89387
PlayStation3
  • predator0
    #51865
    Az legalább nem telepít, viszont 5 gigát lefoglal.
  • tomi890125
    #51864
    a ps3nál mindegy a régiókód azt tudom, de most veszem meg az mgs 4et usa verzióba, különbözik ez valamit is az eustól?
  • NEXUS6
    #51863
    Ezen jót nevettem, hogy repül az idő, már április elseje lenne?;)))
  • NEXUS6
    #51862
    Háj Jim!

    A nyáron nekem is volt egy PC-s időszakom, mert annyira pangás volt, de most beszereztem 6 PS3 gámét!;)))
    Abból monnyuk 1-2 PC-n is van, de olyan játékot ahol mozgás van, azzal én elvből nem játszok PC-n. Sajna nem tudom megállni, hogy ne tekerjem maxra a minőséget, akkor viszont átmegyünk diavetítésbe.;)

    A jelenlegi felhozatalból a Resi2, meg a Valkyria szerintem nagyon erős anyag. Az utóbbi kőkemény stratégia/rpg, kb mint az UFO-XCOM volt annak idején, csak teljesen 3D, és eszméletlen kidolgozott alternatív történelmes sztorija is van. Annyira megfogott, hogy ha egyszer csináltatok tetkót akkor Hans lesz rajta. Ő Hans (nem a csajszi a másik):

    http://www.sankakucomplex.com/wp-content/gallery/valkyriachronss2/DSC00400.JPG

    ;)))



  • EmThor
    #51861
    bassz most keltem, minnyá munkába kell menni... LBP-en sokat fejlesztettek ß óta, sixaxis érzékenysége pl. netkód kurvagyors, stb.

    Valkyria eljut a főmenüig. new game, options, install, utóbbinál elaludtam, 160-as vinyón lehet már vagy 20-25gb szabad hely...

    FUUUCK :D mondom fallout-ot meg be se rakom a gépbe.
  • Foxhound1980
    #51860
    Gyakorlatilag kész van, most már csak direkt emberkínzás miatt nem adják ki :D
  • NEXUS6
    #51859
    Vazze, ezt már olyan jól néz ki, hogy legszívesebben beköltöznék. Kicsit kipucolnám, de nem lövöldözni kéne, hanem lakni benne.

    Lassan kell szereznem valakit, akit nézhetek miközben játszik. Hú de perverz játék ez!;DDD
  • Csabesz100
    #51858
    Hi!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni! Nem ide tartozik, agyaltam is, hogy megkérdezzem-e, de úgy gondolom csak nem lesz baj belőle! Azureus Vuze-ban tud valaki segíteni? Lenne pár kérdésem, ha nem gond! Aki tud, az keressen már meg priv-ben! Előre is köszönöm! Bocs az OFF-ért! :-)
  • EmThor
    #51857
    Bethesda fórumán olvasom, sráctól privibe bekérték a PS3-as mentését, azt hittem jobban állnak patch ügyileg, legalább a tököm trophy patch-et adják ki, addig itt rohadok...

    Befejezem ebédem és megyek LBP-zni.
  • Foxhound1980
    #51856
    Már megvettem volna csak drága lett a dollár. De sztem ma lerántom, tegnap volt fizetés.
  • Foxhound1980
    #51855
    Resi2 6? LOL L4D 360-on marad tudtommal.
  • EmThor
    #51854
    vinyóról gyorsabban tölt és itt törik legjobban a kocsi, meg rengeteget fejlődött a cucc a napszakváltással, stb.!

    isten áldjon szerkesztés gomb: viszont platinumban 7.5-ért kijön hó végén... azt meg még mindig el lehet adni ha úgy adódik.
  • Foxhound1980
    #51853
    Thx. Ezt akkor kihagyom. Inkább leszedem a Burnoutot, ahhoz annyi DLC jön a későbbiekben, hogy érdemesnek látom vinyón tartani, a DLC-et meg meg lehet venni USA-ról.
  • EmThor
    #51852
    Edge pontszámok:

    Left 4 Dead - 9 - ez biztos flash, ps-re is úgy néz ki jön
    Fallout 3 - 7 - várom a trophy patch-et
    Call of Duty: World at War - 6 - nem változik az ő, és az lesz ami volt, szól a zsoltár :)
    Resistance 2 - 6 - köcsögök khm köcsögök
    Mirror's Edge - 5 - ennyiért ennyi jár
    007: Quantum of Solace - 5 - barátom 4 óra alatt tolta le
    Tomb Raider: Underworld - 8 - ha elég hosszú megveszem, úgy sincs egy TR játékom
    Guitar Hero: World Tour - 7 - istenzsír, számok 80%-a még jó is
    Command & Comnquer: Red Alert 3 - 7 - jövő év elején ps3-ra is, 1080p +tartalom, stb.
    Silent Hill: Homecoming - 6 - nagyon hangulatos, nem lóg ki a sorozatból, grafika kicsit csúnya
    Valkyria Chronicles - 7 - nincs szemük?!
    Need for Speed Undercover - 3 - új 576-ban is 6.5-et kapott, 0 változás, könnyű, rövid, de magyar feliratos :D
  • EmThor
    #51851
    Várjuk ki a végét, Bundle még nem jött ki, az mindig sokat jelent. Amúgy tavalyhoz meg úgy az évhez képest jól teljesít a gép, de ilyen gazdasági helyzetben nem lesz ócsóbb :\

    Age of Booty, 44 mb, valós idejű stratégia, cél a hajónkat baráttal vagy géppel vagy egyedül játszva elfoglalni x várost a térképen, ehhez csak mellé kell állni és várni míg az ágyú szétlövi, de vissza is lőnek, így állandó bázisra visszavonulva lehet gyógyulni, vagy ha meghalunk ott újraéledünk.

    A hajónkat és a városokat (ha elfoglaltuk több fegyvere lesz önvédelemre) lehet fejleszteni, ez fontos, mert van ellenfél és ugyanúgy foglal városokat, az nyer aki előbb :) A városokból + kereskedőhajókból jönnek nyersanyagok, ebből megy a fejlesztés. Hexagonális a pálya, ilyen mezőkön mozognak a hajók, víz tükröződik, amúgy aranyos a grafika de nem nagy szám.

    Egy meccs 5-15 perc, van 3x7 pálya (7 easy, medium, hard), van online + pályaszerkesztő + letölthető tartalom.

    Trófeák jövő év elején, zene kurva hangulatos, demót meg 3 perc lenne készíteni belőle, szerintem lesz, várjátok meg.
  • predator0
    #51850
    Tudom, tegnap láttam őket. Emberke nem volt a helyzet magaslatán, de legalább a video minősége jó.
  • Foxhound1980
    #51849
    GT-n van 3 db HD direct feed gameplay, iszonyat meleg.
  • predator0
    #51848
    Ne rakjál be ilyeneket, már öt perce ezt nézem :D:D
  • 0ckH4M
    #51847
    Hát jah... Én lehet ki is hagyom, pedig asszony lehet hogy imádná.
  • Foxhound1980
    #51846
    Az a fő gond, ez biztos. Meg ahogy elnézem a LBP sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, nem lett system seller.
  • 0ckH4M
    #51845
    Uhh ez elég szar eladás... Még mindig drága a gép, az a baj :-S
  • Foxhound1980
    #51844
    Októberi NPD


    Hardware Sales

    * Wii - 803k
    * DS - 491k
    * Xbox 360 - 371k
    * PSP - 193k
    * PS3 - 190k
    * PS2 - 136k

    Software Sales

    * Fable II - Xbox 360 – Microsoft – 790K
    * Wii Fit w/ balance board - Wii – Nintendo – 487K
    * Fallout 3 - Xbox 360 – Bethesda – 375K
    * Mario Kart w/ wheel - Wii – Nintendo – 290K
    * Wii Play w/ remote - Wii – Nintendo – 282K
    * Saints Row 2 - Xbox 360 – THQ – 270K
    * SOCOM: U.S. Navy Seals Confrontation - PS3 – Sony – 231K
    * LittleBigPlanet - PS3 – Sony – 215K
    * NBA 2K9 - Xbox 360 – Take-Two – 202K
    * Dead Space - Xbox 360 – EA – 193K

    LBP-nek hány napja volt októberben?
  • Foxhound1980
    #51843
    Erről majd írjál milyen lett.
  • EmThor
    #51842
    megyek ezt bezsákolom, cakát

  • EmThor
    #51841
    ja nem rossz :) nagy város, rengeteg és eleinte nem könnyű verseny, istenkirály belső nézet. annyira nem nagy szám, de versenyezni über.

  • Jimanszky
    #51840
    Tolod a Midnight Club-ot?Fasza?Én is tervezem a beszerzését.Megéri?Cod4-et ha megveszik, lehet beruházok rá.
  • EmThor
    #51839
    Állítólag kinn van egy 222mb patch a Bioshock-hoz (textúra + DLC előkészület + ritka fagyás + pár grafikai elem került javításra; szal a szokásos)

    PS3 eladások meg a tavalyi évhez képest emelkedtek, amúgy nem adtak el túl sokat + Socom fogyott a legjobban, után a Motorstorm, majd a LBP -> drága a gép.
  • EmThor
    #51838
    boom

  • EmThor
    #51837
    innen indult a LBP (video)

    más: a magyar -adót is rendesen fizető :)- konzolboltokra meg azért fog rárohadni a készlet, mert:

    A) nincsenek heti-havi akciók, nincs 'bargain bin'
    B) a több mint 1 éves cuccokat is annyiért árulják, mintha tegnap jelent volna meg
  • Foxhound1980
    #51836
    Vér mind a két verzióban van. A cenzúra Joker kivégzését érintette. Majd meglátom még. Amerikában 4 nappal előbb jön ki tehát már vasárnap este, legkésőbb hétfőn lesz ebayen fotó az USA CE verzióról. Ha az tettszk jobban azt veszem meg.
  • EmThor
    #51835
    Fox, jól gondold meg azt a Mortal Kombat cenzúra dolgot... Tartalom u.az nem? Mert most h fémdoboz vagy plüssdoboz, hát inkább legyen vér, nem?
  • Jimanszky
    #51834
    én meg ágyból kockulok:D.Nem rég vettem a procit meg volt hozzá egy TX2-es hűtő ami elég neki, hogy lehessen húzni.Bőven elég most ez nekem, minden maxon fut.Semmi rece, ezért fáj a szemem pl mikor megláttam Mirorrs edge-t.Recehegyek.Már allergiss a szemem rá:)
  • Foxhound1980
    #51833
    Ír, semmiylen store oldal nem jön be hun profillal.
  • EmThor
    #51832
    kösz :) fotelból kényelmesebb kockulni :D ezt a PC-t mikor vetted? nekem is ilyen procim van csak gyári hűtővel, csak a videokarim régi, de ehhez az ati-hoz jégkorszaki hőmérséklet kell, hogy lehűtse...

    USA STORE (nem kamu, hivatalos infó)

    - Age of Booty letölthető játék
    - PSP neverland card battles demo
    - alpha protocol, guitar hero, wwe 2009 video, stb.
    - LBP ruhák, Fifa 09 letölthető tartalom, Pain kieg + Hoff

    viszont tök jó a video store...

    vki tudná ellenőrizni, h télleg ír-e hibát, ha felmegyek a magyar store-ra? lehet karácsony előtt lesz vmi?! Chriss-t meg kéne kérdeni
  • Jimanszky
    #51831
    PC-n.Látom figyelsz, még mondtam is:).De meguntam 12%-nál.Nyilván ami van PC-re is, nem veszem meg Ps3-ra.Most nem vagyok olyan anyagi helyzetben.Melót kell találnom.
  • Foxhound1980
    #51830
    Far Cry 2-t toltad?
  • Jimanszky
    #51829
    ha azt vesszük, Ps3-on is kockulsz:)Motorstorm 2 nem jön be.PoP-t nem ismerem, soha nem játszottam vele.Silent Hill érdekelne, de most nincs pénzem.Elvagyok amúgyis.Imádkozok éretted)
  • EmThor
    #51828
    Auchanba minden sz@rra el lehet költeni a kajajegyet, Cora-be genyáznak csak, hogy X összegenként le kell blokkoltatni és ott állsz 1 órát a pénztárnál ha sokat veszel.

    Imádkozzatok, holnap megyek egy ps2-es silent hill 4-ért. Anno meséltem, hogy 19.190 forintra van beárazva, persze az eladók nem hitték el, hogy tévesen, de beszéltem az árufeltöltő külsős sráccal, aki nagyon jó fej volt és megígérte, hogy próbál valamit intézni.

    Jimy: Valkyria, Motorstorm, PoP van 1-2 cím, én már meguntam a PC warez-t meg a kockulást.
  • Jimanszky
    #51827
    ha tudnád, hogy skype mennyivel jobb...Semmi baj nincs vele.Miért nem skype-olunk?Abban is van üzenet írás.
  • Foxhound1980
    #51826
    Killzone 2 beta HD
    Katt