89387
PlayStation3
  • Jinchuu
    #20133
    Ez a Folklore egyre jobban tetszik, most hogy végre angolul is érthető volt a sztori ebben az új demoban nállam biztos befutónak tűnik, a Lair-t már ugyis végigvittem. :)
    Néztem ezt a Jerico-t is, de én valahogy nem vagyok oda érte mint sokan innen a forumrol. A grafika szép, de valahogy a pálya felépítése néhol mintha nem lenne végleges, értem ezalatt azt, hogy pl. mentem a szakadék szélén előre és egyszer csak betol jobbra a game, mintha egy falnak mentem volna, pedig előttem émg volt hely bőven, erre visszamentem hogy megnézzem újra és most már jó volt. :) A karakter csere jó dolog, bár én nem nagyon használtam, machinegun kill!! Viszont a vége felé található QTE event nagyon ott volt! Talán majd vmi csere által beszerzem vagy ha új helyszíneket mutatnak, mert a történet viszont eléggé bejön.
  • NEXUS6
    #20132
    Egyre több jel mutat arra, hogy télleg érkezik egy új PS3 verzió, és ha szerencséje van annak akinek még nincs, akkor egy olcsóbb, de HDMI-s verzió lesz.

    400$ körüli árat emlegetnek, ami manapság elég baráti, de szerintem még mindíg a HC gámerek szintje.
  • Foxhound1980
    #20131
    És ezt még vmi újság le is hozta...
  • NEXUS6
    #20130
    Ezen annyit röhögtem!

    A kínai ipar naggyon ottvan! Wiifit egy xart, felfújható jetskí az a király!!!!
  • Foxhound1980
    #20129
    Amúgy elöbb hivtalak.
  • Foxhound1980
    #20128
    Az igaz viszont nekem elég jó a memóárom... :D
    Mondjuk cam videó alapján sem lehet ítélni.
  • Foxhound1980
    #20127
    Hát a f@x se tudja. Ott nem a grafik lesz a lényeg. Az engine továbbra is a Glacier kicsit módositva, csodát attól nem fogunk látni. Másik, Medaltól 360-as haver el van ájulva, GT-s review-t megnéztem, odafak csak szvsz ez a WWII téma nagyon kifulladt már, bár lehet csak én érzem igy.
  • NEXUS6
    #20126
    De mint az köztudomású, az emlékek megszépítik a grafikát!;)))
  • SlickAdam
    #20125
    Egyébként mi ez a "Kén end Lincs"? Mindenki rá van kattanva úgy látom, ez vmi sorozatból vagy filmból van?
  • Foxhound1980
    #20124
    Na épp erről akartam irni. Most megnéztem ezt a HAZE múvit hát nem vágtam hanyatt magam, annó a Far Cry-t fullban toltam és sztem ezt a szintet simán hozta, sőt..
  • EmThor
    #20123
    ja, néztem moha: airborne review-t gametrailers-en, xboxos változat volt, hááááááááát nekem pc-n mintha szebbnek tűnne.

    lehet osztottképernyő vagy még nem a végleges miatt volt a kén end lincs grafója lebutítva
  • EmThor
    #20122
    szerintem lesz demo szal no para. télleg, haze demó jöhetne!
  • Foxhound1980
    #20121
    Nem de Flatline-ék igen és már ki is hírezték HW-en, azt irták xar az irányitás meg a grafik viszont egy másik teszter srác meg irja, hogy ami kinnt volt meg sem közelití a mostani állapotot. Nem is a grafik érdekel hanem az irányitás, ha Gears Of War szerü akkor nem lesz benne hiba, a videókon annak tünt egyértelmüen. Nem igazán vágom mi lehet xar rajta. De épp faggatom őket odaát.
  • EmThor
    #20120
    volt kane & lynch BP game show-n, nem voltál kinn?
  • NEXUS6
    #20119
    Hát amíg nem villanyborotvát használtam addig én is elég soxor összevagdostam magam, de ez a csákó jobban tenné ha legközelebb tükröt is használna!;)))
  • NEXUS6
    #20118
    Hát sajna valszeg a 7.90-es bétát töltötted le, amiben nincsen PS3 támogatás! Csoda hogy idáig eljutottál, emléxem én is elég sokat szenvedtem vele, amíg leesett a dolog. Ez a 8-as rendszer béta tesztjére szolgáló verzió, amúgy is elég sok minden hiányzik még belőle, de remélhetőleg a végleges verzióban ami novemberre várható, benne lesz a PS3 kompatibilitás is.

    Szal le kell töltened a 7-es telepítőjét, sorry.
  • DarkSector
    #20117
    Jah kúl a DEMO...
  • Foxhound1980
    #20116
    Szimpatikus figurák :D
  • Foxhound1980
    #20115
  • Foxhound1980
    #20114
  • Foxhound1980
    #20113
    Gamersyde-on friss Uncharted és egy 10 perces Haze gameplay.
  • DarkSector
    #20112
    Crack-eld meg a gépet....
  • Fikusz
    #20111
    hmm..eljutok addig hogy kikell választanom hogy melyik winyóra installálja a cuccost, de nemjelenik meg a listaban a PS3 belso winyója, annak elleére hogy megcsinaltam a format menuben a 10gigás otheros formatot...
    Valakinek van vmi ötlete? :S
  • Foxhound1980
    #20110
    HS kipörgetve! Zsír volt azt kell mondjam.
  • SlickAdam
    #20109
    L1 + négyzet vagy háromszög, csak az a lényeg, hogy kavarj egy kis szelet!
  • Sund
    #20108
    Heavenly Swordben a medúza arc vízfalas támadását hogyan lehet kikerülni? Csúnyás megmurdeltem elsőre, mondjuk csak power attackot nyomtam.
  • Fikusz
    #20107
    Igen, viszont már megoldottam a problémát :D
    Most megy a telepítés.
    Kérdéseim a következők:
    Mivel a formatnál letörlődtek a beállításaim, videoim meg minden viszont csináltam backup-ot szal visszatudom a PS3-as rendszerébe rakni a backuppolt cuccaim ugy hogy a másik oprendszert ne törölje?
    Vagy ujbol lekell toltenem mindent?
  • Foxhound1980
    #20106
    Jah, g.ecijól megvan csinálva! Nagyon faxa, hogy vittek az eksönbe QTE részeket!
  • SlickAdam
    #20105
    Eladó egy karcmentes európai kiadású Heavenly Sword
    13k + kicsi posta

    PÜ vagy [email protected]

    csere nem érdekel
  • Nexxuss
    #20104
    mekkora jó a Jerichoban mikor a csajjal beugrasz a lyukba.Aztán a centurio szerü dög is rádugrik. Aztán nekiáll gyepálni a földön. Zsíííír!
  • NEXUS6
    #20103
    Szedd le a rescue CD-t, esetleg próbáld azzal. Bocs hogy nem tudok biztosat mondani, de nekem is sokáig nem akart elindulni, aztán egyszer csak a rescue CD után meg működött.
    Biztos, hogy a legújabb otheros van meg?
  • NEXUS6
    #20102
    Dúrva nagyon a gém második fele, rögtön az első küldetések között ilyennel kellett volna nyitni, és akkor aztán nem lett volna fanyalgás!;)
  • Fikusz
    #20101
    Sziasztok!

    Még newbie vagyok linux terén és kis segítség kellene.
    Leszedtem a legfrissebb Fedora-t, hozzá a legújjabb otheros-t.
    Addig minden jól megy, hogy bejon a kboot, viszont ott hiába probálok bármit is beállítani nemmegy (TAB-al). Semmit nemcsinál. Sztem valami nemműködhet rendessen, probáltam már csomó mindent (kézenállás, ráolvasás stb) komolyan de semmi, valami olyasmit is olvastam, hogy az uj kernelnél megváltozott pár file név meg ilyenek, és hogy a kboot nemmüködik rendessen (?).
    Dvd lemezről probálom installálni a Fedora-t de hiába van bennt a lemez..
    Jópár helyen elolvastam, hogy mit és hogyan és a kboot-ig minden tök sima :( . Most valamit elqrok vagy vmi nemugy müködik ahogy kellene?
    Átkell írni vmit a kboot.conf-ban? Ha igen mit és hogyan?
    Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném :)


    Tisztelettel: Fikusz
  • ágybanalvó
    #20100
    nincs valaki véletlenül szolnokról vagy környékéről? :D
  • baggins
    #20099
    Mágusok vagytok... :D
  • item
    #20098
    Üdv az uraknak! Aki használ fraps-ot!

    Megtenné hogy kimásolja ezt a file-t ? frapsvid.dll

    Itt található: c:\windows\system\frapsvid.dll

    És ide belinkelné?? Előre is köszi.

    Mert nem megy a lejátszás hang van de képem meg nincs :(
  • Foxhound1980
    #20097
    Te én vagy 20 percig lazán szórakoztam vele, az a 10 perc amit irtatok inkább speedrun nem? :D
  • simirizsa
    #20096
    Ott a pont :D
  • Noitulover
    #20095
    jericho demo nem sokkal hosszabb hs demonál XD
  • Foxhound1980
    #20094
    Tipp meg pár óra fraps látvány PC-n :D Érezni.