89387
PlayStation3
  • Demeter
    #50862
    Srácok most melyik a legutolsó firmware? Illetve tudnátok linket, hogy mit javítottak az előzőhöz képest?

    Thx!
  • Ombika
    #50861
    Linksys WRT54G router 12K,nem kellene sajnalni ilyenre a zset! :)
  • Alien!
    #50860
    ehhh...látom többeknek elrontottam a hétfő estéjét.....na szóval,igazából arra akartam rávilágítani,hogy 20mbit esetén már hátrány a g-s wlan....Ezért van pl a laptopom is kábellal összekötve.....bár a PSN max sebességét még nem mértem,de nem lenne szar 2400kb/s-el tölteni egy-egy update-et vagy demót...Persze a megoldás egy draftn-es router,de vevőoldalról is bővíteni kéne a laptopot,ps3-nál ez meg abszolút kilőve....


  • predator0
    #50859
    Marad a töltögetés.
  • svédcsepp
    #50858
    Ma lettem ps3 tulaj.Lehet,hogy hülyeséget kérdezek,még nem volt időm átolvasni a leírását.Lesz majd arra mod,hogy egy játékot felmásoljak a winyora a DVD-ről ,vagy marad a töltögetés?...
  • predator0
    #50857
    Igazad van én voltam a hülye... bocsánat
    Akkor viszont tök egyszerű a magyarázat 108 mbites a router wireless része, azon pedig 13,5 megánál több adat nem tud átjönni másodpercenként.
  • Papesz
    #50856
    Nézd, ha 20 megabitért fizet, akkor az valószínűleg meg is van neki a kábelmodemen keresztül (ami ugye általában a PC-be megy), mert a UPC-t nemrég megbüntette az NHH pont amiatt, hogy a sebesség nem ugyanaz volt az előfizetőknél mint a reklámokban. Erre azóta odafigyelnek, némi ráhagyással állítják be a csúcsértéket.

    Egyébként ha már visszakérdezel: olyat meg én nem láttam leírva, hogy nincs meg a 20 mega.

    Amiről viszont most szó van, az a router által a PS3-ra átvitt sebesség. Oda meg aztán nem kell 20 megabit, de még 10 sem. Ezért kérdezem, hogy mire nem elég 14-15 mega.
  • Louis Cyphre
    #50855
    Üdv!
    Nem vagyok nagy szakértő, de az természetes hogy néha kifagynak a játékok?
    Tehát ez a dolog természetes velejárója a konzoloknak?
    Uncharted 2 végigjátszás 1 fagyás.
    SW FU 2 végigjátszás 2 fagyás.
    Gta 4 és Mgs4-nél nem volt ilyen jellegü gond.
  • predator0
    #50854
    Mondjuk mert 20 mbitért fizetett? :) Nekem is fájna.
  • Papesz
    #50853
    Én a "sajnos" szóból arra asszociálok, hogy ez neki valamiért fáj.
  • predator0
    #50852
    Feltételezed, hogy nem elég? Ilyet nem láttam leírva :)
  • zozo2001hu
    #50851
    Ha már szóbakerült a wifi-s router téma, nekem egy Linksys WRT-54 GL routerem van, amiben a gyári firmware-t kicseréltem egy tomato nevezetű open source firmware-re. Szépen megy a PS3 vele wifi-n, QOS azaz quality of service-t is bekapcsoltam. Így komolyabb letöltések mellett is lehet azért netezni.
  • Papesz
    #50850
    Egyet árulj el: mire nem elég a 14-15 megabit?
  • tarti19
    #50849
    akkor ideje beújítani egy wifis routerre:P
  • Alien!
    #50848
    nekem 20mbites chellom van,ott már sajnos tréfás a wlan....kb olyan 14-15mbit a felső határ....Egy chellós szerelő bevallotta,hogy azok sem viszik át amiket ök adnak/telepítenek.....
  • zsolt1983
    #50847
    Hello. Nekem is Belkin van es 10/1 MGbit es net. nekem a tleses savszelt atvisiz a Wifi. Levan tetszelve . Online meres soot meg a Storrol is 10 MGbit -el jon. Szovalk nekem nics problema.. elofordult mar hogy egyszerre toltotem Pcn es neteztem a PS3 on. Az is fasan ment.
  • HAF Rigel
    #50846
    Nem is egy Asus Routerem van , ha jól emlékszem a Wl-500 . Abban be lehet állitani hogy a Game legyen az elsődleges adatforgalom, én nem érzem hogy lasssab lenne , így egyenlőre marad . Volt egszer kábel még az elején de aztán lecseréltem , és azóta megy .
  • Papesz
    #50845
    Dettó. Asus WL-520GC routerrel 100 % jelerősség, ping alacsony. Lagnak nyoma sincs, 10 megát átviszi. (Jelzem, ha nem vinné át, akkor sincs baj, 4-5 megás kapcsolatnál nem kell nagyobb az online játékhoz.) Baromság, hogy kábellel jobb. A wifi kapcsolatot gyakorlatilag erre találták ki. Persze akinek az a perverziója, hogy zsinórokban bukdácsoljon, annak hajrá.
  • Angyisz
    #50844
    Ja és egy 10e Forintos gagyi Belkin Wifi routerem van tehát nem is egy nagy vasziszdasz + fibernetes netem, tehát nem egy atom párosítás. Mégis hosszú hónapok óta flottul megy minden. A comborámnál ugyanúgy működik neki ráadásul nincs "csak" 4M/256k netje.
  • Angyisz
    #50843
    Nekem 10MB/512k netem van két helyiséggel arrébb van a wifi router, tökéletes a jelerősségem (80%) és LAG-ot abszolut nem tapasztalok. COD4-et nyomon online szinte minden este, ha lagol akkor mindenkinek mivel olyankor a szerver szaraxik. Ja és játék melett a PC a médiaszerver azon tárolom a filmeket, zenéket és azok is jönnek szépen.
  • imuthesz
    #50842
    ingyé szerzek a tesztelés idejére

    nekem a volt pcmnél a net az routerrel van megoldva modemröl...
    és a távolság 15m, és ott a jel abszolut nem romlott

    egy faja routerrel csak jó lesz
  • Petyus_
    #50841
    Nem visz 10 megát, de a ping jó. =)

    De nem az én "tapasztalataimból" kell kiindulni, én kb. kéthavonta játszom egy órát online. =)
  • tarti19
    #50840
    de van tapasztalatod:) amúgy az 10megát át is visz ?
  • Petyus_
    #50839
    Egy gagyi 10 ezer forintos ASUS routerem van, instrukció nem nagyon kell hozzá. =)
  • tarti19
    #50838
    akkor ajánld neki a wifis routered és a szükséges instrukciókat.
  • Petyus_
    #50837
    Nekem 10 Mbitem van, és wifiről megy a PS3. Amit próbáltam online (MGO, Resistance, GT5P, GTA4) nem volt lagos. Persze biztos jobb a vezeték, de az még szobán belül is idegesítő tud lenni... =)

  • tarti19
    #50836
    de most csak azért nem érdemes 10-20K-t kidobni, mert az online játékok iszonyat módon fognak akadni:D azt már el is könyvelheted:P
  • imuthesz
    #50835

    aha, lehet... köszi
    azé kipróbálom, ha nem jön be semmit nem veszítek
    akkor marad a kábelezés

  • tarti19
    #50834
    Szerintem, akkor jobban jársz, ha kábelezel, hacsak nincs otthon egy komolyabb wifis router, persze azt is kábelozhatod:P
    Bár 2 megából szerintem nem fogsz 1-t se látni wifin
  • imuthesz
    #50833
    2 megás
  • tarti19
    #50832
    Amúgy mekkora neted van? 10 megás nettel inkább a kábelt húzom magam után mintsem, Wifis routerrel szenvedni:D
  • imuthesz
    #50831
    huh, h csessze meg, akko kő 15m-es kábelt vennem
  • tarti19
    #50830
    szerintem kábelt vigyél ki, mert online nem fogsz tudni játszani Wifivel, hacsak nem atomdurva és stabil jeled lesz:D
  • imuthesz
    #50829
    jelenleg a lakásomban modemes adselem van, ps3at meg a nappaliba akarom vinni.
    szal akkor kell vennem wifit nem?

    aki nem közvetlen vezetékről használja, hanem máshogy az milyen wifit használ?
  • Nexxuss
    #50828
    LLOOÁÁÁL:D:D:D:D:D
  • tibitoth
    #50827
    amugy a fracture naon bejovos darab. vki eme temal? vagy motorstorm2? nekem megvan a demo. igggen siralysag aza gamma.
  • tibitoth
    #50826
    vki szok warhawk-ozni rajtam kivul? az sg klanbol. ha van mas warhaw-kos nyugodtan irjon psn es csinalunk uj klant mer ez az sg-s valahogy halott. vagyis nekem ugy tunik.
    iib a psn nevem.
  • NEXUS6
    #50825
    Valszeg berakják a szoftveres emulációt, amikor leállítják a PS2 árusítását, de az már csak évek kérdése.;)
  • imuthesz
    #50824
    most akarok venni ps3-at, ezt tökre kicseszés!
    nem igaz, h nem tudja lejátszani a ps2es játékokat, nem vágom mé

    régen eladtam már a ps2met
    most azért biztosan nem veszek még 1x, még hasznátan sem
  • predator0
    #50823
    Nem, mert ugyanolyan, mint a 40 gigás, csak nagyobb vincsivel.