89387
PlayStation3
  • OliApa
    #51705
    Ahhoz még nem kell kártyaadat.
  • Demeter
    #51704
    Egyfolytában azon próbálkozom. :(
  • OliApa
    #51703
    Na. A movietyme-osok penteken feladtak az Endwart!
  • OliApa
    #51702
    Vigyétek már el, lehet alkudni! (vagy csinálok belőle egy dohányzóasztalt...)
  • OliApa
    #51701
    Reggelj be az USA Store-ra, ott menni fog.
  • OliApa
    #51700
    Az egyik páratartalmat, a másik hőmérsékletet, a harmadik időt mér, bár az órásban megállt a mutató. A vetítős viszont működik (plusz a külső hőmérsékletet is a mennyezetre nyomja) és van még egy a polcon jobbra, csak nem látszik, azon az ausztráliai Adelaide pontos ideje van beállítva, a bátyám ott él és onnan látom, mikor zavarom... Tehát nem minden az, aminek láccik.
  • OliApa
    #51699
    A jatekaim.hu-n meg 8.000.- zacskóban.
  • Demeter
    #51698
    Srácok tudnátok tippet adni, hogy vajon miért nem fogadja el a Visa Electron kártyámat a store? Már próbáltam mindenféleképp de egyszerűen mindig azt írja, hogy a kártya adatai nem érvényesek. De mi a franc nem érvényes rajta?? Milyen adat lehet hibás ami miatt nem enged regisztrálni????????????
  • TechnoIlove
    #51697
    az a gondom... nem talalom a garit meg a szamlat sem... igaz olaszba elek de gondolom nem lehet dragabb ...
    aze gaz h 1 evet sem bir ki az olvaso :S
    amugy koszi...
  • Geeb
    #51696
    Nem egyedi esett. :((((
    Ha garis még, szerencséd van. Ha nem akkor ahogy az előttem szóló is írta kb 15k lesz a fejcsere :S
  • NEXUS6
    #51695
    Nekem még nem volt ilyen, de sajna ez az ami az X-en az RROD, bár talán nem olyan szinten. De ez mondjuk téged valszeg most nem vigasztal.

    Javíttatás 10-15 ezres körül lesz.
  • TechnoIlove
    #51694
    hi... lenne 1 kerdesem... vkinek szart mar be a ps???
    mert nekem ma megadta magat az olvaso--- nem olvas semmmit :@
    vkinek volt mar ilyen gondja? ha igen mi a megoldas... cseren kivul??
    thx
  • Demeter
    #51693
    Srácok aki entropay kártyával használja a store-t ahhoz lenne egy kérdésem. Mitől lehet az, hogy miután megkreáltam ezt a debit visa kártyát a "Your EntroPay Cards "-nál a kártya státusza FROZEN. Mi lehet a gond???

    Thx!
  • shenmuedc #51692
    Hadd kérdezzem meg mit csinálsz ennyi órával?
  • DarkSector
    #51691
    Legtöbb esetben kameraként .....az előtte vanó kapálózás illetve más fura mozgás segítségével a játékkal kerülhetsz interaktív kapcsolatba.
  • Papesz
    #51690
    Spórolhatunk rajta 203 forintot, mert a Vaterán meg 10000 forint. No postaköltség.
  • DarkSector
    #51689
    Hy mindenkinek.
    Valszeg szerzek PS3-at.
    A kérdésem az lenne, hogy hol tudnék a neten üzletekből rendelni olyan kábeleket, amivel a PS3-at monitorra tudom kötni.
    Néhány linkkel sokat tudnátok segítení.
    THX.
  • OliApa
    #51688
    a movietyme-on tegnaptol a Dualshock 3 mindossze 9.797.- Ft! no postakoltseg...
  • balla27
    #51687
    sziasztok!lenne 1 kérdésem,hogy ez a eye toy ps3camera mire jó?mikre lehet használni?
  • Csabesz100
    #51686
    A Pure meg 7-el! Pont, mikor meg akartam rendelni! Király! Úgyhogy most vadászom az ebay-t egy jó kis licit miatt!
  • Sippie
    #51685
    hogy kapnák be :/
    rohadt válság :D
  • Dix
    #51684
    Hali!
    PS3-at keresek 60-65000 közötti áron!
    Ha valaki tud kérem jelezze priviben.

    Üdv.
  • OliApa
    #51683
    Az Endwar drágább lett 3 fonttal: 35 GBP = 11.312. HUF.
  • OliApa
    #51682
    Ha Te egy új Playstation 3 tulaja vagy és még CRT-n nyomod, itt van egy LCD TV, ami upgrade miatt eladó:



    82 cm-es Hyundai, 1366x768-as felbontás, DVI, RGB, PC, stb. csatival, pixelhibamentesen, 74.000.- HUF-ért. Monitornak is tökéletes, a laptop is erre van kötve. Adok hozzá ajándékba egy Logitech vezeték nélküli rumblepad-et, ami gond nélkül fut PS3 alatt, csak ugyebár ott nem rezeg, PC-n viszont igen. (az óra mellett látható, jobbra) Érdeklődni pirivátban lehet, nem vagyok egy keményfejű gyerek.
  • Demeter
    #51681
    Thx, privi ment.
  • Papesz
    #51680
    Az adatlapomon körülbelülre belőheted az én koromat is. Közelebb vagyok a felső határhoz, mint az alsóhoz. :)
  • dualview
    #51679
    Igen. Kérdezz nyugodtan!
  • tomi890125
    #51678
    most akarom megvásárolni a Mgs 4-et és azt kérdezném hogy az usa verzió miben különbözik az eu-stól? És melyiket lenne érdemesebb venni? Eu kontra usa?
  • musha
    #51677
    köszi, akkor már nem kell sokat aludni :)
    istenem, és 2 hónapon belül 30 vagyok lol ^^
  • romeozor
    #51676
    valakinek sikerült ds3 kontrollert Vista x64 alatt szóra bírni? gugliztam ezerrel, találtam sixaxis drivert de nem tűnt úgy hogy működne (XP-t, Vista x86-ot feltenni nem megoldás számomra)
  • Demeter
    #51675
    Srácok van itt olyan aki entropay-el "fizet" a store-on? Csak mert volna egy két kérdésem ez ügyben.
  • benkoszabi
    #51674
    értem már. tehát:
    Xbox 360 3: általános mag, ami megfelel a pc-kben látott cpu-architekturához....
    PS3: 7 mag, melykere nehéz programozni, ez még a jövő technikája, és a konzolháboruban a sony ezt a potenciált jelenleg nem tudja kihasználni....
  • OliApa
    #51673
    Ha nehezebben programozhato, de tobb a tartalek a PS3-ban, akkor tessek felkotni a gatyat programozo Urak! A Holdra valami 416 KB-al szalltak le az amerikaiak. Es az tobb mint 40 eve volt. Nem tudom, teccik-e erteni?...
  • predator0
    #51672
    Nem. Azért drágább, mert fekete a színe és egy mini porszívó van benne, ami beszívja a lemezt.
  • NEXUS6
    #51671
    Igazából az X a hozzá adott viszonylag felhasználóbarát fejlesztői környezet miatt programozható könnyebben elsősorban. Fordított helyzetben, pláne ha eddig is ilyen fajta rendszerek terjedtek volna el, akkor mindenki pont hogy az X-et anyázná.

    Az X CPU-jában 3 általános célú mag van, nagy gyorsító memóriával ez a PC-ken is található CPU-k felépítésnek felel meg.

    A PS3 fejlesztőkészlete fapadosabb, a cell egyszerűbb, kevesebb spec utasítással rendelkező, de számát tekintve több maggal rendelkezik. Igazából ez a jövő architektúrája, szal pont ezért nincs olyan fejlett fejlesztői környezete, meg nincs még olyan fejlett programozói kultúra mögötte.

    A cell dúrván 2X számítási teljesítménye viszont nem jelent olyan előnyt ami látványosan mutatkozhatna meg, Ilyen értelemben nem várható generációs különbség a két platformon megjelenő játékok között.

    Hasonló a helyzet mint 15 évvel ezelött a PC vs Amiga korszakban. Hiába voltak az Amigában fejlett spec csippek, egyszerűbb volt a PC egyetlen nagyteljesítményű CPU-jára programozni, mint megismerni egy bonyolult architektúrát. Pláne hogy mindenki Doomozni akart. Az ilyen grafikát viszont az Amiga hardvere nagyon gyengén tudta produkálni.
    Hiába volt már akkor egy fejlett, kb a windóz 2000-rel összemérhető OS-e a gépnek, alapból elég fejlett hangrendszere, stb. a fogyasztók és a fejlesztők oldaláról mutatkozó igénytelenség megölte a rendszert.
  • Ombika
    #51670
    MAjd a HEavy Rain ! :)
  • benkoszabi
    #51669
    igen azt már nem először olvasom, hogy a ps3 nehezebben programozható a processzora miatt...dehát ha nem használja ki a 7 magot, akkor minek bele annyi? vagy kell vmi, amitől ilyen drágán lehet adni?
  • predator0
    #51668
    1. Tudomásom szerint 6 mag áll a programozók rendelkezésére.
    2. Tudomásom szerint nem használják ki az összes magot, mert ennyire bonyolult a programozhatósága.
    Lehetne sokkal jobb is, egyszerűbb, ez tény. Viszont vannak páran, akik így is elboldogulnak vele :D
  • tomy8614
    #51667
    ha érted hogy teljesen más architechtúra, akkor nem értem mit nem értesz

    nem arról van szó hogy nem lehetne egyikre vagy másikra jobbat csinálni, hanem hogy van 2 teljesen különböző gép, a kiadó meg próbálja minimális eltéréssel elkészíteni mind2 (vagy még több) platformra és beszedni a pénzt mindenkitől
  • lobig
    #51666