89387
PlayStation3
  • Sund
    #20213
    Szóljatok ha van LAIR eladó! Köszi
  • tibitoth
    #20212
    hmm.. esakkor most mik a lehetosegek? am koszi a infot. probalkozzam a beallitasokban?
  • NEXUS6
    #20211
    Szerintem a TV adott bemenete nem tud valamilyen formátumú jelet fogadni.
    Pl nekem az 1080i-t. Ha a felbontásokat manuálisan beállitom a PS-en és a pipát kiszedem az 1080i mellöl, akkor az 1080p-t használja és azt már tudja fogadni a monitor is.
  • tibitoth
    #20210
    hellotok. tudna vki tanacsot adni? ps3 + ez a tvm van Sharp Aquos LC42XD1E. az a gondom h nemtuom megnezni a dvdket. ha berakom a gepbe es elinditom a tvn nem jelenik meg kep, csak fekete. a ps2 gammak is mennek csak a dvdkel van gon. valakinek van ien gondja v csak nekem? esetleg vki tanacsot tudna adni h mi le7a bibi? koszi.
  • DarkSector
    #20209
    Szófoszlányokat értek csak, de én értem, hogy te mire gondoltál, csak fel szerettem volna kelteni a figyelmedet, hogy a PoP az nem logikai játék...
    A PoP-ban nincsenek ilyen csatornaszerű pályák?
    Nincs vér?
    Nincsenek öldöklések?
    Na akkor csak 1 hajszál választja el ettől....
  • EmThor
    #20208
    japűn store-on fenn van a síelős játék, a go sport ski, vagy talán ott feel sport ski vagy ilyesmi a neve, locoroco-val egy árban, 800 yen-ért árulják
  • EmThor
    #20207
    ja akkor elnéztem aszittem csak egy változat van :)
  • Foxhound1980
    #20206
    Nagyon jó HAZE bemutató
  • Foxhound1980
    #20205
  • Foxhound1980
    #20204
    Elérkeztünk az októberhez, most már megindulnak a játékok, mentehetetlenül!
  • Foxhound1980
    #20203
    Az kaland ügyességi :)
  • Foxhound1980
    #20202
    Amúgy igen, kötelező. Örülök, hogy nem a Barker féle fantasyt eröltették hanem inkább a horror stilusára mentek rá a gémben.
  • Foxhound1980
    #20201
    Pokolkeltő, Kárhozat na azok a ledurvábbak.
  • Sund
    #20200
    a legjobb játék, amivel senki sem játszott
  • simirizsa
    #20199
    Ugy értetem h az olyan fajta logikai játékokat szeretem mint a POP
    magyarul nem pont Tetrist mondjuk azal is elvok :D Hát gondolom h nem ilyen barlangokba vagy nem is tom minek nevezem csatorna vagy nemtom mibe élnek emberek csinálnak valamit egyébknét Introductions lehet roszul irom magyaráz valamit meg van valami video mind1 nemtom az pontosan mit mond nem vok perfect angolbol olvasa el a könyvet az aki tudni akarja a storyt :D
  • baggins
    #20198
    C. Barker egy állat. Elég a Korbácsra gondolni, ott van benne a Gereblye, Uriel, a fattyak, iszonyú beteg fantáziája van a csókának. :) De nekünk - nekem - ez kell!
  • Attila8805
    #20197
    Magyarul is pls nem értem a poénot:D
  • Foxhound1980
    #20196
    :D
  • Sutekh
    #20195
    70 dollár a bundle pack, amit sehol sem láttam még elörendelhetö státuszban. Übernél a díszdobozos verzió szerepel, ami tartalmaz egy plusz lemezt, és álványt a kamerához. Én az olcsóbbat engedem meg magamnak.
  • Noitulover
    #20194
    nehogy újból "undying" sorsára juson barker alkotása ("Best game that no one played" award lol)
  • Foxhound1980
    #20193
    Pufi csávóka
  • Foxhound1980
    #20192
    8 alatt nem lesz szvsz.
  • EmThor
    #20191
    nem gondoltam volna, hogy ezt mondom ilyen hamar, de várom már a jericho review-t, kíváncsi vagyok milyen hosszú lett. demó túl könnyű, erős a mágia :S
  • EmThor
    #20190
    mondom h 70$, több helyen is megnéztem, hivatalos blogon is 69.99$ szal valami ITTHON nem kóser! :(
  • Foxhound1980
    #20189
    :D
  • DarkSector
    #20188
    A Story-t majd a full-ban..
    Mert ugye már az elején sem a játék elején vagyunk....
    Mert semmi bevezető nem volt..
    Amúgy meg mi az ő területük...?
    Honnan tudod, hogy ki kit támad meg...
  • DarkSector
    #20187
    Az aztán télleg logikai játék...
    Van olyan hogy tetrisz...
    Na ez a logikai játék..
    A PoP az akció-kaland...
  • Foxhound1980
    #20186
    4x kipörgettem már a demót, aztán letöröltem...nem akarom halál unalomig nyomni míg meg nem jelenik a stuff :D
  • Noitulover
    #20185
    70 dolcsiért adják a játékot, kártyákkal stb + a ps3 eye? valahogy gyanus az über ár tűnik valószerűbbnek
  • EmThor
    #20184
    übernél 26.900.- a 70$-os Eye of Judgment. kicsit utánaszámolok.

    60$-os game 17k a legtöbb helyen, tehát a 70$-os sem lehet több 19k-nál, max 20k és iszonyat nagy haszonnal adták el. de 27? lol?
  • EmThor
    #20183
    tologattam Jericho demót, itt voltak barátok is, tetszett nekik. végül is kezdek kibékülni vele, de a harc kicsit káosz, meg könnyű a csajjal, mikor megfagyasztod őket képletesen, hogy nem tudnak mozdulni
  • simirizsa
    #20182
    Egyébként imádom logikai játékokat pl.: a POP trilogiát
  • simirizsa
    #20181
    HS-el mert kurvára ne cseszesenek és föleg ne a családomat :D
  • baggins
    #20180
    Akkor mivel érdemes játszani? Logikai játékokkal, mert a kis bogyók és különféle alakzatok senkit sem bántanak? :D :D
  • simirizsa
    #20179
    Hát mivel alapjába véve béke szerető ember vok nem értetem mért megyünk és ölünk az tény h megtámadtak de mi a faszért járunk az ö területükön mondjuk nem értetem tul sokat amit halandzsáltak a storyrol :D
  • DarkSector
    #20178
    A demo-ban ne is várj semmi motívációt...
    Röviden, én annyit láttam eddig, hogy a csapatnak megölték a fővökét, és most a testükbe bújva bosszút állhatsz..
    Vagyis te csak egy szellem vagy, aki irányítani tudja a katonáit..
    A többit valszeg a full verzióban...
  • simirizsa
    #20177
    Nemtom nekem még mindig nem tetszik nem látom értelemét csak ölni kell nincs motivácio :D
  • DarkSector
    #20176
    Jah mind a 3 emberrel 1x végig kő nyomni ez az alap...
    Vót eszük a fejlesztőknek...
  • baggins
    #20175
    Ezt a Jericho demot képtelen vagyok megunni. Pedig lassan ezt is tudom, hol hány darab kőből áll a fal.
  • Foxhound1980
    #20174
    Jericho community