89387
PlayStation3
  • Győri Devi
    #51422
    jah az a verzió nekem is megvan :)
  • predator0
    #51421
    Szomáli nyelven énekelt Korán idézetek.
  • SlickAdam
    #51420
    száundtrekk, na de milyen! :D
  • Győri Devi
    #51419
    mi van pluszban ebben a limited editionbe?
  • predator0
    #51418
    Örülni is fog neki a Sony, ha megtudja... Főleg miután te is megkaptad tőlük a levelet. Én nem szórakoznék ilyenekkel, te tudod :)
  • fozelek
    #51417
    Silent Hill Homecoming PS3, egyszer végigjátszott, eladó BP-n, 11k-ért. 30-687-7493.
  • cloud.strife
    #51416
    Nálunk lehet kapni... :D
  • predator0
    #51415
    http://www.576.hu/index.php?mod=product&product=35802
    Olvasd végig.
  • Sipee
    #51414
    576-ba már lehet kapni
  • predator0
    #51413
    Hivatalosan nem.
  • Sipee
    #51412
    akk az LBP még megse jelent?:O
  • predator0
    #51411
    Kinek kell 20 ezerért pár napos LittleBigPlanet "Korán" Limited Edition? Érdeklődőket privátban várom. Soha többet vissza nem térő alkalom. Amúgy a játék sima változata november 14-e környékén lesz majd elérhető. Viszont ez a speciális kiadás soha többet nem lesz kapható!!!
  • Okami Amaterasu
    #51410
    szara géped:)
  • Okami Amaterasu
    #51409
    már 1 hónpja megvan
  • csabika6630
    #51408
    MotorStortm pacific Rift demo letölthető! :)
  • csabika6630
    #51407
    Köszi mindenkinek, sikerült megtalálni a servert. (tűzfal probléma volt... hogy miért nem jutott az eszembe).
  • ballor
    #51406
    A tűzfalon kiengedted?
  • zsolt1983
    #51405
    Ja nam rajottem. Othon lecsekkoltam. Masokor neijeszgesss!! :p
  • Zodd
    #51404
    A routeren engedélyezni kell a portot (belső forgalomra vagy hogy) ahol a megosztás megy, sajna már én is régen csináltam szóval nem tudom melyik az pontosan.
    Amit meg Geeb ír az a tversity-s media serverhez nem kell.
  • Geeb
    #51403
    Mert a pc vagy notin a media fájlok megosztása be kapcsolva kell hogy legyen. Azért nem talál media servert.
  • Norbi7
    #51402
    Ezt már megcsináltad? Settings-Network settings-Media Server Connection: Enable.
  • Alien!
    #51401
    egyébként a 2.50-ef fw egyik legjobb újjítása,hogy a többrészes filmeket automatikusan egymás után játsza le,tehát a film közben lesz egy rétegváltás szerű effekt,és megy folyamatosan!
  • csabika6630
    #51400
    Nah sikerült felrakni a tveristy-t.
    De ps3 nem látja media servert. :S:S (No media servers were dound)
    VAlami ötlet?
    (Routerrel osztom meg a netet).
  • Demeter
    #51399
    Srácok az miért van, hogy mikor fel akarok menni az US Store-ra akkor ezt az üzenetet kapom:

    " An error has occurred (80023017) "

    Ez milyen hibára utal?

    Thx!
  • csabika6630
    #51398
    Köszi.
  • Sipee
    #51397
    jaj haggyadmár csak poén volt :D
  • OliApa
    #51396
    mar regota mondogatom: egy jo kis fajlkezelot beletehetnenek a fw-be...
  • OliApa
    #51395
    mappa: ramesz a fajlra, haromszog gomb, information, album, itt egy nevet adsz neki, utana minden idevalo filmmel u.ezt elvegzed, azonos albumnevvel. egy ujabb albumhoz masik albumnevvel. ha az utolso albumtartalmat kitorlod, az album megszunik. tehat, ures mappa (album) nincs.
  • csabika6630
    #51394
    Valahogy lehet mappákat létrehozni a video menüben? (2részre szedett filmeknél lenne jó.)
    Media servert még nem sikerült megcsinálnom. :(

  • Frequency
    #51393
    Ha pedig azt szeretnéd hogy a konzol bekapcsolása után ne induljon el a játék,akkor a beállításoknál kapcsold ki a lemez automatikus elindítását.A joy töltöttségi szintjét is a PS gomb megnyomásával nézheted meg.Amugy a konzolod kézikönyvében mindent megtalálsz.
  • csabika6630
    #51392
    A controlleren nyomd meg a playstation jelet és ott azonnal felajánlja, hogy quit game.
    Szerintem hozz létre új profilt, de vannak itt nálam okosabbak is ilyen téren.
  • shevy
    #51391
    sziasztok, ma megvettem én is a ps3-mat. Az lenne a kérdésem, hogy a storeon hungaryra regisztráltam, de már tudom, hogy angol kellett volna, most ilyenkor mi a teendő? Játékból hogy tudok kilépni a menübe? úgy sem sikerült, ha kikapcsoltam a gépet és vissza be, akkor is a játék jön be. Hogy tudom megnézni mennyire van feltöltve a joy? egyenlőre ennyi, köszi előre is
  • csabika6630
    #51390
    A home ismerkedős, beszélgetős szoftvert honnan lehet beszerezni?
  • predator0
    #51389
    Jelszóban nem lehet nagybetű.
  • lobig
    #51388
    LOL
  • zsolt1983
    #51387
    MI az hogy az nemfut az u ncharted es a burnout ??? Mit kepzel mar a sony !!!!
  • lobig
    #51386
    >>>EZ<<<
  • csabika6630
    #51385
    Az amerikai storen több cucc van fent mint az angolon?

    Valaki segítsen már mediaservert csinálni, hogy mkv-t is letudjak játszani. (vistam van, msn nen vegyen fel valaki)
  • Sipee
    #51384
    emberkék mérnem tok regisztrálni a PSliven? beírtam a Sipee-t nemfogadjaele,írtam olyatis amibe van számis emg kötőjelis .hogyisvanez?
  • Sipee
    #51383
    *use the ps3 system