89387
PlayStation3
  • JohnnySmith
    #21813
    Kérdésem lenne a PS3 media server opciójával kapcsolatban.
    Most hogy pl Azureus fut a gépen és router van, látja a PS az Azureust, mondjuk csinálni nem tud vele semmit, de korrektűl kirakja az ikonját meg minden....
    Nem biztos hogy a kettőnek köze van egymáshoz de mire is lenne jó a media servers opció?
  • JohnnySmith
    #21812
    Iránygombokkal!
  • Foxhound1980
    #21811
    És mivel mozgatod a kamerát?
  • item
    #21810
    Sajnos eba...ák már nem is hasonlít egy cool verdára..
    Már nézem is a gépet, hogy megy..
  • EmThor
    #21809
    először is: 1UP féle review-t soha nem fogok olvasni, mindent lehúznak :(

    másodszor: eurogamer jericho review 7\10 - 8-10 óra játékidő a fele ha jól olvastam, újrajátszási lehetőség nem nagyo van
  • narumon
    #21808
    "Nekem pécén anno ez volt az egyik kedvenc játékom, megmondom őszintén fontos szempont volt a PS3 mellett, hogy ki fogják rá adni hamarosan. :)"

    Ez miért volt szempont? Minden formátumban jön az Orange box.
  • JohnnySmith
    #21807
    Nálam elérhetővé vált a Subaru !!! Vagy csak nekem újdonság.
    (nagyon elrontottak valamit a subarunál kokrétan olyan mint egy Daewoo Lanos-t, és egy Ford Focus-t kereszteztek volna)
  • JohnnySmith
    #21806
    (azért írtam hogy kormánnyal néztem)
  • Foxhound1980
    #21805
    Joyal.
  • Jinchuu
    #21804
    Kormánnyal tolod te is?
  • Foxhound1980
    #21803
  • baggins
    #21802
    Én is féltem, hogy reklámnak gondolod majd, de végülis ugyanonnan volt előtte linkelve egy cikk, ezért bátorkodtam kérni. Tényleg segíteni akarok, messze áll tőlem a reklám.
  • HAF Rigel
    #21801
    Bill állitást nézted , hátha át kell álitani.
  • Foxhound1980
    #21800
    GT TV infók
  • Foxhound1980
    #21799
    Most vagy én vagyok egy outsider láma vagy nem tudom de én b@xottul nem tudom mozgatni a volán mögött a kamerát. Alap hátranézés van, nem lehet körbenézni a műszerfalon illetve kinézni az ablakokon.
  • Foxhound1980
    #21798
    Na meg is nézem! Ja meg ezt a belsőnézetes balhét is.
  • NEXUS6
    #21797
    Ahogy az alapkikepzesen mondtak: a technikat nem szidni,hanem hasznalni kell!!!

    Ugy hogy most mindenki menjen GT5P-zni,mert unlockoltak a verdakat";)))
  • Foxhound1980
    #21796
    Köszönjük szépen, zsír lett!
  • Foxhound1980
    #21795
    Őőő...Egy CELL van a gépben, nem egy Celeron proci...Oldják meg.
  • Sir Quno Jedi
    #21794
    Beraktam nektek a FAQ-t. Ha reklámnak tartjátok, akkor megbüntetjük aki kérte és kivesszük! Ha jó nektek, marad... (tiszta demokrácia lesz itt már...)
  • tibitoth
    #21793
    en nagy gt fan vaok igy a csak megemlitenek 1 dolgot a h megnyugodjanak akedejek es bizzuk a fejlesztokre a Polyra a dolgot hiszen ezekkel ok is tisztaba vannak. anno a kiallitason pl itt a forumon a visszapillantot piszkaltak naon sokan. h mien volt benne az auto meg a taj. most nezzetek meg. meg nem tokeletes de vmi ienre szamitottam. a fejlodes borzaszto jo. ugyh ezek a dolgok szerintem mind kilesznek kuszobolve. elvegre ez a demo demoja es ha minden tokeletes lenne mar ebben miert varnanak meg majd 1 evet a kiadassal? akor lenyegeben kesz lenne a gamma :). csak ennyit a gtP vedelmebe. amugy meg a PGR szep szepp de azert nincs 16 aftooja a pajan. ha valasztanom kell a tokeletesnek feltuntetett kornyezet es kimodellezett fak de 8 afto verseny kozbe vs 16 afto verseny (amin a fkousz lenyegeben mivel aftoverseny) kozbe kalsszikus fak es lapos nezok a lelaton kozott ami meg igyis borzaszto jol nez ki a verseny kozbe akkor en a masodikat valasztom. aki meg az elsot valasztja az meg csodalja a hazakat meg az egboltot meg a nem lapos nezoket a lalaton. en addig egy nagyon jot versenyzek. mert ez errol szol. legalabbis nekem. :)
  • Jinchuu
    #21792
    Ezt mondjuk remélem azért javítják valamelyik elkövetkező firmware frissítés során..amikor játszom akkor azon kívül hogy nézze ki online és ki nem, ne zavarja már be semmi a ps3 teljesítményét, mindent szépen kapcsoljon ki!
  • HAF Rigel
    #21791
    Nexus leírhatnád miket kapcsoltál ki , érdekelne ? Megnézném nekem ki vagy be van kapcsolva.
  • Jinchuu
    #21790
    Nem igazán tudom hogy mit is vártok egy demo demojától....hogy minden 100%-os legyen és flottul menjen?
    Eddig egyik gt-ből sem volt letölthető demo és egyik gt-nek sem voltak ilyen problémái..na meg azt az 1%-nyi v-sync hibát azthiszem el lehet nézni a programnak, ha a véglegesbe is benne lesz akkor annak is. Mert én menet közben ugyanazt a sima érzetet kapom mint előtte, egyedül a legeljén amikor az összes auto egyszerre van a képen törik meg egy picit a dolog.
  • NEXUS6
    #21789
    Hát monnyuk 1X láttam V-sync hibát a GT5P-nél.;)
    Az utóbbi időben viszont kicsit eltököltem az OS beállításokkal, magyarul ami nem kell kikapcsoltam, háttérkép, pittyegés, médiasztrímelés stb. és csodák csodájára azóta szinte semelyik progiban nem tapasztalok komoly framerate ingadozásokat. Én akkor láttam dúrva ugrálást amikor demózás közben a kocsi önmagában forog, de gyakorlatilag most már ez is eltünt.

    Tanulság, mindegy hogy nem is windóz fut a gépen, de az OS-t nem lehet büntetlenül minden csicsával lassítani. Valszeg ezért nem rakták eddig se bele játékból előhívható XMB-t.
  • Kraptor
    #21788
    Nekem ez a bajom a GT5-el:

    "Soha, de soha ez életben nem küzdött a GT a megjelenitéssel. Erre itt is vissazköszönt a Vsync hiba sőt ha nagy tömeg van még az fps is megzuhan"

    Ez nagyon kiábrándító volt. Meg az egésznek nincs egy szép sima érzete menetközben. Álló helyzetben szép de mozgásban már nem annyira és ez bosszantó egy kicsit, legalább is nekem.
  • Jinchuu
    #21787
    Eddig egy pályát láttunk, és az a mostani összehasonlító (valóság vs game) képek alapján 100%-osan ugyanolyan, ha a pgr4-ben több dolog van a képen akkor azt már csak odaképzelték, ami nem baj, csak ha az eredeti nem olyan akkor nincs mit odarakni a gt-ben. Városi pályákat még nem igazán láthattunk, csak a trailerekben 1-1 kis részletet épületekről amik nem voltak azért rosszak valjuk be.
    Az időjárás effektre leszek kíváncsi hogy az vajon lesz-e a véglegesbe vagy sem, mert a prg-ben az nagyon jól meg van csinálva.
  • HAF Rigel
    #21786
    1.34.456 ez a legjobb időm Szuzukában !!!!!!!!!!!!!!!

    Hoooopsz ez nem a GT5 hanem az F1. na mindegy . Tegnap egymás után nyomtam a két játékot. Sajnos egy épitett pálya ilyen többet nagyon nem lehet kihozni belőle. Viszont a pálya rendben van lemodellezve. 2 játékot összehasonlitva. Talán a Gt5 ben az első kanyar egy kicsit befelé dől , mig F1 ben ezt nem érzem látom .

  • Foxhound1980
    #21785
    Egyébként igy van, még van egy évük megjelenésig azért sem foglalkozom különösebben ezzel.
  • Foxhound1980
    #21784
    Megtörik a képe vertikálisan. Lair, HS-nél nagyon szembetűnő, itt csak éppen az eleján észrwevehető általábnan de jelen van.
  • Foxhound1980
    #21783
    Oks :)
  • HAF Rigel
    #21782
    Rigel is jó lesz , csak régen ez volt a Klánom neve az Amercans Armyban és az miatt regeltem ide igy lett HAF Rigel .

    Szerintem nem rossz a demo , és valaki leírhatná a Vsync hibát , mert én nem látom vagyha látom akkor nem tudom hogy az. Vagy egy képet bármi más játékból is .

    Mikor kijött a GT HD ott is leesett az állam a táj látványától. Igen ott a nagyon közel volt a közönség , lehet hogy itt is úgy lesz a közeli közönség 3d , a távoli 2d. Menet közben úgy sem a nézőket nézem.

    Akkor lennék bepánikolva ha ez a demo a végleges játékból lenne , igy viszont van 1 év a megjelenésig igy tudnak még optimalizálni , és javitani rajta.

  • Foxhound1980
    #21781
    Igen. PGR4-en meg bexartam konkrétan. Azt tegyük hozzá azért, hogy ez a Suzukai (asszem az, sorry nem vagyok aanyira képben ezzel) nem városi pálya. GT5P városikép, az a londoni ami be be villant a trailerekben hát az kegyetlen volt. Szóval képlékeny. Én nagyon bizom a végleges stuffban de ez a demó számomra csalódás volt. De mindjárt megnézem ezt a belső nézet dolgot csak most épp kaja van.
  • Nexxuss
    #21780
    Az a gáz, hogy jelenleg a PGR3-ban szebb a pálya kidolgozás....
  • Foxhound1980
    #21779
    Autok terén szerintem páratlan lesz, a többi meg kiderül.
  • Nexxuss
    #21778
    SOKKAL többnek! még ha demo demoja akkor is. Úgyérzem grafikailag nem fog nagyot durranni. Az előzőtes képekről most ne beszéljünk mert a GT4 foto mod sem volt semmi :-)
  • Sund
    #21777
    most érzem csak hogy milyen jó nekem, hogy ilyen igénytelen állat vagyok. Nekem nincs semmi bajom a GT demóval. :) Ez az első autós játék, amibe bele tudtam élni magam, köszönhetően a realisztikus megjelenítésnek.
  • Foxhound1980
    #21776
    Én ezt nem vonom kétségbe, csak a polyphonynál látni technikai hibákat olyan mint a PS3 stabilitással egyenrangú 360, ergó nonszensz.
  • Ombika
    #21775
    Kozel se vegleges es nem adtak meg ki egyetlen 1 Gt-t sem szarul tele hibakkal,szal turelem! Szerintem,mint mindig a vegleges utni fog mindent,sot mar ez is....
  • Foxhound1980
    #21774
    Persze ahogy Haf kollega irta ez egy demó demója gyakorlatilag. Csak engem most már aggaszt, mi több rettenetesen irritál, hogy csak egy címre tudom azt mondani, hogy ez igen ez úgy megy ahogy a nagykönyvben megvan irva (Ratchet). Soha, de soha ez életben nem küzdött a GT a megjelenitéssel. Erre itt is vissazköszönt a Vsync hiba sőt ha nagy tömeg van még az fps is megzuhan. A probléma az, hogy az nVidia egy xart pakolt bele a gépbe. Ott a Cell ami a világ egyik legerősebb processzora és az RSX úgy lehúzza mint annak a rendje. És már látom az Uncharteddel is uygan ez lesz a helyzet. Aki erre a gépre reccenésmentes játékot csinál az már tud programozni és olyan mértékü a akapacitásuk olyan támogatással ami nagyon kevés stúdionak van. Nem véletlen csúszik ám minden. Kojimáék nem birtak normális stabilitással müködő engine-t csinálni 2 és fél év alatt. (Ez a traileken tökéletesen megfigyelhető) Az egész Konami jpn SH stábot megkapták és most kapták csak el a fonalat. De ez 200 ember és vagy 20 millió dolcsi eredménye. Abszolut nem is tudom, hibáztatni a multifejlesztőket, hogy gyengébbek a portok illetev, hogy csúsznak. (bár most javulni fog a helyzet)A monstre stúdióknak van csak ilyen kapacitásuk. Azt azért tegyük hozzá, hogy talán valami elindult a fejlesztőknél pozitiv irányba, talán friss SDK-k mentek már ki mert a javulás észrevehető.