89387
PlayStation3
  • baggins
    #20813
    Ez a Conan a japó tréler alapján nagyon gáz. :D
  • Foxhound1980
    #20812
    Ez a mastering beats ismerős nekem, sztem már láttam...
  • NEXUS6
    #20811
    Bocs kicsit túlreagáltam a dolgot, asszem!
  • EmThor
    #20810
    japán store kapott a héten 8 ps1-es gamét, meg jött conan videó
  • JohnnySmith
    #20809
    (europa,usa vagy jpn? vagy mindenhova egyszerre kerülnek fel? )
  • EmThor
    #20808
    ma ez várható, MÉG NEM A TELJES LISTA

    Lair Making ofs:
    Mastering the Beast - 11/10
    World in Chaos - 11/10

    Pixel Junk racer trailer - 11/10
  • narumon
    #20807
    Nekem csak egy 1650XT-m van de ez is sokszorosával számol mint amit a Core procik tudnak. Szóval azért többen is áldozhatnának a tudomány oltárán :)
  • Kratos86
    #20806
    Thx, Ratchetet már úgy is vártam!
  • Foxhound1980
    #20805
    Ratchet Conan elméletileg.
  • Kratos86
    #20804
    Hali!
    Nem tudjátok, hogy ma milyen demok fognak felkerülni Storera?
  • Ewergo
    #20803
    Picit paranoia néhány hsz-t rögtön fikázásnak venni! Már én is találtam jo játékot Ps3-ra. Pl. ami fenti videoban van.
    Csak tényt közöltem amit olvastam és szerintem logikus hogy miért is elég csak a 40G-s winyo.
  • Foxhound1980
    #20802
    Figy! Mi alapján ossza ki a munkaegységeket meg a pontokat? Van, hogy 350000-es meg van, hogy 200000-es egységet számol...
  • item
    #20801
    Igaz tényleg a GPU-k a legerősebbek, de ezt csak akkor érné meg ha valakinek crossfire módban menne 2 kártya.

    Azért kipróbálnám hogy pl egy 2400XT vagy 2600XT a stream procikkal mit alkotna ?? A 320 as 2900XT ről nem is szólva.
  • item
    #20800
    Igen a PC-k más csomagokat kapnak,de akkor is elég "gyatra" teljesítményt nyújtanak...

    Pl: 168TFLOP 176747 PC

    863TFLOP 34816 PS3

    A GPU-k valóban a legerősebbek,de sajna kevés van belőlük.
    Én is hajtottam csak egykis próba képpen az a baj hogy annyira leterheli a gpu-t hogy eléggé lelassul pla böngésző is meg az ablakkezelés.
  • tibitoth
    #20799
    hath ez a "HL apuka" nemsemmi :) ez teccik a legjobban: But I think it's harder to get it to the same standard as the 360 and PC versions", Newell said." lehet arra gondolt hogy nehez volt lebutitani :) ez mindig csak dumal ez a csako. ezvan, erre csinald, ezert szeded a $. ha meg nemtetszik akor meg foglalkozz massal.
  • Foxhound1980
    #20798
    Aki MGS4 miatt venne PS3-mat várjon, jön a Bundle!
    KATT
  • Foxhound1980
    #20797
    Orangebox nálam alap, mondjuk csak jövőre fér bele. Talán a legjobb game pack ami valaha napvilágot látott. HL2+EP1+EP2+Portal+Team Fortress. KZ2 az még egy év. :( Egyébként Nevellt nem tudom szidni, a PS3 HW egy szopás, sokkal könnyebben átjárható HW-t kellett volna a Sonynak fejleszteni.
  • NEXUS6
    #20796
    Eddig se lekesedtem a narancsdobozért, hát most majd jól nem veszem meg (gondolom ezt is jól egymagra optimalizálják), jó lesz nekem a KZ2-is!;)

    Ahogy katonáéknál mondják: a technikát nem szídni, hanem használni kell!;)))
  • Foxhound1980
    #20795
    HL apuka ismét beszólt!
  • tibitoth
    #20794
    akit erdekel es aki meg nemolvasta: http://games.kikizo.com/features/gt5_kazyamauchi_iv_oct07_p1.asp
    Gran Turismo 5: Kaz Yamauchi Interview
  • HAF Rigel
    #20793
    Megint vissza a témához, megint valaki megmondja ,hogy én akinek van nem tudok játszani rajta , mert ő hallotta meg olvasta , meg amúgy is nincs rajta warez és egyébként a portás mondta hogy nem lehet játszani rajta.

    Nem unalmas egy kicsit ,hogy gyözködtök hogy nem tudok rajta játszani , én meg csak úgy érzem hogy tudok rajta játszani , dvd nézni , képeket nézegetni. Én ezeket szoktam rajta csinálni , az esetek 90%ban JÁTSZANI SZOKTAM RAJTA.
  • Foxhound1980
    #20792
    :D
  • Foxhound1980
    #20791
    Hát akkor mi a rák lenne egy "Játékállomásnak" a fő feladata?
  • NEXUS6
    #20790
    Abszolút!;)))

    Csak mindíg beesik valaki és bejelenti, hogy hatalmas tévedésben élünk és feleslegesen játszunk nap 4-5 órát a gépen, mert valójában nincs is játék, meg ez a gép nem is arra való!

    ;)))

    (Ja és a Lair meg egy szar játék!)
  • NEXUS6
    #20789
    Gondolom az EISA-nak nincs játékkonzol kategóriája, és nem játékbuzik adnak díjakat, hanem hifi meg házimozi-buzik!
    Ennyi!

    Az hogy nagyon jó médiaközpont nem azt jelenti, hogy ez az elsődleges funkciója.

    De írj az EISA-nak és a kedvedért csinálnak játékkonzol díjat és akkor jövőre azt is megnyeri!;)))
  • Ewergo
    #20788
    Te ne kapd fel a vizet ez csak egy beszélgetés személyeskedés nélkül!! Ugye...?! :)
  • Ewergo
    #20787
    Ps3 már nem játék konzol, hanem médiacenter. Nem én találtam ki. Nem ebben a cikkben, elsöként a netröl letölhetöség tulajdonságát dijazták, majd a Linux használatát, a BR lehetöségét, és csak legutolso sorban ugy mint itt is a játék funkciot emlitik. Ez is magyarázhatja a sok gém megjelenés csuszásokat, vagy épp a megnem jelenéseket mert japóknak nem annyira fontos a játék mint a többi tulajdonsága.
    KATT
    KATT
  • Foxhound1980
    #20786
  • baggins
    #20785
    Mi jó kerül ma a Store-okra?
  • NEXUS6
    #20784
    Attyaúrísten, mámegint!;)

    Láttad a GORA-című filmet?
    Olyan vagy mint az a kis törpe, akit amúgy senki nem ismer, de negyedóránként bejön és azt mondja:
    Uram, egy tárgy közeledik!
    ;)))
  • HAF Rigel
    #20783
    Miből is látszik? egy kicsit bövebben leírnád a kedvemért ?
  • Ewergo
    #20782
    A nagyobb winyos ps3-sokat japánban használják ki tele tömve filmekkel. Mivel a játékoknak nincs szükségük még 30 Gigásra sem. Europában meg csak jáccsásra használják. Ami nem fö feladata a gépnek...ez már tisztán látszik.
  • narumon
    #20781
    Igazából a GPUk számolnak a leggyorsabban (ATI), de ezekből nagyon kevés van regisztrálva (pl én :)), szerintem a rossz kommunikáció miatt, mert szvsz nagyon sok embernek van otthon jó kis ati kártyája és mégis a sima cpuval számol... :o
  • baggins
    #20780
    Igen, csak az már ugye Wii-átirat lesz, magyarul sosem kapjuk meg azt a földbedöngölő látványt, amit vártunk. Esetleg a MH4...
    Egyébként megértem a CAPCOM-ot, végülis a MH Japánban lett óriási siker, itt mérsékelt volt az érdeklődés, ráadásul a Wii fényévekkel jobban fogy, de akkor is meglepő. Ráadásul valahogy a MH-t nem tudom a Wii irányításával elképzelni. Főleg a nehezebb részeket, a nagyobb dögöket, ahol aztán tényleg minden mozdulat számított és tizedmásodperceken múlott minden.
    Na mindegy, majd meglátjuk.
  • Olcsi2
    #20779
    Szerintem is csak azt varjak - jogosan-, hogy emelkedjen meg picit a user base... Bar gyanitom igazan PSre exkluzivkent visszaterni sosem fog, ezek a japo izlest kiszolgalo jatekok nagy valoszinuseggel megragadnak a Wii-nel is. Legfeljebb kesobb lesz beloluk PS verzio is, atnevezik mondjuk MH 3 Extreme-nek, oszt akkor az is fogy majd.
  • baggins
    #20778
    Itt a trailere...
    Nem is csúnya, csak a video minősége gyatra...ehhh, ezt elbuktuk. :(
  • Tutu12
    #20777
    Hajrá! Én a pc-t is ráugrasztottam a projektre,csak jóval lasabb,mint a ps3(de az is lehet,hogy nagyobb csomagokat kaphat?)..
  • item
    #20776
    Ja és most néztem jelenleg 1149 TFLOP a rendszer összkapacitása ebből a ps3-ak 885 TFLOP teljesítményt adnak!

  • item
    #20775
    Ahoz képest hogy a folding home stat szerint már itt tartunk :
    Date of last work unit 2007-10-10 22:16:16
    Grand Score 667940 score
    Work Unit Count 1874 WU

    kicsit levannak maradva szeptember 10 a listadátum...

    HUNGARIAN PS3 USERS Grand Score 606905
    Work Unit Count 1551 WU


  • Foxhound1980
    #20774
    35.-ek vagyunk a PS3 folding teamek között.