89387
PlayStation3
  • NEXUS6
    #51542
    SCSI
  • Sipee
    #51541
    gyerekek, ps-be SATA-s vagy SATA2-es hdd megy?
  • ztahity
    #51540
    40Gb-os ps-hez adták a GT5-öt és tudomásom szerint európai régiókódos.Tudsz esetleg valami elmentést ami működne?Ha egyáltalán megoldható hogy működjön.
  • predator0
    #51539
    Elképzelhető, hogy a mentés más régiókódú játékból készült mint a tiéd. Olyan játékok is vannak, ahol csak a saját id-d alatt használhatod az mentéseket, pont amiatt, hogy ne lehessen csalni.
  • ztahity
    #51538
    Hello! Netről szedtem. Sajna nem tudok sokat fent lenni, mert mobilról netezek és qva drága, úgy hogy kérlek valami gyors segítséget írj! Netről van az elmentés és úgy tettem memóriakártyára, ahogy kell (ps3 mappa save data vagy mi) a lényeg hogy látja a gép. felmásolom és a játék nem látja. A segítséget előre is köszi!
  • 0ckH4M
    #51537
    Nagyon tudsz ^^
  • OliApa
    #51536
    Khirajj. dupla hsz azonos sorszammal...
  • tomi890125
    #51535
    ejj kösz kicsit megnyugodtam ezt olvasván ;)
    amúgy nem annyira paráztam mert nem x360ról van szó :D
    az elődje a ps2 sem ment zökkenőmentesen,
  • OliApa
    #51534
    Nincs semmi gáz! Nekem kb 4x fagyott az eisö 1 honapban, azota semmi, lassan 1 eves lesz. 60-as.
  • tomi890125
    #51533
    legújabb firmware van nekem is, a gép nincs 1 hetes még
    bár nem izgulok mert 1 év gari van rá, szal ha lesz még ilyen precedens akkor szerintem visszaviszem a gépet
  • 0ckH4M
    #51532
    Nekem is új 80-asam van, felraktam azonnal a legújabb firmware-t, és egyszer sem fagyott le.
  • tomi890125
    #51531
    jah és háttérben mind kettő alkalommal ment a letöltés
  • tomi890125
    #51530
    Üdv!
    nemrég vettem ps3at új 80asat, és hát eddig 2szer lefagyott ésez kicsit aggaszt :S
    mind a két esetben úgy fagyott be hogy demoval játszottam és töltésnél ps button és quitoztam, aztán se kép se hang! Vajon az lehetett a probléma hogy töltés közben léptem ki?
  • OliApa
    #51529
    Hát ja. A tapasztalatom az, hogy 40-45%-os jelszint alatt felesleges kísérletezgetni a PS3-al...
  • lobig
    #51528
    na úgy látszik sikerült megoldanom a problémát:
    átrendeztem az eszközöket úgy, hogy most jobban "látja" egymást a wifi router és az adapter, most 80-82%-os a jel. kipróbáltam egy majd 2 órás mkv filmmel és semmi akadás nem volt.
    ennyi.
  • predator0
    #51527
    Felesleges, mert az csak divx/xvid kódolású fájlokba tudja belerakni a feliratot, mkv-ban lévő mp4 videófájlba nem.
  • csabika6630
    #51526
    Sikerült köszi.
    Aviaddxubsot is kipróbálom majd. THX
  • predator0
    #51525
    Configuration fülön kiválasztod a Preferred Subtitle Language-nál, hogy Hungarian. Azt viszont, hogy mennyire működik nem tudom, mert sosem probáltam ilyet :)
  • Csabesz100
    #51524
    Próbáld ki EZT a programot. Én ezt használom és tökéletesen működik!
  • csabika6630
    #51523
    Csak ott hogy kell beleégetni, mert nem sikerül.
  • predator0
    #51522
    Úgy tudom, hogy mkv2vob progival is lehet
  • csabika6630
    #51521
    Valaki mondjon már más alternatívát, hogy hogyan tudnék feliratot beleégetni mkv-be (és közben a felirat betűméretét állítani).
  • predator0
    #51520
    Internetről leszedett mentések, vagy a gépről backupoltad?
  • ztahity
    #51519
    Sziasztok! Kéne nekem egy fontos segítség, mert sajnos az istennek sem tudom megcsinálni! A GT 5-höz szedtem le elmentéseket, és nem ismeri fel a játék. Mintha nem is lenne elmentésem. Valaki megtudná oldani ezt a problémámat? A PS3 felismeri, be is másoltam, de nem jó. A segítséget előre is köszi!
  • lobig
    #51518
    ha a gépen játszom le az mkv-t, akkor 35-45% körüli a proci kihasználtsága, nem hiszem, hogy ez megterhelő lenne szegénynek.
    egyébként én a routerre gondolok, a lejátszás közben valamiért leesik a router és a gépem közötti sávszélesség 54 Mbps-ről 36-ra, 24-re, 10-re... csak nem tudom, hogy miért. mintha elfáradna a router (vagy a wireless adapterem a pc-ben) és csak ennyit tudna magából kipréselni.
  • lobig
    #51517
    köszi, már én is gondoltam rá, de azért ezt kihagynám. nem akarom az egész lakást bekábelezni. ha 10 megabittel tudok tölteni lefelé és 1-el meg fölfelé gond nélkül, akkor a "belső hálón" is mennie kellene a dolognak.
  • csabika6630
    #51516
    A feliratégetést mkvmerge GUI nevű progival.
  • csabika6630
    #51515
    Az általam belinkelt leírás alapján csináltam.

    Far cry 2-t valaki próbálta? :) Vélemény?
  • predator0
    #51514
    Írd le, hogy melyik progival csináltad, mert így nehéz segíteni :)
  • csabika6630
    #51513
    Nálam is ez a probléma. (jópár filmnél)
    Milyen géped van?
    Nemtudom hogy működik ez a film lejátszás valójában, de sztem nem elég gyors a gép ahoz hogy feltudja dolgozni az mkv filet és közbe küldje is ps3 ra.
    MKV lejátszás közben általában 100% on ment a procim.
    De az is érdekes, ha az mkv-t átkonvertálom mpeg-be akkor viszi gond nélkül (de csak egy filmet próbáltam)


    Véletlenül nem tudja valaki, hogy hogyan kell a megövelni a feliratot ps3-on?
    Mert beleégettem mkv-be és nagyon picike lett :( .
  • predator0
    #51512
    Probáld meg kábellal... ha azzal is belassul, akkor passz.
  • lobig
    #51511
    sziasztok!

    nem tudjátok, az miért lehet, hogy 720p-s film tversity-n keresztüli lejátszáskor néha beakad a lejátszás (csökken a sávszélesség)? Wireless, 54 Mbps hálozati kapcsolat esetén, kitűnő jelerősség mellett is gyakran előfordul. Nem HD felbontású filmeknél nincs probléma.

  • Demeter
    #51510
    csabika6630 & predator0 : köszi srácok a helpet, megoldódott!! :)
  • predator0
    #51509
    Igen, az lesz a megoldás, hogy ps3-ból belül kikéred a fájl tulajdonságait és átnevezed az Albumot, úgy, hogy egy film fájlai ugyanazok legyenek.
  • Papesz
    #51508
    Úgy, hogy megvárod amíg megjelenik.
  • csabika6630
    #51507
    Amugy ez a home dolog engem is érdekelne.
    Hogy lehet letölteni?
  • csabika6630
    #51506
    Mind a 2 résznek adj ugyanolyan mappa nevet, és amelyiket először akarod lejátszani... annak a végére rakj 1-est, a másiknak meg 2-est.
    Nálam így nem volt gond.
  • Pesta76
    #51505
    WinAvi Video Converter! Nekem ez a progi van és nagyon jó! A feliratot autómatikusan ráégeti a filmre!
  • Demeter
    #51504
    Nagy vagy köszönöm! Viszont van egy kis bibi mégpedig az, hogy ez a folyamatosság úgy működik, hogy az egymás után lévő file-okat játsza szépen sorba amit ott talál. Namármost pl amit most felraktam filmet mint mondottam volt két részre van bontva. Ezzel csak az az apró gond, hogy úgy másolta fel, hogy a film második része került előbbre mint az első. És így ha elindítom az első részt és miután végevan folytatja a következő feli-al. Csak saja az nem ennek a filmnek a folytatása hanem egy teljesen másik film (ami épp után volt). Tudom, hogy lehet úgymond nézeteket választani, hogy miképp rendezze a pl. filmeket, de sajna azon belül is csak így rendezi. Szal nem tudom felcserélni a sorrendet. :(
    Remélem nem volt nagyon kesze kusza amit mondani akartam.
  • predator0
    #51503
    2.50-es firmware frissítéssel bekerült a Video Settingsbe egy olyan menü, hogy Sequential Playback. Szerintem, ha ezt On-ra állítod, akkor egymás után játsza le.