89387
PlayStation3
  • predator0
    #51745
    Legtöbb??? Ezt honnan vetted?
  • DarkSector
    #51744
    Igen de a legtöbb támogatja.
    HDCP
  • ztahity
    #51743
    Szerintem, ha szólsz a konzol stúdiónak vagy a konzol világnak, beszerzik neked. Egész biztos, hogy működik vele, mert ha jól tudom a monitornak valami titkosítást kell támogatnia a ps3-nál?
  • predator0
    #51742
    Nem vágom azt, hogy miért kell egyre drágábban árulni a cuccot, nagyobb vincseszter ide vagy oda...
  • DarkSector
    #51741
    Vagyis magyar webshopoknak a linkje érdekelne, ahhonét lehetne rendelni.
  • DarkSector
    #51740
    Simán
    Nekem x360 monitoron megy.
    Ezzel ps3 is menne.
    wii-t már a tököm vesz, de azzal is működne minnya.
  • ztahity
    #51739
    Ez engem is érdekelne, hogy működne e egy sima monitorral! Nem hiszem, hogy van a monitoromban titkosítás. Gondolom, akkor nem működne.
  • ztahity
    #51738
    Bocs srácok de nem akarja. Többet nem is linkelek be. A lényeg hogy van egy ps3 160 GB-os vinyóval és 4 letölthető játékkal 108000 Ft-ért.
  • DarkSector
    #51737
    Emilyet szeretnék rendelni a gépemhez majd magyar webshop-ból.
    Légyszíves segítsetek fontos lenne.
    Playstation 3 / Wii VGA Cable

  • ztahity
    #51736
    =gamepage&data[cat_id]=1&data[prod_id]=771]Ps3 160 GB
  • ztahity
    #51735
    Hát ez tehetséges volt
  • ztahity
    #51734
    Nem tudom tudtok e róla, de azért belinkelem. =gamepage&data[cat_id]=1&data[prod_id]=771]Ps3 160 GB Bár ti mindenről tudtok
  • predator0
    #51733
    Ne magyarázzuk már meg a nyilvánvalót, akkor miért pont a pc-s változatról volt szó? :D Egyértelmű, na.
  • ztahity
    #51732
    Rendben van! Kösz, hogy szántál rám időt! A többieknek: szerintem egyáltalán semmi warezra utaló mondat nem volt a szövegben! (Próbálhatom havernál is.)
  • Norbi7
    #51731
    biztos csak arra gondolt hogy a PC-s verza olcsóbb pár ezerrel.
  • predator0
    #51730
    " Ha van lehetőséged próbáld ki a pc-s változatot mielött kifizetnéd a ps3-as játék árát."
    PC-re van belőle demo? Nincs. Akkor mégis hogyan? Tudom a választ, de még utalás szintjén sem illendő ilyet leírni egy olyan fórumba, ahol ki is van írva, hogy WAREZ = azonnali BAN! :)
  • item
    #51729
    A konzolos változattal nem játszottam még, de gondolom a story ugyan az,vannak gyémántok amiket meg kell találnod,és összegyűjteni ebből aztán vásárolhatsz majd dolgokat fegyvereket. És igen mindeig adnak valami elvégzendő melót neked,gyak ezeket kell teljesitened ahoz hogy előrejuss. Szerintem kevés angol tudással is végig lehet játszani a játékot ha egy kicsit jobban megfigyled a részleteket. Meg következtetni is tudsz hogy mégis mit kellene csinálni benne.
  • ztahity
    #51728
    Félre értesz! A játék már megvan. Tetszik is, csak nem tudok angolul és gondoltam segít valaki, hogy mi a cél benne! Én egyenlőre céltalanul megyek ide oda és valami küldetéseket csinálgatok. A stat között van valami saját küldetés vagy mi ami 3/33 állást mutat. Erre nem tudok rájönni, hogy azokat hogy...
  • ztahity
    #51727
    :) Ezek szerint csak ebből áll a játék?
  • item
    #51726
    A pc-s változattal játszottam, szerintem hangulatos, de egy idő múlva unalmassá is válik,az effektek és a grafika nagyon jó főleg dx10 alatt,de sokban nem tér el a 9-es sem. A konzolverzió is eszméletlen látványosra sikerült hála a fix platformank és a ps3 egyéb adottságainak. Ha van lehetőséged próbáld ki a pc-s változatot mielött kifizetnéd a ps3-as játék árát. Lehet hogy nem neked készült,nem te vagy a célközönség ezt nehogy sértésnek véld, csak arra akarok itt utalni hogy van akinek bejön van akinek nem.
  • Smithie
    #51725
    Nem kell vele játszani vaze...
  • ztahity
    #51724
    Tudtok nekem erre a hozzászólásomra valamit segíteni? #51720
  • item
    #51723
    Az meglehet hogy a Brothers in arms felismeri és kezeli a bill és egér kombót, de a játékok nagyrésze nem, és azért nem lenne rossz ha ez működne isminden olyan játékban ahol ez fontos.

    Én még mindig a pc-s múltam miatt bajlódok elég sokat a ps3 on megjelent fps játékoknál, a célzás és a haladás nem olyan érzékeny mint a bill+egér kombónál.
  • tomi890125
    #51722
    de a ps3 alapból felismeri az usbs egeret meg billentyűzetet, hétvégén kipróbáltam a Brothers in arms-al :P
  • item
    #51721
    Üdv urak!
    Hamarosan megint veszek egy masinkát és nézegettem a netet,valaki tesztelt már ilyen szerkezetet??

    XFPS RATEUP for PS3
  • ztahity
    #51720
    Sziasztok! Van itt valaki, aki játszik a Far Cry 2-vel? Mi az értelme ennek a játéknak, mit kell benne csinálni? Csak a sárga felkiáltójelekhez kell menni küldetésért? Ha igen, akkor nagyon unalmas egy játék!!!
  • Demeter
    #51719
    Hát én már próbáltam mindenféleképp de sehogy sem fogadta el. Én már elejétől fogva nagy betűkkel és ékezet (mert az ugye nincs is) nélkül próbálom de mindhiába, nem fogadja el. :(
  • predator0
    #51718
    PSeye-al készített képpel bármit ki lehet dekorálni a játékon belül.
  • Zuluka
    #51717
    Hali!Keresek FragFx ps3-hoz.irj priv!
  • nyuszmurusz
    #51716
    Én most fizettem visa electronnal, nekem sem fogadta el elsőre, aztán beírtam úgy a kártyán lévő nevet, ahogy van, NAGY BETŰKKEL, de ékezetek nélkül, és végre elfogadta.
  • OliApa
    #51715
    Termeszetesen! Igen, még a régi áron kapom, akkor levontak az arat a szamlamrol.
  • brodix
    #51714
    thx
    különben amit le lehet tölteni us store-ról karaktereket,azt csak az us változat tudja használni?
  • Ombika
    #51713
    Aszem arckepedet lehet betenni ,figura feje helyere tan!!
  • brodix
    #51712
    hello!
    vhol olvastam,hogy a Little Big Planet-hez fel lehet használni a PSEye-t.
    valaki nem tudja,hogy mit lehet kezdeni az Eye-jal ebben a játékban?
  • Papesz
    #51711
    Türelmet. Ha annyival jön, akkor annyival jön. A routeren nem kell állítanod semmit.
  • Rhooboo
    #51710
    Sziasztok

    Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy amikor a PS3-on demót töltök le, eléggé lassú a letöltésem viszont a netem meg jó hozzá, mert általában 520 kb/s töltök lefelé. Nem lehet, hogy valamit a ruteren kellene beállítani? W-lanon keresztül megy a netkapcsolódás! Mit tudnátok nekem tanácsolni?
  • Sippie
    #51709
    amint megjön, számolj be :)
    akkor te most az emelés előtti árat fizetted érte?
  • Demeter
    #51708
    Ha tőlem kérded akkor a válaszom, hogy van ékezet a névben de ékezet nélkül írtam (értelem szerűen) mivel máshogy nem is lehet. Ha store-ban regisztrálok (azaz próbálok) akkor egyszerűen miután beírok mindent a végén azt dobja ki, hogy a kártya adatai nem érvényesek. De, hogy milyen adat nem jó azt nem írja a dög. Az Entropay-nál meg egyszerűen nem enged efltölteni rá zsét. Szal meg vagyok lőve mert nem tudom mi a szart csináljak....
  • OliApa
    #51707
    Nekem is VE-m van es mukodik... :(

    Ekezet a nevben? Az elso oldalon mar nem enged tovabb?
  • Demeter
    #51706
    Mihez nem kell kártyaadat? Mert ha az US acc-ra gondolsz akkor egyértelmű. De én most a store vásárlással küzdök. US acc már megvan mióta a gép is. Szal nem az a gond. A gond az, hogy ehhez a US acc-hoz "társítani" tudjam a bankkártyát. De ezidáig ez rohadtul nem sikerült. És már próbáltam 3 különböző kártyával. Sőt EntroPay-el is de mindhiába. :( Szal nem vágom, hogy mi lehet a gond....