89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #20253
    Ne tűnik rossznak de pénzt nem adnék érte. ISO-ban megnéznám.
  • EmThor
    #20252
    god of war 2-ben van szélesvásznú mód? mert akkor nem lenne annyira para a tv-n
  • EmThor
    #20251
    itt meg egy 7\10 szintén Conan-re, Eurogamer-től.

    god of war klón, véres, jó beszólások + zenék, kamerát nem lehet forgatni, Arnie-hoz nincs köze, sztori csak úgy van. szal menni kell meg gyakni + van sok fegyver.

    ja meg van pár fedetlen mell is ;P
  • EmThor
    #20250
    Conan ps3 teszt a gamekapocs-n

    nem tudom honnan szerezték be a véglegest de jó, hogy sikerült! francia netes magazin 4\10-et adott


  • EmThor
    #20249
    fél óra után 9.5\10-et adok a Heavenly Sword-nak :)

    grafikai hiba 1-2 + néha mintha a hang és a szájmozgás nem lenne szinkronban
  • EmThor
    #20248
  • NEXUS6
    #20247
    Aha!;)))

    Teccik, főleg a gonoszok. Sajna Narikó túlságosan fiús lett, nem a megjelenése, hanem a karaktere.

    A látvány nagyon jó. Ellentétben a Lair-rel ez a játék nagyon szépen egyben van.
  • Sund
    #20246
    HS egy fantasztikus játék!!!!!!!

    itt ülünk a barátnőmmel és izgulunk, hogy mi lesz a sztori, mint egy film komolyan. kibaszott jó, ááááhhh el se hiszem. még a gonoszokat is bírom. :)

    szigorúan csak 1 órát játszom vele/nap így tovább tart :)
  • Foxhound1980
    #20245
    HS-t tolod már?
  • Foxhound1980
    #20244
    Maga az engine is kétarcú, félkész. Vannak helyszinek pontok ami nem is tudom, PS2 szint talán valami meg OMFG látványt ad.
  • Foxhound1980
    #20243
    Turricant ha jól átdolgozzák az nagyon keményen odafakhat!
  • Foxhound1980
    #20242
    Nézd én annyit tudok erröl mondani, hogy qrva nagyot hibáztak, hogy only tilt sensor lett a gém, ez tény. De a tilt irányitással nincs gond. Azt csinálja amit mozditasz. Persze az más kérdés tettszik e ez vagy sem.
  • NEXUS6
    #20241
    Igen, valahogy úgy. Ha előbb valami ugribugri lödözős Turrican folytatást csinálnak előbb, az valszeg kevesebb kockázatot jelentett volna.
  • baggins
    #20240
    Dettó ez a véleményem. Annyi különbséggel, hogy nekem ez az irányítás nem fekszik, de az is csak az én balfékségem, nem a játék hibája.
  • Foxhound1980
    #20239
    Áhh, most mondom mi van. Factor elszámolta magát. Ennyi. Nem álltak készen megvalósitani ezt a projektet. Ezt akkor kellet volna megcsinálni mikor a PS3 HW-e már ki van ismerve.
  • NEXUS6
    #20238
    Én is így vagyok vele;(

    Eszméletlen stuff lehetett volna! A pályákon kellett volna még egy kicsit dolgozni, meg a grafika kicsit nyers maradt, még 1-2 effekt nem ártott volna, vagy csak a meglevőket kellett volna hangolni, meg még egy két plussz átvezető anim sem ártott volna még mályebbé tenni a sztorit.
  • Foxhound1980
    #20237
    Az, pont ez jutott eszembe. Érted szóval ha szemét lenne azt irnám, ismerhettek. :D Irányitással itt nem sok gond van, sőt továbbmegyek. Ha eltekintek attól, hogy nincs analóg kar akkor az irányitással van a legkevesebb gond. Aztán a fax se tudja, lehet 1.92 alatt lagolt mint az állat de 1.93 alatt úgy mozog ahogy én akarom.
  • Foxhound1980
    #20236
    Aha... Na köszi! Majd valamit összehozok a dologról de annyit azért előre közlök a vélemnyényemből, hogy ennek a játéknak kellett volna még plusz fél/háromnegyed év és AAA cim lehett volna. Szinte csak technikai problémáim annak a stuffal. Irányitással szinte semmi. Egyböl kézreállt. Vannak benne hibák de iylen téren is persze de mondom kb 1 percembe tellett rá állni.
  • NEXUS6
    #20235
    Ja bocs az utána következő pályára gondoltam, ott fénycsóvák közt kell bemenni egy városba. De itt is ugyan ez van. Van az a 3 máglya vagy mi, amit ki kell nyírni.

    De az irányítás tekíntetében szerintem is valami eszméletlen fakezűnek kell lennie annak aki ezt nem tudja lekezelni;)
  • baggins
    #20234
    Nyomd a befogás gombot a hegy belsejében, akkor elkapja azt a bizonyos letépni valót, és eszeveszetten rázd a kontrollert, akkor le is szedi.
    Véleményt kérünk egyébként a játékról! ;)
  • Foxhound1980
    #20233
    Egyébként most mondom, hogy 1 percig nem szivtam az irányitással...Ehh
  • Foxhound1980
    #20232
    Bent a hegyben?? Én csak ilyen fáklyákat látok....:S
  • NEXUS6
    #20231
    Van 3 generátor is a végén azokat kontroller rázós módszerrel kell szétszedni.
  • Foxhound1980
    #20230
    Mi a bánatos istenharagját kell csimálni a Lairben az éjszakai börtön pályán?????? Kilöttem a fényeket! Berepülök! Hogyan tovább????
  • Foxhound1980
    #20229
  • Noitulover
    #20228
    mekkora soherek vagytok má XD 27ezerét majd még bandát is adjanak ... legjobb esetben is maximum 3 etiop törpét dobozolnának XD
  • item
    #20227
  • simirizsa
    #20226
    3-mat is h egyenlöek legyenek a számok de ruha rajtuk max 1 francia bugyi :D
  • EmThor
    #20225
    mondjuk ennyiért egy kis kínai vagy akármilyen mei-mei-t is csomagolhatnának, bundle :)

  • simirizsa
    #20224
    nem foggal gitározok lálálázok közbe dobolok 2 kézzel és közbe patogok a tánc szönyegen :D
  • EmThor
    #20223
    lol, bal kéz mikrofon, jobb kéz dobol, lábbal meg gitározol? :D
  • simirizsa
    #20222
    Remélem nem 27 ezer lesz akkor már inkább Rock Bandet veszek :D
  • EmThor
    #20221
    ja :) de viccet félretéve, nem tudom, ha majd megjelenik többet tudunk és letitsztázódik a helyzet!
  • Sund
    #20220
    akkor megint lehet várni a használt, koszos és gyűröttkártyás változatra. :)
  • EmThor
    #20219
    kérdeztem ük-ban lesz-e olcsóbb eye of judgment, aszongya nem O_O pedig 70$ az 70$ :) majd kiderül!
  • EmThor
    #20218
    nem, találtam, de kész:

    "this is the time for a man to put away his pride and say: this is fucking cute" :D
  • simirizsa
    #20217
    Én logikámat nehéz érteni eböl következöen a szavaimat is azaz a fogalmazásom :D
    Hát a SOT-ba naon sok vér van meg a T2T-be is csak amcsiba van :D
    WW-be viszont tényleg van vér de közel se enyi mondjuk szerintem az lett a legjobb rész és közel távol se ugyan az a kétt játék fényévnyi távolság van.
    Arra probáltam utalni h azokat a játékokat szeretem amine olyan fajta feladványok vanak mint a POP trilogába talláld ki merre kell menni és hogyan, vagy pl.: a SOT-ba volt a tükrös rész a 2. kardnál vagy amikor bolygóknál kellet variálni, vagy a WW-be menekülj Dahaka elöl de találd ki hogyan.
    Remélem érted nem akkor megprobálom elmagyarázni érthetöben :)
  • james69holden
    #20216
    macskák rulz

    tied?
  • EmThor
    #20215
    na ez kurvanagy :D

  • baggins
    #20214
    Nekem van egy eladó Motorstormom 5000 + pk-ért, ha kell valakinek.