89387
PlayStation3
  • romeozor
    #51585
    nekem tegnap felkonnektált valahova és a mapok végén kiírta hogy hánadik vagyok a ranglistán
  • Geeb
    #51584
    Müködik már a LBP szerverek egyébként?
  • 0ckH4M
    #51583
    Nem lehet hogy a WIFI-vel van gond? Zárd be a torrenteket, ne terheld a neted :-)
  • tomi890125
    #51582
    megpróbálom majd egyik nap reggel vagy hajnalban :D
  • Norbi7
    #51581
    Hát elég kevés az az ember aki nem kínlódik az update-ekkel! Sajna ez ilyen. az a legnagyobb szívás mikor a 3/4-énél failed. :)
    Próbálkozz és próbálkozz és....
  • tomi890125
    #51580
    a kurva életbe már már elnézést! De már a faszom ki van a gt5 prologue update-al! Csak próbálkozok próbálkozok de mindig letölti az update-ot a feléig vagy negyedéig mikor hogy, és mindig download faild! Mi a szar van vele? Van valaki aki ennyit szenvedett még vele? Nem igaz teljesen elment a kedvem az egésztől!
  • Norbi7
    #51579
    kicsit félreérthető lett, ez kérdés!
  • Norbi7
    #51578
    De dúrva, sajnálom. van erre egyébként valami megoldás, ha nagyon verem a seggem akkor kilehet estleg cseréltetni, mert hát nem a lemezért adtam annyi pénzt hanem a szellemi termékért.
  • tomi890125
    #51577
    viccelsz? friss 80as vinyó még 35giga szabad hellyel :D
    de kaptam egy tippet megnézem beválik e
  • Frequency
    #51576
    Hát én nagyon erőltetném a GTA4-et,csak az a gebasz van hogy amikor a tokbol kivettem a lemezt,megrepedt...kb.3-4 mm-es a repedés,de ez elég ahhoz hogy ne olvassa be a ketyere.Nem is értem miért így gyártják ezeket a tokokat,néha tényleg baromi nehéz kiszedni belőle a lemezt.
  • Frequency
    #51575
    Nézd meg van e elég helyed a merevlemezen.Simán le kellene jönnie az udate-nek.
  • tomi890125
    #51574
    na megvan a gt5 prologue, de van 1 problémám :S
    elindítom a játékot és minden király megy is, de mikor online akarom tolni kéri hogy updateljek, mondom ok rámegyek hogy updateljen. Elkezdi frissíteni és pár percre rá kiírja hogy update download faild! A játék eus szal az eus acommal próbálkoztam először, majd később az usa-s accommal is kipróbáltam, de egyikkel sem működött :S
    Hogy lehet updatelni?
  • Beton Fej
    #51573
    A Dead Space UK-s verziója a magyar nyelvet is felajánlja. Tudom, te a Fifa 09-ről kérdeztél, de mindkettő EA játék.
  • Pesta76
    #51572
    Szerintem az Uk-s Fifa az nem magyar nyelvű! Minden országban saját nyelven jelenik meg én úgy tudom!! Sőt ez biztos mert már játszottam vele!!!!
  • tomy8614
    #51571
    sziasztok, rendelt valaki UK-ből FIFA 09-et? az lenne a kérdésem, hogy a magyar szinkron vajon rajta van-e, vagy a magyar szinkronos valamilyen közép európai kiadás?
  • Okami Amaterasu
    #51570
    aki estleg GTA4et erölteti (csak mert most már trofeát is ad) az vegyen fel,single,ill multiplayer érzésüek vegyesen:).
    psn id:Undefeated_HUN
  • Győri Devi
    #51569
    jó szerintem elég lesz ebből már!
    gyertek inkább LBP-zni :D
  • Papesz
    #51568
    Én nem akartam kötekedni, csak szóltam, hogy az "ujj" és az "új" teljesen mást jelent.
  • predator0
    #51567
    Hosszú távon egy külső vincseszter ezerszer kifizetődőbb, de ha neked ez kell, akkor egészségedre :D:D
  • Smuge
    #51566
    Ha meg veszel bd-t akkor külföldről vedd inkább , kintről már 3000-4000 Ft-ért megkapod postával + akár magyar vonatkozással is
  • Smuge
    #51565
    Kötekedni azért ti is tudtok már nem azért
  • Pesta76
    #51564
    Hát igen megkapod , de hosszú távon hidd el kifizetődő!! És én pár hónapon belül veszek is egyet magamnak! A lemezek ára pedig hónapról hónapra csökkenni fog!
  • Papesz
    #51562
    Mondjuk azt sem mindegy, hogy melyik ujjat. Akár a középsőt is?
  • Ombika
    #51561
    ujjat se semmi mutatvany volt most toled! :)
  • Papesz
    #51559
    Ha már kritizálunk: a "magyar" szó melléknév, tehát kisbetűvel írandó.
  • 0ckH4M
    #51558
    Nem tudunk róla sok mindent sajnos :-S Pedig jó lenne ha lenne.
  • Wild007
    #51556
    Üdv mindenki! Nem tudja valaki, hogyan állunk a Magyar Store-al? Lesz vagy nem? Tavaj az volt, hogy majd idén október körül....
  • predator0
    #51555
    2000-3000 forintos blu-ray lemez neked olcsó, amikor eredeti filmet már megkapsz 6000-ért? Sok sikert hozzá!
  • tomi890125
    #51554
    kösz! na zsíratom lesz multizni :P
  • tarti19
    #51553
    nincsen, szóval nyugodtan vedd meg:P
  • tomi890125
    #51552
    Ha használtan veszek egy játékot az befolyásolja a multit? Egyszóval tudok vele multizni? Nem olyan mint pc-n a licenszkulcsos megoldás?
  • Papesz
    #51551
    www.nostradamus.com
  • nyuszmurusz
    #51550
    Nem tudtok egy linket, ahol leírják előre, mi lesz a store-okon?
  • Pesta76
    #51549
    Én vettem egy párat és megérte a látvány magáért beszél!!! De rájöttem ha veszek a közeljövőben egy blu- ray írót úgy olcsobban kifogok jönni mintha megvásárolnám a filmeket nagyon sok pénzé! Szóval ha szereted jó minőségben nézni a filmeket mindenféleképpen szányj rá egy kis pénzt!!!
  • Angyisz
    #51548
    Kérdeztél gyorsan párat, nézzük.
    - lehet bármilyen USB-st vagy wireless-t
    - bármilyet, akár a telefonod BlueTooth-os fülesét is használhatod
    - PC-röl valamilyen media szerverrel, külső vinyóról, Pendrive-ról, lemezről DE az mkv-t nem játsza le. Vegyél BluRay filmeket az a tuti, igaz nem olcsó.
  • pero001
    #51547
    Szevasztok!
    Tegnap végre megjött a PS3 és TV is :)Az első benyomások hihetetlen jók.
    Az lenne már csak a kérdésem, hogy:
    - Lehet e venni hozzá egeret és billentyűzetet?
    - Milyen fejhallgatót vegyek hozzá? (vezeték nélküli lenne a jó, mert kb 5 méterre vagy tv-től)
    - HD filmeket hogy tudnék nézni? mivel blue-ray írom nincs ezért meg lehet úgy oldani, hogy külső vinyót rákötök ps-re?
    Na köszi szépen.
  • Ombika
    #51546
    Ez buta kerdes! Kotelezo megvenni, ha van kozod az autoversenyhez kicsit is!!
  • tomi890125
    #51545
    Gran Turismo 5 Prologue-ról mi a véleményetek? jó vétel lenne megvenni? milyen az online multija?
  • JohnnySmith
    #51544
    GT5 topikba elfér legközelebb.
  • Angyisz
    #51543
    Na az F430-al mentem egy egész kultúrált kört Suzuka-ban.
    I T T a videó róla.