89387
PlayStation3
  • baggins
    #21013
    Viszont van egy nagyon nagy pozitívuma: a FF7 óta nem volt annyi titok egy játékban, mint ebben. :) A 100 szintes földalatti labirintus pl. csak egy hónapomba került.
  • Noitulover
    #21012
    talán mert a főszereplő nem valami laza/beteglelekű csávó kibasz nagy karddal hanem egy volt idéző aki ilyen girl poweres énekes karriert futbe XD
  • Noitulover
    #21011
    nem igazán , a ff x re hasonlit de sokkal gyengébb ilyen értelemben , garfika gyakorlatilag ugyan az , új harc rendszer (dress spheres , csata közben is lehet kasztot váltani , de nincsenek limit breakek , és csak a 3 csaj játszható) ami miatt erősen charlie angyalaisra sikerült , a történet nem nagy eresztés inkább csak elvarja a régi szálakat a ffx storyban
    vég eredményben nem mondanám hogy rossz de más ff hez képest sokkal gyengébbre kell számítani , ff x-et inkább ajánlanám (mm ben már vagy féléve 2500 egyébként , tescoban meg mintha 1000ért láttam volna XD)
  • baggins
    #21010
    PS3-on is fut, de PS2 game. Az EA-ra egyáltalán nem hasonlít, max. abban, hogy rpg. Egyébként a Final Fantasy X egyenesági folytatása, a legtöbben hánynak tőle, nekem nagyon bejött.
  • Sund
    #21009
    ja és ez az akció rajta van a weben vhol?
  • Noitulover
    #21008
    Eladó: Heavenly Sword , Ninja gaiden sigma , Motorstorm (jpn)
    Email: [email protected]
  • Sund
    #21007
    ez a ff x-2 milyen játék? Hasonlít az Enchanted Arms-ra? Ps3-on hasít? (bocs a láma kérdésért.)
  • Foxhound1980
    #21006
    Sok a 27. 60 font kinnt a cucc az kb 22k, 24k-ban itthon meg kellene állnia de itt minden ilyen árkülömbözettel megy szóval én nem vagyok kiakadva. Sokkal olcsóbb kintröl venni a cuccokat postaköltséggel mint itthon bemenni egy boltba.
  • EmThor
    #21005
    wwe vs war 2008 demo tuti jön a héten, pes 2008 jó lenne, 20.-a meg gt5
  • Foxhound1980
    #21004
    Holnap reggel kilenckor jár le a Capcom visszaszámlálás.
  • EmThor
    #21003
    lost planet az esélyes :) bár ki tudja, esetleg lost planet 2 multiplatform...

    the godfather limited edition fémdoboz? hát passz képről nem annak tűni, de ha ez van ráírva, csak ez az 1 van :D

    ja és eye of judgment meg még mindig 27 itthon, csak én vagyok felháborodva?
  • Foxhound1980
    #21002
    Meglepődnék ha exklúziv cím lenne, max timed ex. Pff...
  • Foxhound1980
    #21001
    Godfather Limited megvan. Gyönyörű Steelbook kiadás extra lemezzel.
  • EmThor
    #21000
    take :)

    naszóval, army of two lesz még érdekes.

    ja heavenly swordot még mindig nem toltam le :)
    királyt 2x gond nélkül meggyepáltam, többit még nem tudom kérlek ne lőjétek le, köszi

    apropó, tgnap DVD+R halálbiztost beraktam gépbe, hát adott pár fura hangot a meghajtó, de se karc se semmi nem volt, gond nélkül lejátszotta aztán, más lemezzel nem volt ilyen még, de nem para csak fura
  • EmThor
    #20999
    mondom ps3 tulajok fognak örülni :)
  • Foxhound1980
    #20998
    PSP-s Resire tippelek vagy Lost Planet 2.
  • EmThor
    #20997
    én szóltam :)

    na hétvégén akció 576-ban, 10.20-10.31-ig, ps2-re:
    god of war 1: 2915 forint
    the godfather limited edition: 2515 forint
    ff x-2: 2515 forint

    godfather-t megfontolom :)
    ehónapban, jericho letöltős, rachet tetszik, de ugrabugra, hááát nem hiszem, lair-t remélem 1-2 héten belül meglesz, folklore passz, eye of judgment meg majd 70$-ért és szintén talán.

    novemberre assa + uncharted. utóbbiban kicsit fura a víz meg para a v-sync :S
  • Foxhound1980
    #20996
    Én ami gameplay videót(720p) láttam a K&L-ről maximálisan meggyőzött. Ott egy dolog ami nem oké (már ha tényleg nem) az pedig a találat indikátor hiánya de ezt direkt nem tették bele a fejlesztők. A grafika meg olyan amilyen, csodát nem lehet várni a több éves módositott Glacier motortól, középszerü de erre meg azt mondom ha valaki a grafika miatt játszik hát meg is érdemli. Évek óta vártam egy olyan desginra, koncepcióra mint a K&L.
  • Foxhound1980
    #20995
    Jah, kb mint a Lairben
  • EmThor
    #20994
    ja meg capcom kíváncsi vok mit jelent be a héten aminek "nagyon örülni fogunk"

    meg a g4tv is anno ígért valami nagy bejelentést, de így jártak :)
  • EmThor
    #20993
    folklore-t tuti viszik majd, nekem az nem tetszett, hogy olyan ki kör alakú "arénákban" kell játszani, de ennek már adtam hangot...

    naszóval: kane&lynch-ről lehet lebeszéllek, 576-ban is most olvastam, hogy szar a célzás, meg a grafika :S
  • Foxhound1980
    #20992
    Kijött a Folklore, Übinél már van. 15k. Veszi vki?
  • Foxhound1980
    #20991
    Most pl nem tudnék leülni elé. Mostanában ölési kényszerem van...
    Jericho, Manhunt2, Kane & Lynch

    Ja de egyébként a Recska demó annyira bejött, hogy beszerzem. (hát ezt sem gondoltam volna )
  • Foxhound1980
    #20990
    Sokan egyébként nem tudtak mint kezdeni a SOTC-vel, szép a graf, lovagol a kis pöcs, vannak benne kőóriások oszt ennyi. Mi ebben a jó?! :D
    Egyébként hangulat kell hozzá. Nekem is volt olyan ha úgy ültem le elé, hogy nem volt szikra akkor pár perc múlva vettem is ki a gépből. Megvolt nekem is de eladtam annó, viszonylag jó áron.
  • Foxhound1980
    #20989
    Ennek a játéknak érzék kell a befogadására. Ha ez nincs meg nem tudja az alany átérezni, átélni. Abszolut réteg cucc. Az ember lelkére hat. Játéktörténelem egyik legcsodálatosabb alkotása. Ha jellemeznem kellene a játékot azt mondanám rá olyan mint egy festmény, és ebben szerintem benne is van minden.
  • Sund
    #20988
    én megvettem, de valahogy nem az én világom volt, nem is jött be, eladtam gyorsan. de az tutti, hogy a hangulata egészen különleges. bárcsak minél több ilyen korszak és formabontó játék jönne ki. A tokja is gyönyörű.
  • EmThor
    #20987
    köszönet mindenkinek :)

    hát 15 perc után annyi jött le hogy nagyon hangulatos, meg "hűbazmegmekkora" :) hát grafika nem az a húha, de felskálázva picit jobb, 16:9 mód pozitív, ps2-es game-ek egyébként 16:9-ben így is produkálnak fekete vonalat alul felül, de hát ez van.

    ladiknak megvan a conan full majd meg kell kérdezni milyen :)

    az az only japán horror-novella game, az imbkisutu vagy mi, szal 900 megás demója a japán store-ról tölthető!
  • Rinike
    #20986
    Ps3 viszi a dual layer lemezeket?

    Eladó: Enchanted Arms Special Edition
    Def Jam: ICON
    Resistance: Fall Of Men
    Email: [email protected]
  • baggins
    #20985
    Az. Életem egyik legnagyobb játéka. Ez az egyik olyan game, amire sztem csak az mondja, hogy rossz, aki alapozatlan ellenvéleménnyel próbál kiríni a többiek közül. Érdekes, PS3-on a Progressiv Scan és az elmosás ellenére sem lett szebb - lehet egyáltalán fokozni a PS2-es látványt? Remélem nextgen folytatás lesz belőle. :)
  • cloud.strife
    #20984
    Nekem még az ICO volt meg ilyen szép díszdobozos verzióba, na az is egy csoda... :)
  • zsalesz
    #20983
    Kedvenc játékom volt ps2-ön! Ps3-on nyomod? Gondolom gyönyörű?!
  • Foxhound1980
    #20982
    A gém egyébként egy csoda.
  • Foxhound1980
    #20981
    Na látom ma jó napod volt :D Grat
  • EmThor
    #20980
  • NEXUS6
    #20979
    Elmegy, annyira nem vészes. Folyamatosan jönnek a frissítések és azért gyorsulgatott a dolog.
  • james69holden
    #20978
    hogy éri meg USA-ból PS3-at venni?
    ebayt néztem, de pk-val ill. vámmal együtt többre jött ki mintha itthon venném...
  • Sund
    #20977
    na és milyen a ps3-at használni pc helyett? javult valamit a helyzet?
  • NEXUS6
    #20976
    Általában régiófüggetlenek a játékok, de nem biztos, hogy a jövőben is mindegyik az marad. A BD/DVD lemezekkel viszont már gondok lehetnek!!!
  • NEXUS6
    #20975
    - PS3 Lemez megformáz (kiválaszthatod, hogy a PS3-nak hagysz 10GB-ot vagy a Linuxnak)
    - Linux telepítő letöltése kiírása egy DVD/CD lemezre
    - Otheros.bld letölt felmásol egy pendrive-ra PS3/otheros könyvtárba
    - Telepítő lemez berakása PS3-ba
    - A System Settings alatt az Install Other Os opció kiválasztása
    - A System Settings alatt Default System opciónál Game OS helyett OtherOS kiválasztása. reboot
    - Linux Boot/telepítő elindul, opciók állítgatása, telepítés kb 3 óra
    - Újraindít. Örül!;)

    LINK1
    LINK2
  • benco7
    #20974
    Értem,de super!
    Attila8805 és NEXUS6!
    Köszönöm szépen!
    HDTV-n szeretnék játszani, akkor igy simán megy?
    ÉS az uj ps3-as játékok azok régiófüggetlenek?
    Tehát más akkor nem kell hozzá ugye?

    ÜDv