89387
PlayStation3
  • NEXUS6
    #21413
    Valamelyik fórumon mintha azt írta volna, hogy már vett egyet!
  • Attila8805
    #21412
    Engem is átcsábított a sötét oldal már csak el kéne adni a boxom.:D
    Mi király lenne foxhound megvenné a gépem így neki lenne xbox360-a nekem meg lenne ps3-mam:D
    LOL:D
    Egymást segíeténk abban hogy hozzájusson a konkurenciához.
  • HAF Rigel
    #21411
    valaki emlitette az elöbb hogy a dirtnek szar a grafikája , kifejtené ?
  • item
    #21410
    Helyes, vegyed csak én amondó vagyok hogy nemjársz rosszul vele,ahogy az itt fórumozó urak is jól szórakoznak a kedvenc játékukkal.
  • gazgoblin
    #21409
    hehe..nem játszom sokat mostanában szóval van elég cucc már most is

    ps2 meg psp (amik vannak) nekem mar elég jó érv hogy sanyi cuccot vegyek gémingre.
  • NEXUS6
    #21408
    Lehet, hogy ez a titka és a marketinstrtatégiája a PS-nek: az unalom?!;)))

    Rossznyelvek szerint a vásárlás után is unatkozni fogsz, de szerintem ez azért nem így van!;)
  • NEXUS6
    #21407
    Csak simán hagytam had demózgasson.
    Sajna az opciók között nem találtam olyan beállítást mint a GTHD-ben, hogy azt is be lehetett állítíni, hogy hány perc után kezdje el.
  • EmThor
    #21406
    főmenüben kört nyomok nekem mindig csak a speedway-t hozza be, ezeket hol lehet előcsalogatni?
  • NEXUS6
    #21405
    Amúgy a GT5 demót hagytátok csak úgy magában is mozizni???

    Van benne még 2 pálya, amivel nem lehet játszani, meg kirak egy kocsit egy kisvárosba, meg olyan is van hogy egy várrom alá a rétre. Na ott van sok fűcsomó!;)))
    Sőt még pillangók is táncolnak a kocsi körül!

    Valszeg nem videó, mert 1080p-ben kicsit nagylenne, meg ráadásul mindíg másik kocsit rak ki.

    Nem egetverő, de azért határozottan kellemes mindegyik beállítás.
  • EmThor
    #21404
    hát lair-ben csak ezzel tudod irányítani a sárkányt. rachet & clank demóban van egy olyan rész, hogy harcolsz, eccer csak leesel és felülről látva esik le a főhős és döntögetni kell a kontrollert hogy kikerüld az autókat. szal itt feldobja a normál kontrollerhasználatot. heavenly sword-ban szintén, de ott a lövéseknél komolyabb szerepet kap, ezzel irányítod a nyílvesszőt pl, nagy fun! rezgéssel meg pláne az lesz.

    resistance-ben csak annyit használta a cucc a mozgásérzékelést, hogy ha 1 bizonyos ellenfél rádugrott, rázni kellett fel-le a cumót és lekopott rólad
  • gazgoblin
    #21403
    Unalmamban kitaláltam hog kell egy PS3....holnap megyek is veszek egyet
  • Attila8805
    #21402
    Értem és köszönöm.
    Szóval ha nem is teljesen de legalább kis mértékben lehet használni.
  • EmThor
    #21401
    nos ahol van sixaxis ott kisebb nagyobb mértékben használni is kell, pl HS-ban lehet kamerát dönteni, de harchoz kötelező + lövöldözéshez, lair-t pl csak ezzel lehet irányíani, de a rachet & clankban csak bizonyos részeknél kell használni, de ott csak azzal lehet továbmenni
  • Attila8805
    #21400
    Hát ha lenne valakinek akkor most nem itt kérdezgetnék:D
    Hanem tőle.
    Ezek ilyen alap dolgok.
  • EmThor
    #21399
    valaki mondta az fizetős opció lesz?!
  • item
    #21398
    Néztétek, van benne egy olyan rész hogy GT TV, lehet online nézhetővé válik a Tokiói autószalon élőben...
  • EmThor
    #21397
    gt5 kapcsán, szal tud olyat a plazmám (hd ready), hogy fogadja az 1080p jelent, elektronika megdolgozza és úgy rakja ki a 720p panelra. egy hangyányit szebb volt 720p-hez képest a cucc, volt recézettség, mert ugye hd ready megjelenítő csak, ámbár jobb volt így mint 720p-ben alapból

    lair-t nem próbáltam, félek szaggatni fog :D
  • EmThor
    #21396
    40. tókiói autószalon, okt. 26-nov 11.-ig, többek közt bemuatásra kerül:
    Új Mazda Atenza (Japán premier) :) na szal majd kipróbáljuk :D
  • EmThor
    #21395
    próbáld ki valakinél a ps3-at az lesz a biztos!
  • Foxhound1980
    #21394
    Simán
  • HAF Rigel
    #21393
    Én kis karokkal játszottam ma , mert lusta voltam elővenni a G25 , de majd este ha kedves lefeküdt aludni , mert egy kicsit át kell alakitani a szobát miatta. Én minden autos játékot karral játszom , vagy kormány ha előszedem :):):):):)

  • item
    #21392
    Azt írta jövő télen ...
  • item
    #21391
    Gyerekek, kormánnyal isteni ez a gáma!! karral nem lehet játszani szerintem..
  • Smuge
    #21390
    Jövö héten már meg is jelenik Prologue ?
  • item
    #21389
    Jah black Mask ,, mert még nem leplezték le , asszem nemsokára megteszik még 1hét ha jól tudom..
  • HAF Rigel
    #21388
    Na én is kiprobáltam , második mentre nyertem a futamot egy Evo-val. Benne van az hogy az f1 ben is itt tartok a VB ben , igy most a pálya a felyemben van. Nekem nem volt gondom az írányitással , rendben volt tetszett , főleg az ahogy fékezik az ember , és előrebukik a kaszni , nagyon nagyon bejött. Egyébként a pálya rendben van , majd egy városi vagy utcai pályára leszek kiváncsi. mert ott sokkal közelebb vagyunk a tárgyakhoz .

    Nekem nagyon bejön . Láttátok a fekete rongyot a nissan elején , ilyet még nem láttam autos játékban.

    UI: lukxusautoshow néztem a pgr- et (nem tudom melyik volt kitéve) , hááát a kettő nem egy napon emlithető dolog.
  • Foxhound1980
    #21387
    Nagyok az elvárásaim a játékot illetően mivel ez egy exklúziv cím, nem multi, és volt 4 pazar előd.
    Szerk1: Ja, és nem egy HD-ra kapcsolt GT4-et szereznék kézhez venni jövő télen.
  • Attila8805
    #21386
    minden játékba be van építve a 6 tngelyes irányítás?
    Pl ebbe az új demo-ba amivel most nyomjátok?
  • Jinchuu
    #21385
    Így van több fűcsomó + vakondtúrás!! :D
    Na meg tényleg ha mondjuk kicsúszok akkor maradjon kavicságyba nyom, a fék ha már csikorog hagyhatna nyomot. A városi pályákat még nem láttam, csak ugye a trailerben, ha azok olyanok lesznek akkor felejtős amit írtam lejjebb. :)
  • NEXUS6
    #21384
    Őööö... több fűcsomóra gondolsz?;)))

    OK. persze egy aszfaltcsík is nézhet ki hiperrealisztikusan, de egy ilyen pályától én nem várok túl sok mindent.
    Mondjuk az előző részekben sem lehetett panasz a városi pályákra.
  • Jinchuu
    #21383
    Van néha fps probléma, bár főleg a menetek legelején amikor együtt van a tömeg. De nem zavaró és tényleg nagyon szép a játék, a belső nézet fasza, az irányíthatóság mindent üt szvsz, abban viszont egyetértek foxhound kollégával, hogy a pályák kinézete nincs a kocsik színvonalán és amikor a kocsi ilyen jól néz ki sajnos ez szembetűnő, remélem ezen javítanak!
  • item
    #21382
    Értem akkor ezekszerint pont a GT-R nél próbáltam ..
  • NEXUS6
    #21381
    Közben utánanéztem, hogy lehet unlockolni a kocsikat.

    A Tokio-i autószalon alatt lesznek kiadva gondolom letölthető patch formájában.
  • NEXUS6
    #21380
    Na ja, de azért nem kell túlzásokba esni az elvárások tekíntetében, amikor az olyan szuperjátékok mint az Obli, meg a DiRT egyenesen kriminális 720p-ben ehhez képest, pedig azok meg csúcsszupergémeknek vannak kikiabálva!;)

    Tény, hogy a GT5P demo azért néha úgytűnik, mintha 1080p-ben megrezdülne, de nem vagyok benne biztos!;)))
  • Foxhound1980
    #21379
    Jaja.
  • Foxhound1980
    #21378
    Ja, nem midegyiknél adja be. Amit elsőnek választotam verdát kerestem is, hogy mi a rák van.
  • Smuge
    #21377
    Mi az hogy nincs belsö nézet 720p-be ? Mi köze annak hozzá? :)
    Kezdö Nissan concept autonak nincs belsö, többinek van ahogy észrevettem. Evo-nak balos ráadásul :)
  • zsalesz
    #21376
    720p-ben is van belső nézet! Csak nem mindegyik kocsinál ahogy 1080i-ben sem lehet mindegyiknél kiválasztani.
  • Foxhound1980
    #21375
    1080i-n toltam. De mivel 1080p képes egy leskállázott képet kap az ember viszont az erőforrások megosztásának ez mindegy a jelek szerint.
  • item
    #21374
    " 1080p-t nem feltétlen kellene erőltetni mert a jelek szerint a gép nem birja ezt a terhelést. Ha több autó van egymáson úgymond máris rezeg a léc. Szóval erre még gyúrjanak a megjelenésig mert ez egy demónak elfogadható de 2008 végén ezeket a dolgokat necces lesz bevállalni."

    Én 1080i ben kipróbáltam nálam nem volt recegés és olyan drasztikus fps esés sztem olyan 40fps még igy is megvolt. Sajna a tv-m nem birja a 1080P-t de nemsokára meglesz az új majd azzal kipróbálom.

    Ami érdekes az az hogy 720P ben nincs belső nézet! hiába állítgatom a nézetet nem adja be ezt csak 1080i ben adta be nekem!

    Mondjuk nem mintha annyira hiányozna, igy is ugyis jó játszani vele..