89387
PlayStation3
  • romeozor
    #51102
    csodás
  • tarti19
    #51101
    itt nincsenek telepítő kódok:) itt simán fut a cod4 online
  • romeozor
    #51100
    na ahogy megjön a fizu beszerzek egy ilyen kombájnt.
    még annyi kérdésem lenne hogy pc-n én a CoD-os érából jövök, ahol nem szerencsés mástól venni a játékot, mert vagy bannolt a cd-kulcs, vagy eladja másnak is/tovább használja. Itt gondolom a telepítő médium nélkül nem is fut a játék, de előfordulhatnak olyanok, hogy pl. a játék elvárja az online regisztrációt és más accounttal nem hajlandó elindulni?
  • predator0
    #51099
    Ezeknél sajna nem lehet. De hogy mondjak egy ellenpéldát is Burnout Paradise-ban lehet.
  • bulleye
    #51098
    PL GTA IV még csak azon próbáltam de még van a Resistance: fall of man + PRo street
  • predator0
    #51097
    Néhány játékban igen, legtöbben nem. A lehetőség meg van, de nem régóta, ezért azoknál működik, amit vagy itt adtak ki, vagy felpatcheltek. Melyik játék az?
  • bulleye
    #51096
    Sziasztok lenne egy kérdésem mégpedig az hogy feltettem a ps vinyójára 10 zeneszámot és miért nem tudja lejátszani a háttérbe amikor játszani akorok egy játékkal akkor bezárja a zenét és nem lehet úgy megcsinálni hogy a játék közbe is menjen a szám????
  • predator0
    #51095
    Viszi a játékokat és vezetékes netkapcsolata is van. Garancia meg ugye nincsen rá.
  • FoToS
    #51094
    hunfotos néven nyomom PS3 aki akr az felvehet hamrosan jön a warhawk és a tönni multis csoda :)
  • tarti19
    #51093
    :( 82K a 40G-s verzó garisan és 89K a 80G-s ds3 pados ps3:) garisan
  • imuthesz
    #51092
    a régi 20gb-os ps3-ban nincsen wifi, de routert azé lehet használni vele, nem
    szal nem ugyan az a 2. nem?
    Mert most tudnák szerezni újonnan bontatlant régi 20gb-osat, 60 ezer ft-ért. és ntsc-s
  • imuthesz
    #51091
    egy ntsc-s ps3 viszi a pal-os játékokat?
  • predator0
    #51090
    Megformázhatod pc-vel is fat32-re, de a ps3 ettől függetlenül megint le fogja formázni. Legalábbis nekem az üres FAT32-es vincsivel így csinálta.
  • gazgoblin
    #51089

    Csináltam egy laza tutoriált feliratos (.srt) filmnézéshez médiaszerverrel PS3-on. (nem ráégetve)

    Katt
  • HAF Rigel
    #51088
    Azért van a keverés , mert a Usa 80gb lejátszott ps2 progit , amig au Eu 80 ami most jelent meg az nem , mert az egy ps3 40gb csak nagyobb vincsi + ds3 írányitó .
  • spatz
    #51087
    Ha én nem HDD akarok cserélni, hanem csak külső HDD rátenni, ott van valami feltétel, hogy lássa rajta pl. a videokat, képeket, pl. FAT32? kell lenni vagy csak ráteszem és felismeri (Most külső NTFS a 160 GB-as vinyóm van és át kell-e alakitanom, mert találtam egy programot ami 32Gb feletti HDD-ből is FAT32 csinál, vagy ezt valahogy PS3 alatt kellene formázni akkor hogy másolok rá PC-ről?....)
  • predator0
    #51086
    Ezt legegyszerűbben a model számából lehet megmondani, itt egy táblázat:
    http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3#Retail_configurations
    A 60 gigás változatot már nem gyártják, a többiről nem tudom, de idehaza biztos nem könnyű őket beszerezni, és ráadásul nem is PAL-os rendszerűek. Legegyszerűbb, ha veszel egy ps2-es gépet.
  • alex88
    #51085
    Hell!

    Lenne egy kérdésem.

    Ugye a 80G-s Ps3-ban csak szoftveres Ps2 támogatás van.Néztem egy online boltot, ahol a 80G-s Ps3 alá az van írva, hogy nem játszik le ps2 játékokat.

    meg akkor van ez a lista: http://www.ps3comp.com/view.asp?console=ps2/

    ezek melyik géppel kompatibilisek?

    köszi a segítséget előre is!

  • tibitoth
    #51084
    bioshock jo. teccik. mondjuk a graf szep de a tex felbontas vhogy eleg gyatra. de jo gamma. tutivetel.exe :)
  • predator0
    #51083
    Ahhoz szét kéne szedni az meg nem olyan egyszerű.
  • Smuge
    #51082
    überkonzolon keresztül is tudod javíttatni
  • Balli
    #51081
    Koszonom a segitsegetek elviszem majd a belinkelt helyre...
    Ne is probaljam meg magamtol tisztitani vagy valahogy leellenorizni hogy tenyleg bedoglott-e?
  • predator0
    #51080
    Azt hiszem EZ volt az a bolt. Nem egyedi eset a tiéd, itt is volt már jópár ember, akinek elszállt a blu-ray olvasója.
  • predator0
    #51079
    Homenak eddig még bejelentett, hivatalos megjelenési dátuma. Azt ígérték, hogy még idén megjelenik, ennél többet nem tudni.
  • tarti19
    #51078
    szerintem nem gyakori probléma...
    előfordulhat, hogy poros, koszos lett a fejegység.
    rosszabbik esetben meghalt a kicsike.
    Dehogy Sony szervizbe, van egy konzolbolt ahol -már írták párán,- cserélik és valóban működőképes is...
  • Balli
    #51077
    Koszi az infot, az nem is olyan veszes..
    kerestem de nem talaltam, hol lehet cserelni hivatalos Sony szervizben?
    Ha egyalalan az a baja, igazabol el sem kezdi mar porgetni a lemezt miutan berakom.
    Viszonylag surubben elofordulo problema ez PS3-nal?
  • tarti19
    #51076
    15K amúgy egy fejcsere...
  • Balli
    #51075
    Bedoglott a gep lejatszoja
    Tegnap meg mukodott ma mar sem DVD-t sem BD-t nem jatszik le.
    Nyomtam egy resetet de semmi eredmeny, nem tudom mi tevo legyek
    A legszornyubb az egeszben az hogy meg ket het gari lenne ra a szamla megvan de a gari papir hianyzik az MM-ben vettem de gondolom igy nem veszik vissza

    Mennyi lehet a lejatszo javitasa, mas opcio?


  • brodix
    #51074
    hello!
    nem tud vki home dátumot?
    azt tudom hogy e hónapban,de vége felé,vagy első hetekben?
    sry,de várom nagyon!
  • fsgh
    #51073
    Kiprobáltam a Burnout-ban a motorozást. Hááát... Lehet jobb lett volna ha be se rakják:S Vezetni a motort jó, de az hogy ha neki megyek a falnak akkor csak visszadob az útra az elég gagyi, főleg hogy az autoknál full törés effektek vannak. Arról nem is beszélve hogy amikor egy autónak megyek neki akkor se törtik a motor de egy lassítást azért csinál amin szépen köddé válik az ember aki addig rajta ült.
  • tarti19
    #51072
    van UK-n már van pes 2009 és Bioshock demó
  • fsgh
    #51071
    Store-on van Pes demó?:) És Force Unleashed kiegészítések?
  • zsolt1983
    #51070
    Nekem az lenne a tippem hogy mieloot elkezdesz a jatekkal jatszani lepj be a storba, vagy csak jelentkezz be. Majd ha megvan azutan inditsd a jatekot es probalj a neten jatszni. Teoretikusan menie kene.
  • Shenlong
    #51069
    Megtudná vki mondani, azt hogyha megrendelem a Game.co.uk-től a Singstart v. a Guitar Herót, akkor azokhoz jók-e az USA store-ból letöltött számok.
  • romeozor
    #51068
    megérné (nekem) a 40-es, ha nem a régi input lenne hozzá (felhívtam boltot és valóban az van még hozzá sajna), mivel PC is van mellette, kétlem hogy annyi időt szánnék rá hogy 2 nap alatt betelne az a 40 giga, ha mégis, van másik vinyóm.
    és azt a ~9e rupiádot amit megspórolok befektethetném másba (játék, mellplasztika, pilótakeksz, stb.). csak mivel a körülmények ezt nem teszik lehetővé, maradnom kell az alternatívánál.
  • HAF Rigel
    #51067
    Szinte mindenhol lehet kapni már a 80gb verziót , 40 est szerintem már nem éri meg venni . Ha winot cserélsz akkor meg már 160-250 gb között érdemes gondolkodni . Egyébként nem jár gari vesztéssel , sőt a Sony buzditott is rá .
    Egyébként a cserénél a legnehezebb a nagyon nagyon kicsi csavarhúzó beszerzése . Nekem az több idő volt mint maga a csere .
  • romeozor
    #51066
    mind1, majd megeresztek pár telefont a boltok irányába hogy merre hány méter
    thx
  • predator0
    #51065
    Nem humbug, a 40 gigásat tényleg kisöprik a boltokból. Helyette már most van 80 gigás, Dualshock 3-as kontrollerrel. Ezt a "tavasz végétől"-t nem értem.
  • tarti19
    #51064
    ezt úgy adják, hogy 80G-s winyó és Dualshock pad... Mát sok helyen me is veheted amúgy... szóval ne félj ettől:D
  • romeozor
    #51063
    i c
    én olyasmit olvastam, hogy tavasz végén már csak a legújabb kontrollerrel szállítják a terméket, a régit meg max addig lehet kapni, amíg a készlet tart. ez humbug lenne? mert valóban csak a legújabb ketyerékre pályáznék :)