89387
PlayStation3
  • item
    #21053
  • item
    #21052
    Grat a géphez, üdv a klubban!
  • item
    #21051
    Ez egész jól néz ki!
  • Sund
    #21050
    privi ment.
  • Smuge
    #21049
    Irtam neki pár napja , de nem válaszol
  • dante3
    #21048
    #21008
  • Smuge
    #21047
    Heavenly Sword van valakinek eladósorban ?
  • HAF Rigel
    #21046
    Ha teheted fénképezd körbe a gépet, szeretném látni miben változott.
  • Elveon
    #21045
    Bionic Commando képek!
  • Papesz
    #21044
    Küldesz nekem is egyet?
  • haarmaan
    #21043
    Privi ment
  • Balli
    #21042
    Hol szereztel 90-ert PS3-at?
  • JohnnySmith
    #21041
    Virtua Tennis 3 érdekelne (pontosabban barátnőmet, nagyon tetszett neki a demo) akinek megvan és eladná az írjon:)
  • haarmaan
    #21040
    Ma vettem 90000ft-ért egy új 40GB-os PS3-at.A lakozás nem olyan fényes mint a 60GB-os modellen de sajnos ugyanolyan sérülékeny,kényes,könyen karcolodó.A csomag annyibban különbözik a 60GB-os tol hogy nincs ethernet- kábel benne.A menüje megegyezik a 60GB-os modellével dacára annak hogy nem viszi a PS2-es lemezeket, tehát a menüben ugyanúgy bealíthatod hogy skálázza fel a PS2-es játékokat. Szerintem erre lesz megoldás később(store-rol fizetős letölthető emu vagy valami hasonló),ha ez valakinek fontos lenne. Én inkább a különbözetből vennék egy PS2-öt.A hdd-t kicserélem egy 160GB-os ra a cserét kb 14000ft-bol megúszom (a 60GB-ost is lecserélném mert szerintem még az is kevés).
  • Smuge
    #21039
    Lair már megjelent europában?
  • baggins
    #21038
    Ez így van. A SOTC láttán anno először körbecsókoltam mindenkit, most meg odáig jutottam, hogy fanyalgok. Nagy marha vagyok. :D
  • baggins
    #21037
    Kicsit drágábban tudok.
    Egyébként a X-2 sem real time, de pörgősebb, mint a X-ben.
    A 13-ra meg felesleges várni, a szemetek úgyis átteszik másik platformokra, legalábbis a MH3 után nem várok sok jót. :(
  • Nexxuss
    #21036
    szerintem nem lett szebb:D:D:D LCD-n:P Bár mondjuk az is igaz, hogy ezt a qrva nextgent azonnal megszoktuk és minden más rusnya:P
  • SlickAdam
    #21035
    Eladó gamék:

    Motorstorm (ps3) - 6000
    Splinter Cell (ps2) - 1000
    Silent Hill 2 (platinum) (ps2) - 2000
    The Warriors (ps2) - 3000
    Final Fantasy X-2 (ps2) - 2000
    XIII (platinum) (ps2) - 2000
    Parasite Eve 2 (ps1) - 2000
  • Sund
    #21034
    Az 576 honlapjára szerintem egy 12 éves gyerek írja a termékek ismertetőjét.

    COD4

    A game fenomenális élményt nyújt. Mindenki, aki szereti a CoD szériákat, az ettől a résztől is hanyatt dobja magát. A játék, most nem a 2. világháborúban fog játszódni, hanem a modern időben. Nagyon sok újítások találhatók benne, de nem kell aggódni, mivel a régi jó kis elemek is megtalálhatók benne. Az elődjeiben a megszokott 2. világháborús eseményeken kellett végignyomulni, vagy is a nácikat visszaverni. Azonban most a közel-keleti összetűzések helyszínén kell megmutatnunk, hogy mire vagyunk képesek. A játékban jó kis lehetőségeink lesznek, hogy egyéb járművekbe is beszállhassunk, mivel a modern kórban történik az esemény, találkozni is fogunk olyan járművekkel is, mint a merci. Egy szó, mint száz, lesz ám benne újdonság.

  • Sund
    #21033
    ja és mikor jön a FF XIII ps3-ra? 2010? :))) Sehol semmi hír róla...
  • Sund
    #21032
    Köszönöm, megfogadom a tanácsotokat. A real-time harcrendszer amúgy sem volt túl vonzó nekem. Viszont felvetődik a kérdés: hol találok én 2500-ért FF X-et? :))))
  • Balli
    #21031
    De jo most vehetk ujat:(
    Az accessoriesben is megjelent a beallitasok alatt, en ott kerestem miutan rakotottem az USB-re, de nem talaltam mint plusz opciot.
    Probaltam a Motorstormal de az sem eszlelte, bar az is lehet hogy az a jatek nem tamogatja..
  • baggins
    #21030
    Na jó, helyesbítek: nem SOKKAL lett szebb :)
  • SlickAdam
    #21029
    Na meghozta a futár a Folklore & NBA 2K8 kombómat, estefele majd eleresztek egy gyors tesztet róluk!
  • JohnnySmith
    #21028
    Egyből felismerte. Mondjuk nekem Logitech Driving Force PRO-m van.
  • Jinchuu
    #21027
    Ez a célkövető funciója, ha rálövöd egy ellenségre akkor utána az összes kilött lövés oda fog menni, hatásos dolog. :)
  • dante3
    #21026
    Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e Fatal Frame 4. PS3-ra! Amit azzal a játékkal kihoztak a ps2-ből, hát nem nagyon lehet űberelni! sztem
  • Balli
    #21025
    kozben eszembe jutott mas is:
    Aki kormanyt hasznal es rakototte UBS-re annak egybol felismerte a PS3, vagy allitgatni kellett valamit. Egy Thrustmaster Forc.feedback kormanyt probaltam csatlakoztatni, de nem sikerult...
  • Nexxuss
    #21024
    hát mivelé LCD-nnézed:P
  • Balli
    #21023
    A Resistanceban a masodik fegyvernek amit megkaptam (a kezdo szornyeknek is ilyen van) van egy olyan masodlagos funkcioja hogy kilo egy kis gombot+lezer jon ki a fegyverbol. Ez a funkcio mire jo? nem tudtam rajonni..
  • Jinchuu
    #21022
    Nállam biztos vétel, remélem lehet majd HS-re cserélni. :)
    Másik ami need azaz Uncharted, de jönnek még gamek amik érdekelnek. :)
  • NEXUS6
    #21021
    A R&C demo nekem is nagyon teccett. Néha jók ezek a kis ugribugrik.;)))
    Teljes árat nem adot ki érte, de ha karácsonyra lemegy az ára, vagy valami megunt játék helyett cserének jó lesz!;)
  • Jinchuu
    #21020
    Nekem hétvégén már meglesz, megy rá egy Lair csere, aztán tolom is be a gépbe. :) A demo bejött, a hangulat nagyon ott volt és a történet is érdekel.
    Hétvégén nyomtam én is Ratchet demo-t, hát az vmi isteni lett, mondjuk én alapból imádom a platform gamekat, de itt letettem a hajam és ahogy most nemrég megnéztem egy video-review-et hát nem sokat láttunk belőle, iszonyat sok világ van benne és kis rejtett dolog, azthiszem egyből beszerzem majd. :) Kérdés hogy érdemes-e várni az eu verzióra mert ha jól tudom az csak novemberben 10.-én jön vagy jó az usa is mert az már okt. 30-án itt lesz.
  • baggins
    #21019
    Annak ellenére, hogy a FFX-2-t is jó játéknak tartom, egyetértek Noituloverrel, hogy inkább a FFX-et szerezd be.
  • EmThor
    #21018
    auchanokba jó a ps2 választék? teljesen kimaradtak a ps2-es címek, lassan pótolni kéne őket :D
  • HAF Rigel
    #21017
    tegnap néztem az auchan újságot p3 109ezer , persze a 40gb változat . És oda van írva hogy ps2 és ps1 kompatibilis , fogtam az agyam egy picit.
  • Olcsi2
    #21016
    hogy a kartyad jo-e, azt probald ki fizeteskor... a videogamesplus ugy altalaban az egyik legjobb import site, a srac bazira megbizhato es a csomagod atlagban 3-4 (!) nap alatt a rendeles leadastol megjon.
  • Sund
    #21015
    Jóvan gyerekek kedvet csináltatok nekem egy kis vásárláshoz, ma bevetem magam a pólus MM-be és körbeszaglászok FF ügyben. Kéne valami a LAIR mellé.
  • feki25
    #21014
    Sziasztok!

    Kérdezném, hogy valaki innen vásárolt már a videogamesplus.ca oldalról?Két kérdés merült fel, mert innen szeretném megrendelni a EoJ game-t.Ahogy számoltam innen 16k-ból kijönne!(90 dodó 180ft-al számoltam)
    1. Magyarországra szállítanak-e?
    1. Egyszer használatos virtuális mastercard kártyával lehet-e fizetni?

    Előre is kössz a választ!