal akadás mentesen elég jó grafikájú játékokkal tudsz játszani. (Bár most éppen tudnék mondani egy ellenpéldát, mert kikapcsolódásképp akartam nyomni egy jó kis onlájn csihipuhit a Battlefielddel, erre nekiállt frissíteni, majd fél óra után kiírta, hogy letöltési hiba, és előről kezdte volna. Ha leveszem a nettről elindult volna azonnal, de én most valakinek nagyon szerettem volna az arcába nyomni! Ezután meg pláne;)))
    Stratégiák, szimulátorok, eleve kicsit gondolkodósabb játékok, viszont elég ritkák konzolra.
  • Sippie
    #50799
    kapható-e MÉG, nem már :)
  • Sippie
    #50798
    egyébként a fejlcében találsz egy ps3 Faq nevű linket, javaslom hogy olvasd el. Azt gondolom mondani sem kell, hogy nincs játék törés, mindent eredetiben kell venni/cserélni. Ezenkívül, ha érdekel pl ps2 kompatibilitás, akkor azt csak a 60 gigás változat tudja (van jópár kellemes játék arra). Én utólag megbántam hogy nem olyat vettem (bár az drágább is azért, meg nem is tudom kapható-e már egyáltalán valahol), mert egy két klasszikus kimaradt, és most szerezhetek egy ps2-őt valahonnan kölcsönbe. PS1-es játékot viszont mindegyik lejátsza.
  • Sippie
    #50797
    Nem kell hozzányúlni amíg ki nem jön a ps4 :) a videós részéhez nem értek, de tudtommal megoldható csak át kell konvertálni valamit :) Az oprendszer egy xmb nevű oprendszer, egy nagyon egyszerűen kezelhető menürendszer gyakorlatilag. Innen éred el a system infokat, játék infokat, böngészőt, ps store-t, mindent. A internetezés úgy néz ki hogy van benne egy böngésző alapból, abban beütöd a honlap címet, és kész. Bizonyos javákkal nem boldogul azt hiszem, talán ezekre majd jönnek ki frissítések folyamatosan, ahogy fejlődnek a flashek, javák, meg a hasonló dolgok. Vírusvédelmet szintén nem vágom, gondolom azért kell hogy legyen valamilyen, hogy honlapokról minden szart ne szedjen be. Bár az is lehet, hogy ezek amúgyse kezdenének vele semmit, mivel ez nem pc, és nem windows van rajta :D Konkrét akadással én még nem találkoztam, egyedül dmc4 demoja volt ami egyszer megfagyasztotta a gépet. FPS esés előfordulhat, pl GTA4-ben, de az sem olyan jelentős. Játékokat lehet online frissíteni természetesen. Csak nem kell sokat, mivel mindegyik gépnek ugyanaz a hardvere, igen ritka hogy valami bugos legyen, nem kell optimalizálni ilyen olyan vga kártyákra stb.
    Ezenkívül tudsz rá rakni Linuxot pl, erről van több leírás is.
  • Ombika
    #50796
    Lenyegtelen,ekkora barom kerdest feltenni!!!
  • kuolla
    #50795
    Hali!
    Lenne 1-2 kérdésem a PS3al kapcsolatban! Előre szolok, hogy még soha nem volt konzolom, PC párti vagyok de most ez a PS3 megtetszett és tervezem 1nek a beszerzését... ami most forgalomban van 80GBs verziót...
    Az első kérdésem, hogy ezt a masinát memória kapacitás szempontjából lehet-e növelni, vagy benne van minden alap, nem kell hozzányúlni amíg kinem jön a PS4? A másik, hogy látom van benne HD támogatás és érdekelne, hogy .mkv videofájlokat ha kiírom DVDre akor le tudja gond nélkül játszani? Milyen oprendszer található rajta, kell-e vírusírtó, frissítések tudtommal megoldhatók internetről de kellene kis információ, hogyan is néz ki ezen az internetezés... Játékok szempontjábol, létezik olyan, hogy akadozik rajta egy játék, mert mondjuk rosszul írták meg, vagy kevés benne valamien hardveres dolog? A játékokat lehet online frissíteni?
    A válaszokat előre is köszönöm!
  • Geeb
    #50794
    Nekem úgy tünik 96csaby adná a PS3 és kapna érte 4 hangfalat
  • Ombika
    #50793
    Ha darabja 50 rugo,akkor NEEE!! :)
  • gazgoblin
    #50792
    nem egészen értem de ha felesleges az a 4 hangfal akkor igen
  • 96csaby
    #50791
    Sztetek cseréljek 4 hangfalat egy playstation 3 ra?

  • JohnnySmith
    #50790
    PlayStation 3: Life

    Már letölthető PlayStation 3 konzolra a Sony Computer Entertainment (SCE) új szolgáltatása, a Life. A látványos csatorna – Wii News Channel-hez hasonlóan – egy forgatható, nagyítható földgömbön ábrázolja az elérhető városok listáját. Felettük a pillanatnyi időjárási helyzet (hőmérséklet, felhőkép) látható, ha pedig kiválasztjuk valamelyiket, a helyszínhez kapcsolódó aktuális híreket böngészhetjük.
    A webalapú Life szolgáltatás ingyenes, a PlayStation Network-ön keresztül érhető el, 60 nagyváros adatait tartalmazza, köztük Budapest is megtalálható. A tartalomszolgáltatók közt a Google, a Weather Channel és az Earth Television Network neve is szerepel.

    PH!
  • 96csaby
    #50789
    Hy!
    Azt szeretném segítségeteket kérni abban hogy egy playstation3 mennyi idő alatt menne el?Tulajdonságai6eredeti játék 1 konzol 1 kar 40gb winyó
    köszi a segítségeteket!Ha valakit érdekel írjon!
    Csaby
  • G3gI
    #50788
    GTA4el surun tolja neten ps3mal az irjon mar nekem letszives 1 nevet mert edig 1 magyar emberkevel se talkoztam :)
  • predator0
    #50787
    Ezzel most ezermilliárd érző lelkű krumplit sértettél meg... :D
  • HTB
    #50786
    viszont az iq-ja csökkent 5-tel, úgyhogy mostmár hülyébb mint egy krumpli
  • Balli
    #50785
    Pakk, de vak vagyok:) Koszi
  • predator0
    #50784
    Természetesen. Nézd meg itt.
  • JohnnySmith
    #50783
    Így van, lehet.