89387
PlayStation3
  • Pac007
    #20933
    a ps3 nem játszik le mkv kiterjesztésű fájlt :(. Ismereteim szerint jelenleg egy ilyen készülék van a Dvico Tvix 4100 és 5100 ami mellesleg lejátsza a xvid, divx, wmv, mgeg2, ts, avchd fájlokat is. A birtokomban van ilyen cucc, a ps3-at sajnos nem warez filmek lejátszására készítették.
  • item
    #20932
    Nektek is szaggatott ez a PS3 reklámvideó ??
  • Sund
    #20931
    elsőként regisztrálj egy magyar címet, mert oda küldik a blu ray filmet. másodikként megy egy US címet és egy UK címet, mert onnan lehet elérni a store-t. ha perverz vagy, akkor még egy japót is csinálsz.
  • Balli
    #20930
    marmint ugyertem, hogy a UK sotoret hasznaljatok Ti is ami alapbol bevan allitva, mintha regebben olvastam volna hogy vmi mas storerol erdemes toltogetni, de lehet hulyesegeket beszelek...:)
  • Balli
    #20929
    Vegre-vegre eljott a nap, megvan a PS3-mam, egy starter pack szemelyeben
    Most kezdtem nezegetni beallitgatni, addig is egy kerdes hogyan tudok toltogetni a storerol, mit kell beallitani?
  • EmThor
    #20928
    kérdés: tévét belőttem 1080p fogadásra, display menüben be van pipálva: 576p, 720p, 1080i, 1080p.

    kérdés az, hogy ha van egy 1080i maxos demo, akkor azt 1080i-ben fogja kirakni, vagy 720p-re visszadobja?

    nézegettem demóim közt, jericho 1080p volt, rachet 720p, 1080i-set nem leltem :(

    köszi
  • EmThor
    #20927
    nem, csak mp4
  • Foxhound1980
    #20926
    Nem rossz csak túl hosszú.
  • Super DANTE
    #20925
    Az új PS3 reklámkampány első darabja!
  • Smuge
    #20924
    Valaki megdobna egy US beregisztrálhato cimmel?
  • Kemuri
    #20923
    Sziaszok
    Érdekelne, hogy a Ps3 megbírkózik e a 720p, 1080p BluRay x264 és társai ripekkel, ezek ugye általában mkv kiterjesztésűek illetve wma de az microsoft szabvány. Továbbá ha valakinek van bővebb tapasztalata ezekkel a dolgokkal kapcsolatban ne fogja vissza magát mert nagyon érdekel a dolog. előre is köszi a segítséget.
  • Foxhound1980
    #20922
    Számodra más előny nincs, de egyébként úgy tudom, hogy a hőtermelés sem olyan sokkal kevesebb, mint ahogy ez a dolog kezelve van.
  • Balli
    #20921
    A 65-os poci csak annyival jobb a mostanitol, hogy nem melegszik annyira vagy van mas elonye is?
  • Foxhound1980
    #20920
    Egyelőre nincs szó 80GB-os modellről az EU-ban, továbbá semmiylen infó nincs arról, hogy a 40GB után mi jön.
  • Foxhound1980
    #20919
    Ja, egyelőre igy áll a dolog. Ez van...
    Viszont Fallout 3 tuti jön PS3-ra is.
  • Balli
    #20918
    Azt hiszem nem varok tovabb s veszek meg a napokban egy Startert en is 131-ert. A japoknal megjelent hasonlo modellre varnek, +65-os prockora de ilyen max csak jovore lesz itt...
    Az uberben meg hasonlo helyeken ugyanannyiba kerul mint 576-ban, ugyhogy azt hiszem akkor mar az utobbiban veszem meg. Vagy esetleg tudtok olcsobban, vagy varhato hogy meg csokkentenek arat uber fele boltocskakban?
    A felvato 80GB-os modell is butitva lesz: kevesebb USB+nem kompatibilis PS2-vel+memkartya olvaso hianya?
  • Foxhound1980
    #20917
    COD4 nagyon durva lesz...
  • item
    #20916
  • EmThor
    #20915
    én csak ritkán jáccok tévén, de a half life episode 2 + a stranglehold esélyes

    ja meg szedtem le a héten 3d-s filmet, van szemüvegem is hozzá (persze fordítva ragasztották össze, CKM :) és nagyon flash volt
  • item
    #20914
    Én is alapból lcd-n tv-n nyomom, aztán lehet váltani a pc ,ps , TV , DVD, között :)
  • EmThor
    #20913
    pc-t kikötöttem tévére, cod 4 bekapcsol éééés ... jó! hangulatos meg ilyesmi, hangulat ezerrel.
  • Sund
    #20912
    hát gyerekek ez a Conan nem egy HS az biztos. :) Elnéztem az arc kidolgozásának minőségét, aztán levágtam egy-két fejet, úgyhogy végül is tetszett. De megvenni nem venném meg.
  • EmThor
    #20911
    google

    google: how to make japanese account

    letöltöd és felfrissíti magát, közbe ne kapcsold ki
  • Smuge
    #20910
    Lenne 1-2 kérdésem : tudnátok adni címeket EU , USA , JPN store regisztráciohoz ? FW frissitéseket lehet onnan is elérni , vagy csak külön le kell tölteni netröl aztán egy irt dvd-n keresztül feltölteni a gépre? Vagy hogy megy ez? Ha valaki leirná ezeket megköszönném!
  • EmThor
    #20909
    nem, szerintem kevés
  • baggins
    #20908
    Nem mondod! Oké, a MH3 után a másik legjobban várt játék is átteleportált más platformokra. Most már csak azért izgulok, hogy megjelenés előtt egy nappal az EOJ-re nehogy bejelentsék, hogy "Bocs, nagyérdemű, de titokban csak kekszbokszra fejlesztettük a játékot..."...
  • Foxhound1980
    #20907
    Simával.
  • Foxhound1980
    #20906
    Sokallod?
  • Foxhound1980
    #20905
    Project Offset PC/X360. Köszi...
  • EmThor
    #20904
    8.0? hát bekaphatják
  • HAF Rigel
    #20903
    Igen úgy ünik hamar megjött, jó ára van . Aki eddig gondolkodott rajta most vehet , viszont a 131 starter pach sem rosz vétel , mert + 2 játék áráért kapod meg a nagyobb gépet.
    De ez a 40gb változat még nem dualshoc 3 al van hanem sinaxisal úgye ?
  • tomy8614
    #20902
    http://www.uberkonzol.hu/index.php?data[mid]=2&data[id]=930
  • tomy8614
    #20901
    Aki még nem vett gépet:
    http://www.uberkonzol.hu/index.php?data[mid]=2&data[id]=930

    Ez hamar ideért :)
  • SlickAdam
    #20900
    Eye Of Judgement IGN Review
  • Foxhound1980
    #20899
    Na faxa! Grat! Jó lesz az!
  • Sund
    #20898
    én meg beújítottam a lair-t. most fény derül az igazságra, hogy imádom vagy utálom. :) kicsit izgulok.
  • Foxhound1980
    #20897
    Épp most toltam végig a Recska demót. Egyelőre elvok ájúlva :D Nagggyon durván néz ki a cucc. A gémpléj is tettszik, PSP-n pedig nem tetszett a legutóbbi rész.
  • Lizardman
    #20896
    "Conan-t is kipróbáltam, nincs rossz graf benne de nem a legjobb. Ami nem tetszett benne hogy a kameranézetet nem lehet változtatni."

    a kameranézet engem is nagyon zavart, föleg amikor "magam felé futok", és csak mikor megállok akkor veszem észre, hogy vagy 10-en állnak elöttem... Elég idegesítő tud lenni...
  • item
    #20895
    Üdvözlet az uraknak!

    Ratchet and Clank demo-t kipróbáltam elég jó,nekem tetszik bár nemhiszem hogy megvenném de jó vele ökörködni.

    Conan-t is kipróbáltam, nincs rossz graf benne de nem a legjobb. Ami nem tetszett benne hogy a kameranézetet nem lehet változtatni.
  • HAF Rigel
    #20894
    Napok óta esténként a Dirtel játszom. Iszonyatosan bejött a játék. Nem tudom volt e Pcn vagy konzolon ilyen rally szimulátor. Az hogy végre úgy érzed nem csak egy sik terepen mész , az auto ide oda dobálódik az uton, és a magasság érzet az iszonyat , mikor megyek fel egy hegyre , vagy le onnan. Én tényleg csak ajánlani tudom minden rally játékot kedvelőnek.

    nexus kolléga hol tart a GRAW2 ben , mert láttam valamelyik nap este azt nyomtad.