89387
PlayStation3
  • nyuszmurusz
    #51142
    Hogy lehet megosztani?
  • predator0
    #51141
    Egy accounttal akárhányszor letöltheted, de max. 5 gépen oszthatod meg.
  • nyuszmurusz
    #51140
    Ha megvettem a store-ról egy játékot(Warhawk) és felinstalláltam, akkor már nem lehet másik gépre átmásolni? Vagy egyáltalán nem lehet?
  • FoToS
    #51139
    beszarok 400mb hely kell a pendriveén van 3.6G üres és nem kell neki vagy lehet,hogy tök üresen kell neki?
  • ballor
    #51138
    GT5 DEL
    a frissítések utólag is elérhetők.

    Demók sem kellenek, azokat bármikor leszeded.
    Ne félj a törléstől!
  • FoToS
    #51137
    ez az ,hogy semmi nincs rajta csak a gt5 uncharted meg demók ennyi.
  • ballor
    #51136
    Addig törölsz, amíg rá nem fér.
    A játék installok nem kellenek, a GT5P is 5 giga körül terpeszkedik stb. De a videók, képek, zenék is sokat ehetnek ha nyomtál fel.
  • FoToS
    #51135
    nagyon jó csak 4G pandrive van itthon és 6.5G kell neki :(
  • tarti19
    #51134
    Igen backup ez kell neked:) Ezzel lementheted az összes mentésedet, user infóidat szóval mindent... Sima pendrive is megteszi
  • FoToS
    #51133
    Sziasztok a kérdésem a következő lenne.Nagyobb voncsit szeretnék beletenni a gépbe,hogyan működik ez a mostani profilokat ujra kell majd csinálni? AVgy lehetséges mentést végezni a gépen lévő dolgokról? Valaki aki tud irja már le a tapasztalatait köszönöm a segitséget előre is.
  • predator0
    #51132
    Pontosan mit ír ki? Lehet nem a mailcímeddel és a kóddal van gondja.
  • predator0
    #51131
    Szerintem nem lehet, de probáld ki, maximum tévedtem :)
  • Csabeszonovits
    #51130
    sziasztok, nemtudok regisztrálni a playstationstore-ra vmiért, odáig eljutok h beírom a saját emailcímem + a kódom és kiírja h a combination incorrect, de én biztos vagyok benne h jó a mail is meg a kód és mégse akarja elfogadni. hogy lehet ez? plz segítsetek
  • lobig
    #51129
    sziasztok, sikerült megvásárolnom életem első ps3 játékát (elefunk, kipróbálás céljából ). minden adat valós volt kivéve a postai címet. holnap majd kiderül hogy mennyi pénzt vont le a számlámról.
    kérdés: lehet ugyanazon e-mail címhez másik master account-ot (vagy hogy hívják) csinálni?
  • HAF Rigel
    #51128
    Szóval HUNMarcus ajánlom keresd meg ezt az embert Sándor Csaba , aki a sony Hungáriánál dolgozik és éppen a PlayStation csoport magyar főnöke.
    Ő ebben a riportban arról ír hogy nem tud 1 honapos garis javitásról . Szeretném ha emlékeztetnéd a cikkre amit leközöltek a playstation.livon.
    http://playstationlive.hu/blog/175 itt a cikk , sajna valamiért nem tudom beszúrni . Egy kicsit a tökére lépnék annyit háritott ebben a cikkben is .
  • lobig
    #51127
    köszönöm!
  • predator0
    #51126
    ITT elég sokan leírtuk/leírták, hogy saját tapasztalatból mi hol működik.
  • lobig
    #51125
    egyébként van itt olyan aki, rendszeresen/rendszertelenül vásárol a store-ról játékokat? csak érdeklődnék, hogy neki melyik módszer vált be?!
  • predator0
    #51124
    Nem hallottam ilyen esetről, de elektronikus vásárlásnál amúgy sem szoktak ilyesmit tenni.
  • lobig
    #51123
    attól nem kell tartani, hogy az adatokat esetleg elküldi a bank a "kamu" külföldi címre?
    csak attól félek, hogy valaki megszerzi az adatokat és visszaél vele.
    vagy ettől nem kell félni?
  • lobig
    #51122
    köszi a válaszokat, akkor majd kipróbálom így is, úgy is...
  • predator0
    #51121
    A név nem árt, ha valós. Egyébként szerintem, amelyik accounton vásárolsz ott létező emailcímet adj meg, mert minden megrendelésről küldenek visszaigazolást :)
  • HUNMarcus
    #51120
    elvileg iggen
  • NEXUS6
    #51119
    Ahogy látom itt a fórumon, ha szerencséd van némileg tart csak tovább 1 hónapnál.;)
  • HUNMarcus
    #51118
    garos szervizelés mennyi ideig tart, mert már több mint egy hónapja dolgoznak rajta!?
  • lobig
    #51117
    sziasztok!
    új ps3 tulajként már sikerül a us és uk store-ról demókat töltenem a kamu címes megoldással. itt ugye a név, születési idő, a cím, az email cím kamu.
    na most, ha én vásárolni szeretnék (a megfelelő kártyával), akkor elég a meglévő teljesen kamu account-on a billing információkat kitölteni a kártya valódi adataival?
  • predator0
    #51116
    Sem a 40 gigás (ami a linkben szerepel), sem a 80 gigás új modell nem kompatibilis a ps2 játékokkal.
  • vigyori14
    #51115
    üdv.
    az uj 80-gigás gépről lenne egy kérdésem, néztem depo.hu-n a termék leirását és ezt irják: az első sorban: Az új modellen, kettő USB 2.0 port található, és hiányzik róla a többformátumú memóriakártya port. Valamint nem kompatibilis a PS2 szoftverekkel !

    az utolsó előttiben meg ezt: Támogatja a PlayStation, PlayStation 2 és PlayStation 3 lemezeket

    akkor ez most mi? lehet ps2 es gamekkel is játszani? vagy csak beolvassa a lemezt és nemviszi őket?

    itt a link is:
    http://depo.hu/?pn=product&c_main=325&c_parentid=1195&c_id=1202&p_id=130569&gclid=CLS327CZkJYCFRE1ZwodLQnxGg
  • arsnl
    #51114
    hali!
    miért van az, hogy neten nem tudok játszani? Belépek PSNre minden gond nélkül, erre mikor pl FIFA-n tolnék 1 meccset mindig kilép és a 80028ED6 számú hibakódot kapom.. Máig semmi probléma nem volt vele.. =/
  • Alien!
    #51113
    kábellal próbáld.
  • Csabesz100
    #51112
    Mint kiderült, nem. Úgyhogy kipróbálom a Te javaslatod. Nem kis idő lesz átmásolni TVersity-n keresztül! :-)
  • predator0
    #51111
    Sajna, mint kiderült az csak zenénél van... pedig tök egyszerű lehetett volna :D
  • Alien!
    #51110
    playlistre énis gondoltam,csak nemtom filmeknél működik?
  • predator0
    #51109
    Várjál... mert azt én írtam, és mikor elküldtem az üzenetet akkor jöttem rá, hogy baromság. Azóta meg nem tudtam korrigálni, mert nem jön be az oldal :) Szóval alapból mkv fájlokat nem játszik le a ps, ezért mindenképpen át kell őket alakítanod.
  • Csabesz100
    #51108
    Köszi a segítséget. Így is megoldható, de mondtak egy egyszerűbbet, amire nem is gondoltam. Felmásolom a vinyóra a fájlokat, csinálok egy playlist-et és repeat all. Azért köszi!
  • Alien!
    #51107
    sztem igen,úgy tudod megoldani,hogy mkv2vob-bal vobokat csinálsz belőle,majd egy vob joiner progival összefűzöd őket...Majd a kapott 30gb-os fájlt tversity segítségével átmásolod a ps3 belső vinyójára,mivel ott nincs 4gb-os limit....sztem ez így járható.
  • Csabesz100
    #51106
    Sziasztok!

    Tudnátok olyanban segíteni, hogy mkv fájlokat hogy lehet összefűzni? Megpróbálom leírni, hogy mire is gondolok. Töltöttem le természetfilmeket. 2.3Gb-s fájlokból áll. Kb 10 ilyen van, egyesével kb. 50 percesek. Tv-ket akarok velük bemutatni. Úgy akarom, hogy ne kelljen 50 percenként újraindítani a ps-t, hanem folyamatosan menjen. Ha jól tudom nincs olyan a ps-ben, hogy ha lejár egy film, utána elindítja a következőt. Ezért gondoltam arra, hogy összegyúrnám ezeket a fájlokat (persze ha lehetséges) és egyben raknám át a ps-re. Meg lehet ezt valahogy oldani? Remélem érthetően írtam le, hogy mit is szeretnék! :-) Előre is köszönöm a segítséget!
  • tarti19
    #51105
    helyes, és a közeljövőben már csalódni sem fogsz, mert nem lesz annyi időd, hogy mindennel játszani tudj...
  • romeozor
    #51104
    igen, többek között ézért is választottam ezt a platformot
  • tarti19
    #51103
    jah és az online multiért sem kell fizetni