89387
PlayStation3
  • predator0
    #51342
    Van itt egy extra nagy szakértő, majd ő biztos megmondja mi a megoldás.
  • csabika6630
    #51341
    De nem csak az élsimítás rossz, hanem a texturák is olyan mosódottak, a bornout paradise demonal semmi gond.
  • predator0
    #51340
    Meg titanic, meg mirror's edge, megmeg még egy csomócsomócsomó minden!!! Csak a rohadt szerverek nem mennek (még) :D
  • NEXUS6
    #51339
    De lehet benne tétriszezni is, meg van Invaderszes pája is.;)))
  • Sipee
    #51338
    aztakurva :O biztos vétel:D
  • predator0
    #51337
    Azt kihagytad, hogy az összes pályát magának kell megszerkesztenie.... :D:D:D
  • Petyus_
    #51336
    Menni/ugrálni kell balról-jobbra, és gömböket kell gyűjtögetni! Tudod, régen is erről szóltak a játékok! :P

    Na, nyomás vásárolni! :D :D :D
  • Sipee
    #51335
    elnézést urak,megse szólaltam, szaladokis LBP-t venni:D csak előbb vki plz magyarázza el h tuladjonképpen mit is kell ebbe a csodába csinálni?:D
  • predator0
    #51334
    PSN karbantartás van ma, plusz a frissítés is kijött azért lassú. Nem nálad van a probléma az élsimitásban sem.
  • brodix
    #51333
    sztem nem béta,mert már most is 0.95 vagy valami e-közeli verziónál jár.
    (sry ha vmi hülye verzió számot írtam)
  • csabika6630
    #51332
    Nah végre megvettem a ps3mamat, vettem is hozzá egy gta4 et.
    (elég gatya az élsímítás a játékban, vagy nálam van a probléma?)

    Töltök le demot, de nagyon lassan jön, ennek mi az oka? 8Mb-es netem van szal azzal nem lehet probléma.
  • predator0
    #51331
    Passz, de a HOME már elég régóta meg akar jelenni, függetlenül a konkurenciától. Ha tényleg akkor jön ki valszeg nyílt béta lesz.
  • brodix
    #51330
    Sony's "Home" virtual world for the Playstation 3 will be released on November 19th, after its delay twice already. It will go up against Microsoft's Xbox 360 "New Xbox Experience".
    Vajon ez mennyire biztos?

    Forrás
  • predator0
    #51329
    Nem muszáj. Hosszú és a végén van :) Én pedig tudom hol :D
  • Rena11
    #51328
    köszönöm az úrnak
    legközelebb a FAQ-al kezdem
  • predator0
    #51327
    FAQ:
    "Az első és leggyakoribb ilyen jelenség, amikor a felhasználó egy új megjelenítőre kapcsolja a gépet, pl. a hagyományos tévé leváltására frissen beszerzett HDTV-jére, de valamiért semmi nem látszik a képernyőn, bárhogy állítgatja is emberünk. Az ok az, hogy a konzol csak az első beállításkor teszteli le a kimeneteket, hogy melyiken is található megjelenítésre alkalmas készülék. Utána az operációs rendszerből, a rendszer beállításainál (Display settings) tudjuk ezt módosítani.
    Persze ezt ilyenkor már nem látjuk, ennek megoldására megfelelő módszer, hogy bekapcsolás után nem vesszük le a kezünket az érintőkapcsolóról, hanem legalább 5 másodpercig rajta tartjuk és megvárjuk, amíg a PS3 hangjelzést ad. Ilyenkor a megjelenítőre vonatkozó beállítások visszaállnak a gyárira. Várjuk meg, amíg a gép kikapcsol, csak azután vegyük el a kezünket, majd indítsuk újra. Ekkor a gép újra leellenőrzi a kimeneteket és most már valószínűleg meg fogja találni a másik megjelenítőt is."
  • Rena11
    #51326
    Sziasztok
    Nem tudja valaki hogyan lehet az előzőleg hd tv-re állított ps3-at normál tv-re visszaállíttani?
    Persze úgy hogy ne keljen hd tv-re kötni merthogy sima tv-n nem jön be semmi nincs kép
    elvitte haverom és nem tudja használni
  • kirol
    #51325
    Aha, köszi.
  • OliApa
    #51324
    Jöhetne már egy jó kis stratégia. A CivRev jó lett volna, de olyan gyerekes. Ha egy Heroes V. beütne...
  • OliApa
    #51323
    En is ps3-rol irok.
  • OliApa
    #51322
    Ja. Neha be sem jon...
  • predator0
    #51321
    Ez PS-ről ment... szóval még ez is működne, ha olyan ingerem lenne, hogy onnan írnék :D
  • predator0
    #51320
    ps3 browser teszt :p
  • Alien!
    #51319
    igen,sztem igazából sok lé kéne hozzá,az meg amatőrszinten senkinek sincs....mindenesetre jól tartja magát a gép...én inkább a kihatására lennék kiváncsi...
  • Petyus_
    #51318
    Thx az infot! =)
  • predator0
    #51317
    Ez a topic biztosan megy, most néztem meg :) A leáldozottat pedig a cell proci tiltja, mert még bekap a gép valami vírust onnan :D
  • predator0
    #51316
    Plusz egy devkit sem két forint, amin kísérletezhetnek :)
  • Petyus_
    #51315
    De a "leáldozott" topic nem megy (egyébként ez se ment, amikor utoljára néztem). =)
  • predator0
    #51314
    Szerinted, akinek ps3-a van foglalkozik ilyen kérdéssel? Szerintem nem. Azért nem vesz senki "drága" konzolt, hogy majd egyszer csoda történik.
  • NEXUS6
    #51313
    Volt erről egy cikk is, ha nagyon visszakeresel talán meg is találod itt a fórumon is. Kb az a lényeg, hogy a rendszernek van egy supervisor-nak nevezett része/szintje. És ezt nem lehet megkerülni. Ez figyeli/felügyeli az összes hw elem működését, amelyek akár külön külön letilthatók (pl Linux alatt a GPU 3D funkciói). Egy totálisan újraírt OS-sel valahogy helyettesíteni lehetne. De ki ír ilyet ugye?;)))
    Még egy lehetőség a fejlesztői gépek rendszerének lelopása, de egyelőre ez sem akar igazán működni, valszeg azokban van olyan hardver elem, ami a széria gépekben nincs.
  • predator0
    #51312
    Nem, még nem mennek az LBP szerverek. Valószínű majd pár nap, vagy legkésőbb amikor hivatalosan megjelenik :D:D SG fórum belefér eddig is ment, kivéve egy-két topicot. Playstation.live megy, a többi itt már senkit sem érdekel :)
  • kirol
    #51311
    A PS3 védelmét miért nem sikerült még feltörni? Nem warezolok, mert nincs is konzolom, csak kíváncsi vagyok. Hardveres védelem van benne?
  • Petyus_
    #51310
    Az sg fórum még mindig nem fér bele a memóba? =)
  • Petyus_
    #51309
    Pofátla kérés: azt nem tudnád kimérni, hogy ha a Wake-on-LAN be van kapcsolva, akkor mennyivel eszik többet standby-on?
  • OliApa
    #51308
    Tadadadaaam! Az uj fw behozza a flash9-et! Pl.: jatekaim.hu...
  • Alien!
    #51307
    azért kiváncsi lennék arra a pc-re játék közben is....de egyébként valóban sokat zabál a 60as ps3. mondjuk az kemény,hogy a PC kikapcsolva 35wattot(!?!) zabál....pfffff...
  • Petyus_
    #51306
    Jaja, a bétában is már olyan pályák vannak, hogy beszarás némelyik. =) Rivjúk szerint a gyári pályák is állatok.

    A lemezes LBP egyébként felmegy már most a netre, és lehet játszani a bétás pályákkal, vagy hogy működik?
  • OliApa
    #51305
    Koszi az infot! Erdekes. Tobbre szamitottam...
  • predator0
    #51304
    Én azt tudom javasolni, hogy aki szereti a platformjátékokat mindenképpen probálja ki, akár ismerős által. Ha nem jön be, akkor így járt.
    Már most olyan pályákat láttam neten, hogy letettem a hajam, és a szervereket még nem lőtték be, szóval bétával készültek. Az is baromira el lehet vele, aki nem tervez saját pályát, mert lesz egy rakat. Offline módban is van. Nekem (és még pár millió embernek) nagyon bejön ez a koncepció :)
  • Zandal
    #51303
    Sziasztok,

    Remélem nem gond, hogy ide írom, de lenne egy eladó új Ceramic White (fehér) Playstation 3!
    80Gb, 1 db Dual Shock 3 gamepaddel. Hong Kong-ból importált (japán gép), így csak a 3-as (A-s) régió kódú Blu-Ray filmeket tudja lejátszani! Gari nincs.

    Ár: alku szerint
    Ajánlatokat priviben várom!