89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #20893
    Az Altair figura külön is megvásárolható az UBI shoban egyébként, borsos 30 fontért.
  • Foxhound1980
    #20892
    Limited Edition

    Tartalma: Díszdoboz, AC full gém, 30cm-es Altair akciófigura

  • Foxhound1980
    #20891
    Collector's Edition

    Tartalma: Fémdoboz, AC full game, sorszámozott hologram kártyák, comic book, art book, bónusz DVD.

  • Foxhound1980
    #20890
    Standard

  • Foxhound1980
    #20889
    Assassins Creed Experience Site
    Bexarás jó az oldal!
    Más, láttam majdnem makró, baromi nagyfelbontású képeket az Altair figuráról amit a LE verzához adnak. Annyire nem gáz mint aminek elösször tünt, szépen van festve csak a ruha nem anyag persze. Itt meg elég jó mérteben a figuráról kép, front meg back. 30cm-es egyébként.
  • Foxhound1980
    #20888
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sztem VR tér. Egyébként több idősikban fog játszódni, a gém kb 20%-a a jövőben lesz.
  • Foxhound1980
    #20887
    Ide mindkettővel!
  • Sund
    #20886
    :)
  • tejföl
    #20885
    Szerintem pihend ki magad, kisse zilaltnak tunsz, vagy csak eltevedtel.
  • tejföl
    #20884
    Neki meg jobban mint nekem, ha lehetseges. O aztan igazan fanatikus. Minden reszben felfejlesztette a fegyvereket a maximumra es a skill pontokat is levadaszta egy-ket kivetellel.
  • Papesz
    #20883
    Te érted a hozzászólásod középső mondatát?
  • Fido4life
    #20882
    -t+r
  • Fido4life
    #20881
    -t+r
  • Fido4life
    #20880
    szánalmas retardáltság ez a konzol hábotú.. thanks to microsoft nem hiszem hogy részese leszek ennek next gen konzol életnek (MIÉRT NEM TUDTAK OTT MARADNI A PC-NÉL ??? MIÉÉÉÉÉÉÉRT ?????)
  • EmThor
    #20879
    köszi szépen!

    gyereknek hogy tetszett a rachet ha szabad kérdezni?
  • tejföl
    #20878
    Velemenyem szerint a harmadik resz sikerult a legjobban. En azt mondanam vedd meg mindet, de ne hallgass ram, mert nekem szivem csucske ez a jatek. Be sem nagyon volt kapcsolva a gep egy honapja, ma viszont haromszor vegigvittem a demot. Elso latasra talan tenyleg gyerekesnek tunik, de ha figyelsz a koztes parbaszedekre hihetelenul poenos. A fegyverek teren kivancsi vagyok, hogy mit tudnak meg kitalalni a fejlesztok. Az meg valoban latszik, hogy a fiuk "almatlansagukban" nagyon ertenek a PS3 programozasahoz. Egyetlen negativ dolog a jatekkel kapcsolatban, hogy ertelemszeruen nem lesz iden Resistance 2.
  • EmThor
    #20877
    3 részre tervezik az AC-et, a 2 további rész későbbi korszakokban fog jáccódni
  • tejföl
    #20876
    Ertem. Egyebkent nem a jatek egeszet minositettem, csak a grafikajat, meg irtam is hogy van akinek bejon. Ha egyforma lenne az izlesunk, akkor elegendo lenne mindenki szamara egyetlen jatek. Szerencsere nem igy van.
  • baggins
    #20875
    Ja, nem a vége érdekel, csak maga az alaptéma, mert fura dolgok vannak a bemutatókban. :)
  • Sund
    #20874
    spoilerben légyszi a választ, augusztusban rendeltem elő, nem szeretném a finisben megtudni a végét. :) köszi
  • baggins
    #20873
    Te, ez az AC sztori nekem bűzlik, ahogy a videó is. Valami időutazós, vagy robotos cucc lesz ez? :D A videóban is vannak olyan jelenetek (képernyő "zizegés", a feliratok, stb.) ami egy modernebb stílura/történetre utal. Kiderült valami momentum, amiről nem hallottam?
  • cloud.strife
    #20872
    Durva, remélem nem fog szaggatni, mint a p.csa... :( :)
  • EmThor
    #20871
    EYE OF JUDGMENT ÉLŐ
    csak most nézze aki teheti
  • EmThor
    #20870
    hehe :) thx ^^

    hú baszki ezt még látnotok kell :)




    na jó még ezt is :P

  • Papesz
    #20869
    Az elsőt, a másodikat, a harmadikat és a negyediket.
  • EmThor
    #20868
    rachet és clank videóknál látszik azért hogy játékból felvett cucc, talán egy icipicit feltupírozva és előre letárolva, de nem rossz :)
  • EmThor
    #20867
    everyday shooter-t nem vette meg senki? csak 10$ és much fun :D
  • EmThor
    #20866
    kotaku.com, elvileg most vagy nemsokára élő eye of judgment online, aki teheti nézze
  • item
    #20865
    Ez de dúrva...
  • Foxhound1980
    #20864
    Én is dettó igy vagyok vele. nagyon odaver az engine de az csak a látvány. Mint játék abszolut hidegen hagy, sőt irritál :D
  • Foxhound1980
    #20863
    No comment
  • EmThor
    #20862
    apropó rachet demó, insomniac-od (resistance) srácok tudnak programozni ps-re, egy reccenés se, grafika nagyon szép, az árnyék is normális, nem az a zizegős, nem szaggat, nincs v-sync hiba és élvezetes a game..

    csak nekem olyan... hááát egy kicsit gyerekes, vagy nem is tudom. no de a lényeg, hogy még párszor végigjátszom és azért annyira nem rövid.

    diszkógömb rulez :] 12-14 óra játékidőt ígérnek, lesz űrhajóval röpködés, stb.

    előző részek közül melyiket érdemes beszerezni? (ps2-esre gondolok) thx
  • cloud.strife
    #20861
    Uhh, bocsi, hosszú lett.... :(
  • cloud.strife
    #20860
    Gyerekek!!!
    Menjetek a www.sonycentrum.hu-ra, keressétek meg a legszimpatikusabb Sony Centrum-ot, jelentkezzetek a PS3 Motorstorm versenyre.

    A játék menete:

    Selejtezők:
    2007. október 5- november 11 között az akcióban résztvevő SC-ok lehetőséget biztosítanak az üzletben megforduló fogyasztók részére, hogy résztvegyenek a Motorstorm (PS3) bajnokságban. A versenyben való indulás díjmentes, az abban való indulás egyedüli feltétele, hogy a vásárló kitölti a regisztrációs lapot. A vásárló tetszés szerint választott járművet vezethet a Coyote Rage pályán. A verseny 3 körös, a PS3 rögzíti az időeredményt, amelyet kereskedő rögzít a versenyző nevével, vagy azonosítójával (e-mail cím, telefonszám, stb.) együtt. Minden üzletből az üzletben a legjobb eredményt elért vásárlót visszahívjuk a elődöntőre. Ha bármilyen okból a nyertes nem tud részt venni, akkor automatikusan a soron következő legjobb eredményt elért játékos jogosult az elődöntőben való indulásra.

    Elődöntő
    2007. november 17-én 11.00-kor a selejtezőkben legjobb eredményt elért versenyzők immár online mérik össze tudásukat egymással két csoportban.
    A keleti csoportban résztvevő üzletek:
    Sony Centrum Szeged
    Sony Centrum Kecskemét
    Sony Centrum Eger
    Sony Centrum Soroksár
    Sony Centrum Belváros
    Sony Centrum Nagykörút
    Sony Centrum Árkád

    A nyugati csoportban résztvevő üzletek:
    Sony Centrum Pécs
    Sony Centrum Győr
    Sony Centrum Tatabánya
    Sony Centrum Törökbálint
    Sony Centrum Margit krt.
    Sony Centrum Westend

    A versenyzők három pályán indulnak, először a Tenderizer (3 körös verseny), majd a Mudpool (2 körös verseny), továbbá a Rock Hopper (2 körös verseny pályákon, tetszés szerint választott járművel. Minden versenyző az elért helyezésének megfelelő számú pontot kapja. (pl. 1.hely =1pont, 2.hely=2 pont…) A három versenyen elért összesített helyezés alapján a legjobb három versenyző (akik a legkevesebb pontot gyűjtötték) jut be a döntőbe mindkét csoportból. Amennyiben három forduló után döntetlenre áll a verseny, egy Sidewinder Gulch pályán újabb verseny dönti el a befutót.
    A verseny „helyszíne” a Motorstorm online részében az EU Univerzumon belül az EU lobbyban, egy zártkörű verseny, amelybe csak a „barátok” nevezhetnek. Ahhoz, hogy ez működhessen, a két csoportban résztvevő üzletek adják meg online id-jüket egymásnak, és vegyék fel egymást a „barátok” közé a PS3-mal legkésőbb az elődöntőt megelőző csütörtökig.

    Döntő
    Időpontja: 2007. december 1. 11.00 óra
    A verseny helyszíne u.a. mint az elődöntőben, de immár a hat továbbjutónak, illetve az ebben a körben résztvevő üzleteknek kell zártkörű versenyt szerveznie.
    A versenyzők három pályán indulnak: Dust Devil (2 kör), Grizzly (2 kör) és Rain God Mesa (2 kör, este), aki a három pályán a fentiek szerinti összesített eredményben első lesz, az a bajnokság nyertese. Amennyiben három forduló után döntetlenre áll a verseny, egy Sidewinder Gulch pályán újabb verseny dönti el a befutót.

    Nyeremény átadása: 2007. december 6-án az üzletben.

    Díjak:

    1. PS3 játékgép
    2. PSP játékgép
    3. 3 db PS3 szoftver (Heavenly Sword, Warhawk, Formula One Championship Edition)


    Jó versenyzést!!! :)
  • Olcsi2
    #20859
    Ne haragudj, semmi negativat nem irtam, ami ellened vagy a velemenyed ellen iranyulna, abszolut nem szemelyeskedes volt, szal ne is vedd annak. Egyszeruen leirtam a velemenyem a Tiedre reagalva, ennyi. Te is azt sz@rsz le amit akarsz meg en is, nana, hogy igy van. Az egyik a te velemenyed, a masik az enyem. A hangnem inkabb azt celozta, hogy reszemrol inkabb jatszok egy gyengebb grafikaju de elvezetes jatekmenetu gameval, mint egy agyonhypolt szutyokkal, ami gyonyoru, de ures es jatszhatatlan.
  • Foxhound1980
    #20858
    Ja egyébként a PC verza csúszik, az csak jövőre érkezik.
  • Foxhound1980
    #20857
    Nem hiszem. Szvsz ez a gém órára pontosan fog megjelenni
    Sőt asszem már aranyban van. DVD kapacitásról: Örülök, hogy a PS3 BD-t használ mert nem kell lemezeket cserélgetni de ha arról lenne szó semmilyen problémát nem okozna számomra. Memó hiány az gáz, sajnos az már tisztán programozás kérdése amihez idő kell, de ez látszik is a megjelenések tologatásából.
  • Olcsi2
    #20856
    Ennek az egesznek olyan magyarazom a bizonyitvanyom szaga van... lehet, hogy csuszas lesz? :) Bullshit szagu az egesz... A DVD kapacitas egy huszarvagassal megoldhato, leveszik a multinyelvet es lokalizalt verziokat nyomnak Europaba, oszt kesz. Annyi helyuk lesz, hogy meg irhatnak hozza 20 missziot. Szerintem inkabb az a helyzet, hogy sok meg a hiba es egyre fogy az ido... :)
  • Foxhound1980
    #20855
    Relax, szúúúúúszáááá
  • tejföl
    #20854
    Engedd mar meg, hogy azt szarjak le amit akarok. Nekem nem tetszik igy es pont. A jovoben kimelj meg a hozzaszolasaidtol vagy ird be emberi hangnemben. Kapisi?