89387
PlayStation3
  • Ombika
    #51022
    Milyen LCD-je van,ha megtudhatjuk?
  • Angyisz
    #51021
    Ezt kifejthetnéd bővebben, hogy miért nem jó a plazma a játékhoz. Én egy 50"-es Panasonic Plazmán nyomom, a cimborám egy 42"-es LCD-n és el van ájulva amikor eljön és éppen tolok valami gammát.
  • Papesz
    #51020
    Akkor a ShopTo visszakeresi, hogy hol tűnt el. Aztán küldenek egy újat.
  • predator0
    #51019
    Nem feltétlenül a foglalkoztató hibája, hogy az alkalmazott szarik bele, vagy nem ért a munkájához. Lehet azt úgy is csinálni, hogy ne derüljön ki... :) Nagyon sok helyen van ez így, sajnos.
  • csabika6630
    #51018
    Köszi szépen, azért borzasztónak tartom a sony részéről, hogy ilyen felkészületlen eladókat foglalkoztat! :S
  • predator0
    #51017
    Tévedett, két különbség van a 40 gigáshoz képest. Dupla akkora vincsi és dualshock 3-as kontrollert, nem pedig sima sixaxist adnak hozzá.
  • svédcsepp
    #51016
    Az arc csúnyán tévedett.Nekem volt már divx-es film és simán lejátszotta.
    Persze lehet,hogy nem mindegyik verziót játssza le(3×× ,4××...)



  • csabika6630
    #51015
    Ma bementem a sonyba és megkérdeztem ott is, hogy mi a különbség a 40és a 80gigás ps3 közt. Azt mondta az arc, hogy a 40gigás nem tud divx-et lejátszani.
    Ez igaz?
  • Sippie
    #51014
    és ha lenyúlja a magyar posta?
  • predator0
    #51013
    Jatekaim.hu -n nézz körbe.
  • tibitoth
    #51012
    elcserellem a ninja gaident (ps3) vmi masra pl lost planet vagy oblivion, lego star wars,
  • tarti19
    #51011
    25K-ba már kapsz ps2-t 2 paddal mókával memkarival meg játékokkal amik mókásítva vannak... Ezért ne akarj ps3-t... grafikailag nagy újítás lesz ps2 után
  • predator0
    #51010
    Jól teszed :)
  • imuthesz
    #51009
    közben kiderült, h havernak akinek van ps3-a is. Van elfekvőben neki 1 éves alig használt, ps2-je, kicsi. Mondta, h elrakta szekrénybe, retro konzol feelingnek.

    mondtam neki, h adja már akkor kölcsön! el is hoztam ma. Szóval megoldódott a ps2 problémám. Csak is kizárólag a Resident Evil 4-et akarom nyomatni, imádom.
    Karira meg veszek 80gigás ps3-at. azt letojom, h játszik e ps2-es vagy ps1-es játékokat, vagy anyám kinnyját.
  • Shelton
    #51008
    ja tényleg, van is ilyen itthon:D. kösz

    amúgy melyik külföldi oldalról érdemes rendenli játékot. és hogyan?
  • Papesz
    #51007
    2-5 munkanap.
  • predator0
    #51006
    Igen, rá tudod. Audió cd-t is be tud asszem grabbelni.
  • bulleye
    #51005
    $zi@sztok lenne egy kérdésem a ps-re lehet valhonna zenét eltölteni mondjuk a storrol de ott én nem láttam és ha nem akkor csak simán mp3-as cd-t beteszem a ps-be és rá tudom rakni a vinyójára????
  • feki25
    #51004
    Sziasztok!

    Aki rendelt már esetleg a Shopto-ról az meg tudná nekem mondani, hogy hány nap a konkrét kiszállítási idő?
  • Papesz
    #51003
    A Vaterán van.
  • HAF Rigel
    #51002
    igen kb 3 szor annyiba került
  • tarti19
    #51001
    nekem 60 Gigás masinám van:P azért ennek kicsit drágább volt az előállítása mint a mostani 40/80 G-s modelleknek, ha jól tudom:P
  • predator0
    #51000
    Passz. Használtan biztos lehet kapni. Ha újat akarsz akkor gyúrj rá a google-ra. Kicsit keresgéltem, de nem találok olyan helyet, ahol kapni. Nem gyártják, helyette van a 40 gigás és a legújabb, ami a 80-as.
  • imuthesz
    #50999
    lehet még valahol venni régi 60 gigásat, itthon, újonnan, ami megmaradt raktárról?

  • predator0
    #50998
    Nem, csak a régi 60 gigás tudja lejátszani a ps2-es játékokat.
  • imuthesz
    #50997
    a kompatibilitási listán a resident evil 4 megtalálható, akkor azt a mostan új 80gb-os ps3 lejátsza?

  • predator0
    #50996
    Gondolom ha valaki psn-ről veszi meg, akkor megy, mint a legtöbb cuccnál.
  • Alien!
    #50995
    COD4 game of the year tartalmaz egy kódot amivel le lehet tölteni az új pályákat....na evvel az account megosztás nem működik....
  • predator0
    #50994
    Ha valaki megveszi, és megadja az accountja adatait, akkor szerintem te is le tudod tölteni. (Ez nem warez válasz volt) :D
  • gazgoblin
    #50993
    akkor hogy ingyen? nyereményjáték keretében? :D
  • Wild007
    #50992
    Üdv mindenkinek! Nem tudjátok hogy a Call of Duty 4 - Variaty Map Pack-ot csak megvenni lehet ps3-ra, store-ról??? Netről nem lehet megszerezni ingyen?? (ez nem Warez kérdés volt)
  • predator0
    #50991
    Benne van, The Sims 2 néven keresd. Az, hogy a Spore mikor jelenik még nem lehet tudni.
  • predator0
    #50990
    Nem, olyankor beírod a mailcímed, jelszavad és megy.
  • predator0
    #50989
    :D:D Alázó... :)
  • gazgoblin
    #50988

    unatkoztam csináltam egy ilyen vicceset:

    HALO? NOT!
  • svédcsepp
    #50987
    Regiztem egy másik fiókot amcsi adatokkal,úgy bejön a store.
    Egy kérdés,ha törlöm magam a rendszerből fel tudom magam regizni újra ugyanazokkal az adatokkal?(név emailcím stb stb)?
  • Balli
    #50986
    Neztem folul a PS2 kompatibilitasi listat es nem talaltam benne a Sims2-t, nem jatsza le ezt a gammat a PS3?
    Arrol hogy a Spore mikor jelenik meg PS3-ra van vmi infomracio?
  • lobig
    #50985
    volt már itt egyik barátom ps3-ja, semmi baja nem volt vele és nekem sem. pedig neki sony bravia lcd-je van.
  • tarti19
    #50984
    plazma... hmmm nem a legjobb a konzolokhoz
  • lobig
    #50983
    ha meglesz a ps3, 2,5-3 méterről 42 colos samsung plazma