89387
PlayStation3
  • Demeter
    #51502
    Srácok lehet hülye kérdés, de ha felteszek egy dvd rip-et ami mondjuk két cd-re van bontva megoldható valahogy, hogy "egybefűzze" lejátszás közben? Csak mert egy kicsit élményromboló hatása van mikor az egyik résznek vége aztán indíthatom a másikat. Nincs erre vmi mód, hogy vmiképp egynek lássa a több részből álló filmeket? Ja és AVI-ról lenne éppen szó.

    Thx!
  • csabika6630
    #51501
    http://playstationlive.hu/blog/206

    Ezt próbáld ki, de a 2.5 állitólag valamit elszúrt. :(
  • 0ckH4M
    #51500
    .avi-hoz lejátsza a feliratot a ps3? ha nem mivel tudom ráégetni a feliratot a filmre?
  • balla27
    #51499
    még 1x köszi!sikerült.szerintem az eddigiek alapján nagyon tuti dolog.ez a home müködik már?
  • wordsworth
    #51498
    Tversity program mukodik switchel is?
  • Norbi7
    #51497
    Dehogy is, kérdezz nyugodtan. Nagyon szívesen!
  • balla27
    #51496
    látom:).nagyon bvéna vagyok.köszi
  • Norbi7
    #51495
    Itt a doboz felett, ahova a hozzászólásokat írod! :)
  • balla27
    #51494
    köszi,előre is
  • balla27
    #51493
    de hol?
  • Norbi7
    #51492
    Itt van fent a címgenerátor!
  • balla27
    #51491
    szia Predator!nem sikerült regisztrálni az usa storera ,mert nem fogadta el az utca,város kérdésekre a választ.honnan vegyek igazi címet?
  • 0ckH4M
    #51490
    Szuper. Köszi.
  • lobig
    #51489
    nos, én letöltöttem valami elefántos játékot (elefunk) 5 dollárért, és nem az usa-s acc alól játszom vele, hanem az alappal.
  • 0ckH4M
    #51488
    jaja
  • lobig
    #51487
    más account-ot akartál írni?
  • JohnnySmith
    #51486
    demo-t azt biztos.... de hogy full játékot szerintem nem
  • 0ckH4M
    #51485
    Ha letöltök egy játékot az usa-s PSN accounttommal, akkor már account alól játszható lesz?
  • OliApa
    #51484
    Bizony. A jó öreg, szeretett 60-as PS3-asomban van talán a legtöbb lyuk...
  • zsolt1983
    #51483
    Ez a "annyiban kapcsolódik a topikhoz, hogy alkalmanként a PS3-ba szoktam dugni... " mondat eloszor megijesztet, de elolvastam vegig aztan megnyugodtam.. :P
  • OliApa
    #51482
    Jóreggelt! Az alábbi annyiban kapcsolódik a topikhoz, hogy alkalmanként a PS3-ba szoktam dugni...

    Tud valaki free progit pendrájv titkosításához? Vagy úgy, hogy egy külön partíciót, vagy úgy, hogy egy adott mappát véd le. Fontos lenne, mert évi 2-3 db - nem kicsi - pendrájvot (néhány mobiltelefont) hagyok hátra az utókornak, és közel az ötvenhez a memóriám se' a régi, muszáj minden leírni...
  • 0ckH4M
    #51481
    Na, 3 nap csúszással de ma megérkezett a játék :-)
  • Frequency
    #51480
    Hmmmmm!
  • Pesta76
    #51479
    Tegnap játszottam a Fifa 09-el.Hát szerintem azon kívűl, hogy magyar a menü és most már a kommentár is magyar nem sokat változott a játék. Én sem úgy értettem, hogy mindig ilyen drágán vásárolom a játékot. De sajnos Kecskeméten csak az 576 volt egy ideig.Most nyílt meg egy használt kereskedő na én azóta oda járok. Múltkor amikor megjelent a Dragon Ball legújabb része ott azonnal lehetett kapni 14 000 ft-ért míg az 576-ba még nem is hallottak róla.
  • 0ckH4M
    #51478
    Okés, köszi. Szerintem a holnapi napot megvárom, és este írok nekik mailt.
  • predator0
    #51477
    Írj nekik levelet, aztán várj.
  • 0ckH4M
    #51476
    Valaki válaszoljon a #51473re kérlek.
  • Louis Cyphre
    #51475
    Na, elvileg holnap már lehet nyomni a Far Cry 2-t. Bár elöszőr még befejezem a Dead Space-t.
  • Sipee
    #51474
    nekem van.telejsen felesleges de mivel nekem ingyen volt ezért tökéletes:D ha nincs kedved a gémelni csak zenéthallgatni,filemzni meg stb akkor telejsen jó:D egyébként mondom annyira felesleges.neme ugy van h vettem 2 br filmet és amellé adták:)
  • 0ckH4M
    #51473
    Hali!

    Múlt hét kedden rendeltem egy játékot (és aznap fel is adták a postára) a Game.co.uk-n. Egésszel az a baj, hogy még nem érkezett meg, pedig a múltkori rendelés itt volt 2 nap alatt. Szerintetek írjak nekik e-mailt, vagy csak várjak?
  • csabika6630
    #51472
    Én 12900ért vettem a mediaba a gta 4 et! Máshol se volt olcsóbb.

    Sony Ps3 Blu-ray Disc Remote Control-ja van valakinek? Mi a véleménye róla?
  • predator0
    #51471
    Miért venne meg bárki is 15-16-ért játékot, amikor már max. 14-ért hozzá lehet jutni? Egyébként valami van, mert pl. a Dead Space a cd galaxisban netes rendelés esetén (személyesen érte lehet menni) 13499 ft. Talán megjött az eszük? :D
  • Sipee
    #51470
    igen de az siren...az boltba is ugyanannyi...mondjuk a bp boltba ugytudom még mindig vagy 10k,emberkénél már kapsz 5-6kért psstoren is 8 vagy 9 k...szal a ps store ugyanolyan csak kényelmesebb
  • Jimanszky
    #51469
    Srácok!Jön a Dead Space magyar felirattal.Ez ám a királyságosság
  • Sippie
    #51468
    nem 576-ba vagy media marktba kell vásárolni és akkor máris nem 16ezer egy játék :D
  • baggins
    #51467
    A Viking jó, de amiről írtál, a Siren is jó. Érdemes rájuk beruházni.
  • csabika6630
    #51466
    Amikor megjelenik akkor 15-16 eltelik pár hónap és már csak 10ezer.
  • Pesta76
    #51465
    Nincs ingyen, de nem egy horibilis összegről van szó.Ha most bemész egy boltba és meg akarsz venni egy jobb játékot az 15-16000 ft.Én meg fogom vásárolni mertt szerintem k.... jó játék.
  • Sippie
    #51464
    na de az már nincs ingyen...
  • Pesta76
    #51463
    Igen teljesen ingyen,de nem csak demók vannak!Nekem egy ír cimborám töltött le egy asszem 12 részes horror játékot!Meg kellett adnia a számlaszámát és levonnták tőle a lóvét mindössze átszámítva 8000 ft-ot.Néztem róla videókat és valami döbbenetesen félelmetes,teljesen sötétbe játszódik és csak egy zseblámpád van(mondjuk ez az lőzetes mindössze 2 perc volt) de csak ajánlani tudom mindenkinek.Nekem is ha lesz lóvém tuti bejátszom bár most amit szeretnék megvásárolni az a Viking című kalandjáték!