89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #21373
    Ja sztem is ez vmi nagyon korai build. Majd meg kell nézni mit mutat a GT4 Proluge, aztán meg a full.
  • NEXUS6
    #21372
    De cuki!;)

    Női csapat nincs benne?
    Mondjuk akkora dudákkal, mint a Dead or Aliveban a csajsziknak.
  • Attila8805
    #21371
    Az nem gáz ha nem 5.1 csak vmi hang jöjjön ki belőle:D
    Szóval lehet.
    Ez volt a lényeg.
  • NEXUS6
    #21370
    Sajna csak 2 csatornás sztereóra tudod az ilyet használni. Az 5.1 csatornát az optikai kimeneten, a 7.1-et meg a HDMI-n tudod kivezetni, szal kéne neked valszeg egy erősítő, vagy valami dekóder.
  • NEXUS6
    #21369
    Teljesen igazad van a hibákat, hiányosságokat illetően, de miután végignyomtam az összes kocsival (tényleg hogy lehet a többit unlockolni!;))) elővettem a GTHD-t.

    Pár napja még az volt a zisten grafikailag, meg mindenhogy. És hát most utólag a kocsik nagyon számítógép grafika szerűek, a környezet detó, az autók mozgása meg egyszerűen nevetséges. (És tegyük hozzá, hogy van olyan progi ami elég jó pontokat kapott és hasonlóan mozog).

    Ezekben a GT5P demo fényévekkel lépett előre a GTHD-hoz képest!

    Nekem az az érzésem, hogy pl. azért nem lehet a kamerát belső nézetben mozgatni, mert a tükrök képeit nem tudnák rendesen legenerálni, az ilyen általában eszméletlen erőforrást elvisz. Mondjuk jobbra balra azért ki lehetne nézni.
    Szerintem ez egy éppen játszható állapotban levő pre-pre alfa verzió, csak azért adták ki, mert a PGR4 itt a közelben és kell egy kis show a népnek to keep the faith!

    Nálam bejött!;)
  • Sund
    #21368
    a másik meg, hogy a FF X-2 ben meg nincsen tutorial. :( Elveszve érzem magam. Több bajom egyelőre nincs.
  • Attila8805
    #21367
    Ezzel
    a hangcuccal lehetne használni a ps3-mat?
  • Foxhound1980
    #21366
    only jpn.
  • Sund
    #21365
    Gyerekek ne izélkedjetek már, mégis hogyan tudjátok finomhangolni az autót a GT5-ben? Nekem végig krikszkrakszok vannak....options-ben sehol sincs nyelvválasztás.
  • Foxhound1980
    #21364
    Ügyes
  • SlickAdam
    #21363
    Nini, mik elő nem fordulnak! NBA 2K8 ma délután:

  • HAF Rigel
    #21362
    Megcsináltam a Japo reget jön lefelé a Gt5
  • EmThor
    #21361
    gt5-ben elso inditasnal nem toltott semmit, most meg egy visszajatszasnal nem ugy ment az autom ahogy en, szoval en elso lettem, de a visszajatszas 2. koreben kicsuszott a verdam. apropo nem tudja valaki hogy a ket lelakatolt autot hogy lehet jatszhatova varazsolni? nem ugy volt hogy 6 auto meg 1 palya? suzukai palya nem rossz, de az uj fuji speedway jobban tetszik, legjobb F1-es palya szerintem spa utan
  • Foxhound1980
    #21360
    Na olyan 2h-t nyomtam a GT5P demót. Meg kell mondjam túlzottan nem estem hanyatt. A járművek hihetetlen részletesen kivannak dolgozva de a pálya semmi extrát nem nyújtott. A másik zavaró tényező, hogy a belsőnézeten kívűl gyakorlatilag semmilyen újdonságot nem tud felmutatni. Tök jó a belsőnézet de miért nem tudom a kamerát mozgatni belül, jobbra-balra (pgr) kinézés is hiányzik, nem egyszer használtam volna. Az ember rámegy a kavicságyra nem marad ott semmilyen nyom, a füst effekt sem nagy durr, közel sem realisztikus. Semmilyen törés nincs, a GT1 óta ez a dolog ezen a szinten áll. Apróbb vsync problémák is vannak bár elenyésző számban találkoztam vele. Az autók irányitása hibátlan, megszokott GT minőség. 60 fps viszont nagyon érződik a cuccoson de szvsz ezt az 1080p-t nem feltétlen kellene erőltetni mert a jelek szerint a gép nem birja ezt a terhelést. Ha több autó van egymáson úgymond máris rezeg a léc. Szóval erre még gyúrjanak a megjelenésig mert ez egy demónak elfogadható de 2008 végén ezeket a dolgokat necces lesz bevállalni. Ami nagyon pofásra sikerült az a replay funkció, na itt van minden mi pupilla és retina ingere, gyönyörü shaderek, hdr az autón, pazar - de ez a replay...Jelen állapotában ez szvsz nem több egy GT4 HD-nél.
  • item
    #21359
    Hát srácok elvagyok ájulva ettől a GT5 P től, nagyon faca, ez igen!!!!

    Karral nekem ez jáchatatlan de játék közben rádugtam a momo-t pár sec múlva már aktiv is volt a kormány anélkül hogy kikellett volna lépnem a versenyből. nagyon finoman vezethető kormánnyal, a force feedback is jó benne. Szóval asszem megvan a játékom a hétvégére!!

  • simirizsa
    #21358
    Talán hamarabb hozzá jutsz talán nincs anyira cenzurázva :D
  • Smuge
    #21357
    NTSC-s amerikai , és PAL-os europai játék között van valami egetvetően nagy különbség ? ( nem az ntsc-pal közötti különbségekre gondolok ) .
    Pl miért jobb ha jobb hogyha egy amerikai játékot veszek , mint ha eu-ba megvenném ? Miben más ha más ?
  • EmThor
    #21356
    akkor a snake eater is jo lesz nekem, koszi... bevasaolok amig lehet ps2-es cumokat, meg ilyen alap gamekat :)
  • Foxhound1980
    #21355
    Subsistence bővitett, 3 DVD-s.
  • EmThor
    #21354
    grat a reghez.
    nekem a lair nagyon tetszik egyenlore, semmi gondom vele.

    olyan kerdesem volna, mondtam hogy madaras tescoban volt 5 ropiert METAL GEAR SOLID 3, szoval ebbol lattam neten hogy van valami snake eater meg subsistance.

    auchanban viszont nem tudom melyik van, szoval a 2 valtozat tartalmilag megegyezik, vagy egyiket nem eri meg megvenni??? koszi szepen
  • item
    #21353
    Sikerült a reg!!!!

    A GT5 Prologue szakít lefele...
  • Foxhound1980
    #21352
    ide ide tiszta hülyeségeket irtam, értelme nem volt.
  • item
    #21351
    Pl ez jólenne oda ??

    19-1, Katase Kaigan 2-chome, Fujisawa , Kanagawa
    ZIP 251-0025
    TEL (0466)29-9960
    FAX (0466)29-9972
  • item
    #21350
    Na továbbjutottam onnan de van ez a rész amihez nem egyértelmű minden a 3 szűmot beirtam a ablakból az első karaktert kiválasztottam, de még van 4 kis mező oda mit ??

  • Foxhound1980
    #21349
    emilcimet irj oda. Én is ott szivtam.
  • Attila8805
    #21348
    Honnan tudnám?
  • item
    #21347
    Üdv az uraknak!

    Próbálok japan reget csinálni de az email-os résznél valamit elszúrhatok mert ha továbbmegyek akkor nem a gamertagot kéri be hanem valami más szöveget ir..

  • Sund
    #21346
    Nagy franc ez a LAIR. Félkész játékot teljes áron adnak...
  • EmThor
    #21345
    tudod mennyi áramot eszik amíg számol?
  • hpp
    #21344
    Csak arra és csak Nov. 11-ig letölthető.
  • Attila8805
    #21343
    És játék közben is tud számolni vagy csak amikor nem megy semmi?
    És töbszörre is ki lehet számoltatni vmit?
    Vagy egyszerre az egészet?
    Értem ezalatt hogy 6 órás munkaegységet meg lehet csinálni mondjuk 3* 2 órában is?
  • EmThor
    #21342
    ja, nem is hiszem hogy jön másra
  • JohnnySmith
    #21341
    Nem vagyok otthon !!! :((
    Amúgy csak JPN store-ra jött GT5 demo?
  • EmThor
    #21340
    isten áldja amerikát :P
  • dante3
    #21339
    1-2-t végigtoltam ps2-n, sajna a 3-at nem tudtam, mert tönkrement addigra a masina!
  • EmThor
    #21338
    hát én a tegnapi project zero 2 vételnek úgy örülök, mint majom a farkának.

    haver látott metal gear solid 3-at is 5.000-ért, szerintem még azt behúzom
  • EmThor
    #21337
    gt-ben daihatsu után beültem a bömsibe, hát első kanyart nem bírtam bevenni, akkora volt a sebességkülönbség :)

    visszapillantó rulez :) emlékszem páran paráztak h a videóban nincs visszapillantó, hát megcsinálták :)

    belső nézetben kicsit pixeles az árnyék, szerintem marad is ilyen, de nem para.

    a néha fel-feltűnő v-sync nem para szerintem, uncharted miatt jobban "aggódok" ezen a téren, ha szemét v-sync-es játék lesz, hát nézzen ki akármilyen jól nekem, kuka!
  • dante3
    #21336
    Pfff, akkor elég trágya, na mindegy, csak lesz Project zero 4. valamikor!
  • Jinchuu
    #21335
    Ja én is az irányítható részt kerestem, de sehogy sem találtam. Most szedek vmi mást is a japán psn-röl, meglátjuk abból mi sül ki. :)
    BTW van itt szegedi forumozó? Ha igen, tud olyan boltot ahol lehet cserélni, beszámítani gamekat?
  • EmThor
    #21334
    nincs, ez ilyen horrornovella.