89387
PlayStation3
  • tarti19
    #51062
    hmm:) nem ütközik garivesztésbe, de az ps3-t már 89K-ba kapod 80G-s winyóval és Dualshock paddal:)
  • Fikusz
    #51061
    Hmm.. a NAT type-val lehet vmi.. :S
  • romeozor
    #51060
    üdv legények, október környékén PS3 vásárlást tervezek és most gőzerővel szívom magamba az inputot. ami most leginkább mozgatja az agytekervényeim, hogy ráleltem a hdd csere lehetőségére. ez nekem annyiban lenne pozitívum, hogy már van egy fölös 80 gigás SATA-1 notebook vinyóm, amit így igába foghatnék ha szűkössé válna a hely, ps3-ból meg elég lenne a kisebbet megvenni. persze nem azt a párezer forintot sajnálom, de így azt a pénzt valami hasznosabba is fektethetném (játék, kiegészítő, stb.).
    mivel még csak rövid ideje foglalkozom a témával, nem tudom hogy a tervem szilárd alapokon nyugszik-e, és ha igen, akkor ütközik-e valamilyen felhasználási vagy garanciális feltételekkel (már hogy én itthon pattintom ki/be a vinyókat)
  • lobig
    #51059
  • predator0
    #51058
    Ezért van ez a fórum :)
  • svédcsepp
    #51057
    Én a sima kábelmodemmel akartam ps3 1× csatlakozni,de csak úgy sikerült,ha mindig újraindítottam a modemet.
    Mióta betettem a routert,megszűnt a gond...érdekes
  • Norbi7
    #51056
    Nekem is ugyanez a routerem van, de sajnos nem tudok segíteni, mert nem állítottam rajta semmit, összedugtam és egyből ment minden magától. De drukkolok hogy sikerüljön.
  • kicccsavo
    #51055
    Azt is köszönöm h segítettek mert a legtöbb fórumon szóba se áltak velem
  • kicccsavo
    #51054
    Köszi meg probálom.
  • predator0
    #51053
    Nekem is D-link routerem van és semmit nem kellett benne állítani. (Router tűzfala is be van kapcsolva). Probáld ki egy újabb játékkal, ha van. Ha végképp nem megy, akkor talán ez segít: KATT
  • kicccsavo
    #51052
    ps3-on van netem a store-ban tudok böngészni letölteni, csak online game nem megy.
  • kicccsavo
    #51051
    nekem dlink524 routerem van
  • kicccsavo
    #51050
    Pl resi fam.
    megnéztem a könyvét nem láttam benne semilyen pot számot vagy utalástrá.
  • tarti19
    #51049
    3 éves repotec routeremmel soha nem kell virtual szerverezni vagy vpn-t állítgatni kienged mindenhová... érdekes:D
  • predator0
    #51048
    Neki az online játékok nem mennek, persze ettől még simán lehet igazad :)
  • tarti19
    #51047
    szerintem routeren belül írd be csak szolgáltatói jelszót és a felhasználónevet a router tűzfalat kapcsold ki és magától kifog osztani mindent és menni fog a ps3-on is a net:D
  • predator0
    #51046
    Ezekből szerintem kéne mennie. Milyen játékokkal probáltad? (Még egy dolgot megprobálhatsz. Megnézni a játékok kis kézikönyvét, hogy nincs-e benne leírva az melyik portokat kell engedélyezni az online játékhoz, és ezt beállítani a routerban)
  • kicccsavo
    #51045
    ip address-suceeded
    internet conn.-suceeded
    psn - suceeded
    upnp-available
    nat type - type2
    ennyt ír ki
  • predator0
    #51044
    PS3-on network settings / internet connection test-nél miket ír ki?
  • kicccsavo
    #51043
    routerrel wi-fis de probáltam már kábelel is de az eredmény ugyanaz
  • tarti19
    #51042
    routerrel vagy modemmel akarsz vele netre csatlakozni?
  • svédcsepp
    #51041
    Sajnos ez így van.És ezt néhány helyen tetézik azzal,hogy a hozzá nemértés mellé még ledarálják a sablon"média szöveget"
  • svédcsepp
    #51040
    Barátnővel fight night?Nem is rossz ötlet. Meccs közben rákérdezel "főztél?" Nem,nem volt most kedvem. L1+R2 "BÁMMM" one...two...three...four...
  • kicccsavo
    #51039
    Sziasztok segitséget szeretnék kérni online játékkal kapcsolatban mert nem kapcsolodik sehova a ps3. Pedig a net megy rajta és van már 3 acc.-om.
    Lehet az baj hogy NTSC-és a konzol?
  • lobig
    #51038
    köszönöm szépen!
  • Norbi7
    #51037
    Demo ha jól tudom nincs, mivel amúgy is "kicsi" játékok. Az áruk mindegyiknek fel van tüntetve, kb. 5-10 $/db.
  • lobig
    #51036
    köszi szépen! az ilyen típusú játékokból vannak demók? kb. milyen áron lehet megkapni ezeket?
  • tarti19
    #51035
    Szóval felmész a valamelyik storera ahol tudsz vásárolni, US storeról nagyon sokan tudnak vásárolni az Uk-s storeról pedig szinte senki:(
    Majd itt a bankkártyádról levonnak pénzt az adott játékért , azt pedig telepíted a HDD-re...
  • lobig
    #51034
    hanem?
    elmagyaráznád, hogyan megy ez a PSN-es téma? új vagyok még e téren.
  • tarti19
    #51033
    nem
  • lobig
    #51032
    ez pontosan mit takar? csak online játszható gammák?
  • tarti19
    #51031
    rengeteg PSN játék van ami szórakoztató és akár barátnőddel együtt tudod tolni
  • lobig
    #51030
    Sziasztok!

    PS3-ra nincs ilyen "sok az egyben" gamepack, amiben kis egyszerű/szórakoztató játékok vannak? mintha régebben láttam volna xbox-ra. olyanra gondolok, amivel a barátnőmmel is el tudnék játszogatni, ő nem fog leülni velem egy fight night-ra. remélem érthető voltam.
  • Shelton
    #51029
    Monitoron játszom és nincs rajta de már megoldódott a probléma
  • tarti19
    #51028
    természetesen van
  • Christian88
    #51027
    PS3-ra lehet netet "kötni" vezeték nélkül van benne wifi?
  • cloud.strife
    #51026
    Bedugod a tv fejhallgató kimenetébe? :D
  • Alien!
    #51025
    kipróbáltam...:) fasza....a Faragó - Hajdú b. páros olyan versmondós hanglejtésű néha,de amúgy atomdurva lett.
  • tarti19
    #51024
    nekem 2 óra múlva lesz a gépben:P
  • HAF Rigel
    #51023
    Na megvan a Fifa magyar nyelven . Este kiprobálom .