89387
PlayStation3
  • dante3
    #21333
    Én is néztem ezt a horror gamet, de hamar meguntam, nyomkodtam az X-et, mint a hülyegyerek, és semmi nem történt! Van benne egyáltalán valami irányítható karakter?
  • zottyantas
    #21332
    Ezek a poliphiny-sok nem normálisak. Hogy a fenébe lehet ilyet csinálnimegőrülök. Valami félelmetes ahogy ez kinéz.
  • Jinchuu
    #21331
    Hali,
    keresek olyan emberkét, akinek megvan a Conan, végig is tolta és esetleg szeretne cserébe egy Heavenly Sword-ot. :D Benne lennék egy cserébe vagy ha vki venni akarna egy HS-t, dobjon meg egy privivel.
    GT5 jön már lefelé nekem is, alig várom!
    Tegnap leszedtem JPN store-ról azt az Imabikisou vagy milyen videos horror gamet, fel is raktam, de a szövegből nem sokat értettem a mondatokat nagyjából....de mi ebben a játék? Valahogy nem jött át a dolog, mondjuk pont az irányítás képernyő halandzsa, nyomtam én mindent neki és végig is ment az A része a proginak miután úgy döntöttem hogy ok, ennyi elég. :D
  • SlickAdam
    #21330
    Nekem is nagyon bejön ez a GT5 Prologue Demo, főleg a belső nézetes vezetés! Igaz itt vannak framerate lassulások, meg mintha ebből a szemszögből máshogy reagálna a kocsi, mint a kinti kameraállásból. V-sync hiba is akad, de végülis felesleges ilyesmit ócsárolnom, hol van ez még a végső verziótól?
  • Foxhound1980
    #21329
    Installálódik...
  • Foxhound1980
    #21328
    Mindjárt leér és install...
  • NEXUS6
    #21327
    Sajna nem!;(
    De ha kell a kanyarban meglöknek kicsikét és már kinnt is vagy a kavicságyban!;)
  • NEXUS6
    #21326
    Szerintem a videón alap beállításokkal megy a kocsi. Ha leveszed az elektronikát, ESP-t, kipörgésgátlót, miegymást sokkal "autósabb", dinamikusabb a vezetés. Persze ha elbaxod a kanyarívet akkor meg már röpül is kifelé a segge a kocsinak.

    De pl a BMW nagyon jól vezethető volt így, be a szűk kanyarba, kicsit ráhúzni a kormányt, kis gáz, aztán már megy is a drift. Persze nem árkádosan mert ha nem vigyázol már pörögsz is mint Regőczi Krisztina a téli olimpián!;)
  • Foxhound1980
    #21325
    Törik?
  • NEXUS6
    #21324
    Igen, vannak apróbb kis hibák, de annyira dúrva az egész amúgy, hogy csak azért tűnnek fel, mert hogy a játék nagyrésze meg szinte tökéletes!

    Az ellenfelek elég okosak, néha jól betartanak, de csak kb mint a Motorstormban level 1-en. Kár, hogy nincs benne még a multi, eszméletlen lenne!!!
  • tomy8614
    #21323
    Hát a 2d-s nézők szerintem azért vannak, mert ebben a demoban Suzukaban, versenypályán megyünk és nagyon messze vannak. A pálya szélén álló nézők biztos maradnak 3dsek. Ilyen távolságból én nem is nagyon láttam őket, engem semennyire se zavar :)

    Viszont végre 15 autó ellen GT-zni. Régóta kellett volna már, de most végre megvan :D

    Ja, és azt se felejtsük el, hogy ez a Prologue demoja (ráadásul a japánoknak szánt verzió). Messze van még ez a véglegestől :)
  • Foxhound1980
    #21322
    Jövő héten szvsz PRO Evo demo jön Store-ra, Marketplacre most futott be.
  • Foxhound1980
    #21321
    Igy állunk most Foldingban
  • Foxhound1980
    #21320
    Én most fetoltam magam a teamben az első 10-be. Egy munkaegység olyan 6-10h kb amig megcsinálja. Pontok az meg 300-600 ig vannak kb. De asszem Item meg Tyrant kollega szakértője a dolognak.
  • Foxhound1980
    #21319
    Ehhez képest minden autós stuff másfeles generáció. Ellenben a 2D-s nézők elég LOL, érdemes megnézni a PGR-t milyen a közönség...
  • Foxhound1980
    #21318
    Szedem a GT-t.
  • Elveon
    #21317
    Bár nem játszottam még vele, de a videók alapján nekem eléggé alulkormányzottnak tűnt az autó.
  • Elveon
    #21316
    GT5 Prologue ingame videók!
  • Foxhound1980
    #21315
    SIKER
  • Foxhound1980
    #21314
    Thx! megpróbálom.
  • hpp
    #21313
    Akinek gondot okoz a Japán regiszrtráció itt a segítség:
    http://boards.1up.com/zd/board/message?board.id=games&thread.id=421180
  • Smuge
    #21312
    Majd ha rájöttök, hogy kell unlockolni pl Lexus-t , ne titkoljátok el :).
    A játék amugy pazar, minden elismerésem a készítőknek. Így kell autos játékot csinálni!
  • NEXUS6
    #21311
    Hát ez a GT5 nagyon kúúlság!;)))

    A tükröt tökéletesen kijavították valamelyik korábbi verzióhoz képest!
    Először kicsit túl dodzsemes, árkádos volt az irányítás, de aztán a beállításoknál az elektronikát kibaxtam az ablakon. Na aztán már nagyon ott volt!;) Végre egy progi, ahol az autók autósan viselkednek (a TOCA volt még ilyen). Szinte érezni a gumiszagot, asszem kell vennem egy vunderbaumot a monitorra;)))

    Sajnos a nézők átmentek 2D-be, bár annyira nem feltűnő, elég sokáig szemeztem velük, amíg biztos lettem benne. Az árnyékok belsőnézetben még remegős szélűek, de a belsőnézet akkor is nagyon állat.

    Összességében ugyan nem tökéletes, de ilyen progi nincs még egy a Világon!!!! Egy új szint! Ehhez képest -és most lehet megsértődni- az X360 tényleg csak egy másfeles generáció!
  • Sund
    #21310
    jaja, most indítottam el. kíváncsi vagyok....
  • NEXUS6
    #21309
    Toltom is lefele!!!!
    Ez lesz a GT5P;))))
  • tomy8614
    #21308
    skacok van egy 736megás csomag a japán storeon :)))))))))))))))))))))))
  • HAF Rigel
    #21307
    Szoval nem baj ha nincs pénzed játékokra , de egy egy jó játék megéri a pénzét . Hetente vannak demok amiket le tudsz tölteni játszani vele. ÉS mostmár eljutottunk oda hogy pl egy mothorstrom 9000ft . Figyelni kell mit hol veszel , pl a blazin angel a MM ben 19900ft mig az übernál vagy a yoestationban 14-15ezer . Körbe kell nézni mielött veszel valamit . Pár napja linkelt valaki olyan oldalt ahol 12ezer volt az új játék.

    Ha meg ennyire sem futja akkor ott a Box azon van törés rendesen.
  • Foxhound1980
    #21306
    Na, PSP eladva.
  • Sund
    #21305
    kuzmi,


    a kezem alatt eddig megfordul 8 ps3 játék, és nagyjából 0 forintomba került. Csak ki kell várni míg megjelenik használtan, aztán lecsapni rá majd továbbadni. Ha gyűjtő vagy persze ez nem megoldás, de azt hiszem rólad ez nem mondható el.
  • Roller75
    #21304
    Kösz. Király vagy !
  • NEXUS6
    #21303
    Hát csak egy listát találtam:
    HDCP monitorok

    ;)))
  • Roller75
    #21302
    Még egyszer kössz Cimbik. Megyek holnap HDCP-s monitort venni. Picsába. Jut eszembe: Nem tudtok olyan warezoldalról, ahonnan komplett monitorokat lehet letölteni ? :)
  • NEXUS6
    #21301

    Hidd el nincs vele semmi gond!

    Végülis ha úgy nézzük nyáron tényleg nem volt túl hideg a doboza, de most pl az LCD monitorom teteje melegebb, mint a PS3!
    Amúgy éppen úgy hallgatom a zenét rajta, hogy levettem a fülhallgatót és ami kiszüremlik belőle. A PS is itt van a lábamnál, de oda kell figyelni, hogy halljam a ventijét. Ennyire hangos.;)


  • Super DANTE
    #21300
    Mi a jó a PS3-ban: LittleBig Planet, GT5, Blu-ray, MGS4, FF XIII, mostanság meg a Hevy Sword.
  • Attila8805
    #21299
    Ja csak az a baj hogy míg xboxon egy 5k-s kábellel tok a crt moncsimon jáccani ezt sajnos a ps3-mal nem tom megoldani.

    Még erre valaki:Egy éjszaka alatt megy a gép a Folding Home-mal akkor az mennyi pontot ér vagy sokat számít?
    Ti mennyi időt szoktátok járatni?
  • Attila8805
    #21298
    Az az xbox360:D
  • Hymtozis
    #21297
    Köszi, elég meggyőző! :D
    De hallottam róla ilyeneket is, hogy roh*dtúl felmelegszik, meg hangosan búg. Ezeknek van valóságalapjuk?
  • Papesz
    #21296
    Sokszor kitárgyaltuk már, ez hülye szöveg. 110 ezer általában banki kölcsönből terem elő, nem a semmiből.
  • Papesz
    #21295
    Lesz rá törés és lehet majd másolt játékokkal játszani. Játékokat egyébként már most is le tudsz tölteni, csak nincs értelme.
  • NEXUS6
    #21294
    Nézdd, 2-3 játékot valószínűleg te is meg fogsz tudni engedni magadnak. A régebbi játékok árai elég jól esnek, használtan 10-ért megkapod, aztán ha kipörgetted adod tovább. Hidd el aki eddig megvette a gépet az is ezt csinálja, nem sok milliomos van itt sem, szinte mindenki csereberél. Elég jó közösség építő dolog!;)

    Játékonként kb 2-3 ezer forintot buksz, tekíntve hogy az üres BD lemez 4-5 ezres, a warezt nem úsznád meg ennyiért!