89387
PlayStation3
  • Pesta76
    #51785
    Viking Battle of Asgard ez ám a jó game!!!!
  • 0ckH4M
    #51784
    Köszi szépen!
  • NEXUS6
    #51783
    Valszeg brit tudósok már megoldották a problémát, csak nem teszik közzé, mert attól félnek nehogy a terroristák kezébe kerüljön!;)))
  • predator0
    #51782
    Ezzel most mindenkinek sokat segítettél :D
  • zsolt1983
    #51781
    Lengyel ... HEHE ez tetszet.. Az az oldal cseh. :P
  • predator0
    #51780
    1. Letöltöd a legújabb divx codecet aztán a VirtualDub nevű programot.
    2. Virtualdubban megnyitod az xvid-es filmedet.
    3. File menü / File information-ből megjegyzed a Data rata mezőben lévő kbps előtti számot.
    4. Video menü / Compression-nél kijelölöd a DivX (aztán a verziószám jön) codec-et. Majd a Configure-re kattintasz.
    5. Feljön egy új ablak. Ahol láthatsz egy olyat, hogy Rate control mode. Itt a legördülő menüből válaszd ki azt, hogy 1-pass. Mellette a bitrate-hez írd be a 3-dik pontnál megnézett számot. OK-zd le ezt és 4-es pontnál megnyiló ablakot.
    6. File menü / Save as AVI itt megadhatod hova mentse. Utána már csak meg kell várni, hogy átkódolja.
  • dualview
    #51779
    Hát ez kész...
  • Geeb
    #51778
    Metal Gear Online szeretném nyomni de a következő hibaüzit kapom.
    "Unable conduct UDP port check. (0692:00000003)"
    Tudja valaki mi erre a megoldás?
    Köszönöm előre is
  • jaszy
    #51777
    Köszi. Megijedtem hogy a gép rossz :)
  • 0ckH4M
    #51776
    Hogy lehet hogy bizonyos avikat nem játszik le a ps3? Hogy tudom átkonvertálni őket hogy lejátsza? Ha jól tudom az XVID filmekkel szórakozott, a DIVX-et simán lejátsza, pedid az asztali lejátszó lejátsza nekem az XVID-et de a Ps3 nem :S
  • NEXUS6
    #51775
    Hát akkor ez a másik megoldás.;D Sajna a Ratchetnél van egy ilyen bug, hiába van akármennyi hely a vincsin ezt írja ki, ciki. Szal le kell törölni 500 MB-t a wincsiről és akkor megnyugszik és települ.
  • predator0
    #51774
    Nem volt még rá példa, de ha csak ez mentheti meg a Földet a végső pusztulástól, akkor feltételezem a tudósok megoldják a problémát :)
  • 404error
    #51773
    ezt nem gondolom ez csak egy kérdés volt mert nem értek hozzá nekem ps3 am van az osztályomba meg xbox fan mindenki és nem tudtam hogy lehet e
  • jaszy
    #51772
    Sikerült, le formáztam a wincsit.
  • Wild007
    #51771
    Hali hát kérdéseitekre én nem nagyon tok válaszolni(magam is kezdő vok), esetleg annyit hogy próbáld meg kikapcsolni a gépet és utána újra be.. próbáld meg. Amúgy jól hallottam hogy a box-osok megkapták a Cod5 meg az Nfs demóit??? És a ps hol marad:S remélem csak pár nap és tölthetjük a store-ról:D Üdv
  • Papesz
    #51770


    Miből gondolod, hogy erre lehetőség van?
  • 404error
    #51769
    sziasztok !
    azt szeretném kérdezni hogy online tud játszani egymással egy XboX360 és egy PS3 ???
  • jaszy
    #51768
    Szasztok.
    Mért van az hogy beteszem a Ratchet et és azt mondja a gép hogy nincs elég hej, nem tudja a 419MB ot rámenteni,és töröljek . A gép vadi új, 1 órája csomagoltam ki, 67GB üres lemezt ír ki.
  • DarkSector
    #51767
    filccel színezz a bekapcs gomb köré egy piros kört.
    És mehet is.
  • predator0
    #51766
    Ezt egyáltalán miért ide írod? Kapsz érte ingyen játékot, vagy mi? :D
  • Seth
    #51765
    Miért akarod ennyire a halálát? XD
  • FoToS
    #51764
    bocsánat tesco volt.
  • FoToS
    #51763
    Sziasztok. Tavaj vettem a fiamnak egy boxot a metróben amikor volt ez az akció a 2 játék 2006.09 a gép,de az stennek nem akar kikönyökölni,hogy vissza küldjem gariba :) valami öttlet a GOW2 hajtom rajta ami azért rendesen fűti,de semmi :(
  • DarkSector
    #51762
    Amúgy THX hogy utánanéztél.
    Akkor marad az x360+PC.
    :P
  • DarkSector
    #51761
    huh ez gáz...
  • predator0
    #51760
    Most néztem meg az online manual-t az ASUS oldalán: VW202U, VW202T, VW222U, VW222T típusok HDCP kompatibilisek. A tiednél (VW222S) ezt nem írja... Ne egy lengyel oldalnak higyj, szerintem.
  • ztahity
    #51759
    Nah akkor jó! Helyes
  • predator0
    #51758
    Hivatalos oldalán sem írja, hogy lenne benne ilyen támogatás... Aminél van, annál írják, nézd meg.
  • ztahity
    #51757
    Megyek lőni. Sziasztok!
  • DarkSector
    #51756
    Jah na tessék. Nem magyar de allul nézzétek a szöveget (HDCP)
    :P
    Mondom én.

    LOL
  • ztahity
    #51755
    Akkor esetleg még annyit lehet tenni, hogy egy üzletben megkérdezni egy hozzáértőt.
  • ztahity
    #51754
    Nézegettem pár oldalt ahova leírták a specifikációkat, de sajna nem volt köztük, hogy támogatja. De azért nézd meg a papírjait!
  • DarkSector
    #51753
    sorry pótoltam...
    papírban nem írnak sok mindent, de hdcp-feliratot nem naon láttam.
  • predator0
    #51752
    Mivel fogalmam nincsen a monitorod típusáról, ezért erre milyen választ kellene adnom? :D
  • ztahity
    #51751
    jah :)
  • ztahity
    #51750
    Milyen monitorod van?
  • DarkSector
    #51749
    az ASSUS vw222s 22" nem támogatja?
  • ztahity
    #51748
    Nézz utána a neten, vagy a papírjaiban!
  • DarkSector
    #51747
    Miért az enyimé nem támogatja???
  • ztahity
    #51746
    Sajnos az enyémről nem valószínű, hogy megtudom támogatja e, mert már fogalmam sincs hol vannak a papírjai.