89387
PlayStation3
  • Olcsi2
    #20853
    Tok egyszeru... :) Ha 800,000 folott megy el az USAban boxra, akkor lesz trilogia (vagy akar dupla trilogia) es elobb utobb (inkabb utobb) kidobnak belole egy PS3-as verziot is. Azt is megmondom, mikor... Fel evvel azutan, hogy atlepi az eladott US PS3-asok szama az 5 milkot, azaz mondjuk olyan jovo ev vege fele. Ja, a PS3 verzioban lesz harom plusz misszio es tesznek bele egy A4-es csillagterkepet (frii gelekszi mep ekszklusziv to zö piesztri vörzson). Talan meg a neve is Mass Effect Galaxy Edition lesz.
  • Foxhound1980
    #20852
    Az a gáz sajna, hogy a PS3-nak jóval kevesebb memóból kell gazdálkodni. Sokat eszik az OS. 360-on meg a DVD kapacitás tűnik egyre végesebbnek.
  • Foxhound1980
    #20851
    AC problémák mind 2 oldalon.
  • Olcsi2
    #20850
    Ki nem sz@rja le a grafikat? Nekem a gameplay sokkal fontosabb es a Conan itt marha jol teljesit. Jo bossok, egy valag fegyver, valtozatos kombofejelsztes es hasznalat... A szutyok "intensz dragon bettölz" es a cukipofa, gyonyoru, de eleg repetitiv HS-t gameplay-ben lazan uti a Conan. Nem vilagmegvalto jatek, de akinek bejon a God of War, az imadni fogja, meg ha nem is egy kategoria.
  • Foxhound1980
    #20849
    Nex nagy KATT
    Project Offset shotok
  • tejföl
    #20848
    En a Ratchetet vartam mar nagyon es vegre egy demo van legalabb, ami nagyon jo. A stranglehold egy agyatlan lovolde, amiben tobb az ellenfel, mint a fold lakossaga. A Conan egy hitvany gagyi grafikailag, de van akinek bejon az is.
    Szoval csak ket het van a Ratchet megjeleneseig.
  • Foxhound1980
    #20847
    Friss Uncharted képek
    Nagyon meleg a cucc!
  • Foxhound1980
    #20846
    Valószinű másnak is beindult a fantáziája a Bioware felvásárlás hír hallatán.
    A válasz
  • EmThor
    #20845
    rachet nekem túl könnyűnek tűnt de aranyos, hogy pénzt kiadok-e érte még passz

    strangleholdot letöltöm, 2 hét még mire talán végre jön ps-re

    conan demó azért annyira nem rossz: pölö karakterek szájmozgása + a véreffektek + zene + csonkolás + néhány beszólás... és sajnos ennyi :(
  • Foxhound1980
    #20844
    Ha a LE verza nem vérgagyi figurával lenne tuti pre orderezném...Igy marad a sima.
  • NEXUS6
    #20843
    Dedúrva!!!;)))
  • Foxhound1980
    #20842
    8 Perc AC...OMFG!
    Teljes KO!
  • Foxhound1980
    #20841
    Ja, lehet. Majd kiderül. Elvileg triógiának szánták, hát a fene sem tudja ezután mi lesz a projektel.
  • NEXUS6
    #20840
    "When we asked about the ownership of the intellectual property, Microsoft confirmed that--unlike the Halo and Project Gotham Racing IPs, which are owned by Microsoft and not the respective developers--BioWare Corp. owns the Mass Effect IP."

    link

    Szal szerintem van esélye egy PS3-ra írt ME-nek.;)))
  • bayernmunich
    #20839
    hello
    nincs véletlenül valaki köztetek aki esetleg BAJA vagy KALOCSA környékén lakik és szeretne ps3-játékokat cserélni illetve van eladó használt játéka?
  • Foxhound1980
    #20838
    Nekem is egyből ez jutott eszembe :D. De asszem a Mass Effect jogai a MS-nál vannak...Sőt sztem ez biztos.
  • NEXUS6
    #20837
    Hát lehet, hogy jövőre jön a Mass Effect PS3-ra?
    ;)))

    Ahhoz képest, hogy év elején még mindenki a Sony-t féltette az exkluzívok elvesztése miatt az X360-nal szemben, jelenleg totálisan az ellenkezőjére változott a szitu.
    Ehhez vegyük, hogy a fél éve lebegtetett Falcon kódnevű update sem jelent igazi hardver revíziót, miközben a 40GB-os PS3 valszeg jelentős változásokat hoz (az előnyei valszeg inkább agyártó számára fontosak), akkor gyakorlatilag a Sony minden alapját megteremtette, hogy nagyobb sebességi fokozatba váltson.
  • Foxhound1980
    #20836
    Bioware-t megvette az EA...
  • Foxhound1980
    #20835
    Na faxa, holnap kipróbálom!
  • NEXUS6
    #20834
    "Jó játékhoz nem lehet elég hosszú demo-t csinálni" - ősi japán konzíciánus mondás!
    ;)))
  • SlickAdam
    #20833
    Conan az egy fos! Kb másfél perc után kiléptem belőle, de ez lehet az én hibám. A Ratchet viszont állat! Nagyban ülök a tv előtt, mondom véget érhetne már a videó bejátszás, aztán csak nézek, hogy mért nem mozdul Ratchet... Hopp! Ez már a játék!:D Egy nagy negatívum van a dologban, mégpedig az, hogy sajna ez a demó is rövidke lett!:(
  • Foxhound1980
    #20832
    Október 30-án érkezik a FW 2.0
  • Foxhound1980
    #20831
    Reggel installáltam a demókat, próbára már nem volt időm . Kipróbáltátok már őket?
  • Foxhound1980
    #20830
    Na be is tettem a cuccokat töltésbe. Recska 1.6 GB
  • EmThor
    #20829
    EmThor bácsi beszerzi az infót :)

    rachet-re fel :D
  • NEXUS6
    #20828
    Kúúúúl!;)
  • Foxhound1980
    #20827
    Faxa, thx!
  • EmThor
    #20826
    * Everyday Shooter full game ($9.99)
    * Ratchet and Clank demo (free)
    * Conan demo (free)
    * NHL 2K8 demo (free)
    * Uncharted behind the scenes video (free)
    * Folklore trailer (free)
    * Fallout 3 trailer (free)
    * Ratchet and Clank wallpaper (free)
    * Everyday Shooter wallpaper (free)
    * The Assassination of Jesse James movie trailer (free)
    * Spiderwick Chronicles movie trailer (free)
    * Walk Hard movie trailer (free)
  • Foxhound1980
    #20825
    Frissült az Eu Store de gyakorlatilag a Fallout 3 teaseren kívül más értékelhető doilgot nem mutat. Őőő.. több mint vicc :D
  • Foxhound1980
    #20824
    De.
  • DarkSector
    #20823
    Yahoo az nem pc-s változat???
  • Foxhound1980
    #20822
    Értem köszi. Épp ma volt egy 200000-re WU-om.
  • HAF Rigel
    #20821
    Figyi a mostani ps3 ami márc.23 vettem is úgyan azt tudja mint a 80gb . csak az Amerikaiban volt benne mind a 2 chip , ami a ps2 játékokhoz kellet . Olvass vissza 2 oldalt kb és ott valaki nagyon pontosan leírta hogy az ami ps3 ban benne volt egy ps2 graf és engin chip , Eus 60gb már nem, és most a Ami 80gbsbe sem teszik bele .
    Egyébként miért katasztrofa ez a Ps2 kopatibilitás ? Soha nem játszottam még a Ps3on Ps2 játékkal , és nem is fogok szerintem. Pedig van ps2 is.
    Ja egyébként az auchmanban 21900 a ps2 , ha az kell vegyél egyet.
  • Foxhound1980
    #20820
    Amelyik új PS3 gém önmagában, update nélkül támogatja a rezgést teljesen kompatibilis a JPN DS3-mal! Lehet rendelni!
  • Tekken5
    #20819
    De akkor ez mi?!

    A napokban hivatalosan is bemutatott 80 GB-os PlayStation 3 csonkább lesz az eddigi -- 20 és 60 GB-os -- változatoknál.
    Mint az ismert, az európában kapható PS3-ak nem tartalmazzák az úgynevezett Emotion Engine lapkát. A Sony ezzel a kedvezőtlen döntéssel igencsak lebutította a konzolt, minek köszönhetően jelentős mértékben lecsökkent a PlayStation 2 játékokkal való visszafelé kompatibilitás.
    A 80 GB-os PS3 esetében már nincs kivétel, mindegyik nagyobb merevlemezzel szerelt játékgépből kimarad az EE, így a hardveres emuláció gyakorlatilag teljesen megszűnt, helyette csupán a szoftveres megoldás maradt, ami természetesen messze nem olyan hatékony.
    Forrás: HardwareOC
  • Tekken5
    #20818
    Köszönöm :)
  • Rena11
    #20817
    http://www.pixmania.com/hu/hu/575653/art/samsung/syncmaster-223bw-5-ms-21.html#

    szerintetek ezt érdemes megvennem köszi a válaszokat
    A
  • item
    #20816
    Az utolsó update óta már komolyabb WU-t is kap a ps3 as kliens is, pl ez a 200000 széria... Ezt láthatóan lassaban pörgeti mint pl az 500000 vagy a 750000 szériát. Ha megnézed ott irja hogy épp min dolgozik. néha lekérhető az aktuális project adata is, persze ha már kitöltötték. A 200000 res szériáért általában több pont jár,monduk azokat picit tovább számolgatja. A Wu-k kiosztása automatikus ezt nem lehet befolyásolni a kliens automatikusan megkapja a neki megfelelő Wu-t.
  • Foxhound1980
    #20815
    Storera jön COD4 demo?
  • Foxhound1980
    #20814
    Yahoo behalt a COD4 demo alatt, fuck!