89387
PlayStation3
  • Prof William
    #89147
    A Catherine viszonylag rétegjáték. Aki akarta az már megvette és éppen a furcsasága miatt sokan nem akarnak megválni tőle.

    Ezen felül már viszonylag régen jött ki az EU-ban és nem túl nagy példányszámban.

    De a PS Store-ről letölthető.
  • n000rbi
    #89146
    Már miért ne tölthetné le újra, ha letörölte? Ott van minden a download list-ben.
  • Freedy23
    #89145
    Na ez jó hír, akkor lehet inkább újra előfizetek plusra.
  • Kongy
    #89144
    Ha fizikailag rajta van a HDD-den a Shadow of the Colossus, és előfizetsz a Plus-ra akkor igen, tolhatod tovább. De ha letörölted nem töltheted le újra ingyen, Plus-szal sem.
  • Freedy23
    #89143
    Kerestem eladó Catherine-t, de egyszerűen nincs belőle eladó. Régebben is nézelődtem, akkor se találtam. Hogy lehet ez? Mondjuk most még amúgyse aktuális, előbb a Beyond Two souls-t fogom beszerezni. Na mindegy legfeljebb ebayről megrendelem majd, de ott is alig van néhány darab.


    Kérdés.. Egy - két éve PS pluson ingyenes volt a catherine, akkor "megvettem" kb feléig el is vittem, csak aztán lejárt az előfizetés, meg erősen háttérbe szorult a ps. Azóta csak GTA V-öt vittem végig. Ha most így 1-2 évvel később újra előfizetnék PS plusra, akkor megint tudnék játszani vele? Hasonlóan Shadow of the colossust is jó lenne, ha be tudnám így fejezni.
    Utoljára szerkesztette: Freedy23, 2015.01.11. 16:59:22
  • yoyo23
    #89142
    Helllo mindenki.
    Ps3 slimet keresek lehetoleg 320gb
    Budapest elonyben 2 joynak orulnek.
    Es a keret maximum 40eft.
    Ha valakinek van a kriteriumoknak megfelelo ne tartsa magaban!
    Koszonom elore is!
    Udv. Yoyo
  • arty
    #89141
    8 éves pécén elindul a játék? ;)

    naugye h jobban jártál a ps3assal... ;)
  • Evoluti0N
    #89140
    Bocsi, de nem tudom, hogy mire számítottál. Ez már csak így lesz ezentúl. Sőt, csak rosszabb lesz.
  • darkSectorxxx #89139
    Csak az nem fut ps3-on. :)
  • Totti5
    #89138
    PS4 re kellet volna venni.
  • csgj
    #89137
    Sziasztok!
    Kinek van meg a Dragon Age Inquisition PS3-ra? Csak azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok, mit szóltok ahhoz a "csodálatos" minőséghez, amit kicsikartak a játékból. Ugyanis kábé úgy néz ki, mint a PC-s verzió Very Low beállítások mellett, félelmetesen mosott, darabos textúrákkal. Persze amúgy jó a játék, nagyon is, csak a külcsín... az brutális(an rossz).
  • MrDevil
    #89136
    Sziasztok!
    Ha valakit érdekelne eladóvá vált egy GTA 5 Ps3-ra privátban lehet érdeklődni :)
  • Csibe001
    #89135
    Sziasztok, sajnálattal olvastam, hogy a PS4 nem támogatja a féltve őrzött kis Mad Catz PS3 Street Fighter IV Tournament Edition stick-emet. Itt láthattok képeket róla: http://www.amazon.co.uk/Mad-Catz-Fighter-FightStick-Tournament/dp/B001M25AY6
    Ha valakit érdekel ajánlatokat küldjétek privátba. Köszönöm.
  • darkSectorxxx #89134
    na ez lehetséges
  • arty
    #89133
    nem lehet h a hekkertámadások miatt még mindig nem százas a psn?
  • darkSectorxxx #89132
    Demon Souls $11

    http://sg.hu/forum/uzenet/1239267298/235873

    Letöltőkod PS3-ra!
  • Attis38
    #89131
    Sziasztok! Egy olyan problémám lenne,hogy netes probléma miatt nem tudunk regisztrálni a PSN-re.Megadom az adatokat,a felhasznónevet is,és mikor az utolksó lépés következne,azt az üzenetet kapjuk: the connection with server time out,vagy valami hasonló,ha jól emlékszem :( A PS3 észleli a wi-fit,a netes csatlakozás is működik,de még sem sikerül a dolog. Lehetséges,hogy nem elég erős a jel,mert maga a router jó pár méterrel odébb van elhelyezve? Csak azért kérdezem,mert volt már gépünk,és akkor nem voltak ilyen problémáink,mikor a router szomszédságában volt a PS3. Előre is köstönöm a választ,B.U.É,K.2015 mindenkinek!
  • arty
    #89130
    egy gep minden accountja tudja jatszani egymas jatekait, nekem is 2 van: usa es uk, mindketto lat mindent
  • masoma
    #89129
    ha magyar storeból megveszem a fifa streetet akkor angol accos regemmel is tudom használni? köszi a segítséget
  • masoma
    #89128
    sziasztok!
    valaki nem szeretne megválni megunt Dirt 3 (complete edition) játékától? ha igen mennyiért?
  • El Gigante
    #89127
    nekem magyar van és mostanában rengetegszer ledobál, nem tudom mi az oka
  • Nivea
    #89126
    Sziasztok.
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy van e értelme már magyar accountot létrehozni vagy maradjak az UK-nál? Mert szerverekről egyre többször ledobál. És ha van értelme hogyan változtatom meg?
    Előre is köszönöm!
  • CodeRed
    #89125
    Közben megoldódott. SELECT + R3 + jobb oldali kormány váltó gomb.
  • masoma
    #89124
    mindenki számára ingyenes a mirror's edge teljes játék. ma este és a holnapi nap folyamán lehet még letölteni
  • CodeRed
    #89123
    Sziasztok, remélem tud valaki segíteni, mert nem értem az alábbi problémát.

    Ezzel a kormánnyal tökéletesen működik az F1 2013:



    Ezzel a kormánnyal viszont csak max. 180 fokig használható.

    Tovább nem lehet tekerni mert hardveresen nem engedi.
    Ez lenne a konkrét problémám.

    Én eddig abban a hitben éltem, hogy gyakorlatilag a 2 kormány teljesen ugyanaz belül. De valamiért az alsó kormánnyal nem működik rendesen az F1 2013. A GT6 pl. mindkettővel tökéletesen működik 900 fokban, szóval nem a kormány hibás vagy ilyesmi. Ha tudna valaki segíteni azt megköszönném.
    Utoljára szerkesztette: CodeRed, 2014.12.07. 19:25:28
  • MoRT2195
    #89122
    Köszönöm szépen a segítségeteket!
  • DarkSector
    #89121
    Arannyal futtatott gép?
  • DarkSector
    #89120
    Ők max azt hitték hogy jóljártak. :)
  • DarkSector
    #89119
    Nem. Itt csak te jártál jól. ÉN 50-ért eladtam volna.
  • shaddam
    #89118
    Szombaton a piacon fat ps2-őt láttam 40-ért, jó nagy játék pakkal. Ha összefutok az ürgével rákérdezek megvan-e még. Ezek után :D
  • Magyar Gábor
    #89117
    A főnököm vette meg a fiának ajándékba,Ő PS3-at keresett nerkem pedig volt mint mondottam.Feljöttek,kipróbálták és már vitték is.15 db játékkal hirdettem,még szép hogy a két októberben vásárolt játékom nem adtam oda hisz azokat fel se tettem a hirdetésben....Szóval mindenki jól járt szerintem:):):).Most akkor jöhet a PS4:)
  • DarkSector
    #89116
    Jóvanna te kisherceg. :D
    Add kölcsön akkor addig. :D
  • Kongy
    #89115
    óóó addig még 100-szor megkeresem azt a 100k-t :D
  • DarkSector
    #89114
    ja alig 1 hete csak... :)
    Hogy nem megy az idő.

    Ja mondjuk tegyükfel megjelenik az U4 2015-ben annak is a végére tippelnék, szóval 2016 az korrekt célpont.
    Hát szerintem újonnan 2016-ban 100k alatt lesz a PS4.

    Csak félre kell tenned a 94 ezret. :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.30. 22:45:04
  • Kongy
    #89113
    1 hete nincs PS4-em :) Nem volt rá már gari, én meg nem akarom tartogatni, ha beszarik, akkor buktam a teljes lóvét... Most úgysem érdekel egyik ex se, majd ha az Uncharted jön, akkor elgondolkodok egy újravásárláson, de az alap hangon is 2016 eleje, szóval addig még sok idő van... talán az ára is lejjebb megy :)
  • DarkSector
    #89112
    kb 2-3 hete vált meg tőle asszem.
  • DarkSector
    #89111
    Mondomén, majdnem hogy többet kapott érte.
    Durva. :)

    Mikor tervezed visszahozni a Sony-t az életedbe?
    1-2 év esetleg több pihenő után?
  • Evoluti0N
    #89110
    Már eladtad?
  • Kongy
    #89109
    93-ért adtam el a ps4-et. Mondjuk játék, gari nélkül.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.30. 22:35:34
  • DarkSector
    #89108
    Na van 3 prevgen konzolom, az alsóhangon 270k.
    Ebből megveszem az X1-et, marad 150k.....eből 10 pre-order kifér. :D